Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 759 — Csodabogár
Megvan a Rams tegnapi gameplanje passz játékoknál.

1. Passzolj Brittnek, ha Shead védekezik vele szemben -> 1st down
2. Passzolj Kendricksnek, ha Chancellor védekezik vele szemben -> 1st down
Egyszerű.

Go Hawks!
BigBaltazar
Passzolj bárkinek, úgyse tudják leütni, INT meg a kanyarban sem. Ja és a Hox ellen nincs is szükség az 1/1 QB-ra, elég egy közepes is.
Hol tértünk le a SB útjáról?
garrett27
pontban és yardokban is legkevesebbet kapta a védelem.Azért ne legyünk ennyire negatívak. Impotens értsd közepes offensezel két nagyon sima W lett volna,ahol a D-t agyondícsérjük.
kaptunk két meccsen össz 1 TDt.
Nemjönnek a labdaszerzések, de azért szidni nem kéne őket.
braxa88
Igazad van. Alapjában az O#-re vagyok mérges. Egy qva TD kellett volna csinálni, és azt mondhattuk volna, hogy a szokásos vérhuggyozós Rams ellein derbin vagyunk túl. DE nem. Nem tudunk TD csinálni. Ezek után kíváncsi vagyok a 49-ers ellen mire megyünk. Csak nehogy a HOF várományos Gabi szétdobáljon minket.
Na mindegy tovább kell lépni, nincs mese.
BigBaltazar
ja, szétdobálja a labdákat, ez stimmt 😀
bár elnézve vasárnap Shead "teljesítményét" nem lepne meg ha oda menne a legtöbb passza, mármint nem neki 😀

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 759 — No es importante
off-seasonban vmi hibát követett el a csapat. bünti 2017.5.körös pickelvétele,+ pénzbünti
braxa88
No contact időszakban egy elkapó és egy defensive back összefejelt. Egy héttel rövidebb lesz a következő OTA is, biztos beleszámították, hogy visszaesők vagyunk, 2014-ben már elmeszeltek ugyanezért.
tejbegrrr!!!
Ez ilyen brutálisan komolyan van véve? Nem is hallottam ilyesmiről, nem semmi :/
Hanni
ami azért ironikus, mert a gyenge OL játék miatt közvetlenül csak látnod kellett már a Hawks meccseken a hatását... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Megvan a Rams tegnapi gameplanje passz játékoknál.

1. Passzolj Brittnek, ha Shead védekezik vele szemben -> 1st down
2. Passzolj Kendricksnek, ha Chancellor védekezik vele szemben -> 1st down
Egyszerű.

Go Hawks!
BigBaltazar
Passzolj bárkinek, úgyse tudják leütni, INT meg a kanyarban sem. Ja és a Hox ellen nincs is szükség az 1/1 QB-ra, elég egy közepes is.
Hol tértünk le a SB útjáról?
garrett27
pontban és yardokban is legkevesebbet kapta a védelem.Azért ne legyünk ennyire negatívak. Impotens értsd közepes offensezel két nagyon sima W lett volna,ahol a D-t agyondícsérjük.
kaptunk két meccsen össz 1 TDt.
Nemjönnek a labdaszerzések, de azért szidni nem kéne őket.
braxa88
Igazad van. Alapjában az O#-re vagyok mérges. Egy qva TD kellett volna csinálni, és azt mondhattuk volna, hogy a szokásos vérhuggyozós Rams ellein derbin vagyunk túl. DE nem. Nem tudunk TD csinálni. Ezek után kíváncsi vagyok a 49-ers ellen mire megyünk. Csak nehogy a HOF várományos Gabi szétdobáljon minket.
Na mindegy tovább kell lépni, nincs mese.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
off-seasonban vmi hibát követett el a csapat. bünti 2017.5.körös pickelvétele,+ pénzbünti
braxa88
No contact időszakban egy elkapó és egy defensive back összefejelt. Egy héttel rövidebb lesz a következő OTA is, biztos beleszámították, hogy visszaesők vagyunk, 2014-ben már elmeszeltek ugyanezért.
tejbegrrr!!!
Ez ilyen brutálisan komolyan van véve? Nem is hallottam ilyesmiről, nem semmi :/
Hanni
Brutálisan komoly követelése volt az NFLPA-nak a kontakt edzések csökkentése. A Ravens is csinált hasonlót (teljes felszerelésben tartotta az edzéseit, amikor tiltott volt).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 555 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
off-seasonban vmi hibát követett el a csapat. bünti 2017.5.körös pickelvétele,+ pénzbünti
braxa88
No contact időszakban egy elkapó és egy defensive back összefejelt. Egy héttel rövidebb lesz a következő OTA is, biztos beleszámították, hogy visszaesők vagyunk, 2014-ben már elmeszeltek ugyanezért.
tejbegrrr!!!
Ez ilyen brutálisan komolyan van véve? Nem is hallottam ilyesmiről, nem semmi :/
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
off-seasonban vmi hibát követett el a csapat. bünti 2017.5.körös pickelvétele,+ pénzbünti
braxa88
No contact időszakban egy elkapó és egy defensive back összefejelt. Egy héttel rövidebb lesz a következő OTA is, biztos beleszámították, hogy visszaesők vagyunk, 2014-ben már elmeszeltek ugyanezért.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Megvan a Rams tegnapi gameplanje passz játékoknál.

