San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Hiába vezetett sikeres TD-vel záruló drive-ot Garoppolo, meccsközbeni TRADE!
Mahomes a Friscoban! 😊


Alabama Niners
megirigyelték az M4-től a balfaszkodást 😀

több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Plusz végre Jimmy sem volt rossz.
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 513
Deebo, Richie, Pettis eddig mind egesz jók preseason alatt ami az elkapokat illeti

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hiába vezetett sikeres TD-vel záruló drive-ot Garoppolo, meccsközbeni TRADE!
Mahomes a Friscoban! 😊

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Tartt, Deebo megint tetszett. Jó volt látni Raheemot, jó volt látni, jól játszani a sérülése után, nekem ez volt a legnagyobb pozitívum. Futó poszton jók leszünk. Védelembe meg ha baj lesz berakjuk a ruki puntert, azt leshetik a teköljeit (érdekes ez a kick of specünk) 😊, de tetszik ez a Wishnowsky gyerek.
QB front az neccesnek tűnik, remélem JimmyG tényleg csak még rehabilitálódik, és pár hét múlva más lesz. A back up poszt nem tiszta, mindenesetre CJ próbálkozott, de mindent túldobott, amit nem azt meg Bourne dobta (pedig a meccs játéka lett volna). Ezt a szerencsétlen Speight csókát de sajnáltam, azért az az első snap ott volt 😊, bár mondjuk nem értem, mi célból került ő hozzánk.
Preszízön, nem kell túlgondolni, de több volt a jó mint a rossz.
diverdoc
plusz kb megint nem játszott egy rakat kezdő D oldalon, Kittle, Taylor sem volt.

OL fos, ide kell jövőre minden pick.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Tartt, Deebo megint tetszett. Jó volt látni Raheemot, jó volt látni, jól játszani a sérülése után, nekem ez volt a legnagyobb pozitívum. Futó poszton jók leszünk. Védelembe meg ha baj lesz berakjuk a ruki puntert, azt leshetik a teköljeit (érdekes ez a kick of specünk) 😊, de tetszik ez a Wishnowsky gyerek.
QB front az neccesnek tűnik, remélem JimmyG tényleg csak még rehabilitálódik, és pár hét múlva más lesz. A back up poszt nem tiszta, mindenesetre CJ próbálkozott, de mindent túldobott, amit nem azt meg Bourne dobta (pedig a meccs játéka lett volna). Ezt a szerencsétlen Speight csókát de sajnáltam, azért az az első snap ott volt 😊, bár mondjuk nem értem, mi célból került ő hozzánk.
Preszízön, nem kell túlgondolni, de több volt a jó mint a rossz.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gerappa nem nézett ki vmi nagy formában!
steelwolf
Gerappa se. Meg még sokan nem. Preszízön. Nem volt rajta térdgép, féltette is szerintem a lábát, minimális időt volt fenn. Nem lényeg.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Gerappa nem nézett ki vmi nagy formában!
steelwolf
mit vártál, 1 éve nem játszott 😀

