San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Szerintetek lesznek a csapatnál nagy cserék fel vagy le, hogy több pickje legyen a csapatnak? Illetve cserélünk játékost pickért? Esetleg húzunk valami meglepőt és mondjuk irányítót cserélünk vagy nagyobb nevet pickért (Staley, Ford, Breida)?
több mint 4 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 343
Véleményem szerint, ha 1/13-ra nem lesz bent Lamb vagy Jeudy, akkor inkább vigyük Kinlawot ezen a picken. Aztán majd 1/31-en húzunk elkapót....

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
Verrett kierdemelt meg 1 evet!

 mobile.twitter.com/AdamSchefter/status/1249759913133387778
gaborik
Nagyon helyes!
Elit lenne, ha egészséges lenne!
steelwolf
A tavalyi cameo-ja elég botrányos volt, de azért örülök, hogy nem küldtük el. Hátha ki tudja segíteni a csapatot, amikor szükséges.
több mint 4 éve
NickBosa49 San Francisco 49ers 8
Mock Draft Simulator
Mindig egy kicsit letradelve lett 9 pickem amiből egy álom szerű draftot sikerült összehoznom.
1/27 Kinlaw DT
1/31 Fulton CB
2/48 Higgins WR
98. Byran Edwards WR South Carolina
130. Jack Driscoll OT Auburn
156. J. R. Reed S Georgia
176. T. J. Brunson LB
200. Antoine Brooks Jr S Maryland
245. Kendall Coleman DE Syracuse
NickBosa49
Díjazom a lelkesedést, és véletlenül se vedd támadásnak. De ezeknek pont ez a lényege. Én még nem láttam olyat bemásolva olyat, ami ne lett volna hiperszuper, mivel zömében olyanok voltak bent a húzásoknál, akik IRL 10-20-50 hellyel korábban kimennek 😊
Wyatt
Jó unaloműző 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mock Draft Simulator
Mindig egy kicsit letradelve lett 9 pickem amiből egy álom szerű draftot sikerült összehoznom.
1/27 Kinlaw DT
1/31 Fulton CB
2/48 Higgins WR
98. Byran Edwards WR South Carolina
130. Jack Driscoll OT Auburn
156. J. R. Reed S Georgia
176. T. J. Brunson LB
200. Antoine Brooks Jr S Maryland
245. Kendall Coleman DE Syracuse
NickBosa49
Díjazom a lelkesedést, és véletlenül se vedd támadásnak. De ezeknek pont ez a lényege. Én még nem láttam olyat bemásolva olyat, ami ne lett volna hiperszuper, mivel zömében olyanok voltak bent a húzásoknál, akik IRL 10-20-50 hellyel korábban kimennek 😊

több mint 4 éve
NickBosa49 San Francisco 49ers 8
Mock Draft Simulator
Mindig egy kicsit letradelve lett 9 pickem amiből egy álom szerű draftot sikerült összehoznom.
1/27 Kinlaw DT
1/31 Fulton CB
2/48 Higgins WR
98. Byran Edwards WR South Carolina
130. Jack Driscoll OT Auburn
156. J. R. Reed S Georgia
176. T. J. Brunson LB
200. Antoine Brooks Jr S Maryland
245. Kendall Coleman DE Syracuse
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Verrett kierdemelt meg 1 evet!

 mobile.twitter.com/AdamSchefter/status/1249759913133387778
gaborik
Nagyon helyes!
Elit lenne, ha egészséges lenne!
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Verrett kierdemelt meg 1 evet!

