San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Nincs egy normális Safetynk.
Craig Dahlt hozzuk vissza egy 5 éves szerződéssel.
Coolearie
engedd már el 😊 fogadjunk van róla egy összeollózott montázsod a szekrényedben 😀
petey
mellette egy másik szentély Kaep képeivel. Ismerem az ilyet, bár a legtöbbje már gyógyul a kórházban 😀
Csiriba
Vagy le van szedálva élete végéig

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Nincs egy normális Safetynk.
Craig Dahlt hozzuk vissza egy 5 éves szerződéssel.
Coolearie
engedd már el 😊 fogadjunk van róla egy összeollózott montázsod a szekrényedben 😀
petey
mellette egy másik szentély Kaep képeivel. Ismerem az ilyet, bár a legtöbbje már gyógyul a kórházban 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Nincs egy normális Safetynk.
Craig Dahlt hozzuk vissza egy 5 éves szerződéssel.
Coolearie
engedd már el 😊 fogadjunk van róla egy összeollózott montázsod a szekrényedben 😀

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nincs egy normális Safetynk.
Craig Dahlt hozzuk vissza egy 5 éves szerződéssel.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kosz. Gondoltam a stat alapjan, hogy vmi hasonlo lehetett.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem lattam, csak olvastam, nem nagyon tudok netkozelbe jutni. Vki par sorban foglalja ossze lecci!
diverdoc
Parádésan felépített első drive, 6–0, majd az első playből egy 75 yardos TD, a safety elment valamerre közben, ezzel lett 6–7

Innentől kezdve az önszopatás magasiskoláját tolta a 49ers, szétfutotta a védelmet, szét is passzolta, csomószor oldott meg 3. és 1x yardokat a csapat.

Volt nálatok a labda kb 40 percet, lényegesen jobban haladtatok, főleg azért, mert ti haladtatok is. A pass rushotok nem nézett rosszul, de azért ebben óriási szerepe volt a pocsék Arizona-falnak, nem egyszer 2-3 ember ment át az OL-en, 3. és 1-re volt olyan futás, ahol kb mínusz 3 yardon volt az első kontakt...

Viszont eladtátok ötször a labdát, kettőből két könnyű TD jött, a kétpontosok nem jöttek, így nem volt fordítás.

Ezt a meccset simán nyerni kellett volna

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem lattam, csak olvastam, nem nagyon tudok netkozelbe jutni. Vki par sorban foglalja ossze lecci!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Toilet bowl!!!!
petey
Nem az, a Cardinals megindult felfelé

több mint 5 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Toilet bowl!!!!
petey
Bocs.... ???????
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Toilet bowl!!!!

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Hát basszus, egy nyerhető meccset buktunk. Mondjuk chargers kicker nagyban segített nekünk. RZ famblijuknál pedig Reed ért először a labdához, az a mi 1&10-ünk kellett volna lenni a 2-3 yardunkról. Na mindegy.
Ami pozitív. C.J hangyafasznyival sem volt rosszabb mint JimmyG. Sőt. Kifejezetten jól játszott. Talán első félídő végén a RZ-ban lehetett volna okosabb. Rohadt bevállalós volt (talán túlzottan). Ezt írtam korábban is, hogy kemény tökű srác. Nekem tetszett. Ezenkívül Exum, DFB, Kittle.
Negatívum: a sérülések. OL nagyjából elfogy (Staley jaaaj). Breida rásérült a rossz lábára, Solomon Thomas, Pettis (ő mondjuk hülye is volt). Ez kezd sok lenni. A misztekölök. Basszus volt, hogy 7 kontakt után vittük le. És zsinórban. ST ugyanez. Bár itt Pinion piros lapos szerelése prájszlesz volt 😊 Keretes volt a meccs, első és uccsó negyedben D# részről voltak gyönyörű momentumok, mig középen kurva szar volt az egész.
Összesítve: van fény az alagút végén, nem lesz annyira rossz a kúbink ebben a szezonban. Sérültek jöjjenek rendbe és elindulunk felfelé szerintem.
diverdoc
Kell meg egy tényleg hibátlan draft meg egy izmos FA és rendben leszünk. Iszonyat lukasak és vékonyak vagyunk még mindig.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát basszus, egy nyerhető meccset buktunk. Mondjuk chargers kicker nagyban segített nekünk. RZ famblijuknál pedig Reed ért először a labdához, az a mi 1&10-ünk kellett volna lenni a 2-3 yardunkról. Na mindegy.
Ami pozitív. C.J hangyafasznyival sem volt rosszabb mint JimmyG. Sőt. Kifejezetten jól játszott. Talán első félídő végén a RZ-ban lehetett volna okosabb. Rohadt bevállalós volt (talán túlzottan). Ezt írtam korábban is, hogy kemény tökű srác. Nekem tetszett. Ezenkívül Exum, DFB, Kittle.
Negatívum: a sérülések. OL nagyjából elfogy (Staley jaaaj). Breida rásérült a rossz lábára, Solomon Thomas, Pettis (ő mondjuk hülye is volt). Ez kezd sok lenni. A misztekölök. Basszus volt, hogy 7 kontakt után vittük le. És zsinórban. ST ugyanez. Bár itt Pinion piros lapos szerelése prájszlesz volt 😊 Keretes volt a meccs, első és uccsó negyedben D# részről voltak gyönyörű momentumok, mig középen kurva szar volt az egész.
Összesítve: van fény az alagút végén, nem lesz annyira rossz a kúbink ebben a szezonban. Sérültek jöjjenek rendbe és elindulunk felfelé szerintem.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Mai bold:
Szídzsé ma 3 TD-t fog dobni. De ugyanennyi INT-et is, de a meccset 6+ előnnyel lehozzuk és nyerünk.
Coolearie
A múltheti negatív hullámból nem sikerült kijönni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Fasza az egesz forumot elarasztottak ezek a kaloz linkes faszkalapok. Nem lehet kibannolni a picsaba oket. Eredmeny kovetottonkrevagtak
diverdoc
Némítsd le őket, nekem egy sincs már
Wyatt
Soha nem nemitottam senkit. Hogy kell?
Szerk megvan!!😁
diverdoc
A jobb twix gyárban tudják. 😀😀😀
| vagy a balban, nem emlékszem. |