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gerappa nem nézett ki vmi nagy formában!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
TendiNITis. Nem tudom. Ezek a megfoghatatlan dolgok. Sokszor az az erzesem hogy ezek a diagnozisok olyanok mint a TLF (Tudja a LoFasz mi baja). Faj a terde de igazandibol nem talaljak okat, ramondanak vmi gyulladast ( pl tendinitis). Na ez elviekben nem a szorosan vett terdizulet, mert ott nincs ilyen ( elvileg). Talan a terdkalacson rogzulo in gyulladasa. Ez a verlemezke injekcio is picit olyan humbugnak tunik nekem, de nem vagyok ortopedus. Ez lehet egy banalis csip csup semmiseg (Shany ezt nyilatkozta nagyjabol), de lehet egy kronikus, nem kezelheto ( mondjuk siman a tulhasznalatbol, a kozel 10 eves focizasbol) marodi, allando terhelhetosegi problemat jelento dolog is ( inkabb ettol felek). Mondjuk a draftolasi, tradelesi protokolunkba boven belefer egy kronikus terdproblemas idehozatala. Mondjuk Kansasban nem tudom mennyire volt ismert. Mindegy bizzunk abban, amit az ofisel nyuz hozott: egy het, Staleyhez hasonlo gyors gyogyulas
diverdoc
Mea culpa 😁 ha jól tudom KC-ben is előjött neki a szezon elején.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
TendiNITis. Nem tudom. Ezek a megfoghatatlan dolgok. Sokszor az az erzesem hogy ezek a diagnozisok olyanok mint a TLF (Tudja a LoFasz mi baja). Faj a terde de igazandibol nem talaljak okat, ramondanak vmi gyulladast ( pl tendinitis). Na ez elviekben nem a szorosan vett terdizulet, mert ott nincs ilyen ( elvileg). Talan a terdkalacson rogzulo in gyulladasa. Ez a verlemezke injekcio is picit olyan humbugnak tunik nekem, de nem vagyok ortopedus. Ez lehet egy banalis csip csup semmiseg (Shany ezt nyilatkozta nagyjabol), de lehet egy kronikus, nem kezelheto ( mondjuk siman a tulhasznalatbol, a kozel 10 eves focizasbol) marodi, allando terhelhetosegi problemat jelento dolog is ( inkabb ettol felek). Mondjuk a draftolasi, tradelesi protokolunkba boven belefer egy kronikus terdproblemas idehozatala. Mondjuk Kansasban nem tudom mennyire volt ismert. Mindegy bizzunk abban, amit az ofisel nyuz hozott: egy het, Staleyhez hasonlo gyors gyogyulas


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Most néztem meg a Dallas elleni meccset. Bár ezekből soha nem szabad sokat levonni, de tetszett ahogy ez a Hurd gyerek mozgott, meg Deebo is tetszett egy-egy felvillanásával
diverdoc
A tenditinis mennyire lehet gáz Ford esetében? Kapott plazma injekciót a térdébe, lassan jó lesz megint.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most néztem meg a Dallas elleni meccset. Bár ezekből soha nem szabad sokat levonni, de tetszett ahogy ez a Hurd gyerek mozgott, meg Deebo is tetszett egy-egy felvillanásával


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
persze tudtuk ezen jatekosok korlapjat, de akkor is duhito hogy nem akarja a balszerencse elkerulni a csapatot.
ugyanakkor nem is foghato minden a balszerencsere, ergo remelhetoleg az idei az utolso dobasa ennek a stabnak
gaborik
Már melyik stábnak? 😁
petey
amelyikben lynch draftol....




A sérülteknek hogy nem szabad lesérülniük újra 😊
roppihe
reszben balszerencse foleg a palyan egy serules, de az edzesen nagyreszt az edzok is okolhatoak erte. az ilyen huzodasok a nem megfelelo melegitessel vagy hogy egybol olyan feladatokat vegeztetnek ami terhelo. bosanak eleve lassabb visszaterest kellett volna engedni...
aztan vajon az orvosi stab mennyire kepes felmerni pl egy ward karrier lehetosegeit...

es ja nem idenrol van szo kifejezetten, hanem az elmult kb 6 evrol
gaborik
Bosanal mar az egyetemen is problema volt a serulgetes, mondjuk a rosszmajuak meg alapbol termeszetesnek velik, hogy a Bosak tobbet serultek, mint kellene, es nem szeretik hulyere hajtani magukat.
Stez
De baze, ráesik egy 200 kilós ember a bokádra te sem vagy iron man 😎
petey
En nem a magam neveben beszeltem Bosa kapcsan, hanem ez egy velemeny, amit rengeteg helyen, rengeteg szurkolotol olvastam, 49ers-fanoktol, de mas csapatoketol is egyarant. Meg ugye a bratyo sem epp arrol hires, hogy meghal, hogy akar serulten is a palyara mehessen.

Nicknek meg igazabol foiskola ota rengeteg serulese volt, ezek tobbsege mondjuk nem volt sulyos, hanem mondjuk ugy, aprobbak, huzodasok, ficamok, amik 1-2-3 het alatt altalaban azert meggyogyulnak.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
persze tudtuk ezen jatekosok korlapjat, de akkor is duhito hogy nem akarja a balszerencse elkerulni a csapatot.
ugyanakkor nem is foghato minden a balszerencsere, ergo remelhetoleg az idei az utolso dobasa ennek a stabnak
gaborik
Már melyik stábnak? 😁
petey
amelyikben lynch draftol....




