Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
érdemes letölteni? érdemes 3 órát rászánni?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson és Bennett a pro bowl mvp-k 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jesse Williams visszatérést tervez. hajrá. kezdő is lehet akár.
braxa88
Nem lehet rossz ha eddig kitartottak mellette, mert gyakorlatilag évek óta sérült/beteg.
garrett27
egyetemen még elit DT volt, főleg futás ellen. ugye ebben a kategóriában két kezdőnk is UFA lesz, szal gondolom kiemelten figyelik most Jesset
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Jesse Williams visszatérést tervez. hajrá. kezdő is lehet akár.
braxa88
Nem lehet rossz ha eddig kitartottak mellette, mert gyakorlatilag évek óta sérült/beteg.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jesse Williams visszatérést tervez. hajrá. kezdő is lehet akár.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
1/1 lett ahogy vártam 😊
elég erős offense van körülötte: A.J. Green, Julio Jones, DeAndre Hopkins, Allen Robinson, Todd Gurley.
remélem MVP lesz
azt saknálom h Sherman nem ellenfele
braxa88
3 Cowboys OL mögött ráadásul. Lehet csak azért ment el, hogy megtudja, milyen fal mögül dobálni az NFL-ben.
Nadal17
Aztán szegény hazamegy, meglátja Brittéket és sírva fakad. Bár az is lehet, hogy elmegy a szűzanyához gyertyát gyújtani, hogy idén is életben maradt mögöttük.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
1/1 lett ahogy vártam 😊
elég erős offense van körülötte: A.J. Green, Julio Jones, DeAndre Hopkins, Allen Robinson, Todd Gurley.
remélem MVP lesz
azt saknálom h Sherman nem ellenfele
braxa88
3 Cowboys OL mögött ráadásul. Lehet csak azért ment el, hogy megtudja, milyen fal mögül dobálni az NFL-ben.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1/1 lett ahogy vártam 😊
elég erős offense van körülötte: A.J. Green, Julio Jones, DeAndre Hopkins, Allen Robinson, Todd Gurley.
remélem MVP lesz
azt saknálom h Sherman nem ellenfele

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
Wilson épphogy elkelt a Pro Bowl drafton 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
húúú de nem vagyok hozzászokva, hogy "már" nem kell szurkolni és ilyen korán már draftra, FA-ra és capre kell figyelni...
nem jó ez így : D
SeaSzilaHawk
Bizony, kicsit beállt a fórum is😊 Jön az uborka szezon, de a pro bowl azért könnyít a terhen😀
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
húúú de nem vagyok hozzászokva, hogy "már" nem kell szurkolni és ilyen korán már draftra, FA-ra és capre kell figyelni...
nem jó ez így : D

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Köszönjük meg az OL-nek hogy Wilson ilyen szép játékokat mutat be miattuk😀
Wilson The Best😊
https://i.ytimg.com/vi/DKwgo9Sp-p4/maxresdefault.jpg
Top 10 Russell Wilson Highlights of 2015 | NFL
Subscribe to the NFL YouTube channel to see immediate in-game highlights from your favorite teams and players, daily fantasy football updates, all your favor...
több mint 8 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
Bradyt befizette az O fal egy Wilson-élményre 😊
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
 overthecap.com/calculator/seattle-seahawks/
számolgattam kicsit,
Lynch cut, Chancellor átstrukturálás-hosszabbítás
hosszabbítás: Mebane(6,885,000), Rubin(4,385,000), Lane(4,000,000), Ryan (3,285,000)
RFA tender: Lewis, Michael, Lockette, Bailey,
ERFA tender: Shead, Helfet, Pinkins, Kasen W, Siesay, Burley,

maradék capspace: 3,5milliós. és még jönnek rookiek, 1-2 kiegészítő FA.
szal nem fér be ez így :/ bár ebben minden szerződés benne van nem a top51. nem is értem
braxa88
Ha Lynch június 1 után cut, akkor elvileg megoszlik az 5 millió dead money 2016 és 2017 között, lehet ez vállalhatóbb. Egyébként ugyanezek a dead money szabályok, ha visszavonul ?
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 overthecap.com/calculator/seattle-seahawks/
számolgattam kicsit,
Lynch cut, Chancellor átstrukturálás-hosszabbítás
hosszabbítás: Mebane(6,885,000), Rubin(4,385,000), Lane(4,000,000), Ryan (3,285,000)
RFA tender: Lewis, Michael, Lockette, Bailey,
ERFA tender: Shead, Helfet, Pinkins, Kasen W, Siesay, Burley,

maradék capspace: 3,5milliós. és még jönnek rookiek, 1-2 kiegészítő FA.
szal nem fér be ez így :/ bár ebben minden szerződés benne van nem a top51. nem is értem

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
rgeorge Seattle Seahawks 7 — I'M IN
Lynch:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ojrdjupkbq1sjiz718e5
Marshawn Lynch leaning toward retirement, GM says
Seahawks GM John Schneider said Friday he is under the impression that star running back Marshawn Lynch is leaning toward retirement. Will "Beast Mode" walk away at age 29?

