San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Brock Coyle IR. Kompressziós törés a T4 csigolyában. :/ remélem felépül.
viszont nincs LB-nk. Foster még 1 meccs, van Warner és ennyi. jövőre ide tuti húzunk vagy 3 picket.
Person - lábfej, és Garnett - lábujj diszlokáció, napi megfigyelés alatt. hát ha egyik sem lesz akkor megint bajban leszünk.
petey
basszus ez nagyon gáz. Hogy a fenébe jött össze ez a kompresszios törés? ennyire fiatalon ez nagyon gáz, még ha baromi erőbehatások érik is. Mázli, hogy nem mozdult el. Viszont ezzel ő tuti out.
diverdoc
min 6 hét. bár szerintem lesz az több is. legalább nem a C4, elősz9r azzal riogattak. nem emlékszem mikor kapta az ütést.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Brock Coyle IR. Kompressziós törés a T4 csigolyában. :/ remélem felépül.
viszont nincs LB-nk. Foster még 1 meccs, van Warner és ennyi. jövőre ide tuti húzunk vagy 3 picket.
Person - lábfej, és Garnett - lábujj diszlokáció, napi megfigyelés alatt. hát ha egyik sem lesz akkor megint bajban leszünk.
petey
basszus ez nagyon gáz. Hogy a fenébe jött össze ez a kompresszios törés? ennyire fiatalon ez nagyon gáz, még ha baromi erőbehatások érik is. Mázli, hogy nem mozdult el. Viszont ezzel ő tuti out.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Brock Coyle IR. Kompressziós törés a T4 csigolyában. :/ remélem felépül.
viszont nincs LB-nk. Foster még 1 meccs, van Warner és ennyi. jövőre ide tuti húzunk vagy 3 picket.
Person - lábfej, és Garnett - lábujj diszlokáció, napi megfigyelés alatt. hát ha egyik sem lesz akkor megint bajban leszünk.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom a playhívásnál volt egy hasonló nevű, és az az útvonalát futotta, tévesen

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
undisputedly
Hogy őszinte legyek annyira nem vagyok tisztában ki felel a LB beszerzésért. A múltjukat és befolyásukat is figyelembe véve, jelenlegi FO-ban talán Chip Flanagan lehet elsősorban aki LB scoutingban dönthet. De nem tudom ezt biztosra mondani.
Igazad van a playcallinggal (Kittle erről ezt nyilatkozta : “We have a great coach calling the plays. He’s putting us in positions to make those big plays. Those are plays we need to make. And if we make those, it’s a totally different outcome.”). de ahhoz kell olyan játékos, akire hívni tudják a játékot. Bár mást játszanak picit, de Celeket nehezebben játszák az" x-ek és o-k" tisztára, ehhez kell nagyon Kittle (más kérdés, hogy most legutóbb nagyjából TD-t droppolt). Juszczyk pedig szerintem liga elit FB.
A pick6-nél rossz route-ot futott Bourne, be is vállalta, hogy övé az int ("Where he threw it was right, and I was wrong. It was on me.........I was thinking of another play "(wtf??)), de a másik kettő nagyon az övé volt.
Sörmen zöld madárként is ordenáré pöcs volt, vörös-aranyban is egy ordenáré pöcs.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nagyon pozitív volt számomra Warner játéka diverdoc
Erdekelne ki felel nalatok az ILB scoutingert. PW ha jol emlekszem easy selection volt, de utana jott Borland(?), Foster (habar o is magasra volt ertekelve), majd most Warner, es mind kiemelkedo szinten jatszik.

Kittle, Juszczyk támadásba lépése is szenzációs volt diverdoc
Nalam ok inkabb a nagyon hatasos playcalling hozomanyakent lettek elkonyvelve, vagy volt valami nagy egyeni play toluk, ahol nem az x-ek es o-k jatszottak tisztara oket?

Negatívum Garoppolo labdaeladásai, abból kettő is teljesen érthetetlen volt. diverdoc

Nekem egy nagyon csunya pick remlik, kivancsian varom, hogy iden hogyan teljesit ugy, hogy lesz rola tape.

