San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Marihuana ugy sztem nem annyira gaz. Volt nala egy spangli sajat hasznalatra. Az alszent torvenyek szerint illegalis, de megitelesem szerint nem ez a gond. A gond a srac viselkedese, hogy “problemas” kolyok (TC balhe, hig vizeletminta) nehogy Aldon 2.0 legyen


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Érdekes!


 www.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147.1073741837.160831520689420/1308595529246341/?type=3&theater
steelwolf
Mi ezen az érdekes. Jimmy egy irányító. Kaepernick meg nem, és soha nem is volt az. Volt néhány szép száma, de csak egy egész jól passzoló futó volt.
Wyatt
Okozott pár ideges éjszakát azért nekünk... 😀
Ha Capersnek vannak rémálma, abban Kaep kísért.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Érdekes!


 www.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147.1073741837.160831520689420/1308595529246341/?type=3&theater
steelwolf
Mi ezen az érdekes. Jimmy egy irányító. Kaepernick meg nem, és soha nem is volt az. Volt néhány szép száma, de csak egy egész jól passzoló futó volt.

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 861 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Érdekes!


 www.facebook.com/NFLHU/photos/a.392257560880147.1073741837.160831520689420/1308595529246341/?type=3&theater
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Akkor Reubennel is johet az Aldumb modszer, es lehet szepen a OTA-k kezdeteig egy otmeteres lancon tartani Lynch kertjeben. Marha.
dankodavid
Szép! Az egész szezont végigbírta viszont. Tudni lehetett, hogy problémás karakter. Hátha elintézi Goodell egy kis ejnye-bejnyével.

(Letartóztatták marihónajjával)


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 148
Akkor Reubennel is johet az Aldumb modszer, es lehet szepen a OTA-k kezdeteig egy otmeteres lancon tartani Lynch kertjeben. Marha.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Milyen volt S Thomas első éve?
Janek
Felemás, látszik hogy nagyon nyers és sokat kell tanulnia. Nem mondom, hogy tragikus volt, de felcsillant néha a tehetsége.
petey
thx

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Milyen volt S Thomas első éve?
Janek
Felemás, látszik hogy nagyon nyers és sokat kell tanulnia. Nem mondom, hogy tragikus volt, de felcsillant néha a tehetsége.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Milyen volt S Thomas első éve?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Ken Norton érkezett
Amadeus
ez odaverős igazolás. Foster fel lesz kócsolva az hótziher..

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Ken Norton érkezett

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyire kell az Oline?
Azt hittem ,hogy kb rendben van az oline itt.
Janek
Hát Jimmynek kb minden pillanatban az életéért kellett menekülnie kis túlzással 😀 De lehet, hogy amúgy jó lesz
Wyatt
Jövőre visszarét Garnett és rendet tesz!
alatriste
Benne van, tegyen 😊

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ennyire kell az Oline?
Azt hittem ,hogy kb rendben van az oline itt.
Janek
Hát Jimmynek kb minden pillanatban az életéért kellett menekülnie kis túlzással 😀 De lehet, hogy amúgy jó lesz
Wyatt
Jövőre visszarét Garnett és rendet tesz!


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyire kell az Oline?
Azt hittem ,hogy kb rendben van az oline itt.
Janek
Hát Jimmynek kb minden pillanatban az életéért kellett menekülnie kis túlzással 😀 De lehet, hogy amúgy jó lesz
Wyatt
Az alap .

lassan olvas mondhatnám ha genyó lennék
Janek
Ja, csak nem lenne igaz. Mert vele a 3.2-es sackátlag 2.0-ra csökkent, és miatta tűnik jobbnak ez a nem acélos OL

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Ennyire kell az Oline?
Azt hittem ,hogy kb rendben van az oline itt.
Janek
Hát Jimmynek kb minden pillanatban az életéért kellett menekülnie kis túlzással 😀 De lehet, hogy amúgy jó lesz
Wyatt
Az alap .

lassan olvas mondhatnám ha genyó lennék

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyire kell az Oline?
Azt hittem ,hogy kb rendben van az oline itt.
Janek
Hát Jimmynek kb minden pillanatban az életéért kellett menekülnie kis túlzással 😀 De lehet, hogy amúgy jó lesz

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Ennyire kell az Oline?
Azt hittem ,hogy kb rendben van az oline itt.

