Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nálam az év csalódása nem Lynch... azért nem lehetek csalódott, mert valaki lesérül, bár a Vikingek előtti és a Pantérák elleni bűvészkedései nem nagyon tetszettek.
Nálam egyértelműen Kam, ahogy szembe köpte a franchise-t, a testvéreit és a szurkolókat... gerinctelenség volt, ezért nálam ő az év csalódása/citrom/lóf.sz nyertese...
SeaSzilaHawk
Van benne igazság, ráadásul önmagához képest jóval gyengébb volt idén.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nálam az év csalódása nem Lynch... azért nem lehetek csalódott, mert valaki lesérül, bár a Vikingek előtti és a Pantérák elleni bűvészkedései nem nagyon tetszettek.
Nálam egyértelműen Kam, ahogy szembe köpte a franchise-t, a testvéreit és a szurkolókat... gerinctelenség volt, ezért nálam ő az év csalódása/citrom/lóf.sz nyertese...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ha Kábel marad (kinek kellene), akkor a citromdíjas birkózók is maradnak. Hacsak PC-ék is nem ugyanazt a problémát látják amit mi.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
A díjazottjaim:

MVP - Russell Wilson (QB) 34TD - 8 INT - 4024 yard - 110.1 QB rating(legjobb a ligában)



Habár lassan kezdte az évet, és offseasonban is inkább a csodavizével foglalkozott, de tagadhatatlanul fellépett az elit QB-k sorába, sőt, a legjobb QB ratinget produkálta az egész ligában, és személyes véleményem szerint az NFL legjobb irányítója. Nem is igen mondhatnánk mást, hiszen a liga talán legrosszabb támadófala mögött hozta a félelmetes ratinget és a TD/INT mutatót.


Év Támadója - Doug Baldwin (WR) 1069 yard - 14TD - 78 elkapás



Hosszú idő után újra van ezer yardos elkapónk, aki idén a liga egyik legveszélyesebb wide receiverévé nőtte ki magát. Mind az elkapások számában, mind a yardok és a TD-k tekintetében megdöntötte a karrier rekordját. Brandon Marshallal és Allen Robinsonnal együtt holtversenyben végzett a TD lista élén, és ha hozzá vesszük a Wild Cardban elkapott TD-t is, akkor idén ő kapta el a legtöbb hat pontost az egész NFL-ben 😊

Év Védője - KJ Wright (LB) 116 tackle - 4 fumble - 1 sack

 cdn-jpg.si.com/sites/default/files/styles/si_gallery_slide/public/2015/10/06/kj-wright-seahawks-lions-batting.jpg?itok=m-D_4fYt

A Bennett/Avril kettőst és Shermant megelőzve egy hosszal nyerte meg az év védője címet akkor, amikor az egész védelem hullámzó teljesítménye közepette a kevés biztos pont egyike volt. PFF szerint sokáig a liga legjobban értékelt LB-e is volt, nem tudom végül hol végzett,de gyanítom az elején.

Év Újonca - Tyler Lockett (WR) 664 yard - 6TD - 51 elkapás + 1 Kickoff return TD + 1 Punt return TD

 cdn-jpg.si.com/sites/default/files/styles/si_article_main/public/images/tyler_lockett.jpg?itok=fqtZ2TX7

Ritka, hogy újonc elkapókról szóljanak a hírek, de Lockett nem egyszer gondoskodott róla, ráadásul a Panthers ellen is bemutatott egy szép elkapott TD-t. Habár a stáb kifejezetten returner szerepkörre draftolta, korán bizonyította, hogy ennél többre érdemes, hamar a pályán találta magát elkapóként is, és köszönte élt a lehetőséggel. A jövő nagy wide receivere lehet, ha olyan ütemben fejlődik, mint ahogy tette ezt év közben.