Sörmen fasz arcoskodáson kívül nem nagyon segített, fambli is Warneré volt, nem az övé a szinház ellenére. diverdoc
Az ember igy mar megerti miert utalta ot mindenki a Hawks drukkereken kivul. Tobb, mint polarizalo. Engem roppant modon idegesitett 😀
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Azért bennem végig meg volt fagyva a szar, hogy mikor hozzátok vissza. Bucknert mennyiért cserélnétek át nekünk?
KGYM_FK
Egy Mackért átadjuk 😀 (és nem Big)
több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Azért bennem végig meg volt fagyva a szar, hogy mikor hozzátok vissza. Bucknert mennyiért cserélnétek át nekünk?
KGYM_FK
Abba a védelembe egy Buckner már unfair lenne
több mint 5 éve
KGYM_FK Minnesota Vikings 55
Azért bennem végig meg volt fagyva a szar, hogy mikor hozzátok vissza. Bucknert mennyiért cserélnétek át nekünk?

It makes good sense to revere the sun and the stars, because we are their children.
több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Mindent leírtatok, fiatal a csapat és vannak még hiányzó láncszemek. Az a Solomon Thomas beugrás nagyon fájt. Kevesebb hibával talán hozható lett volna a meccs, de el kell ismerni, hogy jelenleg jobb csapat és előrébb jár a Vikings.
DeFo rendesen bekezdett, Warner nagyon jó lesz, Pettis felemás volt, de a TD elkapása az nagyon rendben volt.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Összeségében jobban partiban voltunk mint előre gondoltam. Sok pozitív volt a meccsben és a vereség ellenére egyértelműen látom a potenciált. A vikingek védelme nagyon jó, azért nem minden héten lesz ekkora feladat. Nagyon pozitív volt számomra Warner játéka és az előzetesen általam is írt Kittle, Juszczyk támadásba lépése is szenzációs volt (azért a droppért de káááár volt Kittle!)
Negatívum Garoppolo labdaeladásai, abból kettő is teljesen érthetetlen volt. Rohadt sok bosszantó hiba, impotens RZ O#, dropolt labdák. Secondarynk két TD-nél is érthetetlen volt. Sörmen fasz arcoskodáson kívül nem nagyon segített, fambli is Warneré volt, nem az övé a szinház ellenére. Miszteköl hegyek végig.
Nagy gáz, hogy az előzetesen is féltett OL jobb oldala most a két sérült G miatt még neccesebb lesz (már 4v5 OL ember van IR-en).
De mint kezdtem, összességében annyira nem volt rossz (ha a kihagyott lehetőségeinket nézem, meg is lehetett volna akár), de ez a Vikings egyelőre jobb csapat, megérdemelték a győzelmet.
diverdoc
Adom, ugyanezt. Most nincs kedvem sokat írni, bemásolom a FB posztomat a csoportból 😀