1. Passzolj Brittnek, ha Shead védekezik vele szemben -> 1st down
2. Passzolj Kendricksnek, ha Chancellor védekezik vele szemben -> 1st down
Egyszerű.

Go Hawks!
BigBaltazar
Passzolj bárkinek, úgyse tudják leütni, INT meg a kanyarban sem. Ja és a Hox ellen nincs is szükség az 1/1 QB-ra, elég egy közepes is.
Hol tértünk le a SB útjáról?
garrett27
pontban és yardokban is legkevesebbet kapta a védelem.Azért ne legyünk ennyire negatívak. Impotens értsd közepes offensezel két nagyon sima W lett volna,ahol a D-t agyondícsérjük.
kaptunk két meccsen össz 1 TDt.
Nemjönnek a labdaszerzések, de azért szidni nem kéne őket.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
off-seasonban vmi hibát követett el a csapat. bünti 2017.5.körös pickelvétele,+ pénzbünti

na de van jó hír is:Lockettés Rawlssérülése nem komoly. Baldwinrol nincs info. Ifedi továbbra is kérdőjeles
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Megvan a Rams tegnapi gameplanje passz játékoknál.

1. Passzolj Brittnek, ha Shead védekezik vele szemben -> 1st down
2. Passzolj Kendricksnek, ha Chancellor védekezik vele szemben -> 1st down
Egyszerű.

Go Hawks!
BigBaltazar
Passzolj bárkinek, úgyse tudják leütni, INT meg a kanyarban sem. Ja és a Hox ellen nincs is szükség az 1/1 QB-ra, elég egy közepes is.
Hol tértünk le a SB útjáról?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Megvan a Rams tegnapi gameplanje passz játékoknál.

1. Passzolj Brittnek, ha Shead védekezik vele szemben -> 1st down
2. Passzolj Kendricksnek, ha Chancellor védekezik vele szemben -> 1st down
Egyszerű.

Go Hawks!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Borzalmas szenvedés volt az egész tegnapi meccs. Az utolsó driveban éreztem, hogy megint meg lehet a GW drive, aztán jött Michael. Akinek amúgy tetszett a teljesítménye, több viszonylag hosszabb futása is volt, gyors, robbanékony. Aztán jött az a kurva fumble, de én nem tudom hibáztatni, nem rajta ment el.

Nem tudom, melyik Future HoF OL emberünk játssza az LT-t, de az a csávó még ebből a trágya fosból is lefelé lóg ki, a legszarabb falunknak, a legszarabb tagja. Komolyan, akárki jobb lenne ott, behúzunk egy random FA tackle-t, és jobb lenne.
Duff
hát Bradley Sowell, aki nem elég h senkit nem tud megblokkolni, senkit nem tud megállítani, vagy lyukat nyitni futásoknál, hát még zsinórban két false startot is nyom!
braxa88
Az a kemény, hogy a.net fórumon előástak valami topicot 2009-ből, talán az egyetemi csapatával kapcsolatban, ahol pont ugyanígy szidták, hogy még a legszarabb falból is negatív irányba lóg ki 😀
undisputedly
Az az érdekes, hogy a csávót évek óta figyelem, mert nálam vagy egy manager játékban, és eddig ahol pályára lépett, mindig kifejezetten pozitív pff ratingeket kapott. (Arizonában volt majdnem 1 évig csere, és a tackle lista bőséges első felében végzett.) Csodálkoztam is. hogy itt van ez a gyerek, amikor beáll tök jó, és senkinek se kell? Kifejezetten örültem, hogy végül lehetőséget kapott nálatok. Erre tessék, botrány rossz.... (Mondjuk mindig is RT volt, nem LT, lehet, hogy az a baj.....)
peterk2005
Akkor valamit elnéztél, Sowell folyamatosan negatív értékeléseket kapott, még a PFF-nél is, kezdő évében bottom környékén volt.
Tudom, mert GM miatt én is évekig figyeltem (haha). 2013-ban örültem, hogy egy sérülés miatt kezdőbe került Arizonában, és volt 2-3 meccse, ahol még el is lehetett mondani, hogy jól tolta, volt ugyanennyi, amin stagnált úgymond, de a többin ritka gyenge volt.

