San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Mullens ratingje 151.9. Nem nagyon volt ilyen debutalo ratingje qb- nknek
diverdoc
Nick Mullens threw 3 TDs in his NFL debut, leading the 49ers to a season-high 34 points in 34-3 victory over Raiders. He became the first player in 49ers history to throw 3 TDs in his debut

His 151.9 passer rating is the highest by any player in his NFL debut since 1970 merger.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mullens ratingje 151.9. Nem nagyon volt ilyen debutalo ratingje qb- nknek


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Most nagyon érdekes helyzet állt elő QB fronton. Tudom, hogy egy meccs után nem szabad következtetéseket levonni, szerintem mégis sokakat foglalkoztat most ez a kérdés. El tudom képzelni, hogy Jimmy sérülése után Shanny erősen dolgozott Mullen-en, talán látott is benne komolyabb potenciát, de nem érezte még elégnek, hogy pályára léptesse. CJ kiesésével ez a kényszerhelyzet viszont megmutatta a háttérmunkát, és nem csak fizikailag és játékban, hanem a meccsen mutatott vezér-atitüddel mentálisan is erősnek mutatkozott Mullen. Érdekes, hogy CJ gyógyulása után háttérbe szorul-e? Ha Mullen tartani tudja erősebb csapatok ellen is a metális erőt, vajon jövőre Jimmy felépülése után lesz-e QB Buttle? És engem személy szerint nagyon érdekelne, Jimmy látva ezt a teljesítményt, kapott-e plusz motivációt a rehab-programjához, majd egy privát felkészítő programhoz? Na végre van valami izgalmas, pozitív történés körülöttünk 😊
több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Shannynek is jár a dicséret, hogy Mullens ilyen jól tudott játszani. És az O-line is meg tudta őt védeni egész meccsen.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na az utolsó Battle of the Bay-t blow outtal nyertük. Ezt nem gondoltam volna.
Mullens gyerek nagyon jól mutatkozott be, mázlija van hogy a liga leggyengébb védelmét kapta debütáló meccsre. De nagyon szépen megoldotta. Tetszett, hogy amig CJ állja az ütést és zsákot nyel, ő mintha jobban "látna" és a szabad embereket megtalálja, vagy ha nem, inkább eldobta, de nem minusz yardokat nyel be. Droppolt passzokat is belevesszük rohadt jó teljesítményt nyújtott (egy INT-et meguszott nem rajta múlott) Kittle egy állat. Az O# 9 drive-unkból (térdelést nem számolom) 6x pontot rakott fel.
D# is nagyon harapott, kivételesen mi zsákoltunk (Derek gyerekkel nem tudom mi van, sérülése előtt elit, utána meg semmi, mintha a sérüléstől rettegne és ezért nem játszik, de ez legyen az ő bajuk).
Maiocco nem tudom mikor adott A-s értékelést a csapatra utoljára (sztem az elmúlt 3 évben nem), és ez is mutatja, hogy ez most tényleg jó volt (csak rushD# kapott B+, más minden A).
Mostert, ahogy azon a pár kockán ki tudtam venni bizony egy diszlokált kettős kar törésnek tűnik, season ending. Sztem megoperálják rohadt gyorsan (talán meg is történt), hosszabb rehab, vszínű utána lemez kivétel. Max jövőre tud játszani jó esetben. Sajnálom nagyon.
Most mindenki nagyon happy a győzelem miatt, de engem kifejezetten irritált ahogy az öltönyös FO delegáció a meccs végén partvonal mellett pöffeszkedett (eddig nem nagyon demonstrálták, hogy ez a "mi csapatunk"). De ne felejtsük el, hogy ez egy hihetetlen gyenge Raiders volt.
1/1 valószínű elúszott, de spec ez engem annyira nem zavar, VÉGRE NYERTÜNK!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Mi folyik itt Gyöngyösön? Hát ezt a szupersztárt hol rejtegettétek eddig?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Bosa Bowl @ Bay Area

Amikor ezt a meccset csütörtökre tették messze nem ezt a teljesítményt gondolták a két csapatról.
A lehető legrosszabb forgatókönyv szerint alakult a csapatok eddigi szezonja.
A Bush Bowlt a Texans ellen anno megnyertük hazai pályán remélem ezt is valahogy összekaparjuk.
Alabama Niners
Be is húztuk 6. pickkel VD-t
petey
...és milyen jól is jártunk vele!!!! Predator!!!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Mullens magic!!!!

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Bosa Bowl @ Bay Area

Amikor ezt a meccset csütörtökre tették messze nem ezt a teljesítményt gondolták a két csapatról.
A lehető legrosszabb forgatókönyv szerint alakult a csapatok eddigi szezonja.
A Bush Bowlt a Texans ellen anno megnyertük hazai pályán remélem ezt is valahogy összekaparjuk.
Alabama Niners
Be is húztuk 6. pickkel VD-t

több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Bosa Bowl @ Bay Area

Amikor ezt a meccset csütörtökre tették messze nem ezt a teljesítményt gondolták a két csapatról.
A lehető legrosszabb forgatókönyv szerint alakult a csapatok eddigi szezonja.
A Bush Bowlt a Texans ellen anno megnyertük hazai pályán remélem ezt is valahogy összekaparjuk.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
jk

