San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Idei menetrend ÖT prime time meccsel!

iktriad
hát brutkó az eleje. de hozható ha minden együtt áll.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idei menetrend ÖT prime time meccsel!
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.49ers.com/photos/49ers-players-arrive-for-2018-offseason-program?sf187108227=1

Trent Brown továbbra is kétszer akkora, mint bárki.....
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Viszont mindenki szereti a pénzedet a családod, a spanjaid a diszkóribik akik néhány hónap múlva keresetet adnak be. Szóval jó résen lenni, illetve veszélyes.
DE! A csapatok ezeket a személyiségjegyeket felmérik, pont Sean Paytonnal volt interjuh, hogy mért nem Fostert húzta, aszondta beszélgetett a barátnőjével, így skippelték. Érted ez egy évvel ezelőtti sztori. Ha figyelsz látod a jeleket, mekkori körítése volt a Guice rbeszélgetésnek, hogy arról faggatták, hogy az anyja hivatásos-e. Perzse lehet stressz-interjú volt. Vagy LeBeau féle kvíz, a ki volt az első barátod akire emlékszel, sorolj fel minnél több családtagot.
Szóval risk volt eldurrant, de az FOnak pirítani köll ilyen helyzetben, mikor a béka ülőizma alól kell felkúszni.
sutianap
szerintem az FO-nak főleg ezekre a személyiség jegyekre kellene koncentrálnia ha egy posztra hosszútávú megoldást keresnek. Nem tudom statisztikailag hogy van de szerintem a csapatok több játékost veszítenek el egy év alatt rendőrségi ügyek miatt, mint sérülés miatt...

Johny Manziel is megmondta, hogy ha a Browns jobban utána nézett volna akkor a környezet tanulmányból simán kiderülhetett volna mekkora alkoholista volt már a drafton is... (legalább a szemetését átnézhették volna...)
Csiriba
Máshogy draftolsz más más helyzetből, ha van csapatod a blue collar szépen el workoholizál egy-két évet míg kidurran belőle a munka. De ha romhalmazod van kikapod a legjobb nigát, azt imádkodsz, hogy kitörjön belőle a leadership. Egy kis kockázatér Shanny nem fog a szomszédba menni, túltolni nem fogja - valamin nyer, valamin veszít. Specc a Foster nem lesz akkori hugyosalsó, mint Róbertgida bedaráltatása a Ravens Dvel, kicit cunya, de minden drafton meg fog próbálkozni igazán nagyot fogni, márpedig azok a redflages csókák lesznek. De, mondjuk Belicsek se egy óriásmágus drafton, ott pedig az elsősor a pedigré, csak nem mindig fog egeret, lehet csak oldalvonal mázolót, de az nyílegyenes!

Ja, asszem Blair is alkesz, de idáig ölég csendes a kartonja

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Viszont mindenki szereti a pénzedet a családod, a spanjaid a diszkóribik akik néhány hónap múlva keresetet adnak be. Szóval jó résen lenni, illetve veszélyes.
DE! A csapatok ezeket a személyiségjegyeket felmérik, pont Sean Paytonnal volt interjuh, hogy mért nem Fostert húzta, aszondta beszélgetett a barátnőjével, így skippelték. Érted ez egy évvel ezelőtti sztori. Ha figyelsz látod a jeleket, mekkori körítése volt a Guice rbeszélgetésnek, hogy arról faggatták, hogy az anyja hivatásos-e. Perzse lehet stressz-interjú volt. Vagy LeBeau féle kvíz, a ki volt az első barátod akire emlékszel, sorolj fel minnél több családtagot.
Szóval risk volt eldurrant, de az FOnak pirítani köll ilyen helyzetben, mikor a béka ülőizma alól kell felkúszni.
sutianap
szerintem az FO-nak főleg ezekre a személyiség jegyekre kellene koncentrálnia ha egy posztra hosszútávú megoldást keresnek. Nem tudom statisztikailag hogy van de szerintem a csapatok több játékost veszítenek el egy év alatt rendőrségi ügyek miatt, mint sérülés miatt...