Szerintem.
Összességében egy idény eleji meccs volt. Sajnos a sérülések rányomták a meccsre a bélyeget. Kiesett Goodwin, Jimmy nem is találta az összhangot. 2 OG, ami azért nagy érvágás. Ez a meccs kicsit a hoztam is meg nem is féle mesére hajaz. Voltak nagyon szép playek O/D oldalon is, ezzel szemben rettentő nagy faszságok is. Talán a jó hír, hogy ezeket ki lehet javítani. A Vikes egy rettenetesen erős csapat, akiket azért ma meg lehetett volna csípni. De ettől is jobbak, hogy nem követnek el buta bosszantó hibákat, és ez teszi őket top brigáddá.
Jó volt a védelem, a futásokat jól fogtuk, és azért párszor be tudtuk nyomni a zsebet. Csak nagyon kell ide majd az a LEO/Elefánt aki be is fejezi a piszkos munkát.
Sherman felé talán 2-3x dobtak, abból 1 lett elkapás.
Whiterspoon is jól nyomta, de ha az első TD-nél visszanéz akkor azt el tudta volna ütni, a második amikor forgolódott egy passznál, mint kezdő buzi a gőzfürdőben, és a WR kb 30 yardot hozott így, mert senki nem volt körülötte.
Tartt nagyot játszott ma. Kivéve Rudi TD-jénél, mert ha ő is hátranéz simán elüti.
Warner. Atyaúristen. A meccs alatt végig őt néztük tátott szájjal. Kibazott nagy steal ez a kölyök. Fosterrel együtt aljasul nem lesz fair ez így.
Hogy ide is mondjak negatívumot: tackle, tackle, tackle. Iszonyat. Többször volt hogy 2-3 ember lepattant. Ilyen nincs. Tessék már megcsinálni.
Solomon Thomas. Kb. MINDENKI tudja, hogy be akarnak ugrasztani minket 4 és 1-nél. 1 másodpercnél mit csinál? Csak elbassza.
Offenz. Hát Jimmy, ez bazdmeg nem a te napod volt. Nem ment neki ma. A pick 6-nél Bourne azt tweetelte, hogy az ő hibája volt, nem Jimmié. Viszont Pettisnél az egy szar labda volt, az uccsó meg egy bassza meg eldobom 4 ember közé 😕 Gondolom most látott olyant is a védelemben, amiket eddig nem. Van munka még.
Viszont: nem csak őt lehet hibáztatni. Kittle, Pettis olyanokat dropoltak hogy ezért U15 meccsen leültetnek a padra. Ráadásul mindkettő kb. 98%-ban TD lett volna. Szomorú. Pont Kittle, a spanom. Ja meg Garcon is TD drop. Eh.
Alfred Morris jókat futott, de az a fumble megpecsételte a sorsunkat. Playhívásban Shanny most elég kretént nyomott. Komolyan semmi bootleg vagy ilyesmi?
Összegzés: egy sima SB contender csapattal játszottunk egy szoros meccset, 1 TD-nyi difivel. Ha kijavítjuk a hibákat, akkor az "átlag" vagy feletti csapatokat üthetjük. A Vikes ennyivel előrébb van, nem szégyen a vereség. 2-3 éve már a félidő előtt 20+ lett volna a hátrányunk. Jó lesz ez azért.
petey
Ezek szerint ugyanazt a meccset neztuk 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Összeségében jobban partiban voltunk mint előre gondoltam. Sok pozitív volt a meccsben és a vereség ellenére egyértelműen látom a potenciált. A vikingek védelme nagyon jó, azért nem minden héten lesz ekkora feladat. Nagyon pozitív volt számomra Warner játéka és az előzetesen általam is írt Kittle, Juszczyk támadásba lépése is szenzációs volt (azért a droppért de káááár volt Kittle!)
Negatívum Garoppolo labdaeladásai, abból kettő is teljesen érthetetlen volt. Rohadt sok bosszantó hiba, impotens RZ O#, dropolt labdák. Secondarynk két TD-nél is érthetetlen volt. Sörmen fasz arcoskodáson kívül nem nagyon segített, fambli is Warneré volt, nem az övé a szinház ellenére. Miszteköl hegyek végig.
Nagy gáz, hogy az előzetesen is féltett OL jobb oldala most a két sérült G miatt még neccesebb lesz (már 4v5 OL ember van IR-en).
De mint kezdtem, összességében annyira nem volt rossz (ha a kihagyott lehetőségeinket nézem, meg is lehetett volna akár), de ez a Vikings egyelőre jobb csapat, megérdemelték a győzelmet.
diverdoc
Adom, ugyanezt. Most nincs kedvem sokat írni, bemásolom a FB posztomat a csoportból 😀