Év Meglepetésembere - Thomas Rawls (RB) 830 yard - 5.6 y/c - 4 TD + 1 elkapott TD



Azt hiszem bátran mondhatjuk, hogy az offseason legnagyobb találmánya ő. Az UDFA futó sérüléséig vezette a ligát a legfontosabb mutatóban, a y/c-ben, és ha nem kényszerül az oldalvonal mellé, jóval 1000 yard felett zárt volna, ami nagy szó, főleg úgy, hogy év elején sem volt kezdő Lynch sérüléséig. Jól lát a pályán, keményen fut, érzi a támadófalat. Vele ismét a miénk lehet a legerősebb backfield a ligában.


Év Csalódása - Marshawn Lynch (RB) 417 yard - 3.8 y/c - 3 TD



Ezen nincs mit magyarázni, a szezon felében sérült volt, és a Minnesota elleni kis buszos történetével tett róla, hogy könnyebben nyerje el az Év Csalódása díjat. Minden bizonnyal utoljára láthattuk Hawks mezben Beastmodeot, amit szerintem sokáig nehéz lesz megemészteni, hiszen rengeteg felejthetetlen élményt adott a csapatnak az évek alatt, de elérkezett az idő, hogy háttérbe szoruljon a csapaton belül betöltött pozíciója. Míg a korábbi években azt tudtuk mondani, hogy ez Lynch csapata, idén fordult a kocka, és érzésem szerint könnyen állíthatjuk, hogy ez már egy Russell vezette frencsájz.

Citromdíj - Britt/Sweezy G

 img.scout.com/sites/default/files/styles/primary_image/public/stories/USATSI_8292858.jpg

Akár Carry Williamsszet is írhatnám ide, hiszen könnyen védhető tény, hogy meccs/meccsek mentek el rajta, de inkább azt a két Cable-találmányt, egykori birkózókat teszem ide, akik megmételyezték az egész csapatot, és pocsék, liga bottom teljesítményükkel kvázi a csapat vesztét okozták.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PC alatt az idegenbeli playoff meccseink:

1. év -2010
Chicagó: 3. negyedben 0-28 nekik (végül 24-35 L)
2. év -2011
-
3. év - 2012
Washingtonban: 1. negyedben 0-14 nekik (végül 24-14 W)
Atlanta: 3. negyedben 0-20 nekik (végül 28-30 L)
4. év- 2013
-
5. év - 2014
-
6.év -2015
Minnesota: 3. negyedben 0-9 nekik (végül 10-9 W)
Panthers: 3. negyedben 31-0 nekik (végül 31-24 L)

Az összes idegenbeli PO meccsünkön (SB-t nem számítva) legyalultak minket az első 1-2 negyedben, és csak akkor kapcsoltunk észbe. Brutális számsor.

undisputedly
ebben az is benne van h mindegyik 19.00órás meccs volt keleti parton v annak közelében. (kivéve a redskins az 22.30as)
nagyon szeretem Seattlet és nagyon nem akarom h elmenjen a csapat, de tök szar helyen van a város 😀
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
PC alatt az idegenbeli playoff meccseink:

1. év -2010
Chicagó: 3. negyedben 0-28 nekik (végül 24-35 L)
2. év -2011
-
3. év - 2012
Washingtonban: 1. negyedben 0-14 nekik (végül 24-14 W)
Atlanta: 3. negyedben 0-20 nekik (végül 28-30 L)
4. év- 2013
-
5. év - 2014
-
6.év -2015
Minnesota: 3. negyedben 0-9 nekik (végül 10-9 W)
Panthers: 3. negyedben 0-31 nekik (végül 31-24 L)

Az összes idegenbeli PO meccsünkön (SB-t nem számítva) legyalultak minket az első 1-2 negyedben, és csak akkor kapcsoltunk észbe.

0-28
0-14
0-20
0-9
0-31


Brutális számsor.



Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Duff Seattle Seahawks 3 031
Amúgy minden évben itt beszélgetünk a draftról, hogy mi kéne, aztán szinte mindig olyan WTF húzásokkal állnak elő Schneiderék... 😀 Tuti megint jön majd egy futó, vagy egy James Carpenter. Mondjuk Lockett nagyon bejött.

