San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
...aki elfelejti azt Sörmennek az nem Faithful!

Én még a mai napig nem tértem napirendre a leigazolása mellett.
Alabama Niners
szintén zenész



ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
diverdoc
Gondoltam, hogy írok egy rövid postot a felprogramozás művészeiről (miután nagyon mennek ma), illetve a felprogramozás közép, és hosszú-távú hatásairól, de kegyeleti okokból nem tettem.

Viszont azt egyszerű belátni, hogy valamit legyártani, meg rendszerbe programozni nem ugyanaz, ezt gyártásból is tudjuk.
Azt kell mondjam, hogy Shanny-Lynch páros jelenleg idegen tollakkal ékeskedik.
- Shörmen jó
- Jimmy G jó (nincs ezen mit vitatkozni)

Az nem igaz, hogy ninccs hozzáadott értékük, mert illeszteni kell őket, de a rendszer szintű illesztés nem elég önmagában. Amíg csak a játékrendszer szintű illeszés a feladat, mert a szervezeti nem gond... addig ninccs komoly baj. Amint bejön a szervezeti illesztés kérdése, egy Sherman különösen izgalmassá válik.
Jó kérdés továbbá, hogy ki fogja kinevelni a játékosokat? Ennyire én nem látok bele a Ninersbe, de az események értékelésénél erre érdemes figyelni.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
...aki elfelejti azt Sörmennek az nem Faithful!

Én még a mai napig nem tértem napirendre a leigazolása mellett.
Alabama Niners
szintén zenész



ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Tudod Helm, az a baj, hogy amióta Sörment megláttam arany-pirosban, azóta lelki beteg vagyok.

Garoppolohoz:
“You start over with formations to understand ‘why,’ so that he’s not just memorizing it all every single week. You just know things. You don’t have to sit there and think about it. When you do that, you can just focus on really the tough jobs, which is throwing, going through progressions, playing in that pocket.”

PessShanahan úgy gondolja, hogy amikor CJ-t leváltotta, akkor megtanulta a playbookot. de nem tudta azt. Most a teljes felkészülési periódus után meg majd tudja azt. Miért ne lenne meg a 4000???
diverdoc
Sörmen jó lesz, fontos meccseket fog hozni, majd elfelejtitek, hogy:
Pulykát zabált a logón
Hogy paraszt volt...mindig
Hogy egy mozdulattal elütötte a back to back sb lehetőségét.

A hír komolyságára hivtam fel a figyelmet, nem vittattam JG képességit.
Helmut Zimmer
...aki elfelejti azt Sörmennek az nem Faithful!

Én még a mai napig nem tértem napirendre a leigazolása mellett.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Ejj de elhallgatnám most a dumáitokat srácok!
Helmut Zimmer
miről? 😊

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Tudod Helm, az a baj, hogy amióta Sörment megláttam arany-pirosban, azóta lelki beteg vagyok.

Garoppolohoz:
“You start over with formations to understand ‘why,’ so that he’s not just memorizing it all every single week. You just know things. You don’t have to sit there and think about it. When you do that, you can just focus on really the tough jobs, which is throwing, going through progressions, playing in that pocket.”

PessShanahan úgy gondolja, hogy amikor CJ-t leváltotta, akkor megtanulta a playbookot. de nem tudta azt. Most a teljes felkészülési periódus után meg majd tudja azt. Miért ne lenne meg a 4000???
diverdoc
Sörmen jó lesz, fontos meccseket fog hozni, majd elfelejtitek, hogy:
Pulykát zabált a logón
Hogy paraszt volt...mindig
Hogy egy mozdulattal elütötte a back to back sb lehetőségét.

A hír komolyságára hivtam fel a figyelmet, nem vittattam JG képességit.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tudod Helm, az a baj, hogy amióta Sörment megláttam arany-pirosban, azóta lelki beteg vagyok.

Garoppolohoz:
“You start over with formations to understand ‘why,’ so that he’s not just memorizing it all every single week. You just know things. You don’t have to sit there and think about it. When you do that, you can just focus on really the tough jobs, which is throwing, going through progressions, playing in that pocket.”

Shanahan úgy gondolja, hogy amikor CJ-t leváltotta, akkor megtanulta a playbookot. de nem tudta azt. Most a teljes felkészülési periódus után meg majd tudja azt. Miért ne lenne meg a 4000???