2015: Every setback has a major comeback.
2016: Grateful for the opportunity. We will be back.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy 1/25ön A'Shawn Robinsonnak sztem mindenki örülne 😊
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ismételni tudom csak magam, az OL-en és a CB2-n kívül nincs nagy need az idei szezonra, viszont elkezdhetünk tölteni azokon a posztokon, ahonnét kifutnak majd a meghatározó játékosok, mint pl a DE, vagy a WR.
undisputedly
Rubin és Mebane UFA, ha nem maradnak akkor a legnagyobb need a DT, nagyobb mint bármi, hiszen nem lesz kezdő szintű emberünk. Hill sztem így is ugyis az lesz, mert mindkét DT maradására kicsi az esély, de Hill mellé kéne valamelyik futás elleni jó DT. Nem csoda h majdnem minden mock DTt ír hozzánk.
braxa88
Runstuffer DT-t nem.nagy vasziszdasz találni, meg a szabadugynok piacon se. Alá Rubint tavaly. Akár az utcáról is rantunk be embert.


undisputedly
ez hatalmas tulzás. meg Rubinnak volt már pro bowl körüli éve (2011) korábban. csak sérülése miatt aztán nem tudott olyan lenni, idén megint nagyon jó volt(persze nem PB). ilyen játékosok ilyen olcsón ritkák.
Tony McDaneilnél pl sokkal jobb, nem csak egydimenzios, passzdownnál is fennhagyható.
ha megy mindkét DT, akkor Hill mellé egy kukázott DTvel nagyon visszaesne a futás elleni védelem (ami ugye 1.volt, és főleg az ő érdemük. teljesen felfalták a középső lyukakat).
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ismételni tudom csak magam, az OL-en és a CB2-n kívül nincs nagy need az idei szezonra, viszont elkezdhetünk tölteni azokon a posztokon, ahonnét kifutnak majd a meghatározó játékosok, mint pl a DE, vagy a WR.
undisputedly
Rubin és Mebane UFA, ha nem maradnak akkor a legnagyobb need a DT, nagyobb mint bármi, hiszen nem lesz kezdő szintű emberünk. Hill sztem így is ugyis az lesz, mert mindkét DT maradására kicsi az esély, de Hill mellé kéne valamelyik futás elleni jó DT. Nem csoda h majdnem minden mock DTt ír hozzánk.
braxa88
Runstuffer DT-t nem.nagy vasziszdasz találni, meg a szabadugynok piacon se. Alá Rubint tavaly. Akár az utcáról is rantunk be embert.

Ól viszont nagyon kellene, nem torethetjuk össze a frencsajz QB-t.

A rb draftot meg nem tudom miért eroltetitek sokan,itt van Rawls és CMike backupnak. Max lateround pick jön oda, de azokról meg felesleges beszélni.

Ol-CB2-DE/LB és rubinektol fuggoen DT a need. Az OL-t viszont orvosolni kell, mert Okung nélkül legalább a LT- LG pozíciókat upgradeelnunk kell.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mi a helyzet a vak oldalon? Ha Okung elmegy mondjuk Bailey-vel nem nagyon lesz megoldva a dolog. Oda meg huszonvalahanyadik pickre aligha lesz azonnal használható ember. És akkor még nem beszéltünk a Sweezy-Britt lyukafalban párosról. Nálam az OL a fő irány, de sok függ Lynch elképzeléseitől, mert ha nem marad akkor megint lesz RB draft - szerintem.
Offense fronton látszólag jó a helyzet, Graham-Lockett-Baldwin-Kearse-Richardson, de P.Rich üveg, Jimmy ki tudja hogy épül fel, Kearse lehet hogy rámegy a Bennett-Kancellár hisztivonalra, így aztán már nem is néz ki olyan jól az egész.
garrett27
1/25 a mienk. lehet ott jó LTt találni. max felmegyünk ha Carroll szerint nem. van miből. bár én nem örülnék ha a 4db kb top100as pickünkből eladnánk egyet is
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mi a helyzet a vak oldalon? Ha Okung elmegy mondjuk Bailey-vel nem nagyon lesz megoldva a dolog. Oda meg huszonvalahanyadik pickre aligha lesz azonnal használható ember. És akkor még nem beszéltünk a Sweezy-Britt lyukafalban párosról. Nálam az OL a fő irány, de sok függ Lynch elképzeléseitől, mert ha nem marad akkor megint lesz RB draft - szerintem.
Offense fronton látszólag jó a helyzet, Graham-Lockett-Baldwin-Kearse-Richardson, de P.Rich üveg, Jimmy ki tudja hogy épül fel, Kearse lehet hogy rámegy a Bennett-Kancellár hisztivonalra, így aztán már nem is néz ki olyan jól az egész.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ismételni tudom csak magam, az OL-en és a CB2-n kívül nincs nagy need az idei szezonra, viszont elkezdhetünk tölteni azokon a posztokon, ahonnét kifutnak majd a meghatározó játékosok, mint pl a DE, vagy a WR.
undisputedly
Rubin és Mebane UFA, ha nem maradnak akkor a legnagyobb need a DT, nagyobb mint bármi, hiszen nem lesz kezdő szintű emberünk. Hill sztem így is ugyis az lesz, mert mindkét DT maradására kicsi az esély, de Hill mellé kéne valamelyik futás elleni jó DT. Nem csoda h majdnem minden mock DTt ír hozzánk.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
draft sorrend
 walterfootball.com/nfldraftorder2016.php

