San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
Tény hogy a kezdetekhez képest egyre erősödő ellenfelek jöttek/jönnek és egyre több elemzés is rólunk, de kezdem úgy érezni hogy szép lassan kezdünk vissza kerülni majd a helyünkre. Persze nem az elmúlt évekbeli top 3ra gondolok, hanem amit sokan meg legbelül mi is állítunk nem vagyunk ennyire jók mint az eredmények mutatják.
Van egy adott mag amire építeni lehet főleg offense téren. 1-2 kulcs játékosunk van ha ők kiválnak (Kittle) akkor egy Cards féle 1,5 negyed után egy Ravens ellen esély sem lesz visszajönni. A D okés de ez is kezd meglátszani hogy egy kicsit mozgékonyabb pontosabb irányító ellen a secondary még elég gyenge, elfér az erősítés. Én mindenképp a secondary ill wr posztot erősíteném mivel ennyi drop nem fér bele, kell egy WR1-2.
QB kérdés azt még hagyjuk, vannak szép megmozdulások majd jönnek az érthetetlen hibák, de ami mindenképp JG melletr szól hogy az elmúlt 2 meccsen neki kellett előlépnie és voltak biztató jelek.
A legjobban ami aggaszt hogy a liga 2 leggyengébb védelmeivel sokszor alig tudtunk mit kezdeni, főleg a futás volt feltűnően gyenge.
Ti hogy látjátok ezt?
the12thman
Nagyon merész vagy. Szerintem ilyen teljesítményt még egy-két évig nem igen hozunk. One-Hit Wonder. Nem állunk készen jelenleg erre, van még mit csiszolni, lassan odajutunk hogy a team office is lesérül. Ebből a szezonból tökéletes lesz levonni amit lekell és ezen az úton szépen ráépíteni egy másik szebb utat. Na akkor lehet valami. Az már más kérdés hogy kikkel akarjuk meg meddig és hogyan.
Coolearie
Pont ezt mondom én is hogy nem vagyunk ennyire jók mint az eredmény mutatja és elkell az erősítés bőven.
the12thman
az vagy amit az eredmény mutat - Bill Parcell. Teljesen megérdemelt eredmény ez.
fiatal csapat vagyunk, az irány jó. stabilan kell egy pozitív szezonokat hozó csapat, az alapok megvannak, innen csiszolgatni kell. egyelőre élvezzük ezt a szezont, nem?