Nem lehet semmire sem építeni nála, mert futás- és passzblokkban sem jó, ráadásul nem is kifejezetten jó a technikája, mind bull rush-val, mind sebességgel nagyon könnyű megverni. Quinn ellen végképp szenvedett, mivel ő a sebességéből él, nagyon robbanékony, Sowell meg lassú, körülményes, nem reagál gyorsan, így mire kezdődik a játék, a speed rusherek általában már szinte megverik Sowellt.

A futásnál még csak-csak használható, vannak pillanatai, de passznál teljesen elveszett. Backupnak oké, de kezdőnek, főleg egy irányító vakoldalára, elég necces. Próbálkoztak is vele, hogy átpakolgatták RT-nek. Arizonában az sem jött be annyira.

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Borzalmas szenvedés volt az egész tegnapi meccs. Az utolsó driveban éreztem, hogy megint meg lehet a GW drive, aztán jött Michael. Akinek amúgy tetszett a teljesítménye, több viszonylag hosszabb futása is volt, gyors, robbanékony. Aztán jött az a kurva fumble, de én nem tudom hibáztatni, nem rajta ment el.

Nem tudom, melyik Future HoF OL emberünk játssza az LT-t, de az a csávó még ebből a trágya fosból is lefelé lóg ki, a legszarabb falunknak, a legszarabb tagja. Komolyan, akárki jobb lenne ott, behúzunk egy random FA tackle-t, és jobb lenne.
Duff
hát Bradley Sowell, aki nem elég h senkit nem tud megblokkolni, senkit nem tud megállítani, vagy lyukat nyitni futásoknál, hát még zsinórban két false startot is nyom!
braxa88
Az a kemény, hogy a.net fórumon előástak valami topicot 2009-ből, talán az egyetemi csapatával kapcsolatban, ahol pont ugyanígy szidták, hogy még a legszarabb falból is negatív irányba lóg ki 😀
undisputedly
Az az érdekes, hogy a csávót évek óta figyelem, mert nálam vagy egy manager játékban, és eddig ahol pályára lépett, mindig kifejezetten pozitív pff ratingeket kapott. (Arizonában volt majdnem 1 évig csere, és a tackle lista bőséges első felében végzett.) Csodálkoztam is. hogy itt van ez a gyerek, amikor beáll tök jó, és senkinek se kell? Kifejezetten örültem, hogy végül lehetőséget kapott nálatok. Erre tessék, botrány rossz.... (Mondjuk mindig is RT volt, nem LT, lehet, hogy az a baj.....)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
több mint 7 éve
GeriHawk Seattle Seahawks 62 — 12#
Btw Marsh amikor 3rd downnál a már meglévő sack közben megrángatta Keenum sisakrácsát? Meg van valakinek gifben az azt következő értetlen bambulása? 😀 Az hatalmas volt.
undisputedly


Nem GIF de ilyen fejet vágtam egész meccs alatt.
több mint 7 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Nagyon gyengén játszottunk, de én azért még nem kongatnám a vészharangokat. Szezon eleje, sok apró sérülés O oldalon, ez mind mind nehezítette a dolgunkat + a rossz matchup. Össze fog ez állni pár hét mulva.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Úgy látom nem csak én érzem úgy, hogy a meccseink nézhetetlenek. NBII szint. Csak azért nem alszik bele az ember mert szurkol a csapatnak. Semlegesként dögunalom lenne. Én bírom Ryan-t, de hogy lassan ő van a legtöbbet képernyőn mert nyomjuk a drive/punt kombókat ezerrel, az már kicsit sok.
Ráadásul már az Öreg is ideges, ennyire nem szokott kikelni magából, még ha igaza is volt. Ő is érzi hogy nem az igazi valami. Rosszul kezdtünk tavaly is, de most valahogy nem látom a fényt az alagút végén. De ne legyen igazam és verjük agyon a Friscot!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Borzalmas szenvedés volt az egész tegnapi meccs. Az utolsó driveban éreztem, hogy megint meg lehet a GW drive, aztán jött Michael. Akinek amúgy tetszett a teljesítménye, több viszonylag hosszabb futása is volt, gyors, robbanékony. Aztán jött az a kurva fumble, de én nem tudom hibáztatni, nem rajta ment el.

