San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Ez csakis valami felreeertes lehet, kedves uram. 8D
De ahogy lattam, nem rola kapdostak el a nagy jatekokat es a TD-ket, a semminel jobb. XD
Stez
voltak jó dolgai, de na. ezért lett hozva, de csak egyszer azért nem lett TD mert elesett OBJ, és ott Sherm csak mozizott.
petey
Mozizott? Vagy inkabb SHerman bevetette jedi kepessegeit, es az ero hasznalataval osszeakasztotta OBJ labait. 8-D
Stez
Te mindig ilyen vagy vagy csak most ?
Coolearie
beütött a herbál

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ez csakis valami felreeertes lehet, kedves uram. 8D
De ahogy lattam, nem rola kapdostak el a nagy jatekokat es a TD-ket, a semminel jobb. XD
Stez
voltak jó dolgai, de na. ezért lett hozva, de csak egyszer azért nem lett TD mert elesett OBJ, és ott Sherm csak mozizott.
petey
Mozizott? Vagy inkabb SHerman bevetette jedi kepessegeit, es az ero hasznalataval osszeakasztotta OBJ labait. 8-D
Stez
Te mindig ilyen vagy vagy csak most ?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez csakis valami felreeertes lehet, kedves uram. 8D
De ahogy lattam, nem rola kapdostak el a nagy jatekokat es a TD-ket, a semminel jobb. XD
Stez
voltak jó dolgai, de na. ezért lett hozva, de csak egyszer azért nem lett TD mert elesett OBJ, és ott Sherm csak mozizott.
petey
Mozizott? Vagy inkabb SHerman bevetette jedi kepessegeit, es az ero hasznalataval osszeakasztotta OBJ labait. 8-D

több mint 5 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
kurva mód be kell ruházni új védelemre jövőre. Akhello kuka, Malcolm Smith kuka, Ward kuka. Armstead kuka. Solly kérdőjel. Ha hozunk egy Bosa/Allen/Sweat/Ferrell-t pass rushernek, egy jobb CB-t Sherm mellé, és FA-n még mélyítünk akkor már okésak is lehetünk.

ja és Saleh-nek repülni kéne.
petey
Azt hittem már Saleh-t kifelejted. A secondary már most kezdhet átúszni az öbölben Oaklandbe, hogy még a költözés előtt odaérjenek, hátha ott kellenek...
Egyébként meg nem igaz, hogy nem lehet OBJ-re jobban odafigyelni, ez szerintem egyértelműen taktikai hiba ami az edzőt minősíti.
Csiriba
az a baj, lehet ki volt adva ez, csak basztak megcsinálni. nem tudjuk. Whitherspoon is ezért dobta a karjait a levegőbe, amiért meg őt cseszték le.

tippem, hoyg Saleh fog kapni még 1 évet a sérülések/kevés talent miatt.
petey
Jo lenne ha kapna még egy évet, de akkor remélhetöleg rendes emberanyaggal.

 www.ninersnation.com/2018/11/13/18091380/49ers-defensive-coordinator-robert-saleh-hot-seat-2018

Ez a cikk elég jol összefoglalja, mik a fö problémàk, viszont szerintem egy draft alatt ezt tovàbra sem fogjuk tudni feltölteni tehetséggel.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
nem nagyon követem a 49ers meccseket idén. a sherman igazolással így szezon felénél elégedettek vagytok?
funkyparduc
 twitter.com/evansilva/status/1062410518277877760
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
kurva mód be kell ruházni új védelemre jövőre. Akhello kuka, Malcolm Smith kuka, Ward kuka. Armstead kuka. Solly kérdőjel. Ha hozunk egy Bosa/Allen/Sweat/Ferrell-t pass rushernek, egy jobb CB-t Sherm mellé, és FA-n még mélyítünk akkor már okésak is lehetünk.

ja és Saleh-nek repülni kéne.
petey
Azt hittem már Saleh-t kifelejted. A secondary már most kezdhet átúszni az öbölben Oaklandbe, hogy még a költözés előtt odaérjenek, hátha ott kellenek...
Egyébként meg nem igaz, hogy nem lehet OBJ-re jobban odafigyelni, ez szerintem egyértelműen taktikai hiba ami az edzőt minősíti.
Csiriba
az a baj, lehet ki volt adva ez, csak basztak megcsinálni. nem tudjuk. Whitherspoon is ezért dobta a karjait a levegőbe, amiért meg őt cseszték le.

tippem, hoyg Saleh fog kapni még 1 évet a sérülések/kevés talent miatt.

