Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 9 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
többek mint csapattársak:
 www.facebook.com/DangerRussWilson/videos/vb.320665348016653/807426942673822/?type=2&theater
imádom őket.braxa88
Ahogy Irvin is mondta ,,testvérek másik anyától". 😊
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vizitre jön: Akeem King, DB San Jose State; Kristjan Sokoli, DL, Buffalo. ő albán gyerek. mindkettő UDFA jelölt.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
többek mint csapattársak:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/11048934_807427056007144_616433880_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Kslw22_Xg-0Ab4i8hvQ&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfB3gifpQ-ICOoADDob2JKKcYf4Gt_saCE78Jq_xY2GELA&oe=662C349B
We Gettin' it!! #Groovin | By Russell WilsonFacebook
We Gettin' it!! #Groovin

imádom őket.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
sztem is van még benne sok. amugy kedvelem is nagyon.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
valszeg Irvin 5.éves opcióval marad majd 2016ra
ez $7.75 milliot jelent.braxa88
elég komoly játékos lett belőle végül. és még nem ért a csúcsra szerintem.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
valszeg Irvin 5.éves opcióval marad majd 2016ra
ez $7.75 milliot jelent.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Instagramon több kép és videó is van fent. Főleg a DB részleg és a LB sor kepviselteti magát az osszetarton.

Úgy néznek ki a képeken, mint egy fiubanda. Williams ezek alapján egyből beilleszkedett.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
teljesen lököttek 😕)

tejbegrrr!!!
Bennett nincs ott vele nincs poénkodás, remélem majd Jimmy TCben jól pofán csapja 😀
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
teljesen lököttek 😕)


“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
van 3 FB de egyik se vmi jó...
több mint 9 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Medvepapa
braxa88
Medvepapa
Szerintem nem rossz, mondom ezt úgy, hogy a prospecteket nem ismerem csak a posztra húzást néztem. Különösen jó, hogy nagy hangsúlyt fektettél az Oline felé, ami sterintem talán most a leggyengébb alakulatunk lett. Még egy észrevétel én FB helyett inkább LB vagy még inkább CB vittem volna már akár a 4. körben is. Itt van Coleman, Zimmer és Tukuafu is, nincs szükségünk negyedik FB-re.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Medvepapa
mock draft game
nem rossz. Sambrailo oké, de talán inkább Tomlinsont v Grasut vittem volna
McBride ... inkább Hardy
Flowers nagyon jó, Bell is.
többi tucatember. OLt lehetett volna jobban megoldani. persze trade nélkül nem könnyű. 4 OLemberből max Sambrailo mehet 1.héten kezdőbe
mcbride sztem nem dobna a csapaton.
a draftod után h állítanád össze az OLt?braxa88
Akartam írni róla, de ha már rákérdeztél...
Igen, nem egyszerű trade nélkül, szinte biztos, hogy nem 11-et fog a csapat végül húzni, egy 4. kört simán be lehet áldozni egy 2. körös felmozgásért. Illetve ez egy játék, ahány ember annyi mock, max. szubjektív koncepciókat lehet belőle levonni. Nézzük mit lehet ebből:

2/63. Ty Sambrailo, OG/OT (Colorado State)
Főleg itt tudok elképzelni egy feltrade-et egy elkapóért, de amit láttunk eddig a FO-tól, szinte bármilyen poszt szóba jöhet. Ebben az esetben maradtam az OL-nél, Sambrailo pedig szerintem Carpenter utódja is lehet. Szerintem nem adja fel a csapat a Britt-projektet, a Rams falembere pedig tipikus Cable játékos, remek futásblokkoló, és nagyot növel az értékén, hogy a fal szélén nagy a tapasztalata, de én OG-ként tekintenék rá. Persze lehet a fordítottja is, és Britt megy beljebb. Jelenleg sok a kérdőjel az O-lineban, szabadügynök nem érkezett, ellenben 2 kezdő távozott, ráadásul a jobbik fajtából. Ezek szerint bíznak a meglévőkben, Bailey is kezdő szerephez juthat, a TC alatt talán ez lesz a legérdekesebb csapatrész.

