San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
 www.ninersnation.com/2017/11/13/16644238/adrian-colbert-broken-thumb-surgery-timeline

Elképesztő. Amint jön egy biztatóan mozgó ember, eltöri valamelyik testrészét és jöhet a nextnextnext man up...
dankodavid
😕 😕 😕
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 151
 www.ninersnation.com/2017/11/13/16644238/adrian-colbert-broken-thumb-surgery-timeline

Elképesztő. Amint jön egy biztatóan mozgó ember, eltöri valamelyik testrészét és jöhet a nextnextnext man up...

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
annyi még, hogy a rengeteg sérülés miatt a fiatal gyerekek mennyire éhesen nyomták.
Whitherspoon, Foster, Colbert, Blair, CJ, Breida csak hogy párat említsek.
Colbert hitje meg már hiányzott ebbe a sec-be. 7. körös és állítólag véletlenül vették észre az egyik pro day-en.
 twitter.com/JamesBradySBN/status/929852874561146881/video/1

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Grat az elso W-hez illetve ezek utan ti hogy latjatok a qb helyzetet? Mert szerintem ha CJ igy folytatja siman lehet jovore egy competition, legalabbis eddig amennyit lattam tole a sracban van potencial.
Apex
köszi.
mikor be lett dobva CJ, én azt figyeltem hogyan tud adaptálódni az NFL-hez. az első meccsén nem volt beszarva és ltszott hogy elég limitált a playhívás amit rá hívtak. ezen kívül a dobott labdái kicsit furák voltak, lassúak, nem a WR elé érkeztek stb. tegnapra eljutottunk odáig, hogy rak most már elég sebességet és jóval pontosabb. ezért számít, ha megkapja az első csapatos snapeket. persze van hova fejlődni, de számomra nagyon biztató. meg amiket kapott múlt héten meg előtte, és meg se reccen. van benne kurázsi.
Gerappa rejtély még, őt játszatni kell hogy megtudjuk mi a szitu vele. és hogy kell-e neki fizetni jövőre, na meg mennyit 😊
én személy szerint jobban örülnék CJ-nek mint kezdő QB, de ha Jimmy kiüti akkor az okkal lesz remélem és nem a név/fizu miatt.
petey
Eddig nem csalódtam CJ-ben Hoyertől egyértelműen jobb, és már nyertünk vele meccset is 😀 A bye week után pl Kizer is nagyon korrekt produkcióval jött vissza, amíg ő irányított volt esélyük a győzelemre. Ezt várom CJ-től is, nem hiszem hogy Gerappat beraknák, illetve ha most nem cserélnek akkor max az utsó v az utsó két meccsen láthatjuk.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
Grat az elso W-hez illetve ezek utan ti hogy latjatok a qb helyzetet? Mert szerintem ha CJ igy folytatja siman lehet jovore egy competition, legalabbis eddig amennyit lattam tole a sracban van potencial.
Apex
köszi.
mikor be lett dobva CJ, én azt figyeltem hogyan tud adaptálódni az NFL-hez. az első meccsén nem volt beszarva és ltszott hogy elég limitált a playhívás amit rá hívtak. ezen kívül a dobott labdái kicsit furák voltak, lassúak, nem a WR elé érkeztek stb. tegnapra eljutottunk odáig, hogy rak most már elég sebességet és jóval pontosabb. ezért számít, ha megkapja az első csapatos snapeket. persze van hova fejlődni, de számomra nagyon biztató. meg amiket kapott múlt héten meg előtte, és meg se reccen. van benne kurázsi.
Gerappa rejtély még, őt játszatni kell hogy megtudjuk mi a szitu vele. és hogy kell-e neki fizetni jövőre, na meg mennyit 😊
én személy szerint jobban örülnék CJ-nek mint kezdő QB, de ha Jimmy kiüti akkor az okkal lesz remélem és nem a név/fizu miatt.

