San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Ez a csako valami zsenialisan agyhalott.
A 49ers lefizette a fel vilagot, a faszit kihuzta tobbeves bortonbuntetes alol, ez a gyoker meg ket honap mulva megcsinalja megint a balhet.

Komolyan, rohadjon meg bortonben elete vegeig. Ez a csavo nem valo az utcara.
Stez
A Saban linebackerek mind idióták? Hightoweren kívül nem jut eszembe az utóbbi évekből olyan 'Bama LB, aki a) vitte valamire az NFL-ben és/vagy b) nem agyhalott. Foster viselkedésre kb egy Rolando McClain 2.0.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a csako valami zsenialisan agyhalott.
A 49ers lefizette a fel vilagot, a faszit kihuzta tobbeves bortonbuntetes alol, ez a gyoker meg ket honap mulva megcsinalja megint a balhet.

Komolyan, rohadjon meg bortonben elete vegeig. Ez a csavo nem valo az utcara.

több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
na ezt most már nem sikerült elsikálni, kirúgták
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000000991693/article/niners-releasing-foster-after-arrest-on-domestic-violence-charge

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Goodwinnal mi a helyzet?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Hát köszönjük Foster a nagy semmit, el lehet húzni a picsába te fasz:
 www.49erswebzone.com/articles/121185-reuben-foster-arrested-domestic-violence-charge-florida-report/
petey
Doppingcsalás, marihuana, Sig Sauer stb. Shanahan az előző elítélése előtt már zéró toleranciáról beszélt. Próbaidő, kozmunka es 235 dodo. NFL- től 2 meccs. Rohej. Akkor ki kellett volna rakni.
Ami nem vilagos: Tampaban szallodaban mentoket lattak. Domestic violence. Ki lehetett a meccs elotti napon a csapat hivatalos szallasan?
diverdoc
Tehetsége alapján top kaliber, ezért volt még különleges bánásmódban az előző kihágásainál. Én áldom az eget, hogy ránk rakta a telót anno.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kozben megtalaltam a sherif reportban az szerepel: hogy az elmult 3 evben egy se vele se nelkule kapcsolatban egyutt elo novel tortent Veszekedes utan telefonjat kiverte a kezebol, mellbe lokte es nyitott tenyerrel felpofozta. A no hivta a rendoroket. Nyakan pici horzsolas volt, enyhe serules.
Ha 3 eve van ezzel a novel, akkor ez ugyanaz aki visszavonta a vallomasat korabban es ejtettek a korabbi eroszak ugyet.
Tovabbra is meccs elott 15 oraval miert volt ott a hotelban?

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát köszönjük Foster a nagy semmit, el lehet húzni a picsába te fasz:
 www.49erswebzone.com/articles/121185-reuben-foster-arrested-domestic-violence-charge-florida-report/
petey
Doppingcsalás, marihuana, Sig Sauer stb. Shanahan az előző elítélése előtt már zéró toleranciáról beszélt. Próbaidő, kozmunka es 235 dodo. NFL- től 2 meccs. Rohej. Akkor ki kellett volna rakni.
Ami nem vilagos: Tampaban szallodaban mentoket lattak. Domestic violence. Ki lehetett a meccs elotti napon a csapat hivatalos szallasan?

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Hát köszönjük Foster a nagy semmit, el lehet húzni a picsába te fasz:
 www.49erswebzone.com/articles/121185-reuben-foster-arrested-domestic-violence-charge-florida-report/

Szerkesztette: petey

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
1/1 ha kikapunk a TB--től senki nem ment meg minket tőle...😉
petey
Kivéve a 49ers, azok nagyon veszélyesek ránk 😀 😀 😀
Csiriba
Ki? Én?

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
1/1 ha kikapunk a TB--től senki nem ment meg minket tőle...😉
petey
Kivéve a 49ers, azok nagyon veszélyesek ránk 😀 😀 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
1/1 ha kikapunk a TB--től senki nem ment meg minket tőle...😉

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajnos nem arulhatom el a titkom.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Ez csakis valami felreeertes lehet, kedves uram. 8D
De ahogy lattam, nem rola kapdostak el a nagy jatekokat es a TD-ket, a semminel jobb. XD
Stez
voltak jó dolgai, de na. ezért lett hozva, de csak egyszer azért nem lett TD mert elesett OBJ, és ott Sherm csak mozizott.
petey
Mozizott? Vagy inkabb SHerman bevetette jedi kepessegeit, es az ero hasznalataval osszeakasztotta OBJ labait. 8-D
Stez
Te mindig ilyen vagy vagy csak most ?
Coolearie
beütött a herbál