OL-be kéne mindenképp több ember is, nem tudom mennyi lóvé lesz és esetleg lesznek-e olyan FA-k akiket megérné elhozni és bele is fér. Bár úgyis most lesz az olimpia, lehet Cable lát valami fasza birkózót azt elcsábítja az NFL-be.
CB-t meg most szerintem tuti, hogy nem hozunk FA-n Cary Williams után, bár nem tudom kik lesznek, Lane meg lesz annyira óccsó. Irvin szerintem tuti lelép, helyére jöhet egy rookie, Wagner és Wright mellett elkaristol egy nem elit LB is. Kearse tuti nem lesz drága én őt megtartanám, 3. számúnak elkapóban teljesen oké, Wilsonnal jól is nyomják. Grahamet kell beépíteni, mögé ott van Lockett és Baldwin, majd utána Kearse. Esetleg egy 2. számú TE is jöhet, nekem Willson nagyon inkonzisztens.

Okung megtartása ennyire esélytelen? Ő az egyetlen kiemelkedő játékos a falban, aki bár sérülékeny, de mégis fontos láncszem.
gabokocka
Azt hiszem, Ő maga nyilatkozta, hogy mindenképp megy az FA piacra. Ha a sérülékenysége miatt esetleg nem tolnak elé valami durva szerződést, én megpróbálnám megtartani. Az LT poszt az egyik legfontosabb, és nem egyszerű oda jó játékost találni.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Tori Black is szomorú volt.... reméljük azóta jobb kedve lett.

https://pbs.twimg.com/media/CY88qpAUAAAEQFx.jpg

Szerkesztette: Sonics

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. kör OL
2. kör OL
3. kör CB
3. kör (Kompenzációs pick MAxiért?) OL - DE/LB
4. kör DE/LB

Kell még WR project is, mert jövőre eligazolhat Baldwin, de amúgy skill posztokon nagyjából rendben leszünk.

DE is kell, készülni kell a Bennett és Avril nélküli korszakra és Clark egyedül kevés lesz.

Legnagyobb need nyilván az OL és a CB2. Fa-rol is hoznek falembert, kezdő potenciált és tölteléket is. A 9 falember spotra mehet a verseny. Brittet nem akarom többé látni.

Kancellart McCray potolhatja. Shead jó lenne ha maradna beugronak.

Persze BPA is lehet, ha sikerül orvosolni a needeket.


undisputedly
minden évben van RB draft, most sem lesz ez másként 😊
funkyparduc
Az raer a 6.-7. körben. Rawls és Krisztina elég.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. kör OL
2. kör OL
3. kör CB
3. kör (Kompenzációs pick MAxiért?) OL - DE/LB
4. kör DE/LB

Kell még WR project is, mert jövőre eligazolhat Baldwin, de amúgy skill posztokon nagyjából rendben leszünk.

DE is kell, készülni kell a Bennett és Avril nélküli korszakra és Clark egyedül kevés lesz.

Legnagyobb need nyilván az OL és a CB2. Fa-rol is hoznek falembert, kezdő potenciált és tölteléket is. A 9 falember spotra mehet a verseny. Brittet nem akarom többé látni.

Kancellart McCray potolhatja. Shead jó lenne ha maradna beugronak.

Persze BPA is lehet, ha sikerül orvosolni a needeket.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tye Smith-szel már nem számol senki CB poszton?
rantotthus
hova számoljunk vele? rosterért küzdhet majd nyáron.
attól még kell kezdőszintű CB főleg ha Lane ésvagy Shead megy. bár ha amrad mindkettő sztem akkor is kéne 2-3.körben CB
braxa88
Már úgy értem, hogy nem nagyon láttuk még, hogy mit tud, ha jól rémlik sérülés miatt nem játszott a szezonban. Csak azért kérdem mert itt feljött a korai CB draftolás.
rantotthus
Smithtől tök független minden. vele nem lehet most (még?) ugy számolni h kezdő lesz, vagy h 3-4. CB poszt az övé
Ja és Tharold Simon is van még nekünk... 😀
több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Tye Smith-szel már nem számol senki CB poszton?
rantotthus
hova számoljunk vele? rosterért küzdhet majd nyáron.
attól még kell kezdőszintű CB főleg ha Lane ésvagy Shead megy. bár ha amrad mindkettő sztem akkor is kéne 2-3.körben CB
braxa88
Már úgy értem, hogy nem nagyon láttuk még, hogy mit tud, ha jól rémlik sérülés miatt nem játszott a szezonban. Csak azért kérdem mert itt feljött a korai CB draftolás.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tye Smith-szel már nem számol senki CB poszton?
rantotthus
hova számoljunk vele? rosterért küzdhet majd nyáron.
attól még kell kezdőszintű CB főleg ha Lane ésvagy Shead megy. bár ha amrad mindkettő sztem akkor is kéne 2-3.körben CB


