San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Jóvanna, sajnos annyira nincs mélységünk hogy az fáj. Bármelyik csapat megérezné ha kiesne a kezdő QB, RB és tele vannak sérülttel. Legalább látják Lynch-ék kire lehet számítani jövőre.

több mint 5 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szamuraj es Tomsula-Csip egy egy meccse volt ennyire lehangolo.
diverdoc
Csak akkor nem álmodoztunk 12-4-es szezonról.....
Most van egy kis mézesmadzag érzésünk, és így kicsit keserűbb a dolog.
több mint 5 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
FAITHFULL BROTHERS, FAITHFULL !!!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
( Pizsinek: orulok hogy niners fan vagyok, mert tudod FAITHFULL😉, Ti is kibojtoltetek)
diverdoc
Pedig én sokszor szarul éreztem magam Rams drukkerként 13 évig. Persze kitartottam én is, és most büszke vagyok, hogy a legszarabb években sem hagytam cserben a csapatot. Mert a bandwagon drukkerek lekopnak, de az igazi szurkolók egy életre azok maradnak.

Amúgy meg - ahogy már sokszor leírtam - én végtelenül tisztelem a csoportrivális csapatokat. Az egészséges rivalizáláson túl mindig tiszteletet ébresztett bennem ha valamelyik NFC West csapat dominálta a konferenciát és SB-ba jutott.

És persze nincsenek illúzióim, pár év és újra idegesen megyünk majd Frisco-ba, hogy összecsapjunk az aranyásókkal!
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Teljesen megértem és átérzem srácok. Két évvel ezelőtti Rams-nél érezhettünk anno hasonlót, bár a mi akkori offense-ünk meg se közelítette a mostani 49rst. Nálunk akkor teljes garnitúraváltás lett a következménye, azt viszont nem látom, hogy itt mi lehet a megoldás mert diverdoc-al értek egyet, ez mélyebb problémának tűnik mint pusztán JimmyG hiánya.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Idehozhatsz 20 wonderkidet is, a motiváció akkor sincs meg és szerintem ez a legnagyobb baj most jelenleg..

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Goff es Gurley a 4. negyedben a palyaszelen rohogcselve beszelget. Garbage time tulkep a 2. felido. Ez mindent elmond, Petey jol osszefoglalta, a 3 szoval. Es ez nem csak JimmyG es McKinnon. Ez annal sokkal melyebb. Persze tele vagyunk rakat serulttel secondary kvazi out ( Sztem Colbert is az lesz), Breidat serulten eroltetjuk, es folyamatosan raserul stb. De valahogy moralisan vagyunk a beka segge alatt. A csapat minden reszeben. OL Donaldsot karrier csucshoz segiti, meccsenkent 4-5x adjuk el a labdat, D# mintha nem lenne, ST borzalom ( nem csak a blokkolt punt es az abboli “ csak” safety, hanem az oda vissza returnok). Tanacstalansag minden szegmensben. En nem CJ nyakaba varnam elsosorban, sztem JimmyG- vel sem lenne nagysagrendekkel jobb. Korabbi meccseken ereztem az eselyt, a playhivasok ultek, siman labon lottuk magunkat. Most viszont... Szamuraj es Tomsula-Csip egy egy meccse volt ennyire lehangolo. Na kikeseregtem magamat, tulajdonkeppen eleg lett volna nekem is csak baratom sorait leirni:
Szar, otvar fos, szar

( Pizsinek: orulok hogy niners fan vagyok, mert tudod FAITHFULL😉, Ti is kibojtoltetek)

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csúnyán mondva el lettetek verve mint a | egymást szerető férfiak pénisze |
ThundersNFL
Koszonjuk a megjegyzest, egyebkent nem vettuk eszre


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 767 — !SuPeR6BoWL!
Csúnyán mondva el lettetek verve mint a | egymást szerető férfiak pénisze |

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
Fos, ótvar szar, fos

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
38-3.
Nekünk.
| Ja nem. |

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
na, mai szopásra térdre

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/commentary/1934-news-49ers-first-round-mcglinchey-playing-elite-level/