Nem tudom, melyik Future HoF OL emberünk játssza az LT-t, de az a csávó még ebből a trágya fosból is lefelé lóg ki, a legszarabb falunknak, a legszarabb tagja. Komolyan, akárki jobb lenne ott, behúzunk egy random FA tackle-t, és jobb lenne.
Duff
hát Bradley Sowell, aki nem elég h senkit nem tud megblokkolni, senkit nem tud megállítani, vagy lyukat nyitni futásoknál, hát még zsinórban két false startot is nyom!
braxa88
Az a kemény, hogy a.net fórumon előástak valami topicot 2009-ből, talán az egyetemi csapatával kapcsolatban, ahol pont ugyanígy szidták, hogy még a legszarabb falból is negatív irányba lóg ki 😀

Azt amúgy tudtátok, hogy UDFA volt a csávó 2012-ben a Bucsnál? 😀

Ha Cable ebből az anyagból épkézláb falat állít össze, az év edzője díjat lehet is postázni neki 😀

Btw Marsh amikor 3rd downnál a már meglévő sack közben megrángatta Keenum sisakrácsát? Meg van valakinek gifben az azt következő értetlen bambulása? 😀 Az hatalmas volt.

Tegyük hozzá, hogy a 4.negyedben a bírók sem álltak a helyzet magaslatán. 1&10-nél egy tökéletesen szabályos 10 yardos elkapásra adtak egy 10 yardos (?) büntetést. Sowellnek meg 3x ennyi zászlót kellett volna kapnia.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Borzalmas szenvedés volt az egész tegnapi meccs. Az utolsó driveban éreztem, hogy megint meg lehet a GW drive, aztán jött Michael. Akinek amúgy tetszett a teljesítménye, több viszonylag hosszabb futása is volt, gyors, robbanékony. Aztán jött az a kurva fumble, de én nem tudom hibáztatni, nem rajta ment el.

Nem tudom, melyik Future HoF OL emberünk játssza az LT-t, de az a csávó még ebből a trágya fosból is lefelé lóg ki, a legszarabb falunknak, a legszarabb tagja. Komolyan, akárki jobb lenne ott, behúzunk egy random FA tackle-t, és jobb lenne.
Duff
hát Bradley Sowell, aki nem elég h senkit nem tud megblokkolni, senkit nem tud megállítani, vagy lyukat nyitni futásoknál, hát még zsinórban két false startot is nyom!
több mint 7 éve
Duff Seattle Seahawks 3 022
Borzalmas szenvedés volt az egész tegnapi meccs. Az utolsó driveban éreztem, hogy megint meg lehet a GW drive, aztán jött Michael. Akinek amúgy tetszett a teljesítménye, több viszonylag hosszabb futása is volt, gyors, robbanékony. Aztán jött az a kurva fumble, de én nem tudom hibáztatni, nem rajta ment el.

Nem tudom, melyik Future HoF OL emberünk játssza az LT-t, de az a csávó még ebből a trágya fosból is lefelé lóg ki, a legszarabb falunknak, a legszarabb tagja. Komolyan, akárki jobb lenne ott, behúzunk egy random FA tackle-t, és jobb lenne.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
1.Graham évi 8 millióval 1 elkapást átlagol. Ráadásul rendszeridegen. Teljesen elpazarolja a tehetségét itt, habár nem tudom a sérülés után képes lesz-e még top teljesítményre. Abból a pénzből lehetne egy top OL a rosteren, igazi hatással.

2. Mi fizetjük a legkevesebbet a ligában az OL-nek. 32 csapatból 32. helyen állunk.

Top3:
Raiders - 70 millió
Eagles - 67 millió
Texans - 60 millió

Bottom3:
Seahawks - 9 (kilenc!) millió
Giants - 13 millió
Broncos - 14 millió

Kb a 31. helyezett is majd 50%-al többet költ a támadófalára, mint mi 😀

3. Engem nem zavar a vereség, a Ramstől mindig kikapunk, ez hozzá tartozik a csapathoz. Viszont kb nézhetetlen a csapat játéka. Rendre a forduló legcsúnyább meccseit játszuk, nem ad football élményt, hogy 3,5 negyeden keresztül megy a chokefest és a puntolgatás.
undisputedly
azzal nem értek egyet, h Graham rendszeridegen, csak nem használjuk eleget, de a felémenőket elkapja, és elkapás után is hozza a yardokat. többet kéne WR poszton használni, tegnap szinte csak a fal mellől indult. Viszont 1,5év után hatalmas hülyeség volt érte a trade. Ungerrel + 1.körös OTvel + ifedivel lenne egy vállalható falunk. erre van egy undorítótrágyaszar és egy klasszis de kihasználatlan TE. (red zone 5yardon belül, 3 kisérlet 0 passz Graham felé.)
Helyükön van: Sowell, Webb, Gilliam féle parádés OL emberek
Rawls 7futás -7yardért. -7yard és sérülés. erre képes ez a nagyszerű OL.