több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Tény hogy a kezdetekhez képest egyre erősödő ellenfelek jöttek/jönnek és egyre több elemzés is rólunk, de kezdem úgy érezni hogy szép lassan kezdünk vissza kerülni majd a helyünkre. Persze nem az elmúlt évekbeli top 3ra gondolok, hanem amit sokan meg legbelül mi is állítunk nem vagyunk ennyire jók mint az eredmények mutatják.
Van egy adott mag amire építeni lehet főleg offense téren. 1-2 kulcs játékosunk van ha ők kiválnak (Kittle) akkor egy Cards féle 1,5 negyed után egy Ravens ellen esély sem lesz visszajönni. A D okés de ez is kezd meglátszani hogy egy kicsit mozgékonyabb pontosabb irányító ellen a secondary még elég gyenge, elfér az erősítés. Én mindenképp a secondary ill wr posztot erősíteném mivel ennyi drop nem fér bele, kell egy WR1-2.
QB kérdés azt még hagyjuk, vannak szép megmozdulások majd jönnek az érthetetlen hibák, de ami mindenképp JG melletr szól hogy az elmúlt 2 meccsen neki kellett előlépnie és voltak biztató jelek.
A legjobban ami aggaszt hogy a liga 2 leggyengébb védelmeivel sokszor alig tudtunk mit kezdeni, főleg a futás volt feltűnően gyenge.
Ti hogy látjátok ezt?
the12thman
Nagyon merész vagy. Szerintem ilyen teljesítményt még egy-két évig nem igen hozunk. One-Hit Wonder. Nem állunk készen jelenleg erre, van még mit csiszolni, lassan odajutunk hogy a team office is lesérül. Ebből a szezonból tökéletes lesz levonni amit lekell és ezen az úton szépen ráépíteni egy másik szebb utat. Na akkor lehet valami. Az már más kérdés hogy kikkel akarjuk meg meddig és hogyan.
Coolearie
Pont ezt mondom én is hogy nem vagyunk ennyire jók mint az eredmény mutatja és elkell az erősítés bőven.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Tény hogy a kezdetekhez képest egyre erősödő ellenfelek jöttek/jönnek és egyre több elemzés is rólunk, de kezdem úgy érezni hogy szép lassan kezdünk vissza kerülni majd a helyünkre. Persze nem az elmúlt évekbeli top 3ra gondolok, hanem amit sokan meg legbelül mi is állítunk nem vagyunk ennyire jók mint az eredmények mutatják.
Van egy adott mag amire építeni lehet főleg offense téren. 1-2 kulcs játékosunk van ha ők kiválnak (Kittle) akkor egy Cards féle 1,5 negyed után egy Ravens ellen esély sem lesz visszajönni. A D okés de ez is kezd meglátszani hogy egy kicsit mozgékonyabb pontosabb irányító ellen a secondary még elég gyenge, elfér az erősítés. Én mindenképp a secondary ill wr posztot erősíteném mivel ennyi drop nem fér bele, kell egy WR1-2.
QB kérdés azt még hagyjuk, vannak szép megmozdulások majd jönnek az érthetetlen hibák, de ami mindenképp JG melletr szól hogy az elmúlt 2 meccsen neki kellett előlépnie és voltak biztató jelek.
A legjobban ami aggaszt hogy a liga 2 leggyengébb védelmeivel sokszor alig tudtunk mit kezdeni, főleg a futás volt feltűnően gyenge.
Ti hogy látjátok ezt?
the12thman
Nagyon merész vagy. Szerintem ilyen teljesítményt még egy-két évig nem igen hozunk. One-Hit Wonder. Nem állunk készen jelenleg erre, van még mit csiszolni, lassan odajutunk hogy a team office is lesérül. Ebből a szezonból tökéletes lesz levonni amit lekell és ezen az úton szépen ráépíteni egy másik szebb utat. Na akkor lehet valami. Az már más kérdés hogy kikkel akarjuk meg meddig és hogyan.

több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Tény hogy a kezdetekhez képest egyre erősödő ellenfelek jöttek/jönnek és egyre több elemzés is rólunk, de kezdem úgy érezni hogy szép lassan kezdünk vissza kerülni majd a helyünkre. Persze nem az elmúlt évekbeli top 3ra gondolok, hanem amit sokan meg legbelül mi is állítunk nem vagyunk ennyire jók mint az eredmények mutatják.
Van egy adott mag amire építeni lehet főleg offense téren. 1-2 kulcs játékosunk van ha ők kiválnak (Kittle) akkor egy Cards féle 1,5 negyed után egy Ravens ellen esély sem lesz visszajönni. A D okés de ez is kezd meglátszani hogy egy kicsit mozgékonyabb pontosabb irányító ellen a secondary még elég gyenge, elfér az erősítés. Én mindenképp a secondary ill wr posztot erősíteném mivel ennyi drop nem fér bele, kell egy WR1-2.
QB kérdés azt még hagyjuk, vannak szép megmozdulások majd jönnek az érthetetlen hibák, de ami mindenképp JG melletr szól hogy az elmúlt 2 meccsen neki kellett előlépnie és voltak biztató jelek.
A legjobban ami aggaszt hogy a liga 2 leggyengébb védelmeivel sokszor alig tudtunk mit kezdeni, főleg a futás volt feltűnően gyenge.
Ti hogy látjátok ezt?
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
 twitter.com/eric_crocker/status/1196264662943203328?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1196264662943203328&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ninersnation.com%2F2019%2F11%2F18%2F20970199%2Fgolden-nuggets-here-come-deebo

na itt nem hittük el amit csinált a fiú

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
most komolyan erre az egy playre kell kihegyezni? nálunk is bedobtak egyet Shermre ami 3rd down volt, és egy patika D volt. mehetett tovább a Cards. vagy a Richburg "hlolding" az elvett TD-nknél. Murray is volt amikor menekült és a 2 T olyan szépen rángatta vissza Bosát meg Armsteadet a bíró orra előtt, hogy mondom ez tuti sárga. ja. szóval konzisztensen fújtak, egyforma szarul.