Johny Manziel is megmondta, hogy ha a Browns jobban utána nézett volna akkor a környezet tanulmányból simán kiderülhetett volna mekkora alkoholista volt már a drafton is... (legalább a szemetését átnézhették volna...)
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Viszont mindenki szereti a pénzedet a családod, a spanjaid a diszkóribik akik néhány hónap múlva keresetet adnak be. Szóval jó résen lenni, illetve veszélyes.
DE! A csapatok ezeket a személyiségjegyeket felmérik, pont Sean Paytonnal volt interjuh, hogy mért nem Fostert húzta, aszondta beszélgetett a barátnőjével, így skippelték. Érted ez egy évvel ezelőtti sztori. Ha figyelsz látod a jeleket, mekkori körítése volt a Guice rbeszélgetésnek, hogy arról faggatták, hogy az anyja hivatásos-e. Perzse lehet stressz-interjú volt. Vagy LeBeau féle kvíz, a ki volt az első barátod akire emlékszel, sorolj fel minnél több családtagot.
Szóval risk volt eldurrant, de az FOnak pirítani köll ilyen helyzetben, mikor a béka ülőizma alól kell felkúszni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Milyen érdekes, hogy a tavalyi draft során sajnáltam, hogy nem húztuk be Fostert az első körben, aztán most hogy a mi első körösünknél is kiderültek problémák (sérülékenység) és megnéztem a draftot, már Foster nem draftolását nem sajnáltam egyáltalán. Utólag nagyon könnyű ítélkezni...

De egyébként, számomra is érthetetlen, hogy van egy istenáldotta tehetség, aki hatalmas karriert futhatna be, nem lenne gondja semmire az életben, erre ilyen hülyeségeket csinál... Ekkora gyökér volt McClain is.
Persze itt is előjön az, hogy ha én lennék a helyükben ekkora tehetséggel és szerződéssel, én aztán biztos hogy élnék a lehetőséggel, aztán nem lehet tudni, hogy a háttérben mik zajlanak, milyen hatások érik a játékost stb..
Tehát nem csak utólag könnyű ítélkezni, hanem akkor is ha hiányosak az ismereteink egy adott dologról!
Bruce
Mondjuk ezt mi mindig elfelejtjük, hogy azért ott más a kultúra... amikor ezek a suttyók (mert a többi pozitív jelző sértés lenne a humanoidokra) kiszabadulnak a környezetből ahol felnőttek, nem ritkán a mélyszegénységből, akkor sajnos elveszítik a kontrollt. Nagyon nehéz átállni arról hogy évente kb 20.000 dollárból kénytelen megélni valaki és április végén egyszer csak kap egy iszonyat nagy összeget és itt könnyen el lehet veszíteni a valóságot. Jár edzeni, jól teljesít a pályán, megszokja a fényt a csillogást, de amit otthon látott, amin felnőtt azt a legtöbbször nem tudja levetkőzni. A családon belüli erőszak továbbra is ott kísért a kis agyában, és mivel a gyerek vizuálisan tanul a legjobban és az apja is így oldotta meg a problémát (már ha volt) vagy a környezete, ezért ő is így fogja. A legtöbbjük szerintem sérthetetlen félistennek hiszi magát, főleg a csajok előtt, és ha valamelyik vérig sérti (vagy csak az igazságot mondja) akkor könnyen elszabadul a pokol...

Valahol sajnálom őket, viszont van egy csomó nfl sztár aki szintén onnan jött ahonnan ők és mégse csúszott el a "high life"-on hanem tudatosan kontrollálta magát, karrierjét, a pénzét és ugyan ők is látták mi volt otthon de felfogták hogy na ezt nem kell követni, ez volt a rossz példa.

Ezekkel az erőszakos nőverő, balhézó játékosokkal minden évben fogunk találkozni...sajnos.
Csiriba
Itt nem az a baj, hogy a hírnév, pénz és csillogás, meg hogy ott kísért az agyában a családon belüli erőszak, az nem kísérti, hanem ott van vele a mindennapjaiban, hisz sosem változott meg, mindig is ott volt vele ez. Teljesen máshogy szocializálódtak, nem lehet ugyanúgy tekinteni rájuk, és azt mondani, hogy bezzeg ha mi lennénk az ő helyükben. Ha ugyanúgy nőttél volna fel, ugyanazt csinálnád valószínűleg. Gyerekkorban kialakulnak a fő személyiségjegyek, eltanulod a viselkedésformákat, amik meghatározóak lesznek egész életed során. Amit akkor látsz, azt később nagyon nehéz lesz levetkőzni, megváltoztatni, még profi segítséggel is, hát még anélkül.
Nekik az erőszak világa a természetes, a bandatagság, stb stb, lényeg, hogy nem lehet annyival elintézni, hogy buták és kész.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Milyen érdekes, hogy a tavalyi draft során sajnáltam, hogy nem húztuk be Fostert az első körben, aztán most hogy a mi első körösünknél is kiderültek problémák (sérülékenység) és megnéztem a draftot, már Foster nem draftolását nem sajnáltam egyáltalán. Utólag nagyon könnyű ítélkezni...

