Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-Chancellor full edzést tolt! nagyon jó hír,
-Pete Carroll: Rookie running back CJ Prosise will play a lot versus New England. Lelkes vagyok Prosise miatt
-Rawls és Willson már limitáltan edzettek
-Belicsek azt mondta h nincs más olyan franchise amit jobban tisztelne mint a Seahawks
-7,5 pontos favorit a Pats
braxa88
Az utóbbi 4 évben kb 3-4 meccs lehetett ahol 1 birtoklásnyinál nagyobb különbséggel kaptunk ki, most hétvégén lehet a következő ilyen. Kb. minden ellenünk szól:

-rövid hét
-keleti part
-sérültek
-aktuális forma, értem ezalatt főleg a D# fáradtságát

Summa summarum maximum pozitívan csalódok, de én ezt L-re vettem.
undisputedly
mióta RW a QB(2012 óta) 7pontnál nagyobb vereségek:
-2014 @SD: 9pont
-2015: @GB: 10p
tehát ez kettő db
Simán benne van, hogy megkapjuk az utóbbi 4,5 év legnagyobb vereségét.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
-Chancellor full edzést tolt! nagyon jó hír,
-Pete Carroll: Rookie running back CJ Prosise will play a lot versus New England. Lelkes vagyok Prosise miatt
-Rawls és Willson már limitáltan edzettek
-Belicsek azt mondta h nincs más olyan franchise amit jobban tisztelne mint a Seahawks
-7,5 pontos favorit a Pats
braxa88
Az utóbbi 4 évben kb 3-4 meccs lehetett ahol 1 birtoklásnyinál nagyobb különbséggel kaptunk ki, most hétvégén lehet a következő ilyen. Kb. minden ellenünk szól:

-rövid hét
-keleti part
-sérültek
-aktuális forma, értem ezalatt főleg a D# fáradtságát

Summa summarum maximum pozitívan csalódok, de én ezt L-re vettem.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-Chancellor full edzést tolt! nagyon jó hír,
-Pete Carroll: Rookie running back CJ Prosise will play a lot versus New England. Lelkes vagyok Prosise miatt
-Rawls és Willson már limitáltan edzettek
-Belicsek azt mondta h nincs más olyan franchise amit jobban tisztelne mint a Seahawks
-7,5 pontos favorit a Pats
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Lehet, hogy a Carpentert a pályára visszahozó Bills spike szabálytalan volt:  profootballtalk.nbcsports.com/2016/11/09/maybe-buffalos-spike-should-have-been-ruled-intentional-grounding-after-all/
😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
peterk2005
Azt itt sem vitatta senki, hogy az első félidő végén a bírók kritikán aluli teljesítményt nyújtottak. A taunting példát én magam hoztam fel valahol. Nem is ágálnék a folytonos vádaskodás ellen, ha két napja nem arról lenne szó, hogy

1. Sherman a mezőnygólkísérletnél csalt, büntetlenül maradt és/vagy szándékosan akart volna sérülést okozni,
2. a meccs végén elengedtek neki egy nyilvánvaló szabálytalanságot,
3. a Seahawks az otthoni meccseken leengedte a saját rúgók labdáit,
4. a játékvezetők folyamatosan nekünk kedveznek,

miközben minden egyes állításról bebizonyosodott, hogy nem igaz / semmiképpen nem lehet igaz / éppen az ellenkezője tűnik gyanúsnak.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Annyira felizgattam magam a tegnap történteken, meg a bírózáson, meg hogy megint mi vagyunk a liga legaljasabb csapata, hogy rögtön vettem egy vadiúj Seahawks téli sapkát! Akinek van kedve bírózgasson tovább, sok sikert, győztünk, vezetjük a csoportot, nekem meg nem fázik a fejem!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy hete a liga addig legjobban fellobogózott csapata két büntit kap a mi tizenegyünkkel szemben, az senkinek sem fáj, pedig ők húzták be a meccset. Hétfő hajnal óta meg 31 csapat szurkolói csalóznak és bíróznak lankadatlan lendülettel.
tejbegrrr!!!
Tudom, hogy légyből is sok van, és ettől még a szar nem finom, de azért ha 31 csapat szurkolói látnak hasonlóan egy meccset, akkor nem lehet, hogy esetleg nekik lehet igazuk? 😊

Ilyen látványos bírói mellényúlást, mint ami a félidő végén történt évente jó, ha 1-2-t látni. Ráadásul rögtön utána csináltak egy másik durva hibát is, mert miután nem büntették meg Sherman akcióját, utána úgy rakták le a labdát a rúgáshoz, hogy a zebra még 2mp-nél is ott kolbászolt a labda közelében a játékosok között, semmi időt nem adva a rúgás elvégzésére. Majd ennek ellenére zokszó nélkül befújták a delay of game-et, és hátrébb zavarták a rúgót. (A szabálykönyv szerint, ha a bíró 10mp-el a playclock lejártán belül a labda közelében tartózkodik - ergó zavarja a játék elindítását -, akkor meg kell állítani a játékot, a playclockot visszaállítani 20mp-re, és úgy kell folytatni). Aztán a zebrák, tetőzve mindezt, második félidőt úgy nyitották, hogy befújtak még egy atom-hülye tauntingot is - újabb olyan fújás, amihez szabálykönyvet se kell ismerni, hogy az ember haja égnek álljon - nehogy az egyszerű szurkoló lehiggadhasson, elfelejthesse az első félidei hülyeséget, és a játékra koncentrálhasson.