nem tudom miért kellett nekünk 20 perc bemelegítés, de úgy néz ki bejött.
16-0 után Saleh rájött mit kell csinálni Kyler ellen, aztán meg is fogta a D. csak nem kellene ennyit adni legközelebb. Shanny is kinyitotta a playbook-ot, a screenek-kel lehetett szopatni a Cards D-t, akkor nem volt rá válaszuk. Jimmy megint megdobta az agyfasz INT-jét, bár eddig mindig visszajött belőle, szóval ha ez a trend akkor legyen 😀 a GWD meg tökéletes volt.
Deebo-ra nincsenek szavak, ha Hurd is hoz egy ilyen formát akkor teljesen rendben vagyunk. Deebo ››› Metcalf.
rendben lesz ez a Cardinals, bár kérdés mennyire fogja a liga kiismerni jövőre Kingsbury/Murray játékait. egyelőre ülnek ezek játékok.

több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 339
Gratula meg minden, és biztos hogy voltak nekünk kedvező bírói ítéletek is, de azért kíváncsi lennék, hogy ez a szitu mégis miért DPI. Az elkapónak és a védőnek nem ugyanannyi joga van a labdához (feltéve ha a védő is a labdára játszik, mint ebben az esetben is)? Azért DPI mert egyszerűen csak az elkapó útjában állt a szerencsétlen védő? Legközelebb hozzanak olyan szabályt, hogy az elkapót nem lehet 5 méternél jobban megközelíteni, és akkor tiszta sor...

csongi
A fotó alapján nem DPI. A lökdösődés viszont előbb kezdődött, de a labdát nem oda tették le, hanem erre a helyre. Én simán továbengedtem volna. (A fotózott rész már inkább OPI). Ráadásul INT lett belőle, úgyhogy szerencsére nem befolyásolta a végeredményt.
Ugyanakkor a meccs elején volt egy 49ers DPI, amit viszont elengedtek. Abból a végén csak fieldgoal lett, pedig a red zone közelében volt. Az összefoglaló alapján a bírói hibák inkább a Cardinals súlytották, de nem érdemes ezzel foglalkozni. A labdaejtéseken kell dolgozni, de jó csapat lesz, ha ilyen meccset tudtak játszani a 49ers-szel.

Szerkesztette: gbol
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
csongi
Volt több olyan ítélet is mind a két részről ami bőven-bőven megkérdőjelezhető lett volna.

több mint 4 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Gratula meg minden, és biztos hogy voltak nekünk kedvező bírói ítéletek is, de azért kíváncsi lennék, hogy ez a szitu mégis miért DPI. Az elkapónak és a védőnek nem ugyanannyi joga van a labdához (feltéve ha a védő is a labdára játszik, mint ebben az esetben is)? Azért DPI mert egyszerűen csak az elkapó útjában állt a szerencsétlen védő? Legközelebb hozzanak olyan szabályt, hogy az elkapót nem lehet 5 méternél jobban megközelíteni, és akkor tiszta sor...
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
Eddig ez az egész szezon egy ajándék. Ki hitte volna, hogy 9-1-gyel fogunk állni 10 hét után? 2013-ban volt utoljára pozitív az alapszakasz végi mérlegünk.
Ami újdonság, hogy 16 pontos hátrányból is képes volt fordítani a csapat, ami nagy szó, még akkor is, ha a Cards nem éppen a legacélosabb ellenfél. Szerintem simán örülni kell minden győzelemnek a hibák ellenére is. Főleg, hogy fogunk mi még 1-2 pofont kapni a hátralévő mérkőzéseken (Packers, Ravens, Saints, stb) - ez elég hardcore menet lesz.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
POZITÍV MÉRLEG BASSZAMEG.
Szevasz.
Coolearie
"Mindenki nyugodjon le a picsába"😂😂😂😂
Találkoztok még velünk ☝(csak 49er oda vissza 😜)

De különben gratulálok nagyon érdekes lesz ez a West 😉
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
POZITÍV MÉRLEG BASSZAMEG.
Szevasz.

