San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csúnyán mondva el lettetek verve mint a | egymást szerető férfiak pénisze |
ThundersNFL
Koszonjuk a megjegyzest, egyebkent nem vettuk eszre


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Csúnyán mondva el lettetek verve mint a | egymást szerető férfiak pénisze |

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Fos, ótvar szar, fos

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
38-3.
Nekünk.
| Ja nem. |

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
na, mai szopásra térdre

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/commentary/1934-news-49ers-first-round-mcglinchey-playing-elite-level/

McG No1 a run blocking T- között, és a rookie OL listát is vezeti 76.9-es grade-del.
Well done. Már csak meg kell találni Joe utódját LT-be.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀
Borbinho
LOL ez ki??????
Josszi
otletem sincs, nem olvastam el a bemutatkozasat a kep felett, csak ismeros volt a nev 😀 (corvinuson van az OCSI, annak a tagja ez a tag. de lehet le is kene szednem innen, nem akarok szemelyi jogokat serteni 😀 )
Borbinho
ez tuti nem ő, én ösmerem IRL, ilyen kis aranyos apó feje van nagy harcsabajusszal 😀
Josszi
ennél jóképűbb vagyok 😀 meg ilyen buziszemcsit nem vennék fel.
Corvinushoz meg annyi közöm van, hogy ott dolgozik a zasszony 😀
ps: kabbe Ati 😀

Szerkesztette: petey

több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀
Borbinho
LOL ez ki??????
Josszi
otletem sincs, nem olvastam el a bemutatkozasat a kep felett, csak ismeros volt a nev 😀 (corvinuson van az OCSI, annak a tagja ez a tag. de lehet le is kene szednem innen, nem akarok szemelyi jogokat serteni 😀 )
Borbinho
ez tuti nem ő, én ösmerem IRL, ilyen kis aranyos apó feje van nagy harcsabajusszal 😀

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀
Borbinho
LOL ez ki??????
Josszi
otletem sincs, nem olvastam el a bemutatkozasat a kep felett, csak ismeros volt a nev 😀 (corvinuson van az OCSI, annak a tagja ez a tag. de lehet le is kene szednem innen, nem akarok szemelyi jogokat serteni 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀
Borbinho
LOL ez ki??????

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
viszont az OL top5 közeli, hacsak nem top5
petey
Sherm meg shutdown corner 😀

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
viszont az OL top5 közeli, hacsak nem top5

több mint 5 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Én szerettem ezt a tegnapi csapatot. Szerintem nagyon jó játékhívás volt, nekem tetszett. A végén azt INT-ért nem neheztelek. Ezt a meccset ezzel a play-el kellet volna nyerni. Nyerő csapat ilyen helyzetben ezt bevállalja. (Phily Special). Legközelebb meglesz. Fölösleges bosszankodni, hogy ha a külső vállra megy, vagy ha Shermi-t nem fújják be... Utólag nincs jelentőségük. Annak viszont van, hogy az OL nagyon rendben volt, szeretem a FB játékot, van DL, van passz siettetés (tudom, ez a GB fal volt, de akkor is jó volt nézni), jó futásokkal tudtunk helyet csinálni hosszú játékokhoz, és ez működött is. És úgy tűnik, nem kell a szezon végéig a QB kérdésen sem gondolkodni, ez így teljesen rendben van. DB helyzeünk bántó. Könnyű lenne bántani Mabin-t, de azért Davante Adams ellen senki sem akkora mayer... Szóval hátul van mit javítani. Ami viszont számomra a legszebb volt, az a play call. Igenis átgondolt, jól tervezett volt. Nekem tetszett! Van jövő! Go 9ers!
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
1.: JimmyG whoo?
2.: holding szabályt mikor írták át?

3.: TO marginunk überfasza
4.: D#???
5. Kibaszott dühös vagyok, ez egy nyert meccs volt

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
győzelemmel felérő vereség. azért amikor kellett megtolták a végén a zöldeket.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
AP comebackje után nagyon remélem, hogy a meccs előtt 1 órával nem igazoljátok vissza Kaep-et. Elég nekünk szezononként 1 packers killer player visszatérése...
alatriste
😀 ahány százasom lenne amennyiszer ezt hallottam

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP comebackje után nagyon remélem, hogy a meccs előtt 1 órával nem igazoljátok vissza Kaep-et. Elég nekünk szezononként 1 packers killer player visszatérése...


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Nincs egy normális Safetynk.
Craig Dahlt hozzuk vissza egy 5 éves szerződéssel.
Coolearie
engedd már el 😊 fogadjunk van róla egy összeollózott montázsod a szekrényedben 😀
petey
mellette egy másik szentély Kaep képeivel. Ismerem az ilyet, bár a legtöbbje már gyógyul a kórházban 😀
Csiriba
Vagy le van szedálva élete végéig

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Nincs egy normális Safetynk.
Craig Dahlt hozzuk vissza egy 5 éves szerződéssel.
Coolearie
engedd már el 😊 fogadjunk van róla egy összeollózott montázsod a szekrényedben 😀
petey
mellette egy másik szentély Kaep képeivel. Ismerem az ilyet, bár a legtöbbje már gyógyul a kórházban 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Nincs egy normális Safetynk.
Craig Dahlt hozzuk vissza egy 5 éves szerződéssel.
Coolearie
engedd már el 😊 fogadjunk van róla egy összeollózott montázsod a szekrényedben 😀

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Nincs egy normális Safetynk.
Craig Dahlt hozzuk vissza egy 5 éves szerződéssel.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kosz. Gondoltam a stat alapjan, hogy vmi hasonlo lehetett.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem lattam, csak olvastam, nem nagyon tudok netkozelbe jutni. Vki par sorban foglalja ossze lecci!
diverdoc
Parádésan felépített első drive, 6–0, majd az első playből egy 75 yardos TD, a safety elment valamerre közben, ezzel lett 6–7

Innentől kezdve az önszopatás magasiskoláját tolta a 49ers, szétfutotta a védelmet, szét is passzolta, csomószor oldott meg 3. és 1x yardokat a csapat.

Volt nálatok a labda kb 40 percet, lényegesen jobban haladtatok, főleg azért, mert ti haladtatok is. A pass rushotok nem nézett rosszul, de azért ebben óriási szerepe volt a pocsék Arizona-falnak, nem egyszer 2-3 ember ment át az OL-en, 3. és 1-re volt olyan futás, ahol kb mínusz 3 yardon volt az első kontakt...

Viszont eladtátok ötször a labdát, kettőből két könnyű TD jött, a kétpontosok nem jöttek, így nem volt fordítás.

Ezt a meccset simán nyerni kellett volna

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem lattam, csak olvastam, nem nagyon tudok netkozelbe jutni. Vki par sorban foglalja ossze lecci!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P