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 341 — . . .
Ez csakis valami felreeertes lehet, kedves uram. 8D
De ahogy lattam, nem rola kapdostak el a nagy jatekokat es a TD-ket, a semminel jobb. XD
Stez
voltak jó dolgai, de na. ezért lett hozva, de csak egyszer azért nem lett TD mert elesett OBJ, és ott Sherm csak mozizott.
petey
Mozizott? Vagy inkabb SHerman bevetette jedi kepessegeit, es az ero hasznalataval osszeakasztotta OBJ labait. 8-D
Stez
Te mindig ilyen vagy vagy csak most ?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez csakis valami felreeertes lehet, kedves uram. 8D
De ahogy lattam, nem rola kapdostak el a nagy jatekokat es a TD-ket, a semminel jobb. XD
Stez
voltak jó dolgai, de na. ezért lett hozva, de csak egyszer azért nem lett TD mert elesett OBJ, és ott Sherm csak mozizott.
petey
Mozizott? Vagy inkabb SHerman bevetette jedi kepessegeit, es az ero hasznalataval osszeakasztotta OBJ labait. 8-D

több mint 5 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
kurva mód be kell ruházni új védelemre jövőre. Akhello kuka, Malcolm Smith kuka, Ward kuka. Armstead kuka. Solly kérdőjel. Ha hozunk egy Bosa/Allen/Sweat/Ferrell-t pass rushernek, egy jobb CB-t Sherm mellé, és FA-n még mélyítünk akkor már okésak is lehetünk.

ja és Saleh-nek repülni kéne.
petey
Azt hittem már Saleh-t kifelejted. A secondary már most kezdhet átúszni az öbölben Oaklandbe, hogy még a költözés előtt odaérjenek, hátha ott kellenek...
Egyébként meg nem igaz, hogy nem lehet OBJ-re jobban odafigyelni, ez szerintem egyértelműen taktikai hiba ami az edzőt minősíti.
Csiriba
az a baj, lehet ki volt adva ez, csak basztak megcsinálni. nem tudjuk. Whitherspoon is ezért dobta a karjait a levegőbe, amiért meg őt cseszték le.

tippem, hoyg Saleh fog kapni még 1 évet a sérülések/kevés talent miatt.
petey
Jo lenne ha kapna még egy évet, de akkor remélhetöleg rendes emberanyaggal.

 www.ninersnation.com/2018/11/13/18091380/49ers-defensive-coordinator-robert-saleh-hot-seat-2018

Ez a cikk elég jol összefoglalja, mik a fö problémàk, viszont szerintem egy draft alatt ezt tovàbra sem fogjuk tudni feltölteni tehetséggel.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
nem nagyon követem a 49ers meccseket idén. a sherman igazolással így szezon felénél elégedettek vagytok?
funkyparduc
 twitter.com/evansilva/status/1062410518277877760
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
kurva mód be kell ruházni új védelemre jövőre. Akhello kuka, Malcolm Smith kuka, Ward kuka. Armstead kuka. Solly kérdőjel. Ha hozunk egy Bosa/Allen/Sweat/Ferrell-t pass rushernek, egy jobb CB-t Sherm mellé, és FA-n még mélyítünk akkor már okésak is lehetünk.

ja és Saleh-nek repülni kéne.
petey
Azt hittem már Saleh-t kifelejted. A secondary már most kezdhet átúszni az öbölben Oaklandbe, hogy még a költözés előtt odaérjenek, hátha ott kellenek...
Egyébként meg nem igaz, hogy nem lehet OBJ-re jobban odafigyelni, ez szerintem egyértelműen taktikai hiba ami az edzőt minősíti.
Csiriba
az a baj, lehet ki volt adva ez, csak basztak megcsinálni. nem tudjuk. Whitherspoon is ezért dobta a karjait a levegőbe, amiért meg őt cseszték le.

tippem, hoyg Saleh fog kapni még 1 évet a sérülések/kevés talent miatt.

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
kurva mód be kell ruházni új védelemre jövőre. Akhello kuka, Malcolm Smith kuka, Ward kuka. Armstead kuka. Solly kérdőjel. Ha hozunk egy Bosa/Allen/Sweat/Ferrell-t pass rushernek, egy jobb CB-t Sherm mellé, és FA-n még mélyítünk akkor már okésak is lehetünk.

ja és Saleh-nek repülni kéne.
petey
Azt hittem már Saleh-t kifelejted. A secondary már most kezdhet átúszni az öbölben Oaklandbe, hogy még a költözés előtt odaérjenek, hátha ott kellenek...
Egyébként meg nem igaz, hogy nem lehet OBJ-re jobban odafigyelni, ez szerintem egyértelműen taktikai hiba ami az edzőt minősíti.
több mint 5 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Az egyetlen megbízható cornerünk, vagy legalábbis nem nagyon dobnak az irányába. Mindenki tudja nagyon jól, hogy a pálya másik oldala szabad. Szerintem mindenképp megérte, vezére a D-nek
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
nem nagyon követem a 49ers meccseket idén. a sherman igazolással így szezon felénél elégedettek vagytok?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
kurva mód be kell ruházni új védelemre jövőre. Akhello kuka, Malcolm Smith kuka, Ward kuka. Armstead kuka. Solly kérdőjel. Ha hozunk egy Bosa/Allen/Sweat/Ferrell-t pass rushernek, egy jobb CB-t Sherm mellé, és FA-n még mélyítünk akkor már okésak is lehetünk.

ja és Saleh-nek repülni kéne.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
Ez csakis valami felreeertes lehet, kedves uram. 8D
De ahogy lattam, nem rola kapdostak el a nagy jatekokat es a TD-ket, a semminel jobb. XD
Stez
voltak jó dolgai, de na. ezért lett hozva, de csak egyszer azért nem lett TD mert elesett OBJ, és ott Sherm csak mozizott.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Pedig egészen biztatóan pötyög Mullens
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ilyen balf@sz módon kikapni megint.....