nálam most a draft így néz ki, persze FA időszakban minden változhat
1. LT
2. CB
3. DT
3. (Maxwell comp) WR
4. DL
5. RB

aztán még jöhet birkózó OG, DE/OLB keverék, magas CB/S keverék
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Btw. ha Lynch úgy dönt, hogy visszavonul lesz dead money utánna? Ha valaki tudja a választ ne habozzon. Előre is köszi.
BigBaltazar
Ha visszavonul ha kivágjuk lesz dead money, de így is 6,5 milliót spórolnánk 2016-ban.
Medvepapa
Köszi. Szerintem nem csak a sérülése hátráltatta, hanem a motiváció hiánya is. Már többet foglalkozott a márkájával, szerepléssel mint a focival. Nagy köszönet neki amit a csapatért tett, de váljunk meg békével tőle.

@gabokocka: Mr. false start már elég sérülékeny + nagyon sokba fájna nekünk. Az idei draft class ha minden igaz, sok OLine prospectet fog adni. Lehet belőlük csemegézni.
Különben is az egész Seahawks OLine ratyi, Okung kilógott a sorból. Ezt minél elöbb orvosolni kell. 😊
BigBaltazar
nem hiszem hogy Cable draftolna bármilyen OLine prospectet, majd max. hátsókörös, vagy átképzett DLine emberkékkel fogunk próbálkozni 😊
funkyparduc

Mindig elfelejtem. És ha van birkózó múltja? 😊
BigBaltazar
Ez az, Kábel átképez... Miért is lenne előnyösebb az adott OL pozícióban játszó játékost draftolni. Komolyan kivagyok a Cable-tol.. 😀
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Btw. ha Lynch úgy dönt, hogy visszavonul lesz dead money utánna? Ha valaki tudja a választ ne habozzon. Előre is köszi.
BigBaltazar
Ha visszavonul ha kivágjuk lesz dead money, de így is 6,5 milliót spórolnánk 2016-ban.
Medvepapa
Köszi. Szerintem nem csak a sérülése hátráltatta, hanem a motiváció hiánya is. Már többet foglalkozott a márkájával, szerepléssel mint a focival. Nagy köszönet neki amit a csapatért tett, de váljunk meg békével tőle.

@gabokocka: Mr. false start már elég sérülékeny + nagyon sokba fájna nekünk. Az idei draft class ha minden igaz, sok OLine prospectet fog adni. Lehet belőlük csemegézni.
Különben is az egész Seahawks OLine ratyi, Okung kilógott a sorból. Ezt minél elöbb orvosolni kell. 😊
BigBaltazar
nem hiszem hogy Cable draftolna bármilyen OLine prospectet, majd max. hátsókörös, vagy átképzett DLine emberkékkel fogunk próbálkozni 😊
funkyparduc

Mindig elfelejtem. És ha van birkózó múltja? 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Ja nézem, hogy a hat szezonja alatt kb a meccsek negyedét kihagyta sérülés miatt, az azért eléggé erettentő erő a nagy pénz kifizetésétől. Bár biztos lesz olyan csapat a piacon, aki bepróbálkozik vmi brutál összeggel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Tye Smith-szel már nem számol senki CB poszton?
rantotthus
Szerződése van 2019-ig.
FA CB a roosteren, Lane, Burley, Seisay és Steven Terrell + FS Shead

