A Bowl.hu fórum folytatja működését.

San Francisco 49ers

39 feliratkozó

1 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 6 615 — Megrögzött Colts Fan

nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀

Szerkesztette: Borbinho

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning
1 hónapja
petey San Francisco 49ers UCLA Bruins 9 808 — Csodabogár
viszont az OL top5 közeli, hacsak nem top5

1 hónapja
szaszia San Francisco 49ers 660 — 49ers
Én szerettem ezt a tegnapi csapatot. Szerintem nagyon jó játékhívás volt, nekem tetszett. A végén azt INT-ért nem neheztelek. Ezt a meccset ezzel a play-el kellet volna nyerni. Nyerő csapat ilyen helyzetben ezt bevállalja. (Phily Special). Legközelebb meglesz. Fölösleges bosszankodni, hogy ha a külső vállra megy, vagy ha Shermi-t nem fújják be... Utólag nincs jelentőségük. Annak viszont van, hogy az OL nagyon rendben volt, szeretem a FB játékot, van DL, van passz siettetés (tudom, ez a GB fal volt, de akkor is jó volt nézni), jó futásokkal tudtunk helyet csinálni hosszú játékokhoz, és ez működött is. És úgy tűnik, nem kell a szezon végéig a QB kérdésen sem gondolkodni, ez így teljesen rendben van. DB helyzeünk bántó. Könnyű lenne bántani Mabin-t, de azért Davante Adams ellen senki sem akkora mayer... Szóval hátul van mit javítani. Ami viszont számomra a legszebb volt, az a play call. Igenis átgondolt, jól tervezett volt. Nekem tetszett! Van jövő! Go 9ers!
1 hónapja
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 2 400 — Badminton is Goodminton
1.: JimmyG whoo?
2.: holding szabályt mikor írták át?

3.: TO marginunk überfasza
4.: D#???
5. Kibaszott dühös vagyok, ez egy nyert meccs volt

Szerkesztette: diverdoc

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
1
1 hónapja
győzelemmel felérő vereség. azért amikor kellett megtolták a végén a zöldeket.

1 hónapja
AP comebackje után nagyon remélem, hogy a meccs előtt 1 órával nem igazoljátok vissza Kaep-et. Elég nekünk szezononként 1 packers killer player visszatérése...
alatriste
😀 ahány százasom lenne amennyiszer ezt hallottam

1 hónapja
alatriste Green Bay Packers 6 964 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP comebackje után nagyon remélem, hogy a meccs előtt 1 órával nem igazoljátok vissza Kaep-et. Elég nekünk szezononként 1 packers killer player visszatérése...

Liverpool Fc fan
Kansas City Chiefs, LA Rams, AS Roma, Valencia CF szimpatizáns
1 hónapja
Nincs egy normális Safetynk.
Craig Dahlt hozzuk vissza egy 5 éves szerződéssel.
Coolearie
engedd már el 😊 fogadjunk van róla egy összeollózott montázsod a szekrényedben 😀
petey
mellette egy másik szentély Kaep képeivel. Ismerem az ilyet, bár a legtöbbje már gyógyul a kórházban 😀
Csiriba
Vagy le van szedálva élete végéig

1 hónapja
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 1 827 — settenke1976@gmail.com
Coolearie
engedd már el 😊 fogadjunk van róla egy összeollózott montázsod a szekrényedben 😀
petey
mellette egy másik szentély Kaep képeivel. Ismerem az ilyet, bár a legtöbbje már gyógyul a kórházban 😀
1
1 hónapja
Coolearie

1 hónapja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 814 — Future D1 Athlete.

1 hónapja
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 2 400 — Badminton is Goodminton
Kosz. Gondoltam a stat alapjan, hogy vmi hasonlo lehetett.

1 hónapja
Wyatt New England Patriots 19 317 — Three-time EL-champ^^
Nem lattam, csak olvastam, nem nagyon tudok netkozelbe jutni. Vki par sorban foglalja ossze lecci!
diverdoc
Parádésan felépített első drive, 6–0, majd az első playből egy 75 yardos TD, a safety elment valamerre közben, ezzel lett 6–7

Innentől kezdve az önszopatás magasiskoláját tolta a 49ers, szétfutotta a védelmet, szét is passzolta, csomószor oldott meg 3. és 1x yardokat a csapat.

Volt nálatok a labda kb 40 percet, lényegesen jobban haladtatok, főleg azért, mert ti haladtatok is. A pass rushotok nem nézett rosszul, de azért ebben óriási szerepe volt a pocsék Arizona-falnak, nem egyszer 2-3 ember ment át az OL-en, 3. és 1-re volt olyan futás, ahol kb mínusz 3 yardon volt az első kontakt...

Viszont eladtátok ötször a labdát, kettőből két könnyű TD jött, a kétpontosok nem jöttek, így nem volt fordítás.

Ezt a meccset simán nyerni kellett volna

1
1 hónapja
Nem lattam, csak olvastam, nem nagyon tudok netkozelbe jutni. Vki par sorban foglalja ossze lecci!

