Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én hallottam egy mókusról aki minden sb-n megteszi hogy lesz safety... egyszer már bejött neki asszem 500x-os szorzóval... na meg most is 😊 Szerintem Ő szeret titeket 😀silent7939
2 éve a Pats - Giants első pontszerzése is safety volt, de "csak" kb 60szoros volt rá a szorzó.

szerk: ráadásul nem is arra, hogy lesz, hanem hogy abból lesznek az első pontok
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Én hallottam egy mókusról aki minden sb-n megteszi hogy lesz safety... egyszer már bejött neki asszem 500x-os szorzóval... na meg most is 😊 Szerintem Ő szeret titeket 😀silent7939
Szerintem inkább a denver centerét.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Gratula a győzelemhez! 😊 Sherman miatt nektek szurkoltam csak direkt nem írtam sehova nehogy eljinxeljem, ha már Nascarban olyan jól megy! 😀 Öröm volt nézni ahogy agyon veritek Manningéket, brutális volt a D! 2006 óta nézek NFL-t, de eddig egyszer se az a csapat nyerte az SB-t akinek szurkoltam most nektek végre sikerült ezt megtörni, köszönöm! 😊
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Én hallottam egy mókusról aki minden sb-n megteszi hogy lesz safety... egyszer már bejött neki asszem 500x-os szorzóval... na meg most is 😊 Szerintem Ő szeret titeket 😀
több mint 10 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Van egy ember aki most nagyon utálhatja a Hox-ot. Mayweather a profi ökölvívó közel 13 millió dollárt !!! bukott, mert az SB-n a Denver győzelmére fogadott. Szegény... 😀

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nagyon élveztem a meccset és annak fényében, amit láttam, kétség nem fér hozzá, hogy ki a bajnok!
Amikor az ellenfeled működésképtelen stratégiával érkezik, képtelen életképes játékokat hívni gyakorlatilag a teljes játékidő alatt és ezen még kozmetikázni is alig tud... sem menet közben, sem a nagyszünet alatt! Ez zseniális!
Itt nincs mit magyarázni a "momentumról" (engem már kifejezetten idegesített az egész meccses momentumozás és... no mindegy! Ez egy más kérdés 😕 ), itt nem a véletlen döntött (annak ellenére, hogy a H2-ben már rendre hibáztak a Broncos oldalán), hanem a Hawks - stratégiai szempontból - agyonvágta a Broncos-t! Éljen a playbook 😀 !
Ebből a szempontból igazi csemege volt az utolsó pillanatig!
Respect Pete Carroll-nak és a coach stuffnak!

És.... most lehet acsarkodni azon, hogy Raiders drukker vagyok (troll on, guys! 😛 )!
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Gratulálok a győzelemhez. Remek D#, öröm volt nézni egész szezonban!
Respect!
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Cliff Avril safety-je 12 másodperccel a kezdés után történt. Percy Harvin a 2. félidő elején épp a 12. másodpercben lépte át a gólvonalat a KRTD-nél. 12th Man wins championship! GO HAWKS!!!Medvepapa
akkor a jövőheti ötös lottó első nyerőszáma a 12-es lesz 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Cliff Avril safety-je 12 másodperccel a kezdés után történt. Percy Harvin a 2. félidő elején épp a 12. másodpercben lépte át a gólvonalat a KRTD-nél. 12th Man wins championship! GO HAWKS!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Gratula Urak a Csapathoz! Elég unalmasra sikeredett a döntő köszönhetően a D-nek... 😊 Karcoltatok nagyon, éreztem én, hogy egy meccsel korábban volt a döntő...jövőre cseréljünk helyet 😉

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
"thug"


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Szar érzés Hóksz fannak lenni most mi? 😛
Óriási gratula a csapatnak,felmostátok a Metlife-ot a Denverrel.Ahogy kéthete is beszéltük a döntő ellenünk volt,a nagy ligaelit támadósor pedig finoman szólva is besült!Idén picivel jobbak voltatok mint mi,de jövőre ismét találkozunk!
Most pedig élvezzétek ki ezt a pillanatot,a történelem egyik ha nem a legjobb D-je van nálatok!
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Piros pont a meccsért, csillagos ötös hogy Maning megint pofára esett ill. jól szájon vágtátok az mvp-t. Grat érte

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
gratulálok. ez így volt megírva egész évben. jövőre ütközünk!

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
gratula! sosem láttam még ilyen élvezetes egyoldalú meccset..pedig nem drukkoltam a denver ellen sem, csak simán élvezetes volt nézni nem csak a védelmet, hanem az offenset is. teljesen megérdemelten lett bajnok a csapat, szerintem a patriots sorsa is kb ugyan ez lett volna tegnap ellenetek... sebaj, remélem jövőre ellenünk buktok ugyanitt 😊
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 628
Kaptok tőlem egy B minuszt a tegnapi produkcióra, egy kis tüzet hiányoltam 😛
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
egész jól sikerült meccs volt 😊 gratula
több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
az a kemény, hogy nem is tudja az ember hogy ez a csapat még hova fejlődhet, vagy min kellene változtatni. a támadójáték elit, a védelem szintén, a csapat fiatal, a hazai pálya brutális.

egyben kell tartani ezeket az arcokat, és hosszú évekig sikeres csapat lesz ez.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Az igen! 36-0... 43-8... nem szarakodtatok...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 943 — Defender
Sziasztok !!!! Gratulálok, gyalulásban jók vagytok. Esélye sem volt ennek a mimóza denveri csapatnak. Egyúttal remélem, visszaesik a lelkesedésetek, és jövőre mi jutunk a rájátszásba. 😊 Asszem mindenki jobban járt volna, ha nem fogtok ki ilyen szuper napot, és legalább kicsit szorosabb a meccs. 😊
Az sem semmi, és ez mindent elmond a csoport erősségéről is, hogy a szezon legkönnyebb meccse volt számotokra. Grat...
több mint 10 éve
ashyn San Francisco 49ers 19
Gratulálok Sólymok, megérdemelten nyertétek meg a bajnokságot! Találkozunk jövőre 😉
több mint 10 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Majdhogy 10 éve... meg van!
Mit mondjak? Annyi minden jut eszembe, de semmi sem ennyire fontos:
Köszönöm Bajnokok!

GOOO HAWKS!!!!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gratulálok a bajnoksághoz. Az MVP-nek külön örülök.
Nem volt egy súlycsoport a két csapat. Gratulálok.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
köszönöm ezt az élményt az egész csapatnak!
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gratulálok srácok! Szép teljesítmény. Nem gondoltam hogy sikerül és ezzel a mi ellenetek aratott győzelmünk is felértékelődik számomra. 😊