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
oké, akkor jövőre találkozunk

több mint 5 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Colbert IR, Tom Savage: okt 20 elkuld, okt 22 one year contract signed. Legalabb lathato, hogy tudjuk ki kell es mit akarunk
diverdoc
Ha Sherman nem esett volna ki a hétvégre, nem lett volna ez a jàték Savage-el. Kellett a helye Powell-nek. Mostmàr Colbert szépen helyet csinàlt neki a rosteren.
gzotya
Igen tudom, mint ahogy írtam is a Colbert IR-t, de Sherm nem erre a hétre esett ki. Minimális esély volt, hogy visszatér már a Rams ellen. Mindegy mondjuk ez a legkisebb bajunk jelenleg.
diverdoc
Csak arra akartam kilyukadni, hogy nem feltétlenül nem tudjàk mit akarnak, csak akartak némi mélységet a DB pozira erre a meccsre. De tényleg tök mindegy. Làssuk a következö 3 mi ligànk béli ellenfelet! Hàtha rontunk a draft pozin!
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Colbert IR, Tom Savage: okt 20 elkuld, okt 22 one year contract signed. Legalabb lathato, hogy tudjuk ki kell es mit akarunk
diverdoc
Ha Sherman nem esett volna ki a hétvégre, nem lett volna ez a jàték Savage-el. Kellett a helye Powell-nek. Mostmàr Colbert szépen helyet csinàlt neki a rosteren.
gzotya
Igen tudom, mint ahogy írtam is a Colbert IR-t, de Sherm nem erre a hétre esett ki. Minimális esély volt, hogy visszatér már a Rams ellen. Mindegy mondjuk ez a legkisebb bajunk jelenleg.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Colbert IR, Tom Savage: okt 20 elkuld, okt 22 one year contract signed. Legalabb lathato, hogy tudjuk ki kell es mit akarunk
diverdoc
Ha Sherman nem esett volna ki a hétvégre, nem lett volna ez a jàték Savage-el. Kellett a helye Powell-nek. Mostmàr Colbert szépen helyet csinàlt neki a rosteren.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Colbert IR, Tom Savage: okt 20 elkuld, okt 22 one year contract signed. Legalabb lathato, hogy tudjuk ki kell es mit akarunk


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Legalább ha már kitartóak vagyunk, tudjuk leírni a Faithful-t..
Coolearie
Köszönöm az észrevételt! Én német származásom miatt a full szót megengedem magamnak két ll-el írni 😊

Egyébként:  www.youtube.com/watch?v=aPuYqL2NB1U
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Legalább ha már kitartóak vagyunk, tudjuk leírni a Faithful-t. 😀

Szerkesztette: Coolearie

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Jóvanna, sajnos annyira nincs mélységünk hogy az fáj. Bármelyik csapat megérezné ha kiesne a kezdő QB, RB és tele vannak sérülttel. Legalább látják Lynch-ék kire lehet számítani jövőre.

több mint 5 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Szamuraj es Tomsula-Csip egy egy meccse volt ennyire lehangolo.
diverdoc
Csak akkor nem álmodoztunk 12-4-es szezonról.....
Most van egy kis mézesmadzag érzésünk, és így kicsit keserűbb a dolog.
több mint 5 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
FAITHFULL BROTHERS, FAITHFULL !!!
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
( Pizsinek: orulok hogy niners fan vagyok, mert tudod FAITHFULL😉, Ti is kibojtoltetek)
diverdoc
Pedig én sokszor szarul éreztem magam Rams drukkerként 13 évig. Persze kitartottam én is, és most büszke vagyok, hogy a legszarabb években sem hagytam cserben a csapatot. Mert a bandwagon drukkerek lekopnak, de az igazi szurkolók egy életre azok maradnak.

Amúgy meg - ahogy már sokszor leírtam - én végtelenül tisztelem a csoportrivális csapatokat. Az egészséges rivalizáláson túl mindig tiszteletet ébresztett bennem ha valamelyik NFC West csapat dominálta a konferenciát és SB-ba jutott.

És persze nincsenek illúzióim, pár év és újra idegesen megyünk majd Frisco-ba, hogy összecsapjunk az aranyásókkal!
több mint 5 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Teljesen megértem és átérzem srácok. Két évvel ezelőtti Rams-nél érezhettünk anno hasonlót, bár a mi akkori offense-ünk meg se közelítette a mostani 49rst. Nálunk akkor teljes garnitúraváltás lett a következménye, azt viszont nem látom, hogy itt mi lehet a megoldás mert diverdoc-al értek egyet, ez mélyebb problémának tűnik mint pusztán JimmyG hiánya.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Idehozhatsz 20 wonderkidet is, a motiváció akkor sincs meg és szerintem ez a legnagyobb baj most jelenleg..

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Goff es Gurley a 4. negyedben a palyaszelen rohogcselve beszelget. Garbage time tulkep a 2. felido. Ez mindent elmond, Petey jol osszefoglalta, a 3 szoval. Es ez nem csak JimmyG es McKinnon. Ez annal sokkal melyebb. Persze tele vagyunk rakat serulttel secondary kvazi out ( Sztem Colbert is az lesz), Breidat serulten eroltetjuk, es folyamatosan raserul stb. De valahogy moralisan vagyunk a beka segge alatt. A csapat minden reszeben. OL Donaldsot karrier csucshoz segiti, meccsenkent 4-5x adjuk el a labdat, D# mintha nem lenne, ST borzalom ( nem csak a blokkolt punt es az abboli “ csak” safety, hanem az oda vissza returnok). Tanacstalansag minden szegmensben. En nem CJ nyakaba varnam elsosorban, sztem JimmyG- vel sem lenne nagysagrendekkel jobb. Korabbi meccseken ereztem az eselyt, a playhivasok ultek, siman labon lottuk magunkat. Most viszont... Szamuraj es Tomsula-Csip egy egy meccse volt ennyire lehangolo. Na kikeseregtem magamat, tulajdonkeppen eleg lett volna nekem is csak baratom sorait leirni:
Szar, otvar fos, szar

( Pizsinek: orulok hogy niners fan vagyok, mert tudod FAITHFULL😉, Ti is kibojtoltetek)

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P