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
kurva mód be kell ruházni új védelemre jövőre. Akhello kuka, Malcolm Smith kuka, Ward kuka. Armstead kuka. Solly kérdőjel. Ha hozunk egy Bosa/Allen/Sweat/Ferrell-t pass rushernek, egy jobb CB-t Sherm mellé, és FA-n még mélyítünk akkor már okésak is lehetünk.

ja és Saleh-nek repülni kéne.
petey
Azt hittem már Saleh-t kifelejted. A secondary már most kezdhet átúszni az öbölben Oaklandbe, hogy még a költözés előtt odaérjenek, hátha ott kellenek...
Egyébként meg nem igaz, hogy nem lehet OBJ-re jobban odafigyelni, ez szerintem egyértelműen taktikai hiba ami az edzőt minősíti.
több mint 5 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Az egyetlen megbízható cornerünk, vagy legalábbis nem nagyon dobnak az irányába. Mindenki tudja nagyon jól, hogy a pálya másik oldala szabad. Szerintem mindenképp megérte, vezére a D-nek
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
nem nagyon követem a 49ers meccseket idén. a sherman igazolással így szezon felénél elégedettek vagytok?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
kurva mód be kell ruházni új védelemre jövőre. Akhello kuka, Malcolm Smith kuka, Ward kuka. Armstead kuka. Solly kérdőjel. Ha hozunk egy Bosa/Allen/Sweat/Ferrell-t pass rushernek, egy jobb CB-t Sherm mellé, és FA-n még mélyítünk akkor már okésak is lehetünk.

ja és Saleh-nek repülni kéne.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Ez csakis valami felreeertes lehet, kedves uram. 8D
De ahogy lattam, nem rola kapdostak el a nagy jatekokat es a TD-ket, a semminel jobb. XD
Stez
voltak jó dolgai, de na. ezért lett hozva, de csak egyszer azért nem lett TD mert elesett OBJ, és ott Sherm csak mozizott.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Pedig egészen biztatóan pötyög Mullens
több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
ilyen balf@sz módon kikapni megint.....
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Bundi1986
petey
I think this is the beginning of a beautiful friendship 😊 😊
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ricsi fiú jól játszik 😉
Bundi1986
Köszi de ma nem voltam a keretben.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez csakis valami felreeertes lehet, kedves uram. 8D
De ahogy lattam, nem rola kapdostak el a nagy jatekokat es a TD-ket, a semminel jobb. XD

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Direkt kertetek, hogy ne legyen eredmenykoveto, hogy felporogjon a topik, mi? 8-D

btw, Sherman milyen volt? Azon kivul, | hogy kiraly. |
Stez
annyira nem volt nagy király

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Direkt kertetek, hogy ne legyen eredmenykoveto, hogy felporogjon a topik, mi? 8-D

btw, Sherman milyen volt? Azon kivul, | hogy kiraly. |

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
hát megpróbáltuk, de ilyen védelemmel hagyjuk is

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Ajándék 15 yard
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
hagyjuk már a kva anyátokat buzi zebrák

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Meg kellett volna próbálni a 4&1
Bundi1986
milyen 4 és 1?

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Itt 49ers-nel ST-ben nincs visszahordas ??? 🤔🤔 Mert mint ha egész merkozes alatt 2 ha láttam volna !!!!!
Bundi1986
az egész ligában alig van, köszönhetően az új szabályoknak

több mint 5 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
BADwin......
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Azért az is kiderül meccsről- meccsre hogy nem Eli itt a kerékkötő, még ha nem is ő a jövő, de értelmes csapattal le tud menedzsel egy meccset