Szerintem.
Összességében egy idény eleji meccs volt. Sajnos a sérülések rányomták a meccsre a bélyeget. Kiesett Goodwin, Jimmy nem is találta az összhangot. 2 OG, ami azért nagy érvágás. Ez a meccs kicsit a hoztam is meg nem is féle mesére hajaz. Voltak nagyon szép playek O/D oldalon is, ezzel szemben rettentő nagy faszságok is. Talán a jó hír, hogy ezeket ki lehet javítani. A Vikes egy rettenetesen erős csapat, akiket azért ma meg lehetett volna csípni. De ettől is jobbak, hogy nem követnek el buta bosszantó hibákat, és ez teszi őket top brigáddá.
Jó volt a védelem, a futásokat jól fogtuk, és azért párszor be tudtuk nyomni a zsebet. Csak nagyon kell ide majd az a LEO/Elefánt aki be is fejezi a piszkos munkát.
Sherman felé talán 2-3x dobtak, abból 1 lett elkapás.
Whiterspoon is jól nyomta, de ha az első TD-nél visszanéz akkor azt el tudta volna ütni, a második amikor forgolódott egy passznál, mint kezdő buzi a gőzfürdőben, és a WR kb 30 yardot hozott így, mert senki nem volt körülötte.
Tartt nagyot játszott ma. Kivéve Rudi TD-jénél, mert ha ő is hátranéz simán elüti.
Warner. Atyaúristen. A meccs alatt végig őt néztük tátott szájjal. Kibazott nagy steal ez a kölyök. Fosterrel együtt aljasul nem lesz fair ez így.
Hogy ide is mondjak negatívumot: tackle, tackle, tackle. Iszonyat. Többször volt hogy 2-3 ember lepattant. Ilyen nincs. Tessék már megcsinálni.
Solomon Thomas. Kb. MINDENKI tudja, hogy be akarnak ugrasztani minket 4 és 1-nél. 1 másodpercnél mit csinál? Csak elbassza.
Offenz. Hát Jimmy, ez bazdmeg nem a te napod volt. Nem ment neki ma. A pick 6-nél Bourne azt tweetelte, hogy az ő hibája volt, nem Jimmié. Viszont Pettisnél az egy szar labda volt, az uccsó meg egy bassza meg eldobom 4 ember közé 😕 Gondolom most látott olyant is a védelemben, amiket eddig nem. Van munka még.
Viszont: nem csak őt lehet hibáztatni. Kittle, Pettis olyanokat dropoltak hogy ezért U15 meccsen leültetnek a padra. Ráadásul mindkettő kb. 98%-ban TD lett volna. Szomorú. Pont Kittle, a spanom. Ja meg Garcon is TD drop. Eh.
Alfred Morris jókat futott, de az a fumble megpecsételte a sorsunkat. Playhívásban Shanny most elég kretént nyomott. Komolyan semmi bootleg vagy ilyesmi?
Összegzés: egy sima SB contender csapattal játszottunk egy szoros meccset, 1 TD-nyi difivel. Ha kijavítjuk a hibákat, akkor az "átlag" vagy feletti csapatokat üthetjük. A Vikes ennyivel előrébb van, nem szégyen a vereség. 2-3 éve már a félidő előtt 20+ lett volna a hátrányunk. Jó lesz ez azért.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Összeségében jobban partiban voltunk mint előre gondoltam. Sok pozitív volt a meccsben és a vereség ellenére egyértelműen látom a potenciált. A vikingek védelme nagyon jó, azért nem minden héten lesz ekkora feladat. Nagyon pozitív volt számomra Warner játéka és az előzetesen általam is írt Kittle, Juszczyk támadásba lépése is szenzációs volt (azért a droppért de káááár volt Kittle!)
Negatívum Garoppolo labdaeladásai, abból kettő is teljesen érthetetlen volt. Rohadt sok bosszantó hiba, impotens RZ O#, dropolt labdák. Secondarynk két TD-nél is érthetetlen volt. Sörmen fasz arcoskodáson kívül nem nagyon segített, fambli is Warneré volt, nem az övé a szinház ellenére. Miszteköl hegyek végig.
Nagy gáz, hogy az előzetesen is féltett OL jobb oldala most a két sérült G miatt még neccesebb lesz (már 4v5 OL ember van IR-en).
De mint kezdtem, összességében annyira nem volt rossz (ha a kihagyott lehetőségeinket nézem, meg is lehetett volna akár), de ez a Vikings egyelőre jobb csapat, megérdemelték a győzelmet.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Hát ez komoly erőfelmérő volt. Ki kell javítani a hibákat.

több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
#49ers inactives
WR Richie James
LB Malcolm Smith
OL Erik Magnuson
OL Shon Coleman
OL Matt Tobin
DT Jullian Taylor
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi ez a kishituseg? Tavaly Jimmyvel ot meccs alatt megvolt ot gyozelem. Legyen a cel legalabb tiz 😊

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Az én tippem.
Én még elég szokatlannak látom a csapatot, nincs meg az a bizonyos team chemistry szerintem. 6–7 győzelmet ha összeszed a csapat szerintem bőven eleget mondtam.
Legyen 7-9.

több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 130
Nos, akkor elkezdjuk... A szezon es mai meccs kozos jellemzoje, hogy nincsenek nagy elvarasaim egyikre vonatkozan sem. Ennek a csapatnak nem iden es nem ma kell nagyot villantania, hanem leghamarabb jovore; raadasul a Vikings azon keves csapatok egyike, amely ellen nem latom a jateknak azon elemet, amiben folejuk tudna noni a csapat. Legyenek a fiuk TD-n belul a vegen es nincs panasz.

