A Bowl.hu fórum folytatja működését.

San Francisco 49ers

39 feliratkozó

19 napja
petey San Francisco 49ers UCLA Bruins 9 808 — Csodabogár
oké, akkor jövőre találkozunk

24 napja
gzotya San Francisco 49ers 21
Colbert IR, Tom Savage: okt 20 elkuld, okt 22 one year contract signed. Legalabb lathato, hogy tudjuk ki kell es mit akarunk
diverdoc
Ha Sherman nem esett volna ki a hétvégre, nem lett volna ez a jàték Savage-el. Kellett a helye Powell-nek. Mostmàr Colbert szépen helyet csinàlt neki a rosteren.
gzotya
Igen tudom, mint ahogy írtam is a Colbert IR-t, de Sherm nem erre a hétre esett ki. Minimális esély volt, hogy visszatér már a Rams ellen. Mindegy mondjuk ez a legkisebb bajunk jelenleg.
diverdoc
Csak arra akartam kilyukadni, hogy nem feltétlenül nem tudjàk mit akarnak, csak akartak némi mélységet a DB pozira erre a meccsre. De tényleg tök mindegy. Làssuk a következö 3 mi ligànk béli ellenfelet! Hàtha rontunk a draft pozin!
1
24 napja
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 2 400 — Badminton is Goodminton
Colbert IR, Tom Savage: okt 20 elkuld, okt 22 one year contract signed. Legalabb lathato, hogy tudjuk ki kell es mit akarunk
diverdoc
Ha Sherman nem esett volna ki a hétvégre, nem lett volna ez a jàték Savage-el. Kellett a helye Powell-nek. Mostmàr Colbert szépen helyet csinàlt neki a rosteren.
gzotya
Igen tudom, mint ahogy írtam is a Colbert IR-t, de Sherm nem erre a hétre esett ki. Minimális esély volt, hogy visszatér már a Rams ellen. Mindegy mondjuk ez a legkisebb bajunk jelenleg.

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
24 napja
gzotya San Francisco 49ers 21
diverdoc
24 napja
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 2 400 — Badminton is Goodminton

25 napja
szaszia San Francisco 49ers 660 — 49ers
Legalább ha már kitartóak vagyunk, tudjuk leírni a Faithful-t..
Coolearie
Köszönöm az észrevételt! Én német származásom miatt a full szót megengedem magamnak két ll-el írni 😊

Egyébként:
4
25 napja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 814 — Future D1 Athlete.
Legalább ha már kitartóak vagyunk, tudjuk leírni a Faithful-t. 😀

Szerkesztette: Coolearie

2
25 napja
Jóvanna, sajnos annyira nincs mélységünk hogy az fáj. Bármelyik csapat megérezné ha kiesne a kezdő QB, RB és tele vannak sérülttel. Legalább látják Lynch-ék kire lehet számítani jövőre.

1
25 napja
Szamuraj es Tomsula-Csip egy egy meccse volt ennyire lehangolo.
diverdoc
Csak akkor nem álmodoztunk 12-4-es szezonról.....
Most van egy kis mézesmadzag érzésünk, és így kicsit keserűbb a dolog.
25 napja
FAITHFULL BROTHERS, FAITHFULL !!!
1
25 napja
Pizsama Los Angeles Rams 2 027 — Rams fan
( Pizsinek: orulok hogy niners fan vagyok, mert tudod FAITHFULL😉, Ti is kibojtoltetek)
diverdoc
Pedig én sokszor szarul éreztem magam Rams drukkerként 13 évig. Persze kitartottam én is, és most büszke vagyok, hogy a legszarabb években sem hagytam cserben a csapatot. Mert a bandwagon drukkerek lekopnak, de az igazi szurkolók egy életre azok maradnak.

Amúgy meg - ahogy már sokszor leírtam - én végtelenül tisztelem a csoportrivális csapatokat. Az egészséges rivalizáláson túl mindig tiszteletet ébresztett bennem ha valamelyik NFC West csapat dominálta a konferenciát és SB-ba jutott.

És persze nincsenek illúzióim, pár év és újra idegesen megyünk majd Frisco-ba, hogy összecsapjunk az aranyásókkal!
6
25 napja
dogbite Los Angeles Rams 654 — GO Rams!
Teljesen megértem és átérzem srácok. Két évvel ezelőtti Rams-nél érezhettünk anno hasonlót, bár a mi akkori offense-ünk meg se közelítette a mostani 49rst. Nálunk akkor teljes garnitúraváltás lett a következménye, azt viszont nem látom, hogy itt mi lehet a megoldás mert diverdoc-al értek egyet, ez mélyebb problémának tűnik mint pusztán JimmyG hiánya.

Whose House? Rams House!
1
25 napja
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 814 — Future D1 Athlete.
Idehozhatsz 20 wonderkidet is, a motiváció akkor sincs meg és szerintem ez a legnagyobb baj most jelenleg..