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
Úgy tűnik, hogy Sanders és Witherspoon is játszani fog. Viszont Breida nem...
Nehéz lesz nagyon. Go niners!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Tényleg nem akarom a párbeszédeteket megszakítani. Nincs közöm hozzá, nem is vagyunk cimbik, de Garoppolo közel sem kutyaütő. Nehéz téma ez, a Patriots azért is kiemelkedően sikeres, mert ha feltételezzük, hogy egy támadójáték 5 un. munkapontból áll, ők ebből minden meccsen tudnak 4-et használni viszonylag jó hatékonysággal, és keverik, a Ravens is használ ugyanennyit, és rosszhír, a Cards ugyanezt fogja csinálni, ha van esze.
Munkapont ahol a játékot végrehajtják, ahol a játék megtörténik. 0.snap-direktsnap/QB snack (amikor Brady még bement a darálóba) 1. handoff/2.read -noread pass 2. low route (slant, Quick out, stop...., hitch) xtown traffic játékok, 3 fake, misslead játékok 1. igazi munkankapontja, sweep, jet sweep, drag, deep ou,td rag sit, Wheel off(closed), 4. Wheel (out openback), deep post, skinny post, go, fake játékok munkapontja, stb...

Garoppolo egy olyan rendszerben nevelkedett, ahol ezen munkapontokból 4-et lehetett viszonylag biztonságosan keverni. Ti használtok nagyrészt 2-t, néha 3at, de az már billeg. Ez nem új, ez Shanny, ezért is kergeti a fehér Yetit 4 éve a Falcons. Az hogy a falatokat bedöntötte a Hox DL annak sok oka van. Staley nyilván rozsdás volt, meg 35 éves, de az is igaz, hogy nem kellett 2 readet csinálnia a Hox falnak (ami idén új esemény volt), mentek a snap pillanatától, mint a barom, mert nem kellett gondolkozni, még a misslead játékokon sem. Pedig ez most nem egy nagyon minőségi védelem. Nyilván csoportmeccseken, ahol az ellenfelek ennyire ismerik egymást, tényleg fontos, hogy kevesebb a read, és gyorsabb a játék, ezért nagyobb a nyomás, így születnek meglepő eredmények. Mindegy én tényleg igazán nem bánkódom, ha önmarcangoltok, DE ne tegyetek le Gerappáról, Shanny rendszere viszont na az más kérdés...
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
szarni bele...
petey
Azért nem annyira egyszerű elengedni ezt a mérkőzést.

Azt meg egyenesen nem tudom megemészteni, hogy 1:50-nel az OT vége előtt a saját 20 yardosukról jöhettek Jimmyék, és 0 yardot voltak képesek megtenni, mindezt úgy, hogy 3 passzjátékot próbáltak összehozni (amiből a 3. egy kb 40 yardosnak szánt nagy játék lett volna). Teljesen érthetetlen számomra, mert 2-3 futással szerintem simán biztosíthatták volna legalább a döntetlent, így meg pont megadták azt az időt Wilsonnak, amennyre szüksége volt.