oké h ez még csak a 2.forduló, az állás 1-1, de ilyen offense-zel tényleg tök esélytelenek vagyunk bármire ami jobb mint a 6-10.
Nagyon sokat kell javulni, teljes páfordulás kell offenseben.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.Graham évi 8 millióval 1 elkapást átlagol. Ráadásul rendszeridegen. Teljesen elpazarolja a tehetségét itt, habár nem tudom a sérülés után képes lesz-e még top teljesítményre. Abból a pénzből lehetne egy top OL a rosteren, igazi hatással.

2. Mi fizetjük a legkevesebbet a ligában az OL-nek. 32 csapatból 32. helyen állunk.

Top3:
Raiders - 70 millió
Eagles - 67 millió
Texans - 60 millió

Bottom3:
Seahawks - 9 (kilenc!) millió
Giants - 13 millió
Broncos - 14 millió

Kb a 31. helyezett is majd 50%-al többet költ a támadófalára, mint mi 😀

3. Engem nem zavar a vereség, a Ramstől mindig kikapunk, ez hozzá tartozik a csapathoz. Viszont kb nézhetetlen a csapat játéka. Rendre a forduló legcsúnyább meccseit játszuk, nem ad football élményt, hogy 3,5 negyeden keresztül megy a chokefest és a puntolgatás.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
RW-nek is javulni kell. Sajnos szinte mindenkinek, de ha neki nem megy akkor ez a védelem már nem fogja megnyerni a meccseket, mert már nem a 2013-as. Thomas árnyéka önmagának, Kancellár már a TE-eket se éri utol, Sherman csak azért nem maradt le néhányszor, mert túldobták a WR-t. Shead-nek nem ez volt az élete meccse. Lehetne még sorolni, de nincs értelme. Ha nem találnak ki PC-ék gyorsan valamit, akkor még a Gabbert vezette Frisco is nagy falat lesz.
Eddig se volt sok okunk optimizmusra, de ha Lockett, Rawls és Baldwin nem lesz egészséges, akkor nagy meleg a pite.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szar az offense, ez tény, de azért az se segíti hogy sérüléssel baszakszik majdnem mindenki: Wilson, Rawls, Prosise, Baldwin, Lockett, Graham, Vannett, Ifedi, és Webb

de sajnos Sowell egészséges. Nemtudom mit kell még tennie h kikerüljön a csapatbol?
Szar passzblokk? megvan.
Szar futásblokk? megvan.
Szabálytalanságok? kurvára megvan.
Bárkit be lehetne rakni jobb lenne, tényleg bárkit. Érthetetlen miért nem teszik be Odhiambot, 100% h jobb lenne. bárki jobb lenne.
De mi kell történie ahhoz h ezt az OL filozófiát feladják? Ha frisco ellen sem lesz normális driveok akkor is marad Cable? marad Sowell?

A védelem meg szerezzen labdát!

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
"We are better than that"
"I don't think it's the offensive line. I think we just have to do better." -- Carroll. Erről ennyit!
Sérültjeinknek jobbulást
TGA
OFF: mi ez az új nick?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Mondhatnám, hogy csak a szokásos Rams elleni zakó, de sajnos ez több annál. Ez égő-ciki-űbergáz volt élőben közvetítve. Naggyá tettük ismételten azt a Ramst, amelyik 2 meccsen 9 pontot rakott fel, TD nélkül. Na és mi? 15 pont 1 TD. Ez normális esetben egy negyed alatti eredmény. Na de most kire fogjuk?
Az O falon már nincs mit szidni, az összedrótozott mozgáskorlátozott RW-vel a maradék versenyképességét is elvesztette. Azt tudtuk, hogy a Kosok nem kegyelmeznek, agyonverték Baldwint, Lockett a végére már csak félkész állapotban volt, Kearse meg a világáról nem tudott. Bennem meg közben az merült fel, hogy tulajdonképpen mit akarunk mi Graham-mel kezdeni? Ez már nekem is nagyon kínos. Ott egy remek TE és annyit padozik mint egy 7. körös punter. Nem értem a dolgot.
A defense sem az igazi. Marsh különösen felb...ta az agyam. Keenum szinte már magától is lefeküdt volna. Labdát meg nem tudunk szerezni, se földön se égen.
Rázós egy szezon lesz és ha így folytatódik szerintem lesz változás a managementben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.