3/95. Tre McBride, WR (William & Mary)
Az első WR, lehetett volna mást is választani, de itt is a meglévő ismeretekből indultam ki, és a robbanékonyság, gyorsaság fontosabb volt a magasságnál, plusz a ST is nagy szerepet játszott McBride választásában, aki returner-ként már rookie-ként alkothat maradandót. Itt se egyszerű a helyzet, van ugye Baldwin, és nagyon sok homály mögötte. Kearse tendert kapott, de közel sincsenek olyan hírek, hogy hosszabbítanánk vele, szerintem jövőre tesztelni fogja a piacot. Richardson ki tudja fog-e még játszani, és ha igen mikor? Norwood-nak nem volt lehetősége, mondjuk amikor felé ment a labda nálam meggyőző volt, de ő nem lesz playmaker, inkább munkás, aki megcsinálja a play-t, ha felé megy a labda, de az ritkán lesz. Lockette jelenlegi mivoltában is egy túlértékelt ST játékos, Matthews-ról meg annyit tudunk, hogy magas, szerintem RZ-ban használni is tudjuk, de megtudja nyújtani a pályát? Press coverage ellen pályán lesz? McBride-ban nagyon komoly upside van szerintem, és 3. kör végén ez így már elég is.

4/112. Trey Flowers, DE (Arkansas)
Egyértelmű, hogy kell a depth a falba, Avril és Bennett mögött most jelenleg csak Marsh szerepel minőségként a rotációban, Scruggs sajnos rég volt egészséges. Flowers pedig itt már steal szerintem, bár nem szeretem ezeket a kifejezéseket. Akár korábban is jöhet játékos a posztra de kb ide lövöm be.

4/130. Jarvis Harrison, OG (Texas A&M)
Tovább megy a húzás a legkérdésesebb egységbe, Harrison a következő, akit ha Cable nevelhetne, szerintem egy átlag feletti kezdő G lehetne belőle. Elsősorban Sweezy ellenfelének gondolnám, mert szerintem komolyan meg kell majd küzdenie, hogy megtarthassa a kezdő pozícióját. Sweezy-ről később még írok egy szerintem érdekes gondolatot.

4/134.* Xavier Williams, DT (Northern Iowa)
Egyrészt Mebane már nem fiatal, jövőre UFA lesz, gondolni kell a jövőre, Rubin nem feltétlenül hosszútávú megoldás run-stuffer DT-nek, főleg ha az előző szezonra gondolok, de hagyjuk is, igazságtalan lenne, tud ő jobban játszani. Másrészt talán először itt tűnt el belőlem az objektivitás, mert már a poszt is abszolválható lenne későbbi körben, de Williams meg pláne elérhető lenne szerintem később. Én viszont csakazértis behúztam, titkos favoritom, ahogy 2 éve Brandon Williams volt pl. aki most a Ravens egyik legjobb védőfalembere volt már tavaly fokozatosan felépítve a szerepét. Xavier is bejárhatja ezt az utat, külön öröm lenne, ha Seattle-ben tenné.

5/167. Max Garcia, C (Florida)
Az offseason arra enged következtetni, hogy nem tartják kilátástalan helyzetnek a jelenlegit Cable-ék a fal közepén. Unger-t elengedtük, Wisniewski-t pedig nem akartuk minden áron, tehát elvileg van LJP és Lewis. Szerintem Lewis most a front-runner, de érkezhet hátsóbb körökben konkurencia. Ugyanakkor itt jön a Sweezy gondolatom, akire egy kis súlyt felpakolva középen is próbát tehetnek, persze ez is csak egy gondolat aminek jelenleg nincs alapja, de meglátjuk a TC-ben. Garcia egyébként akár kezdővé is válhatna itt, bár kétségkívül egy kis "nevelés" nem ártana neki előbb, viszont projektnek simán jöhet, de akár más is.

5/170.* Kenny Bell, WR (Nebraska)
Ez kifejezetten tetszetős lenne, pláne 5. kör végén. Nálunk akár instant kezdővé is válhat 1. hétre, azért Kearse-t nem lehetetlen elmozdítani. A lényeg az, hogy meglepne, ha nem jönnénk el idén is 2 WR-rel a draftról.

6/181. Jalston Fowler, FB (Alabama)
Szeretünk futni, és M-Rob óta kicsit szürke a FB poszt. Ok, hogy kevesebbet használjuk, de használjuk, és bár Tukuafu jó munkásember, de semmi extra, elkapásban használhatatlan. Voltak próbálkozásaink korábban (Ware, Small), egyik sem vált be, Fowler viszont kínál olyan upgrade lehetőséget, ami megérhet egy 5-6. kört is akár ennek a csapatnak. Mindezt úgy, hogy van Coleman, de neki mostmár elég hosszú a sérülés listája.

6/209.* Julian Wilson, CB/S (Oklahoma)
Itt a végén már nyilván csak All-Pro-kat húzunk szokás szerint. 😊
Viccet félretéve ilyenkor már jönnek a "camp body-k", Wilson-t inkább safety-ként vízionálom, és ott is a Chancellor szerepkörben. Akár lehet is belőle valami.