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mock daft 1.0

 www.49ers.com/news/article-2/2018-San-Francisco-49ers-Mock-Draft-Monday-10/4cd7df02-8402-4dd7-b246-f6f97768762c?sf178627325=1
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
...abban bíztam, hogy hazai pályán verjük a Ramst, mondjuk nekik jó szar évadot prognosztizáltam....na de hát nem is kedvelem Őket 😊
Alabama Niners
Mondjuk ez kölcsönös 😀
dogbite
 twitter.com/Eric_Branch/status/949854525912899584

ha

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nem menőzni akarok, de megnéztem a szezon előtt leadott NFL Gauntlet tippjeimet és a szezonunkra 6-10-et tippeltem és a 16 meccsünkből 10-nek eltaláltam a végeredményét, köztük a Giants, Bears, Jax, Titans elleni győzelmeket. A maradék két győzelmet a Rams és a Cardinals ellen tippeltem, amik nem jöttek be.
Alabama Niners
mert te már előre tudtad h érkezik a megmentő? 😀 hogyhogy eltaláltad a végeredményét? úgy érted pontra?? remélem nyomtad akkor a tippmixet is és most egy multimilliomos forumtárs vagy már! 😀
Josszi
Kimenetel 😊
Mondjuk a Bears és a Texans elleni siker nekem is jött tippmixen (mindkétszer kötésben, előbbi szépen hozott, a másodiknál sajna a többiben volt bibi, és el is ment megint a kedvem a játéktól 😀 )

több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Most nem menőzni akarok, de megnéztem a szezon előtt leadott NFL Gauntlet tippjeimet és a szezonunkra 6-10-et tippeltem és a 16 meccsünkből 10-nek eltaláltam a végeredményét, köztük a Giants, Bears, Jax, Titans elleni győzelmeket. A maradék két győzelmet a Rams és a Cardinals ellen tippeltem, amik nem jöttek be.
Alabama Niners
mert te már előre tudtad h érkezik a megmentő? 😀 hogyhogy eltaláltad a végeredményét? úgy érted pontra?? remélem nyomtad akkor a tippmixet is és most egy multimilliomos forumtárs vagy már! 😀

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
JInkább Jimmy G és a quick release hatása, az egész O line sokkal jobban teljesít, mióta itt van:
 twitter.com/PFF/status/948422677018169344
 twitter.com/PFF/status/948407577049788416
SFGaben
nem is értettem, hogy sokan miért akarnak Center cserét, azon túl, hogy Kilgore már nem túl fiatal.
Alabama Niners
én speciel azért mert amíg nem jött a quickrelease fast hand Dzsimmi, addig mindenki hibás volt főleg az O-line, és főleg a center, aki mint kiderült hiába vette észre hogy majd honnan jön a nyomás vagy a blitz egy Beadlesnek ez nem volt sok segítség, de Kilgorenak van annyi játékintelligenciája és rutinja hogy maradhat majd, de legyen competition neki a nyáron, mert az idei 24.! helye a centerek között azért nem egy fényes teljesítmény, és ha majd az ő hibájából gyalulják le a "megmentőt" akkor késő lesz

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
...abban bíztam, hogy hazai pályán verjük a Ramst, mondjuk nekik jó szar évadot prognosztizáltam....na de hát nem is kedvelem Őket 😊
Alabama Niners
Mondjuk ez kölcsönös 😀

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Sziasztok

Reid mennyire ment át LB be ?mennyi esely van hogy megtartjátok? Elég jól álltok most Safety-vel ha jól látom. Ha LB képzelik el akkor jol hangzik Fosterrel. Azért kérdezem mert hozzánk eltudom képzelni, de ha elkezdték LB nek képezni és működik is akkor nem opció
Turóczi Szabolcs
Amikor Tartt egészséges volt, akkor használták őt LB-nek. Tartt sérülése után újra ő lett a SS és kifejezetten jól teljesített. Szerintem tesztelni fogja a piacot, annak ellenére, hogy azt nyilatkozta szívesen maradna. Ha mindenki egészséges van 4 jó safety a kereten: Ward, Colbert, Tartt és Reid.
Ami még befolyásolhatja a piacát, hogy nyíltan támogatja Kaepernicket.
SFGaben
Most Reid a csapat fő térdelője, az elejétől kezdve Kaep mellett állt. Remélem marad, én nagyon kedvelem.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most nem menőzni akarok, de megnéztem a szezon előtt leadott NFL Gauntlet tippjeimet és a szezonunkra 6-10-et tippeltem és a 16 meccsünkből 10-nek eltaláltam a végeredményét, köztük a Giants, Bears, Jax, Titans elleni győzelmeket. A maradék két győzelmet a Rams és a Cardinals ellen tippeltem, amik nem jöttek be.
Alabama Niners
A Rams ellenire adhatsz egy fél pontot, végül is... 😀
Wyatt
...abban bíztam, hogy hazai pályán verjük a Ramst, mondjuk nekik jó szar évadot prognosztizáltam....na de hát nem is kedvelem Őket 😊