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Komoly hírek vannak:
 twitter.com/NinersNation/status/1002214382254854144?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fsan-francisco-49ers&tfw_site=bleacherreport
Helmut Zimmer
Azért ezt így 99 nappal a kezdés előtt ellőni, nem tudom mennyire biztonságos.
Coolearie
SI fürdőruhás naptárán is jimmy van
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Komoly hírek vannak:
 twitter.com/NinersNation/status/1002214382254854144?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fsan-francisco-49ers&tfw_site=bleacherreport
Helmut Zimmer
Azért ezt így 99 nappal a kezdés előtt ellőni, nem tudom mennyire biztonságos.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Komoly hírek vannak:
 twitter.com/NinersNation/status/1002214382254854144?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fbleacherreport.com%2Fsan-francisco-49ers&tfw_site=bleacherreport
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ejj de elhallgatnám most a dumáitokat srácok!
több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A Foster-ügy margójára.
 www.ninersnation.com/2018/5/23/17387406/a-former-prosecutors-thoughts-on-todays-reuben-foster-ruling
dankodavid
"mintha" nem akarták volna hogy minden kiderüljön..

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Foster marihónalja ügyét ejtették, ugyanis a bíróság sikeresnek találta azt a drog preventív programot amit végig csinált és a folyamatos drog tesztek alatt is tiszta maradt. Fizetett 100 dodot és mintha mi sem történt volna távozott a bíróságról. Azonban hiába tisztázták immáron másodszor is, a liga továbbra is árgus szemekkel figyeli és ha ferdén fingik akkor bezony lesz ejnye-bejnye, felfüggesztés képében.
több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 147
A Foster-ügy margójára.
 www.ninersnation.com/2018/5/23/17387406/a-former-prosecutors-thoughts-on-todays-reuben-foster-ruling

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hát nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem krvára bejön ez a mez!
Most hirtelen a 2008as mezük ugrott be hogy az eléggé hasonlított rá. 😀

több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Bemutatták az új mezeket, amik a 94-es mintájára készültek:
 twitter.com/49ers/status/999511368125616129

Reuben Foster pedig mától újra részt vehet az edzéseken:
 twitter.com/49ers/status/999433580383174657
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amikor nálunk volt, akkor megnyertük a két Super Bowlt, amikor elment, akkor kikaptunk. Ez nem lehet véletlen.

Plusz Bradynek van már 65 veresége, Jimmynek egy sincs

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Ööö... 😀😀😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Reméljük azért jól főz:
 www.si.com/nfl/video/2018/05/17/49ers-reuben-foster-accuser-testified-preliminary-hearing


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Május 23-án fog a bíróság ítéletet hozni Reuben Foster ügyében.
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article211357734.html
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Trent Taylor 😀 😀 😀
 twitter.com/49ers/status/992414902689165313

több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Lehívtuk Armstead 5. éves opcióját
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 809 — Csodabogár
Hoztatok UDFA-n egy kezdő cornert, pöpec 😊
Wyatt
McFadden? Hát teperni kell neki mert amit előadott az utóbbi évben...

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoztatok UDFA-n egy kezdő cornert, pöpec 😊

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
hát elég érdekes egy draft volt ez 😊 gyakorlatilag semmi olyat nem tömtünk ami égető need lett volna(edge rusher, ILB), ellenben a kispadra sokat vagy 1-2 évre előre...meglátjuk.

de egy ACL és Achilles-est csak sikerült hozni Baalkénak..Lynchnek 😀
petey
A hagyomány kötelez 😀

ezek szerint bízunk benne h Foster képes lesz végig játszani az évet, és hogy a meglévő DL-el le lehet hozni a következő évet.
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.youtube.com/watch?v=lhHSwlkqWYE

5/5 (142) CB D.J. Reed Kansas St.







6/10 (184) S Marcell Harris Florida





https://i.ytimg.com/vi/sERsgla0qds/hqdefault.jpg
San Francisco 49ers Select Temple DT Jullian Taylor
The 49ers added defensive tackle Jullian Taylor with the 223rd overall pick in the 2018 NFL Draft.


7/5 (223) DT Jullian Taylor Temple




https://i.ytimg.com/vi/j4yXWJ_yQGI/hqdefault.jpg
49ers Select WR Richie James No. 240 in the 2018 NFL Draft
San Francisco selected MTSU wide receiver Richie James with the team's final selection of the 2018 draft.


7/22 (240) WR Richie James Middle TRennessee