Ami viszont mindenkepp fontos lenne, hogy egyenek szintjen tisztuljon le a roster D# fele. Erdotelenito tegye meg azt a lepest, amit meg meg kell tennie a playek befejezese teren, Thomasnak egyreszt talalja meg Saleh a helyet, masreszt o is kezdjen el 1/3-ashoz melto teljesitmenyt nyujtani, Witherspoon fejlodese ne torjon meg es vegre valaki rugdossa mar ki Wardot a korhazi agyabol. Offense oldalon nagy kerdojelek nincsenek, az elkaposort ugy imadom, ahogy van, Kittle-ben ott van a top10-es potencial, Breida nagyjabol az elso labdaerintese ota kiskedvenc es iden lesz lehetosege berobbanni, Juice Jimmy-vel vegre kihozza magabol, amiert ennyi penzt kap... Az egyetlen problema tenyleg a fal jobb oldala lehet, nem tul megnyugtato az a teny, hogy Griffen/Hunter fogja abuzalni McG-t. Ma rakjunk fel pontokat, haladjunk relative vallalhatoan, mar amennyire a Vikings ellen ez lehet, lesznek konnyebb meccseink. Tippelek egy 9-7-et a szezonra, csak a Seattle-t oda-vissza.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát akkor üdv srácok! Game day végre, rázódjunk vissza a fórumba 😊 !
Preseason meccsekből nem lehet, és nem is kell messze menő következtetéseket levonni, meg nem is tudok. Inkább kíváncsian várom az évet, csak jobb lehet (és meggyőződésem jobb is lesz) mint az előző évek, min 8-8 at várok, de sztem most a pozitív szezon is meglehet (inshaallah)
Első meccsen ami igazán érdekel: O#: Itt az Oline jobb oldalára leszek nagyon kíváncsi. Person és ruki McGlinchey, hát vannak félelmeim. Btw itt a C posztot is ide vehetném. Az O# két titkos favoritja számomra Kittle és Juszczyk. D# oldalon az első, hogy meccs előtt beveszek egy torecant (hányáscsillapító), Shermant arany pirosban látni, ezt egyszerűen nem tudom megemészteni. Itt mind LB sor, mind hátsó részen vannak félelmeim. Nem tudom mire megy mondjuk egy Nzeocha (?), Warner erősítésű LB sor még ha Malcolm ott is lesz (harmstring 😕) Kirk kapitányék ellenn. Na majd kiderül.
Lényeg, hogy végre meccs, akkor is quest for six, akkor is faithfull, akkor is
GO NINERS!!!

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Harris és McKinnon ment IR-re, helyettük Exum Jr. és Tobin került a rosterre, valamint PS-be került Golditch.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Released
1. QB - Jack Heneghan
2, RB - Joe Williams
3. RB - Ja’Quan Gardner
4. WR - Aldrick Robinson
5. TE - Wes Saxton
6. T - Pace Murphy
7. T - Darrell Williams
8. G - JP Flynn
9. G - Chris Gonzalez
10. DL - Chris Jones
11.DL - Will Sutton
12. P - Jeff Locke
13. ILB- Korey Toomer
14. G- Jonathan Cooper
15. OL- Andrew Lauderdale
16. CB- Tavarus McFadden
17. G- Nagee Toran
18. CB- Emmanuel Moseley
19. DL- Jeremiah Attaochu
20. WR- Aaron Burbridge
21. WR- Steven Dunbar jr.
22. TE- Ross Dwelley
23. DB- Antone Exum Jr.
24. TE- Cole Hikutini
25. FB- Malcom Johnson
26 OL- Andrew Lauderdale
27. DB- Dexter Mccoil
28. RB- Jeremy Mcnichols
29. QB - Nick Mullens
30. DB- Tyvus Powell
31. DL- Niles Scott
32. OL- Coleman Shelton
33. LB- Pita Taumoepenu
34. RB- Jeff Wilson.

Reserved/non football injury list

1. Kentavious Street

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hú az meleg, a 30 misis szerződés után nem ilyen évet reméltem tőle, csórikám. De Morrisszal szerintem a futójáték még jobb is lesz, csak valami red zone offense is legyen végre

több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
RB Jerrick McKinnon has suffered a torn ACL and will miss the entire 2018 season.
Rossz hír...baromira rossz hír...
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Released or Waived

OL JP Flynn (per 49ers)
QB Jack Heneghan (per 49ers)
RB Ja'Quan Gardner (per Matt Maiocco)
G Chris Gonzalez (per Matt Maiocco)
P Jeff Locke (per Matt Barrows)
DT Chris Jones (per Matt Maiocco)
T Pace Murphy (per Matt Barrows)
WR Aldrick Robinson (per Matt Maiocco)
TE Wes Saxton (per 49ers)
DL Will Sutton (per 49ers)
T Darrell Williams (per Matt Barrows)
RB Joe Williams (per Tom Pelissero)

eddig ennyi

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/37944204_2178120792423122_1511807636125777920_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=zU5xs-TN3FsAX9d_MRM&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDYrgG_rUKZSyesXLYAQ79ArlpRNdlEJ7lJ7FjYyK9bBA&oe=66029571
Mike McGlinchey and Joe Staley the newest Backstreet Boys 😂 | By NBC Sports Bay Area / CaliforniaFacebook
Mike McGlinchey and Joe Staley the newest Backstreet Boys 😂


Backstreets back, alright