1
25 napja
Goff es Gurley a 4. negyedben a palyaszelen rohogcselve beszelget. Garbage time tulkep a 2. felido. Ez mindent elmond, Petey jol osszefoglalta, a 3 szoval. Es ez nem csak JimmyG es McKinnon. Ez annal sokkal melyebb. Persze tele vagyunk rakat serulttel secondary kvazi out ( Sztem Colbert is az lesz), Breidat serulten eroltetjuk, es folyamatosan raserul stb. De valahogy moralisan vagyunk a beka segge alatt. A csapat minden reszeben. OL Donaldsot karrier csucshoz segiti, meccsenkent 4-5x adjuk el a labdat, D# mintha nem lenne, ST borzalom ( nem csak a blokkolt punt es az abboli “ csak” safety, hanem az oda vissza returnok). Tanacstalansag minden szegmensben. En nem CJ nyakaba varnam elsosorban, sztem JimmyG- vel sem lenne nagysagrendekkel jobb. Korabbi meccseken ereztem az eselyt, a playhivasok ultek, siman labon lottuk magunkat. Most viszont... Szamuraj es Tomsula-Csip egy egy meccse volt ennyire lehangolo. Na kikeseregtem magamat, tulajdonkeppen eleg lett volna nekem is csak baratom sorait leirni:
Szar, otvar fos, szar

( Pizsinek: orulok hogy niners fan vagyok, mert tudod FAITHFULL😉, Ti is kibojtoltetek)

Szerkesztette: diverdoc

2
25 napja
Csúnyán mondva el lettetek verve mint a | egymást szerető férfiak pénisze |
ThundersNFL
Koszonjuk a megjegyzest, egyebkent nem vettuk eszre

2
26 napja
ThundersNFL New England Patriots Michigan Wolverines 6 248 — !SuPeR5BoWL!
Csúnyán mondva el lettetek verve mint a | egymást szerető férfiak pénisze |

Go Pats! :cool:

2001-2003-2004-2014-2016
26 napja
Fos, ótvar szar, fos

26 napja
38-3.
Nekünk.
| Ja nem. |

26 napja
na, mai szopásra térdre

29 napja
 www.49erswebzone.com/commentary/1934-news-49ers-first-round-mcglinchey-playing-elite-level/

McG No1 a run blocking T- között, és a rookie OL listát is vezeti 76.9-es grade-del.
Well done. Már csak meg kell találni Joe utódját LT-be.

1 hónapja
nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀
Borbinho
LOL ez ki??????
Josszi
otletem sincs, nem olvastam el a bemutatkozasat a kep felett, csak ismeros volt a nev 😀 (corvinuson van az OCSI, annak a tagja ez a tag. de lehet le is kene szednem innen, nem akarok szemelyi jogokat serteni 😀 )
Borbinho
ez tuti nem ő, én ösmerem IRL, ilyen kis aranyos apó feje van nagy harcsabajusszal 😀
Josszi
ennél jóképűbb vagyok 😀 meg ilyen buziszemcsit nem vennék fel.
Corvinushoz meg annyi közöm van, hogy ott dolgozik a zasszony 😀
ps: kabbe Ati 😀

Szerkesztette: petey

2
1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Michigan Wolverines 3 135 — niners tóópik, kökörcsin ucca 2.
Borbinho
LOL ez ki??????
Josszi
otletem sincs, nem olvastam el a bemutatkozasat a kep felett, csak ismeros volt a nev 😀 (corvinuson van az OCSI, annak a tagja ez a tag. de lehet le is kene szednem innen, nem akarok szemelyi jogokat serteni 😀 )
Borbinho
ez tuti nem ő, én ösmerem IRL, ilyen kis aranyos apó feje van nagy harcsabajusszal 😀

"Winning isn’t the only thing matters. Winning with class is what matters."
""I own this football team. You don't dismiss owners," York said. "I'm sorry but that's the facts, and that's the case. That's the fact. I'm going to do everything I can to get this right. This isn't about a business and running an operation to make money. We're making sure we're doing everything we can to re-establish this culture."
2
1 hónapja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 6 615 — Megrögzött Colts Fan

Borbinho
LOL ez ki??????
Josszi

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning
1 hónapja
Josszi San Francisco 49ers Michigan Wolverines 3 135 — niners tóópik, kökörcsin ucca 2.

Borbinho
LOL ez ki??????

""I own this football team. You don't dismiss owners," York said. "I'm sorry but that's the facts, and that's the case. That's the fact. I'm going to do everything I can to get this right. This isn't about a business and running an operation to make money. We're making sure we're doing everything we can to re-establish this culture."
1 hónapja
viszont az OL top5 közeli, hacsak nem top5
petey
Sherm meg shutdown corner 😀

1