Nem hiszem, hogy temetni kéne Garoppolót, egy ilyen kaliberű QB-vel is el lehet jutni egészen sokáig (és azért azt se zárjuk ki, hogy tud még fejlődni). De ahhoz mindenféleképpen kell egy egészséges Kittle és Sanders is.
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Ha egy meccset kellett volna választanom szezon kezdetkor, melyik legyen az amit megnyerünk, akkor a hétfőit mondtam volna. Ergo nagyon fáj, de nem vagyok csalódott. Nagyon éreztem, hogy akármi lesz, a végén valahogy csak behúzza a hóksz, Wilson valamit varázsol. Az a 20+ yardos futása 3&longnal OT-ben volt az a varázslat.
Döntetlen lett volna az igazságos szerintem.
Az O#-ünk kritikán aluli volt, bár sok pontot hozott össze, de kár, hogy ebből 21-et a hóksznak. Szegény Staley meg az OL-n amennyire szét lett szedve..... ( ráadásul az ujja is eltört, (vagy izületi diszlokáció)), Jimmy G bebizonyította miért nem lesz soha frencsájz kubi, nyomás alatt nem megy. Nem varázslat kellett volna tőle, csak egy picivel több mint egy átlagos teljesítmény és nyerünk. Persze a WR corps sem segítette, de Bourne kivételével a droppok nem biztos, hogy nem voltak túl, alul, mellé dobottak. Védelmünk mindent megtett előttük le a kalappal. OT-ben az INT után, amit visszahordtunk az ellenfél térfelére, egy first down kellett volna talán Jimmy @Co.-tól, hogy ruki rúgónak több esélye legyen, de ez sem jött.
Ez csoportrangadó volt a javából, nagyon fizikális foci, mindkét csapat többször tökön lőtte magát. Az agyon fikázott hóksz védelem kurvára összekapta magát, szezonjuk talán legjobb meccsét hozta, nem várt (legalább is részemről) emberek mint pl Hollister hozott nagy pluszt, O#-ünk talán a legszarabb meccsét hozta idén. Bár mindenki úgy játszik, ahogy hagyják. Megnyerhettük, volna, de jobban ki is kaphattunk volna. Semlegesek biztos élvezték.
A sok sérülés is nagyon rossz szájízt ad.
A Seehawks a mi kriptonitunk sajnos. Nagyon sokba fog szerintem nekünk az a kihagyott OT FG fájni még.
Jó volt azért végre ismét szurkolni. Várom a 17. hetet!
Go niners!
diverdoc
szarni bele, nagy elemzők szerint 4 győzelmünk lett volna idén. ehhez képest minden meccs ajándék ezek után. Jimmy-vel tavaly ha nem sérül le, tarttottunk volna itt kb. nyomjom már végig egy full szezont. első negyedben azt sem tudta a hawks milyen meccsen van, aztán kipottyant Sanders, aki kb. a go to guy volt, aki képes is elszakadni ezen a szinten. Pettis meg Goodwin fent volt de minek, velük nincs meg a kémia, az ütemérzék( 6 target, 0 elkapás, zseniális). Bourne pedig adott 1 ajándék lasztit, aztán megint majdnem mégegyet.
a végén a first down megvolt, de valamiért nem adták meg.
Staley akkor megint megy pihenőre, remek hír.

Cards kutya kemény lesz így
petey
azert ennyi ido alatt is lejon, hogy jimmyben nincs olyan kiugro tehetseg mint egy watsonban vagy mahomesban, egy folesnal tobb nincs benne(talan meg annyi se). kerdes hogy mire lesz ez igy eleg PO-ban, mert azert nalunk nincs tul sok celpont Kittle-n kivűl. és látszólag túl nagy mázlink sincs...