A sérülteknek hogy nem szabad lesérülniük újra 😊
roppihe
reszben balszerencse foleg a palyan egy serules, de az edzesen nagyreszt az edzok is okolhatoak erte. az ilyen huzodasok a nem megfelelo melegitessel vagy hogy egybol olyan feladatokat vegeztetnek ami terhelo. bosanak eleve lassabb visszaterest kellett volna engedni...
aztan vajon az orvosi stab mennyire kepes felmerni pl egy ward karrier lehetosegeit...

es ja nem idenrol van szo kifejezetten, hanem az elmult kb 6 evrol
gaborik
Bosanal mar az egyetemen is problema volt a serulgetes, mondjuk a rosszmajuak meg alapbol termeszetesnek velik, hogy a Bosak tobbet serultek, mint kellene, es nem szeretik hulyere hajtani magukat.
Stez
De baze, ráesik egy 200 kilós ember a bokádra te sem vagy iron man 😎

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
JimmyG-vel mi van most?
Amadeus
Quest(s) for six


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
JimmyG-vel mi van most?
Amadeus

hát vele van, szevasz ekkori dudáknál szerintem negatívak az esélyeid


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
JimmyG-vel mi van most?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
persze tudtuk ezen jatekosok korlapjat, de akkor is duhito hogy nem akarja a balszerencse elkerulni a csapatot.
ugyanakkor nem is foghato minden a balszerencsere, ergo remelhetoleg az idei az utolso dobasa ennek a stabnak
gaborik
Már melyik stábnak? 😁
petey
amelyikben lynch draftol....




A sérülteknek hogy nem szabad lesérülniük újra 😊
roppihe
reszben balszerencse foleg a palyan egy serules, de az edzesen nagyreszt az edzok is okolhatoak erte. az ilyen huzodasok a nem megfelelo melegitessel vagy hogy egybol olyan feladatokat vegeztetnek ami terhelo. bosanak eleve lassabb visszaterest kellett volna engedni...
aztan vajon az orvosi stab mennyire kepes felmerni pl egy ward karrier lehetosegeit...

es ja nem idenrol van szo kifejezetten, hanem az elmult kb 6 evrol
gaborik
Bosanal mar az egyetemen is problema volt a serulgetes, mondjuk a rosszmajuak meg alapbol termeszetesnek velik, hogy a Bosak tobbet serultek, mint kellene, es nem szeretik hulyere hajtani magukat.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 513
persze tudtuk ezen jatekosok korlapjat, de akkor is duhito hogy nem akarja a balszerencse elkerulni a csapatot.
ugyanakkor nem is foghato minden a balszerencsere, ergo remelhetoleg az idei az utolso dobasa ennek a stabnak
gaborik
Már melyik stábnak? 😁
petey
amelyikben lynch draftol....




A sérülteknek hogy nem szabad lesérülniük újra 😊
roppihe
reszben balszerencse foleg a palyan egy serules, de az edzesen nagyreszt az edzok is okolhatoak erte. az ilyen huzodasok a nem megfelelo melegitessel vagy hogy egybol olyan feladatokat vegeztetnek ami terhelo. bosanak eleve lassabb visszaterest kellett volna engedni...
aztan vajon az orvosi stab mennyire kepes felmerni pl egy ward karrier lehetosegeit...

es ja nem idenrol van szo kifejezetten, hanem az elmult kb 6 evrol

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azért néha nekem is az volt az érzésem az elmúlt években, hogy draftolásnak, szerződtetésnek mimumum feltétele egy ACL sérülés megléte


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
A sérülteknek hogy nem szabad lesérülniük újra 😊
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
persze tudtuk ezen jatekosok korlapjat, de akkor is duhito hogy nem akarja a balszerencse elkerulni a csapatot.
ugyanakkor nem is foghato minden a balszerencsere, ergo remelhetoleg az idei az utolso dobasa ennek a stabnak
gaborik
Már melyik stábnak? 😁

több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 513
Hurd, Deebo és Richie mutatattak eletjeleket, ha lenne iranyito is egesz pofas lehetne ez a Wr allomany potencial alapjan.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 513
persze tudtuk ezen jatekosok korlapjat, de akkor is duhito hogy nem akarja a balszerencse elkerulni a csapatot.
ugyanakkor nem is foghato minden a balszerencsere, ergo remelhetoleg az idei az utolso dobasa ennek a stabnak

| nincs itt semmi beszoptad |