5. és 6-körünk nincs McCray (jó!) és Seisay(nemjó) tradek miatt.
kompickjeink viszont lesz pár pluszban
 overthecap.com/compensatory-draft-picks-cancellation-chart/
itt 4db-t is várnak. 3.kör Maxiért, és 4.kör Carpenterért a lényeg.

ha igy lenne akkor:
1, 2, 3, 3(comp), 4, 5(comp), 6(comp), 7(Michaelért), 7, 7(comp)
10db

kb top100ban 4 pick, nem kéne elbaszni azokat
braxa88
Ha meg van még az eredeti 4. kör, és Carpért is kapunk egy 4. kört, akkor ott két db 4. körnek kell lennie.

Szerk: Közben látom, hogy elírtad fentebb.
undisputedly
az első köröst azt meg szépen elcseréljük, 3-4 körösökért 😊
justseahawksthings
funkyparduc
Az igazi Seahawks 1. körös húzás az lenne, ha elcserélnénk egy hatalmas caphittel bíró skillplayerre 😀

Amúgy élcelődhetünk a draftjainkon, de nem sok csapat mondhatja el magáról, hogy olyan jól draftol, mint mi. Vagyis mondom inkább, hogy scoutingol, mert rendre vannak UDFA-k akik nagyon beválnak nálunk.

Csak a tavalyi évnél maradva, a Rawls-Lockett-Clark hármas már most olyan névsor, hogy bármikor aláírná sok csapat 😊

Viszont idén már annyira telítettek lesznek a skill posztok, hogy másra nem igen fordíthatjuk, csak OL-re. Jimmy Graham-Baldwin-Lockett-Rawls.

A liga legjobb támadóegysége lehetünk, a liga legjobb irányítójával 😊

Az egyetlen "probléma" az az, hogy PC és JS mindig és minden körülmények között a gamechanger játékosokat keresik, viszont idén kiderült, hogy nem megyünk sokra velük, ha a labdát nem tudjuk eljuttatni nekik 😊

Ami viszont öröm, hogy a tavalyi drafttal elindult a vérfrissítés, és vélhetően idén is húzunk olyan arcokat, akik az elkövetkező években a frencsájz meghatározó játékosai lehetnek. Ellentétben mondjuk az ezt megelőző 2 év draftjaival, ahonnan nem igen kerültek be impact játékosok a rosterre.

Ismételni tudom csak magam, az OL-en és a CB2-n kívül nincs nagy need az idei szezonra, viszont elkezdhetünk tölteni azokon a posztokon, ahonnét kifutnak majd a meghatározó játékosok, mint pl a DE, vagy a WR.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
draft sorrend
 walterfootball.com/nfldraftorder2016.php

5. és 6-körünk nincs McCray (jó!) és Seisay(nemjó) tradek miatt.
kompickjeink viszont lesz pár pluszban
 overthecap.com/compensatory-draft-picks-cancellation-chart/
itt 4db-t is várnak. 3.kör Maxiért, és 4.kör Carpenterért a lényeg.

ha igy lenne akkor:
1, 2, 3, 3(comp), 4, 5(comp), 6(comp), 7(Michaelért), 7, 7(comp)
10db

kb top100ban 4 pick, nem kéne elbaszni azokat
braxa88
Ha meg van még az eredeti 4. kör, és Carpért is kapunk egy 4. kört, akkor ott két db 4. körnek kell lennie.

Szerk: Közben látom, hogy elírtad fentebb.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
draft sorrend
 walterfootball.com/nfldraftorder2016.php

5. és 6-körünk nincs McCray (jó!) és Seisay(nemjó) tradek miatt.
kompickjeink viszont lesz pár pluszban
 overthecap.com/compensatory-draft-picks-cancellation-chart/
itt 4db-t is várnak. 3.kör Maxiért, és 4.kör Carpenterért a lényeg.

ha igy lenne akkor:
1, 2, 3, 3(comp), 4, 5(comp), 6(comp), 7(Michaelért), 7, 7(comp)
10db

kb top100ban 4 pick, nem kéne elbaszni azokat

Szerkesztette: braxa88