San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
mit szólnánk Staffordhoz?
Jimbonal azert boven jobb opcio,Watsonnal meg olcsobb.
Staffordert 1/12 realis lenne,watsonert ha benott a feje a texansnak 2 elso is keves lesz tolunk szvsz. (max bosaval lenne olcsobb,az meg nekunk nem jo).

Ez igy nem lenne rossz offseason
Stafford 1/12
Jimbo cut
Ford cut (helyette Hyder vissza)
new CB 2/44 (Sherman helyett)
Piacrol meg egy T vagy C kigazdalkodni meg


de remelhetoleg nem az lesz,hogy Jimbo fog kitanitani valami ujoncot. olcso,nagy lehetoseg oke.... csak eppen a keret fog szetesni par even belul amikor meg kell fizetni deboot,aiyukot,warnert,greenlawot, bosat nagyreszt egy idoben..
gaborik
Nope. Nem vagyunk öregek otthona. Még ha spórolunk is vele 4 misit.
Plusz más többet tud ráígérni.
petey
32 eves. Az azert meg nem a vege egy QB palyafutasanak. Foleg egy jo pocket passernel. Mondjuk remelem nyilvan, hogy nem kerul ide. A liga legalulertekeltebb QB-ja.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
mit szólnánk Staffordhoz?
Jimbonal azert boven jobb opcio,Watsonnal meg olcsobb.
Staffordert 1/12 realis lenne,watsonert ha benott a feje a texansnak 2 elso is keves lesz tolunk szvsz. (max bosaval lenne olcsobb,az meg nekunk nem jo).

Ez igy nem lenne rossz offseason
Stafford 1/12
Jimbo cut
Ford cut (helyette Hyder vissza)
new CB 2/44 (Sherman helyett)
Piacrol meg egy T vagy C kigazdalkodni meg


de remelhetoleg nem az lesz,hogy Jimbo fog kitanitani valami ujoncot. olcso,nagy lehetoseg oke.... csak eppen a keret fog szetesni par even belul amikor meg kell fizetni deboot,aiyukot,warnert,greenlawot, bosat nagyreszt egy idoben..
gaborik
Nope. Nem vagyunk öregek otthona. Még ha spórolunk is vele 4 misit.
Plusz más többet tud ráígérni.

több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
mit szólnánk Staffordhoz?
Jimbonal azert boven jobb opcio,Watsonnal meg olcsobb.
Staffordert 1/12 realis lenne,watsonert ha benott a feje a texansnak 2 elso is keves lesz tolunk szvsz. (max bosaval lenne olcsobb,az meg nekunk nem jo).

Ez igy nem lenne rossz offseason
Stafford 1/12
Jimbo cut
Ford cut (helyette Hyder vissza)
new CB 2/44 (Sherman helyett)
Piacrol meg egy T vagy C kigazdalkodni meg


de remelhetoleg nem az lesz,hogy Jimbo fog kitanitani valami ujoncot. olcso,nagy lehetoseg oke.... csak eppen a keret fog szetesni par even belul amikor meg kell fizetni deboot,aiyukot,warnert,greenlawot, bosat nagyreszt egy idoben..

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Egy 2023-as 3. kör is landol San Franciscoban Mayhew GM kinevezése (WFT) miatt. Saleh-ért jár 2 db 3. kör, ezt toldották meg plusz eggyel.
Lucifer
Mit bánom én, csak a le ne tapossák a kukoricát!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Egy 2023-as 3. kör is landol San Franciscoban Mayhew GM kinevezése (WFT) miatt. Saleh-ért jár 2 db 3. kör, ezt toldották meg plusz eggyel.

GO JETS!!!
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
Scangarello visszatértével nőtt bennem a félsz, hogy jövőre is Jimmy lesz a No.1.
Niner Empire
de vele Jimmy jó is volt.
plusz jöhet az új draftolt QB mellé és suttorászni 😀
petey
Ugyan nem írtam le, de gondolatban azt is hozzátettem magamnak, hogy ezzel együtt lehet, nem jön új QB a draftról.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
Scangarello visszatértével nőtt bennem a félsz, hogy jövőre is Jimmy lesz a No.1.
Niner Empire
de vele Jimmy jó is volt.
plusz jöhet az új draftolt QB mellé és suttorászni 😀

több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
Scangarello visszatértével nőtt bennem a félsz, hogy jövőre is Jimmy lesz a No.1.
több mint 3 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Foerster jó viszonyt ápol Trent Williamssel, reméljük eza +1 érv, hogy maradjon. Ami McGlinchyt illeti sokkal biztatóbb volt az első éve, nem gondoltam, hogy ilyen problémái lesznek. Olyan mintha Staley visszavonulása után mentálisan összeomlott volna. Vagy nem tudom mi történt vele.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
Hivatalos:
 twitter.com/49ers/status/1351222309214941188?s=21
SFGaben
plusz visszajött Rich Scangarello QB edzőnek(vele kezdte Jimmy), és Benton helyén Chris Foerster lesz az OL coach megint, amit nem bánok, mert Benton nem veszi észre, hogy a RT-je lefogy 20 kilót és egy mezei DB is seggreülteti....na az a ciki nem a faláb.