 mobile.twitter.com/AdamSchefter/status/1249759913133387778

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
NickBosa49 San Francisco 49ers 8
Szerintetek lesz esetleg le vagy fel trade? A Lionsal nem érné meg cserélni? Okudah-ért felmehetnénk. Oda adnánk az 1/31-et + jövő évi piciket és lenne játékos is, aki jó csere alap lenne. (Goodwin, Thomas, Breida). A védő fal gyengült, de eskü Fordot is el lehetne cserélni több pickért, még azokra is szükségünk lenne. Jöhetne Okudah, Jeudy, megy a második vagy harmadik körbe egy G vagy DT. Illetve piacról még Griffin Ford pótlására.
Vass49ers
Lions 1/13 alatt szóba se állna velünk Lions. 1/3ról lemenni nekik 1/31re az esélytelen akármennyi picit adsz.
több mint 4 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Szerintetek lesz esetleg le vagy fel trade? A Lionsal nem érné meg cserélni? Okudah-ért felmehetnénk. Oda adnánk az 1/31-et + jövő évi piciket és lenne játékos is, aki jó csere alap lenne. (Goodwin, Thomas, Breida). A védő fal gyengült, de eskü Fordot is el lehetne cserélni több pickért, még azokra is szükségünk lenne. Jöhetne Okudah, Jeudy, megy a második vagy harmadik körbe egy G vagy DT. Illetve piacról még Griffin Ford pótlására.
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ha kihuzzak a top3 wr egyiket elso 9ben, en biza felhivnam a brownst 1/10ert. (egy jovo evi 3. es 6. eleg lehet.)
a tobbi wr nekem tul lutri, lehet deboo is beloluk vagy pettis. persze van riziko lambekban is, de magasabb a plafon mint barmelyik elkaponknal.
lehet mondani ha kihuzzak a top3 elkapot, akkor leesik top DT vagy OT, csakhogy nem ott van need iden.
az is benne van, hogy kiviszik 31ig a top CB-eket, akkor ott pedig lemennek. (megerhet egy idei 2. kor kozepet egy idei 4.-et es egy jovo evi 4.-et.)
es jonne akkor a maradekbol DT, OT etc. a falba talan konnyebb tehetseget osszeszedni.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
A minap eszembe jutott egy érdekes dolog. Pl. A Jaguars fel akar mozogni mondjuk 1/4re Giants helyére. Ők oda adnák 1/9 és Ngakouet. Giants elfogadja. Lemegy a Draft. Jags kivitte Simmonst, Giants Thomast. Mivel a Jags játékost adott így a Giants átvállalta a szerződést is. Mi van ha a játékos nem megy át az orvosin? A draft már lement, nem lehet vissza csinálni a cserét.
the12thman
Szerintem ilyen esetben általában még a draft előtt lebonyolítják a cserét, pont ezért. Bár tudom, hogy ez csak elméleti kérdés volt.
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
A minap eszembe jutott egy érdekes dolog. Pl. A Jaguars fel akar mozogni mondjuk 1/4re Giants helyére. Ők oda adnák 1/9 és Ngakouet. Giants elfogadja. Lemegy a Draft. Jags kivitte Simmonst, Giants Thomast. Mivel a Jags játékost adott így a Giants átvállalta a szerződést is. Mi van ha a játékos nem megy át az orvosin? A draft már lement, nem lehet vissza csinálni a cserét.
the12thman
Akkor az adott csapat így járt. FYI ha felmegyünk valakiért, az Okudah lesz amúgy. 😉
iktriad
teljes mértékben csak példa voltatok, mert Ngakouet még áruljátok így pont jól jött a példához 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A minap eszembe jutott egy érdekes dolog. Pl. A Jaguars fel akar mozogni mondjuk 1/4re Giants helyére. Ők oda adnák 1/9 és Ngakouet. Giants elfogadja. Lemegy a Draft. Jags kivitte Simmonst, Giants Thomast. Mivel a Jags játékost adott így a Giants átvállalta a szerződést is. Mi van ha a játékos nem megy át az orvosin? A draft már lement, nem lehet vissza csinálni a cserét.
the12thman
Akkor az adott csapat így járt. FYI ha felmegyünk valakiért, az Okudah lesz amúgy. 😉
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
A minap eszembe jutott egy érdekes dolog. Pl. A Jaguars fel akar mozogni mondjuk 1/4re Giants helyére. Ők oda adnák 1/9 és Ngakouet. Giants elfogadja. Lemegy a Draft. Jags kivitte Simmonst, Giants Thomast. Mivel a Jags játékost adott így a Giants átvállalta a szerződést is. Mi van ha a játékos nem megy át az orvosin? A draft már lement, nem lehet vissza csinálni a cserét.
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Ahogy ő eltud szakadni isten lenne ott
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Kipróbáltam egy draft simulatort.
1/13 Lamba
1/31 Kinlaw
Ezt eltudnám fogadni 😊
the12thman
Arra lennék kiváncsi, hogy ha benn lenne Lamb, Ruggs, Jeudy, akkor Shanny kit választana 😊
SFGaben
Szerintem Jeudyt
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kipróbáltam egy draft simulatort.
1/13 Lamba
1/31 Kinlaw
Ezt eltudnám fogadni 😊
the12thman
Arra lennék kiváncsi, hogy ha benn lenne Lamb, Ruggs, Jeudy, akkor Shanny kit választana 😊
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Day öreg is meg csak stopgap volt
petey
Öreg???? Most járt le a rookie szerződése. 5. éve lesz az idei a ligában (HLSZ = ha lesz szezon).
iktriad
ki a pöcsömmel kevertem? 😀 lol
petey
Talán Earl Mitchell
SFGaben
jogos

amúgy sajnos Day annyira nem volt jó backup DJ-nek
petey
DJ szerintem szintet fog lépni, tavaly a sérülése előtt nagyon biztató dolgokat mutatott. Tudom, hogy a sorsolás is gyengébb volt az elején, de amíg ő volt, sokkal jobbak voltunk futás ellen. És egyszer, egyszer az irányítóhoz is odaért.
Thomas kap még egy esélyt, hátha idén ő hoz egy olyan szezont, mint AA 2019-ben.
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
*Lamb
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Kipróbáltam egy draft simulatort.
1/13 Lamba
1/31 Kinlaw
Ezt eltudnám fogadni 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 545 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem kiprobálják mire megy S Thomas és ha szar lesz mehet jövöre amerre lát...

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
Day öreg is meg csak stopgap volt
petey
Öreg???? Most járt le a rookie szerződése. 5. éve lesz az idei a ligában (HLSZ = ha lesz szezon).
iktriad
ki a pöcsömmel kevertem? 😀 lol
petey
Talán Earl Mitchell
SFGaben
jogos

amúgy sajnos Day annyira nem volt jó backup DJ-nek

több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Day öreg is meg csak stopgap volt
petey
Öreg???? Most járt le a rookie szerződése. 5. éve lesz az idei a ligában (HLSZ = ha lesz szezon).
iktriad
ki a pöcsömmel kevertem? 😀 lol
petey
Talán Earl Mitchell
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 821 — Csodabogár
Day öreg is meg csak stopgap volt
petey
Öreg???? Most járt le a rookie szerződése. 5. éve lesz az idei a ligában (HLSZ = ha lesz szezon).
iktriad
ki a pöcsömmel kevertem? 😀 lol