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
Ha egy meccset kellett volna választanom szezon kezdetkor, melyik legyen az amit megnyerünk, akkor a hétfőit mondtam volna. Ergo nagyon fáj, de nem vagyok csalódott. Nagyon éreztem, hogy akármi lesz, a végén valahogy csak behúzza a hóksz, Wilson valamit varázsol. Az a 20+ yardos futása 3&longnal OT-ben volt az a varázslat.
Döntetlen lett volna az igazságos szerintem.
Az O#-ünk kritikán aluli volt, bár sok pontot hozott össze, de kár, hogy ebből 21-et a hóksznak. Szegény Staley meg az OL-n amennyire szét lett szedve..... ( ráadásul az ujja is eltört, (vagy izületi diszlokáció)), Jimmy G bebizonyította miért nem lesz soha frencsájz kubi, nyomás alatt nem megy. Nem varázslat kellett volna tőle, csak egy picivel több mint egy átlagos teljesítmény és nyerünk. Persze a WR corps sem segítette, de Bourne kivételével a droppok nem biztos, hogy nem voltak túl, alul, mellé dobottak. Védelmünk mindent megtett előttük le a kalappal. OT-ben az INT után, amit visszahordtunk az ellenfél térfelére, egy first down kellett volna talán Jimmy @Co.-tól, hogy ruki rúgónak több esélye legyen, de ez sem jött.
Ez csoportrangadó volt a javából, nagyon fizikális foci, mindkét csapat többször tökön lőtte magát. Az agyon fikázott hóksz védelem kurvára összekapta magát, szezonjuk talán legjobb meccsét hozta, nem várt (legalább is részemről) emberek mint pl Hollister hozott nagy pluszt, O#-ünk talán a legszarabb meccsét hozta idén. Bár mindenki úgy játszik, ahogy hagyják. Megnyerhettük, volna, de jobban ki is kaphattunk volna. Semlegesek biztos élvezték.
A sok sérülés is nagyon rossz szájízt ad.
A Seehawks a mi kriptonitunk sajnos. Nagyon sokba fog szerintem nekünk az a kihagyott OT FG fájni még.
Jó volt azért végre ismét szurkolni. Várom a 17. hetet!
Go niners!
diverdoc
szarni bele, nagy elemzők szerint 4 győzelmünk lett volna idén. ehhez képest minden meccs ajándék ezek után. Jimmy-vel tavaly ha nem sérül le, tarttottunk volna itt kb. nyomjom már végig egy full szezont. első negyedben azt sem tudta a hawks milyen meccsen van, aztán kipottyant Sanders, aki kb. a go to guy volt, aki képes is elszakadni ezen a szinten. Pettis meg Goodwin fent volt de minek, velük nincs meg a kémia, az ütemérzék( 6 target, 0 elkapás, zseniális). Bourne pedig adott 1 ajándék lasztit, aztán megint majdnem mégegyet.
a végén a first down megvolt, de valamiért nem adták meg.
Staley akkor megint megy pihenőre, remek hír.

Cards kutya kemény lesz így

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ha egy meccset kellett volna választanom szezon kezdetkor, melyik legyen az amit megnyerünk, akkor a hétfőit mondtam volna. Ergo nagyon fáj, de nem vagyok csalódott. Nagyon éreztem, hogy akármi lesz, a végén valahogy csak behúzza a hóksz, Wilson valamit varázsol. Az a 20+ yardos futása 3&longnal OT-ben volt az a varázslat.
Döntetlen lett volna az igazságos szerintem.
Az O#-ünk kritikán aluli volt, bár sok pontot hozott össze, de kár, hogy ebből 21-et a hóksznak. Szegény Staley meg az OL-n amennyire szét lett szedve..... ( ráadásul az ujja is eltört, (vagy izületi diszlokáció)), Jimmy G bebizonyította miért nem lesz soha frencsájz kubi, nyomás alatt nem megy. Nem varázslat kellett volna tőle, csak egy picivel több mint egy átlagos teljesítmény és nyerünk. Persze a WR corps sem segítette, de Bourne kivételével a droppok nem biztos, hogy nem voltak túl, alul, mellé dobottak. Védelmünk mindent megtett előttük le a kalappal. OT-ben az INT után, amit visszahordtunk az ellenfél térfelére, egy first down kellett volna talán Jimmy @Co.-tól, hogy ruki rúgónak több esélye legyen, de ez sem jött.
Ez csoportrangadó volt a javából, nagyon fizikális foci, mindkét csapat többször tökön lőtte magát. Az agyon fikázott hóksz védelem kurvára összekapta magát, szezonjuk talán legjobb meccsét hozta, nem várt (legalább is részemről) emberek mint pl Hollister hozott nagy pluszt, O#-ünk talán a legszarabb meccsét hozta idén. Bár mindenki úgy játszik, ahogy hagyják. Megnyerhettük, volna, de jobban ki is kaphattunk volna. Semlegesek biztos élvezték.
A sok sérülés is nagyon rossz szájízt ad.
A Seehawks a mi kriptonitunk sajnos. Nagyon sokba fog szerintem nekünk az a kihagyott OT FG fájni még.
Jó volt azért végre ismét szurkolni. Várom a 17. hetet!
Go niners!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
Goodwin-el mi a tosz van? Garoppolo első számú célpontja volt mikor idejött.
gordon
ki tudja? megint nem volt múltkor, privát ok miatt. valami nem kerek az életével az tuti.
petey
Tegnap a punterünk mellől sprintelgetett előre. Amúgy az elkapásokban nem jeleskedik.