1 hónapja
Toilet bowl!!!!
petey
Nem az, a Cardinals megindult felfelé

1 hónapja
szaszia San Francisco 49ers 660 — 49ers
Toilet bowl!!!!
petey
Bocs.... ???????
1 hónapja
Toilet bowl!!!!

2
1 hónapja
Hát basszus, egy nyerhető meccset buktunk. Mondjuk chargers kicker nagyban segített nekünk. RZ famblijuknál pedig Reed ért először a labdához, az a mi 1&10-ünk kellett volna lenni a 2-3 yardunkról. Na mindegy.
Ami pozitív. C.J hangyafasznyival sem volt rosszabb mint JimmyG. Sőt. Kifejezetten jól játszott. Talán első félídő végén a RZ-ban lehetett volna okosabb. Rohadt bevállalós volt (talán túlzottan). Ezt írtam korábban is, hogy kemény tökű srác. Nekem tetszett. Ezenkívül Exum, DFB, Kittle.
Negatívum: a sérülések. OL nagyjából elfogy (Staley jaaaj). Breida rásérült a rossz lábára, Solomon Thomas, Pettis (ő mondjuk hülye is volt). Ez kezd sok lenni. A misztekölök. Basszus volt, hogy 7 kontakt után vittük le. És zsinórban. ST ugyanez. Bár itt Pinion piros lapos szerelése prájszlesz volt 😊 Keretes volt a meccs, első és uccsó negyedben D# részről voltak gyönyörű momentumok, mig középen kurva szar volt az egész.
Összesítve: van fény az alagút végén, nem lesz annyira rossz a kúbink ebben a szezonban. Sérültek jöjjenek rendbe és elindulunk felfelé szerintem.
diverdoc
Kell meg egy tényleg hibátlan draft meg egy izmos FA és rendben leszünk. Iszonyat lukasak és vékonyak vagyunk még mindig.

1 hónapja
Hát basszus, egy nyerhető meccset buktunk. Mondjuk chargers kicker nagyban segített nekünk. RZ famblijuknál pedig Reed ért először a labdához, az a mi 1&10-ünk kellett volna lenni a 2-3 yardunkról. Na mindegy.
Ami pozitív. C.J hangyafasznyival sem volt rosszabb mint JimmyG. Sőt. Kifejezetten jól játszott. Talán első félídő végén a RZ-ban lehetett volna okosabb. Rohadt bevállalós volt (talán túlzottan). Ezt írtam korábban is, hogy kemény tökű srác. Nekem tetszett. Ezenkívül Exum, DFB, Kittle.
Negatívum: a sérülések. OL nagyjából elfogy (Staley jaaaj). Breida rásérült a rossz lábára, Solomon Thomas, Pettis (ő mondjuk hülye is volt). Ez kezd sok lenni. A misztekölök. Basszus volt, hogy 7 kontakt után vittük le. És zsinórban. ST ugyanez. Bár itt Pinion piros lapos szerelése prájszlesz volt 😊 Keretes volt a meccs, első és uccsó negyedben D# részről voltak gyönyörű momentumok, mig középen kurva szar volt az egész.
Összesítve: van fény az alagút végén, nem lesz annyira rossz a kúbink ebben a szezonban. Sérültek jöjjenek rendbe és elindulunk felfelé szerintem.

2
1 hónapja
ThundersNFL New England Patriots Michigan Wolverines 6 248 — !SuPeR5BoWL!
Mai bold:
Szídzsé ma 3 TD-t fog dobni. De ugyanennyi INT-et is, de a meccset 6+ előnnyel lehozzuk és nyerünk.
Coolearie
A múltheti negatív hullámból nem sikerült kijönni

Go Pats! :cool:

2001-2003-2004-2014-2016
1 hónapja
Fattyu New Orleans Saints 846
Fasza az egesz forumot elarasztottak ezek a kaloz linkes faszkalapok. Nem lehet kibannolni a picsaba oket. Eredmeny kovetottonkrevagtak
diverdoc
Némítsd le őket, nekem egy sincs már
Wyatt
Soha nem nemitottam senkit. Hogy kell?
Szerk megvan!!😁
diverdoc
A jobb twix gyárban tudják. 😀😀😀
| vagy a balban, nem emlékszem. |
1
1 hónapja
Fasza az egesz forumot elarasztottak ezek a kaloz linkes faszkalapok. Nem lehet kibannolni a picsaba oket. Eredmeny kovetottonkrevagtak
diverdoc
Wyatt
Soha nem nemitottam senkit. Hogy kell?
Szerk megvan!!😁

Szerkesztette: diverdoc

3
1 hónapja
diverdoc

1
1 hónapja

1 hónapja
Mai bold:
Szídzsé ma 3 TD-t fog dobni. De ugyanennyi INT-et is, de a meccset 6+ előnnyel lehozzuk és nyerünk.
Coolearie
Hat jobb mintha azt almodtad volna meg, hogy eltori a gerincet

6