De egyébként, számomra is érthetetlen, hogy van egy istenáldotta tehetség, aki hatalmas karriert futhatna be, nem lenne gondja semmire az életben, erre ilyen hülyeségeket csinál... Ekkora gyökér volt McClain is.
Persze itt is előjön az, hogy ha én lennék a helyükben ekkora tehetséggel és szerződéssel, én aztán biztos hogy élnék a lehetőséggel, aztán nem lehet tudni, hogy a háttérben mik zajlanak, milyen hatások érik a játékost stb..
Tehát nem csak utólag könnyű ítélkezni, hanem akkor is ha hiányosak az ismereteink egy adott dologról!
Bruce
Mondjuk ezt mi mindig elfelejtjük, hogy azért ott más a kultúra... amikor ezek a suttyók (mert a többi pozitív jelző sértés lenne a humanoidokra) kiszabadulnak a környezetből ahol felnőttek, nem ritkán a mélyszegénységből, akkor sajnos elveszítik a kontrollt. Nagyon nehéz átállni arról hogy évente kb 20.000 dollárból kénytelen megélni valaki és április végén egyszer csak kap egy iszonyat nagy összeget és itt könnyen el lehet veszíteni a valóságot. Jár edzeni, jól teljesít a pályán, megszokja a fényt a csillogást, de amit otthon látott, amin felnőtt azt a legtöbbször nem tudja levetkőzni. A családon belüli erőszak továbbra is ott kísért a kis agyában, és mivel a gyerek vizuálisan tanul a legjobban és az apja is így oldotta meg a problémát (már ha volt) vagy a környezete, ezért ő is így fogja. A legtöbbjük szerintem sérthetetlen félistennek hiszi magát, főleg a csajok előtt, és ha valamelyik vérig sérti (vagy csak az igazságot mondja) akkor könnyen elszabadul a pokol...

Valahol sajnálom őket, viszont van egy csomó nfl sztár aki szintén onnan jött ahonnan ők és mégse csúszott el a "high life"-on hanem tudatosan kontrollálta magát, karrierjét, a pénzét és ugyan ők is látták mi volt otthon de felfogták hogy na ezt nem kell követni, ez volt a rossz példa.

Ezekkel az erőszakos nőverő, balhézó játékosokkal minden évben fogunk találkozni...sajnos.
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Milyen érdekes, hogy a tavalyi draft során sajnáltam, hogy nem húztuk be Fostert az első körben, aztán most hogy a mi első körösünknél is kiderültek problémák (sérülékenység) és megnéztem a draftot, már Foster nem draftolását nem sajnáltam egyáltalán. Utólag nagyon könnyű ítélkezni...

De egyébként, számomra is érthetetlen, hogy van egy istenáldotta tehetség, aki hatalmas karriert futhatna be, nem lenne gondja semmire az életben, erre ilyen hülyeségeket csinál... Ekkora gyökér volt McClain is.
Persze itt is előjön az, hogy ha én lennék a helyükben ekkora tehetséggel és szerződéssel, én aztán biztos hogy élnék a lehetőséggel, aztán nem lehet tudni, hogy a háttérben mik zajlanak, milyen hatások érik a játékost stb..
Tehát nem csak utólag könnyű ítélkezni, hanem akkor is ha hiányosak az ismereteink egy adott dologról!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
San Franciscoban divat Aldon Smith hagyatekanak megfelelni. 8-)
Stez
Valószínűleg Foster előtt is HoF karrier állhatna, de Smith-en még mindig nem tudom magam túltenni. Nemhogy HoF, hanem potenciálisan az egyik (ha nem) legjobb pass rusher lehetett volna a liga történetében.
PEEtör
Agyat nem lehet osztani nekik...
Csiriba
A problema nem az egyszeri hulyeseg, hanem hogy ujra es ujra megismetlik. Mert ugye Smithnek a nagy oaklandi „eszhez tertem, felnottem, bocsanat” idoszaka is ezert ert veget, mert felevente jott ismet valami ugy, pedig az eltiltasai utan is kialltak mellette a Raidersnel. A legutobbi ugye mar sok volt, azota pedig ket honap alatt vagy ketszer kerult dutyiba.