6/214.* Rob Crisp, OT (NC State)
Még egy falember, kifejezetten depth-nek, némi upside-dal. Mondom, remek lesz nézni a TC-ben a támadófal alakulását, már nagyon várom.

7/248. Josh Robinson, RB (Mississippi State)
Szerintem idén is húzunk futót. Lynch utánozhatatlan, de lássuk be, évről-évre játszik már csak, bármikor elmehet egy Skittles-gyárba kóstolónak jó pénzért. Turbin jövőre FA, nem látom benne, hogy átvehetné a kezdőt, cserének viszont tökéletes. Michael meg inkább már egy nagy kérdőjel, mint bíztató. Jön egy újabb arc, hogy ne tököljenek a srácok. Robinson meg egy kicsit Rice, egy kicsit MoJo, még lehet is belőle valami, de csak választottam egyet a meglévők közül.

Na ennyi lett volna, egy hét múlva már emlékezni sem fogunk rá, de még a draftig is hosszú az idő, valamivel el kell b@szni. 😊

Braxa, ha mondanom kellene: Okung - Sambrailo - Lewis - Bailey - Britt.
De legszívesebben nem mondanék semmit, komoly TC elé nézünk.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Medvepapa
mock draft game
nem rossz. Sambrailo oké, de talán inkább Tomlinsont v Grasut vittem volna
McBride ... inkább Hardy
Flowers nagyon jó, Bell is.
többi tucatember. OLt lehetett volna jobban megoldani. persze trade nélkül nem könnyű. 4 OLemberből max Sambrailo mehet 1.héten kezdőbe
mcbride sztem nem dobna a csapaton.
a draftod után h állítanád össze az OLt?
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A népek csapatépítenek Hawaiin. Egészen szörnyű lehet. 😊


“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 www.seahawks.hu/a-het-jateka-uj-kezdemenyezes-a-fajoan-ures-vasarnap-estekre/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Előre is bocs az off-ért, de úgyis uborkaszezon van. Szóval egy apró történet. Ma sétálunk a családdal, rajtam E.T mez, amikor jön szembe két srác. Úgy néztem mormon hittérítőfélék lehettek. Szóval az egyik srác rám mutat és mosolyogva (no meg fülig pirulva) mondja, hogy Seattle Seahawks. Kiderült, hogy Washington államból jöttek és természetesen a Hawks a kedvencük, de még senkin sem láttak ilyen mezt Magyarországon. Komolyan mondom teljesen feldobódtak, de még én is. Az élet apró örömei.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 9 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Kötelező ajándék nekünk!
 www.complex.com/sports/2015/04/marshawn-lynch-seahawks-rb-selling-im-just-here-so-i-wont-get-fined-shirts

Lynch okosabb, mint akárkiHelmut Zimmer
Inkább az ügynöke, de már be is rendeltem. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kötelező ajándék nekünk!
 www.complex.com/sports/2015/04/marshawn-lynch-seahawks-rb-selling-im-just-here-so-i-wont-get-fined-shirts

Lynch okosabb, mint akárki
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
meglepő 😀
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Tukuafu visszatér, ha Coleman is felépül, rendben leszünk fullbackileg.tejbegrrr!!!
Örülök, szerintem hasznosabb játékos, mint sokan gondolják. Beast mode alapból üti és fárasztja a védelmet, nem hátrány, ha előtte egy 300 fontos állat dózerol pluszban.Nadal17
PC szerint TE-pozícióban is blokkolhatna. A fizikuma kétségkívül adott hozzá:


“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Egy jobb fal azért elkelne:



 www.profootballfocus.com/blog/2015/03/30/sig-stats-accuracy-under-pressure/tejbegrrr!!!
Mondjuk az kár, hogy a nagydöntőn nem Carson Palmer irányította a New Endlandet...

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Egy jobb fal azért elkelne:



 www.profootballfocus.com/blog/2015/03/30/sig-stats-accuracy-under-pressure/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Tukuafu visszatér, ha Coleman is felépül, rendben leszünk fullbackileg.tejbegrrr!!!
Örülök, szerintem hasznosabb játékos, mint sokan gondolják. Beast mode alapból üti és fárasztja a védelmet, nem hátrány, ha előtte egy 300 fontos állat dózerol pluszban.
több mint 9 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Schilling azt mondta egy interjúban, hogy visszavonul.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 9 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Egy értelmezés arról, miért érhetünk rá veterán centert találni:  www.seattletimes.com/sports/seahawks/could-free-agency-date-change-impact-seattles-search-for-a-center/tejbegrrr!!!
...mert a védelem megoldja...