több mint 6 éve
Apex New York Jets 2 935
Grat az elso W-hez illetve ezek utan ti hogy latjatok a qb helyzetet? Mert szerintem ha CJ igy folytatja siman lehet jovore egy competition, legalabbis eddig amennyit lattam tole a sracban van potencial.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/kep-annyira-nem-biznak-a-csapatban-hogy-tetkot-keszittettek-2602721

Mondjuk szerintem ma elrontjuk az 1/1- et es nyerunk. Nem lesz 0-16
diverdoc
Bejött. Varrathatják át magukat😊.
Mondjuk kellett hozzá ez a Giants, de azért most sokkal jobb volt minden. Nem néztemn a statokat, de pl CJ-hez is sokkal kevésbé értek oda mint máskor, Goodwin nem droppolt, hosszú passzjátékok stb.
Lényeg, hogy nem lesz nullás szezon.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
GOODWIN!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Te jó ég, ez szívszorító. Szegény Goodwinék.
 www.nbcsports.com/bayarea/49ers/49ers-wr-marquise-goodwin-played-hours-after-family-tragedy
Amúgy gratula az idei 1. W-hez. Örülök, hogy már nem fenyegeti a csapatot a 0-16 baljós árnyéka.
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
megkímélek mindenkit a pff statoktól.. lejárt az accom 😀
Josszi
Ha van ra igeny, berakosgathatom, ugyanugy van hozzaferesem.
dankodavid
van bizony 😀 köszii

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
megkímélek mindenkit a pff statoktól.. lejárt az accom 😀
Josszi
😀
na majd jövőre sem kell ilyen mert mindenben top5 leszünk
petey
😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/kep-annyira-nem-biznak-a-csapatban-hogy-tetkot-keszittettek-2602721

Mondjuk szerintem ma elrontjuk az 1/1- et es nyerunk. Nem lesz 0-16


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Úgy gondolom, hogy ha ezt a szétesett Giantset nem tudjuk megverni akkor bizony miénk lesz az 1/1...
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Peti! Mindig azok a negativ hullamok mi?😬😬 oszt amiota az volt az avatarod csak ugy szarnyalunk😬😬


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 151
megkímélek mindenkit a pff statoktól.. lejárt az accom 😀
Josszi
Ha van ra igeny, berakosgathatom, ugyanugy van hozzaferesem.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
megkímélek mindenkit a pff statoktól.. lejárt az accom 😀
Josszi
😀
na majd jövőre sem kell ilyen mert mindenben top5 leszünk
petey
Top5 hátulról?
Coolearie
ó jaj


több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
megkímélek mindenkit a pff statoktól.. lejárt az accom 😀
Josszi
😀
na majd jövőre sem kell ilyen mert mindenben top5 leszünk
petey
Top5 hátulról?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
megkímélek mindenkit a pff statoktól.. lejárt az accom 😀
Josszi
😀
na majd jövőre sem kell ilyen mert mindenben top5 leszünk

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
megkímélek mindenkit a pff statoktól.. lejárt az accom 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
de vezetjük (21) Kittle:5, Breida:4, Hyde és A.Robinson:3; Goodwin:2; és még 4 ember 1 db-al..
elkapott passzok: Goodwin 54ből22!, Garcon 67/40, Aldrick Robinsn 35böl12!

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
fun facts:
az IR count 23 😀
ezenkívül vezetjük a Ligát incomplete passzokban és QB hitekben(is).
petey
droppokban neeem? :o
Josszi
Inkomplitban az is benne van


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
fun facts:
az IR count 23 😀
ezenkívül vezetjük a Ligát incomplete passzokban és QB hitekben(is).
petey
droppokban neeem? :o

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
fun facts:
az IR count 23 😀
ezenkívül vezetjük a Ligát incomplete passzokban és QB hitekben(is).
petey
Hát ez az. Erről beszéltem. Az ember kínjában már csak röhög.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
fun facts:
az IR count 23 😀
ezenkívül vezetjük a Ligát incomplete passzokban és QB hitekben(is).

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
aktuális draft statisztika -> http://www.filedropper.com/1709-sigstatguide

The Amazing Racoon