Foster ugyanez, total hulye volt egyetemistakent, de a draft ota is tobb ugye volt mar, lathatoan gyoker, hulye az elethez is. Na o nem erdemli meg, hogy az NFL mentsvar legyen a szamara, es ugymond kihuzza a gettobol es a szar eletbol, nem erdemli, hogy megelhetest nyujtson neki az, amit meg imad is, a sport.

Egyebkent en is birtam prospectkent Fostert, sokat vartam tole, a tudasa meg is volt ahhoz, hogy kivalo jatekosm, sztar legyen, de tulsagosan buta volt ahhoz, hogy lehiggadjon es ne balhezzon.

Es az a durva, hogy ezek a sracok olyan jo jatekosok lehetnenek, konkretan egy hajszal valasztja el oket a 70-80-90 millios szerzodesektol, es nem egy lehetoseget kapnak es kaptak az elmult evekben arra, hogy tanuljanak a hibakbol es normalis, emberi modon viselkedjenek.

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
San Franciscoban divat Aldon Smith hagyatekanak megfelelni. 8-)
Stez
Valószínűleg Foster előtt is HoF karrier állhatna, de Smith-en még mindig nem tudom magam túltenni. Nemhogy HoF, hanem potenciálisan az egyik (ha nem) legjobb pass rusher lehetett volna a liga történetében.
PEEtör
Agyat nem lehet osztani nekik...
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
San Franciscoban divat Aldon Smith hagyatekanak megfelelni. 8-)
Stez
Valószínűleg Foster előtt is HoF karrier állhatna, de Smith-en még mindig nem tudom magam túltenni. Nemhogy HoF, hanem potenciálisan az egyik (ha nem) legjobb pass rusher lehetett volna a liga történetében.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Az a fura, hogy Foster tényleg jó volt...All pro kaliber. Elit szintű játékosoknál ritka, hogy ekkora barmok. Nagy érvágás a D#ben.
Chargers LT
Hernandez, Rice, AP, Ray Lewis, Aldon...
off vége
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
San Franciscoban divat Aldon Smith hagyatekanak megfelelni. 8-)

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Az a fura, hogy Foster tényleg jó volt...All pro kaliber. Elit szintű játékosoknál ritka, hogy ekkora barmok. Nagy érvágás a D#ben.
Chargers LT
Higalom még nem vágtuk ki. Még... (csak tudnám mire várunk, elég tisztának tűnik az ügy, nem arról van szó, hogy leakart esni a váza az asztalról és ahogy odakapott Foster, hogy elkapja útban volt a csaj feje...)
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Az a fura, hogy Foster tényleg jó volt...All pro kaliber. Elit szintű játékosoknál ritka, hogy ekkora barmok. Nagy érvágás a D#ben.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Hát akkor Reuben Fosternek köszönjük a részvételt az NFL-ben, meg is van kit húzunk első körben.

Szerkesztette: petey

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Week of August 9: vs. Dallas Cowboys
Week of August 16: @ Houston Texans
Week of August 23 @ Indianapolis Colts
August 30: vs Los Angeles Chargers

preseason. idén kimarad a Broncos

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

erősítjük magunkat, gyengítjük az ellenfelet. mehetne a politika topikba 😀

több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Séma fit, és R.Foster várhatóan ki fog hagyni pár mérkőzést.
Még egy CB kellene és akkor nyugodtan várhatjuk ki hullik az ölünkbe a drafton.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Minden hasznos ex-Chargers backup itt köt ki?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/49ers/status/981707589036707841?s=19
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
na már Gronkot is ide vízionálják 😀 beszarsz, minden értelmesebb játékost vagy ide vagy a Rams-hez. ezek alapján már itt játszana mindenki(IS) FA piac nyitása óta...
petey
És mi lesz Chuck Norrissal? Volt már próbajátékon? 😀
silent7939
A próbajáték volt nála! 😁
több mint 5 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
na már Gronkot is ide vízionálják 😀 beszarsz, minden értelmesebb játékost vagy ide vagy a Rams-hez. ezek alapján már itt játszana mindenki(IS) FA piac nyitása óta...
petey
És mi lesz Chuck Norrissal? Volt már próbajátékon? 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Három meccs alatt meggyőzte Jimmy a stábot. Jó sokáig tartott
 www.ninersnation.com/2018/4/2/17191060/jimmy-garoppolo-49ers-quarterback-decision-kyle-shanahan