McG No1 a run blocking T- között, és a rookie OL listát is vezeti 76.9-es grade-del.
Well done. Már csak meg kell találni Joe utódját LT-be.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀
Borbinho
LOL ez ki??????
Josszi
otletem sincs, nem olvastam el a bemutatkozasat a kep felett, csak ismeros volt a nev 😀 (corvinuson van az OCSI, annak a tagja ez a tag. de lehet le is kene szednem innen, nem akarok szemelyi jogokat serteni 😀 )
Borbinho
ez tuti nem ő, én ösmerem IRL, ilyen kis aranyos apó feje van nagy harcsabajusszal 😀
Josszi
ennél jóképűbb vagyok 😀 meg ilyen buziszemcsit nem vennék fel.
Corvinushoz meg annyi közöm van, hogy ott dolgozik a zasszony 😀
ps: kabbe Ati 😀

Szerkesztette: petey

több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀
Borbinho
LOL ez ki??????
Josszi
otletem sincs, nem olvastam el a bemutatkozasat a kep felett, csak ismeros volt a nev 😀 (corvinuson van az OCSI, annak a tagja ez a tag. de lehet le is kene szednem innen, nem akarok szemelyi jogokat serteni 😀 )
Borbinho
ez tuti nem ő, én ösmerem IRL, ilyen kis aranyos apó feje van nagy harcsabajusszal 😀

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀
Borbinho
LOL ez ki??????
Josszi
otletem sincs, nem olvastam el a bemutatkozasat a kep felett, csak ismeros volt a nev 😀 (corvinuson van az OCSI, annak a tagja ez a tag. de lehet le is kene szednem innen, nem akarok szemelyi jogokat serteni 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀
Borbinho
LOL ez ki??????

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
viszont az OL top5 közeli, hacsak nem top5
petey
Sherm meg shutdown corner 😀

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

nem is mondtad h Corvinus-os meg OCSI-s vagy 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
viszont az OL top5 közeli, hacsak nem top5

több mint 5 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Én szerettem ezt a tegnapi csapatot. Szerintem nagyon jó játékhívás volt, nekem tetszett. A végén azt INT-ért nem neheztelek. Ezt a meccset ezzel a play-el kellet volna nyerni. Nyerő csapat ilyen helyzetben ezt bevállalja. (Phily Special). Legközelebb meglesz. Fölösleges bosszankodni, hogy ha a külső vállra megy, vagy ha Shermi-t nem fújják be... Utólag nincs jelentőségük. Annak viszont van, hogy az OL nagyon rendben volt, szeretem a FB játékot, van DL, van passz siettetés (tudom, ez a GB fal volt, de akkor is jó volt nézni), jó futásokkal tudtunk helyet csinálni hosszú játékokhoz, és ez működött is. És úgy tűnik, nem kell a szezon végéig a QB kérdésen sem gondolkodni, ez így teljesen rendben van. DB helyzeünk bántó. Könnyű lenne bántani Mabin-t, de azért Davante Adams ellen senki sem akkora mayer... Szóval hátul van mit javítani. Ami viszont számomra a legszebb volt, az a play call. Igenis átgondolt, jól tervezett volt. Nekem tetszett! Van jövő! Go 9ers!
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
1.: JimmyG whoo?
2.: holding szabályt mikor írták át?

3.: TO marginunk überfasza
4.: D#???
5. Kibaszott dühös vagyok, ez egy nyert meccs volt

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
győzelemmel felérő vereség. azért amikor kellett megtolták a végén a zöldeket.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 806 — Csodabogár
AP comebackje után nagyon remélem, hogy a meccs előtt 1 órával nem igazoljátok vissza Kaep-et. Elég nekünk szezononként 1 packers killer player visszatérése...
alatriste
😀 ahány százasom lenne amennyiszer ezt hallottam

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 051 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
AP comebackje után nagyon remélem, hogy a meccs előtt 1 órával nem igazoljátok vissza Kaep-et. Elég nekünk szezononként 1 packers killer player visszatérése...


Liverpool Fc fan