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Tye Smith-szel már nem számol senki CB poszton?
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Okung megtartása ennyire esélytelen? Ő az egyetlen kiemelkedő játékos a falban, aki bár sérülékeny, de mégis fontos láncszem.
gabokocka
nem hinném h egy franchise LT fizuja beleférne
spórolás miatt egy 1.körös rookieval kéne pótolni
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Btw. ha Lynch úgy dönt, hogy visszavonul lesz dead money utánna? Ha valaki tudja a választ ne habozzon. Előre is köszi.
BigBaltazar
Ha visszavonul ha kivágjuk lesz dead money, de így is 6,5 milliót spórolnánk 2016-ban.
Medvepapa
Köszi. Szerintem nem csak a sérülése hátráltatta, hanem a motiváció hiánya is. Már többet foglalkozott a márkájával, szerepléssel mint a focival. Nagy köszönet neki amit a csapatért tett, de váljunk meg békével tőle.

@gabokocka: Mr. false start már elég sérülékeny + nagyon sokba fájna nekünk. Az idei draft class ha minden igaz, sok OLine prospectet fog adni. Lehet belőlük csemegézni.
Különben is az egész Seahawks OLine ratyi, Okung kilógott a sorból. Ezt minél elöbb orvosolni kell. 😊

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
rgeorge Seattle Seahawks 7 — I'M IN
Azért Rawls és Graham sérülései nem egyszerűek. Nem tudom, hogy a következő szezonra fel tudnak-e teljesen épülni. Nyilván ezt Carrollék jobban látják, hogy gyógyulnak és ennek tükrében - is - fognak dönteni.
Egy motivált, játékban lévő, focizni akaró Lynch-re szerintem nagy szükségünk lenne az tuti. Szóval számomra még nem egyértelmű, hogy ez volt-e az utolsó szezonja nálunk.

Arra is kíváncsi lennék, hogy a tavaly draftoltak közül Sokoli, Poole duó elérheti-e csapatba kerülést.
Sonics
Graham gyógyul, és nagyon küzd, mindent megtesz, hogy visszatérhessen, de még nem lehet tudni, mikorra épül fel. Rawls sérülése nem olyan vészes, szerintem vele lehet már számolni.
Lynch: ez volt az első komoly, műtétet jelentő sérülése, senki, ő se tudja, tudta, mire számíthat, mi lesz vele utána. Az ő játéka mellett egy belső sérülés nem vicc, ahhoz, hogy úgy menjen neki a védőknek, ahogy szokott, újra biztosnak kell lennie abban, hogy nem lesz újabb sérülés. Ezért sem vállalta a játékot a Vikings ellen.
Carroll egyébként kiáll a csapat magja mellett, azt nyilatkozta, hogy igyekeznek megtartani minél több kulcsjátékost.

2015: Every setback has a major comeback.
2016: Grateful for the opportunity. We will be back.
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 723 — Keep pounding
Okung megtartása ennyire esélytelen? Ő az egyetlen kiemelkedő játékos a falban, aki bár sérülékeny, de mégis fontos láncszem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Azért Rawls és Graham sérülései nem egyszerűek. Nem tudom, hogy a következő szezonra fel tudnak-e teljesen épülni. Nyilván ezt Carrollék jobban látják, hogy gyógyulnak és ennek tükrében - is - fognak dönteni.
Egy motivált, játékban lévő, focizni akaró Lynch-re szerintem nagy szükségünk lenne az tuti. Szóval számomra még nem egyértelmű, hogy ez volt-e az utolsó szezonja nálunk.

Arra is kíváncsi lennék, hogy a tavaly draftoltak közül Sokoli, Poole duó elérheti-e csapatba kerülést.

több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Btw. ha Lynch úgy dönt, hogy visszavonul lesz dead money utánna? Ha valaki tudja a választ ne habozzon. Előre is köszi.
BigBaltazar
Ha visszavonul ha kivágjuk lesz dead money, de így is 6,5 milliót spórolnánk 2016-ban.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"