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Fasza az egesz forumot elarasztottak ezek a kaloz linkes faszkalapok. Nem lehet kibannolni a picsaba oket. Eredmeny kovetottonkrevagtak
diverdoc
Némítsd le őket, nekem egy sincs már
Wyatt
Soha nem nemitottam senkit. Hogy kell?
Szerk megvan!!😁

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fasza az egesz forumot elarasztottak ezek a kaloz linkes faszkalapok. Nem lehet kibannolni a picsaba oket. Eredmeny kovetottonkrevagtak
diverdoc
Némítsd le őket, nekem egy sincs már

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Fasza az egesz forumot elarasztottak ezek a kaloz linkes faszkalapok. Nem lehet kibannolni a picsaba oket. Eredmeny kovetottonkrevagtak


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mai bold:
Szídzsé ma 3 TD-t fog dobni. De ugyanennyi INT-et is, de a meccset 6+ előnnyel lehozzuk és nyerünk.
Coolearie
Hat jobb mintha azt almodtad volna meg, hogy eltori a gerincet


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mai bold:
Szídzsé ma 3 TD-t fog dobni. De ugyanennyi INT-et is, de a meccset 6+ előnnyel lehozzuk és nyerünk.

több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Megnéztem, de még mindig a San Francisco futója vezeti a ligát futott yardokban, jövőre pedig visszatér a nagypénzes RB, aki a passzjátékoknál óriási fegyver lesz, kiegészítő futónak pedig Alfred Morris finoman szólva is jó. Szóval tök logikus ez a Bell-téma az irányítóját elvesztő csapatnál...
Wyatt
Miért, honnan lehet tudni, hogy milyen irányító lenne? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 750 — 49ers GM
A "The Harbaugh Bowl" visszanézése volt nálam éjszaka, és P.Willis érdekelne, h ő ugye pár éve visszavonult sajnos, bírtam nagyon. szóval ő most civilben mit csinál? Nem tudjátok véletlenül?
KeyG
 mashable.com/2016/05/18/patrick-willis-retirement-tech-open-source/?europe=true#HGApquywJGqX

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
A "The Harbaugh Bowl" visszanézése volt nálam éjszaka, és P.Willis érdekelne, h ő ugye pár éve visszavonult sajnos, bírtam nagyon. szóval ő most civilben mit csinál? Nem tudjátok véletlenül?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
Egy kis Fred Warner love. Egy steal volt a gyerek. És jobb lesz még..
 www.49erswebzone.com/commentary/1918-film-room-fred-warner-became-important-player-defense/

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 808 — Csodabogár
bocs fiúk, az új zupersztár iz born. a lábujja körme is többet ér mint tik 😀
Dzsimi ki?


több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egész szép kis csapat gyűlt össze próbajátékra...én Landry Jones-nak nagyon örülnék 😊

49ers QB tryouts: Kyle Allen, Kellen Clemens, Landry Jones, EJ Manuel, Tom Savage, Matt Simms, T.J. Yates. Also WR Deontex Alexander; Ss Kelcie McCray, Eddie Pleasant.
Klaci79
Jesszus, innen már csak Brendon Weeden hiányzik, hogy teljes legyen a fekete lista...
Csiriba
Paxton Lynch! (bar ot ma lefoglalta a Jags tryoutra, bocsi)