több mint 3 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hivatalos:
 twitter.com/49ers/status/1351222309214941188?s=21
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
roppihe
Szerintem egyértelmű, hogy Saleh egy beépített ember, akinek csak ennyi a feladata, hogy odaadja nektek az 1/2-t. Draft után megy vissza San Franciscoba. 😀

Olvastam amúgy egy olyan pletykát, hogy a kis Bosát meg picket adnátok Watsonért. Ez se lenne semmi. 😀
Fontos_Vidra
Na ez nagyobb baromság lenne mint hogy Saleh egy beépített ember
roppihe
sőt még Mostert, Deebo és Aiyuk is menjen már 😀

több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
roppihe
Szerintem egyértelmű, hogy Saleh egy beépített ember, akinek csak ennyi a feladata, hogy odaadja nektek az 1/2-t. Draft után megy vissza San Franciscoba. 😀

Olvastam amúgy egy olyan pletykát, hogy a kis Bosát meg picket adnátok Watsonért. Ez se lenne semmi. 😀
Fontos_Vidra
Na ez nagyobb baromság lenne mint hogy Saleh egy beépített ember
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
roppihe
Hát egyelőre minden jel arra mutat, hogy Darnold marad egyelőre.
De kb. 1000 mock van amiben 1000 mást mondanak, szóval egyelőre ezeket nem olvasnám most április elejéig 😀
petey
Mondjuk a 12.ről a 2 re kurva sokba kerülne szerintem
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
roppihe
Hát egyelőre minden jel arra mutat, hogy Darnold marad egyelőre.
De kb. 1000 mock van amiben 1000 mást mondanak, szóval egyelőre ezeket nem olvasnám most április elejéig 😀
petey
Ez igaz
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
roppihe
Hát egyelőre minden jel arra mutat, hogy Darnold marad egyelőre.
De kb. 1000 mock van amiben 1000 mást mondanak, szóval egyelőre ezeket nem olvasnám most április elejéig 😀

több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Olvastam egy mockot hogy felcserélünk a Jets helyére Saleh miatt hogy Fieldset kihozzuk.De lehet a Jets is QB t akar.Szerintetek?
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Vazze most olvasom h coordinator pozik betöltése előtt egy külsős minority jelöltet is meg kell interjúztatni?!
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
According to Pro Football Focus, Fred Warner was the highest-rated linebacker in coverage. He was also 10th in total pressures with 18. Warner's 2020 performance earned him his first-career First-Team All-Pro honor, receiving the most votes of all linebackers, even fellow first teamers Seattle Seahawks Bobby Wagner and Indianapolis Colts Darius Leonard, according to ESPN's Nick Wagoner.

Warner 😍

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
Az edzői stábot is lehet újra tölteni.
dande
biztos lesz valami.
viszont Mike McDaniel lehet az OC - ő a futókoordinátor volt.
DeMeco Ryans meg a DC. LaFleurt sajnálom, de ő is megérett, hogy feljebb lépjen.

én örülök, látszik, hogy belül is lehet karrierutat választani, plusz McDanielt és DeMeco-t is elviszik/elvitték volna hamar..

kíváncsi leszek ki fog a Jetshez menni, sok a FA-nk. DB sorból jó lenne Verrettet, Moseley-t és K'waunt megtartani, ez egy pofás secondary.

több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 569
Most ti is kaptak két harmadik körös komp. picket vagy az csak a fekák után jár?
peach
Az NFL szerint nem csak a fekák számítanak kisebbségnek, úgyhogy igen, jár.
több mint 3 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Most ti is kaptak két harmadik körös komp. picket vagy az csak a fekák után jár?
peach
Kapunk mi is, meg még a FO-bol is lehet, ha a WFT tölünk visz GM-et.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Most ti is kaptak két harmadik körös komp. picket vagy az csak a fekák után jár?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Off
Tud valaki diverdoc-hoz elérhetőséget?
On