Öten nem fejezték be a mérkőzést tőlünk. Ez azért nem túl bíztató.
Sanders: borda
D.J. Jones: lágyék
Blair III: térd
Breida: boka
Al-Shaair: agyrázkódás
Niner Empire
tegnap is kiment Sanders, Breida aztán készen is voltunk. Deboo kurvára akart, de nem nőtt fel mellé senki. Bourne amit lenyomott attól én már elküldtem volna a picsába meccs után.

el vagyunk átkozva WR poszton. TT-nak is vége a szezon, marad IR-en, Hurd talán valamikor visszajön Decemberben. ha úgy nyomja, mint Deboo az kemény lenne.

Blair valószínű ACL 😕

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
Goodwin-el mi a tosz van? Garoppolo első számú célpontja volt mikor idejött.
gordon
ki tudja? megint nem volt múltkor, privát ok miatt. valami nem kerek az életével az tuti.
petey
Tegnap a punterünk mellől sprintelgetett előre. Amúgy az elkapásokban nem jeleskedik.

Öten nem fejezték be a mérkőzést tőlünk. Ez azért nem túl bíztató.
Sanders: borda
D.J. Jones: lágyék
Blair III: térd
Breida: boka
Al-Shaair: agyrázkódás
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
nna, nem nyomja a veretlenség a vállunkat 😀 nincs tragédia, belefér.
sajnos ha nincs kompetens elkapónk fent akkor ez van. Bourne is amit leművelt baszki.
A hawks D nagyon felszívta magát, Staly és McG pedig kurva rozsdás, rossz volt látni ahogy az eddig 0-t mutató Clowney szarrá szopatta őket.

gyógyuljanak a sérültek, várjuk a verebeket
petey
Goodwin-el mi a tosz van? Garoppolo első számú célpontja volt mikor idejött.
gordon
ki tudja? megint nem volt múltkor, privát ok miatt. valami nem kerek az életével az tuti.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
nna, nem nyomja a veretlenség a vállunkat 😀 nincs tragédia, belefér.
sajnos ha nincs kompetens elkapónk fent akkor ez van. Bourne is amit leművelt baszki.
A hawks D nagyon felszívta magát, Staly és McG pedig kurva rozsdás, rossz volt látni ahogy az eddig 0-t mutató Clowney szarrá szopatta őket.

gyógyuljanak a sérültek, várjuk a verebeket
petey
Goodwin-el mi a tosz van? Garoppolo első számú célpontja volt mikor idejött.
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
Sikerült ma meló közben megnézni a gémet... :S

Izgalmasra sikeredett, az biztos. Staley-t és McG-t megette reggelire Clowney, Garoppolo meg elképesztően látványosan pánikolt. Rossz volt nézni a szenvedését. Kittle és Sanders hiányában kellett volna neki előrelépnie, és villantania valamit, de ez nagyon nem sikerült. Persze az elkapók dropjai sem segítették, de abszolút nem bírta a nyomást, mint ahogy szegény McLaughlin sem a végén. Őt amúgy nagyon sajnáltam, mert addig magabiztosan rugdosott.

Legalább most már nem nyomja a veretlenség terhe a csapat vállát. 😊 A Cards-ot szét kell szedni vasárnap, hogy legyen újra önbizalom a nagy hajrá előtt.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
A vedelem elegge oda tette magat. 5-en is elit kozeli ertekelest kaptak:
 i.imgur.com/iInpsjR.png
Tamado oldalon hianyzott Kittle es a 2. felidoben Sanders:
 i.imgur.com/vKOFEEf.png