Mindennek semmi köze ahhoz, hogy a meccsen volt-e, és hány olyan hibás ítélet - holding ide vagy oda, DPI, nem DPI, stb. - ami adott esetben befolyásolja a meccset, Ilyen hibák szinte minden meccsen rendszeresen előfordulnak, megtanultunk együtt élni velük, és ezek ellenére is élvezni a meccseket. Múlt héten is voltak ilyenek, akkor a Hawks kárára. Meg három hete is, akkor meg a Hawks előnyére (az utolsó playben egy ordas DPI-t nem fújtak be Sherman-re, azzal nyert gyakorlatilag a Hawks). Ilyen bírói hibák minden meccsen vannak, és maximum az adott csapat szurkolóit idegesítik fel, de egyébként nem kavarnak nagy vihart. Nem is volt róluk szó sehol 2-3 hete, csak legfeljebb itt, meg az ellenfél csapat topicjában 1-1 szentségelő post született. De olyan buta, látványos, megkérdőjelezhetetlen hiba-sorozat, ami az első félidő végén történt, nem minden héten van. Ráadásul mindez primetime meccsen, fél amerika szeme láttára. Csodálkozol, hogy mindenkinek égnek állt a haja tőle? (Itt hívom fel a figyelmet, hogy az utolsó playről egy szót nem szóltam eddig. És nem is akarok, az szvsz pont olyan, mint a többi befújt, vagy be nem fújt holding. Két percig nem tetszik, aztán el is felejtem, nem idegesít fel, mert annyi van belőlük, megtanultam velük együtt élni és élvezni a meccseket.)

(Ennek egyébként semmi köze a Hawks-hoz. Bármelyik csapattal megtörténhetett volna, és akkor most annak a csapatnak a topicjában háborognának a másik 31 csapat szurkolói. Nagy valószínűséggel a Hawks fanokkal együtt. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Izé… az senkit sem zavar, hogy a rúgójátékhoz használt labdákat nem a csapat biztosítja, hanem azokat a gyártó közvetlenül a bírónak küldi meg és a biro nyitja ki a csomagolást és látja el a labdákat speciális jelzéssel a meccs kezdete előtt?

"For all games, six new footballs, sealed in a special box and shipped by the manufacturer to the Referee, will be opened in the officials’ locker room two hours and 15 minutes prior to the starting time of the game. These balls are to be specially marked by the Referee and used exclusively for the kicking game."
 operations.nfl.com/the-rules/2016-nfl-rulebook/#rule2

De tudom, &@# Seahawks! Fujjjj.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
"Ha felépítesz 100 hidat, de leszopsz egy faszt, akkor a világ szemében nem építész vagy, hanem fasz-szopó"
TGA
Már ezért megérte az egész hacacáré, sírok a monitor előtt a melóban 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Jó, én ehhez nem asszisztálnék tovább- sajnálom, hogy felvetettem a bíráskodás színvonalát. Sajnálom azt is, hogy arra buzdítottam, hogy a Saints meccs után ne bírózzunk. Lehet kellett volna.

Most egy ideig senkit nem fog érdekelni az SB XL, A Green Bay (talán) egyenlítése a game winning intes meccsen, vagy, hogy hogyan büntették a bírók a csapatot a Saints ellen. Mindegy is.
Ez a meccs betette a csapatot egy fiókba. Ráadásul az a vicc, hogy mi ezt Billsfannal (aki, amúgy spori). megbeszéltük egymás közt. Elkönyveltük, hogy megint csöcsre lett téve a csapat, és a továbbiakban nem foglalkozunk vele, mert nekünk a csoportot kellett volna hoznunk. Ez ott el is ment.
Mi nem tipródunk itt a bíráskodáson. Röviden megint igaz:

"Ha felépítesz 100 hidat, de leszopsz egy faszt, akkor a világ szemében nem építész vagy, hanem fasz-szopó"

További jó szórakozást -egymással

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Hát mondjuk ha tényleg leeresztett labdákkal rúg a rugótok meccsek óta az azért nem gyenge,
Tomcsik
Azért ez nem olyan egyszerű:



Én nem értek hozzá de szvsz puha labdával nehezebb rúgni, legalábbis a socceres tapasztalatom szerint...
Mi a futáshoz engedtük le 😊
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
BB I'm just here so I won't get finedja: Seattle. 😊  www.csnne.com/video/belichick-comments-are-not-politically-motivated

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson és Graham a forduló válogatottjában:  www.profootballfocus.com/pro-best-player-at-every-position-in-nfl-week-9. De nyilván a zebrák miatt nyertünk.

Egy hete a liga addig legjobban fellobogózott csapata két büntit kap a mi tizenegyünkkel szemben, az senkinek sem fáj, pedig ők húzták be a meccset. Hétfő hajnal óta meg 31 csapat szurkolói csalóznak és bíróznak lankadatlan lendülettel.
tejbegrrr!!!
Ez így van, de megszokhattuk, már. Egy példa és nem bírózós, és nem bántásból hozom fel. Amikor Pats ellen loss volt a SB, és az utcai ünneplésen Blount, Bitch Mode pólót mutogatott egy olyan embert figurázott vele aki pont nem érdemli meg.. na és még Edelman szaggatja a Sherman-es táblát a kocsin, meg veri magát. (nem akarom én őket bántani szó sincs róla) Jó nekünk se kellett volna verekedést kezdeni, de ez akkor se így kellene hogy működjön. Érdekes ezek nem kaptak akkora hypot, nem robbantak fel tőlük úgy a fórumok, facebook posztok és a hozzátartozó kommentek. Ez egy qurva kontakt sport benne van minden,. De most jött Sherman odavert, és zúdul rá és a hawks-ra a szar. Szerintem pont Sherman aki nem dirty játékos, trestolk megy a részéről, de ez így van jól.ha nem így lenne nem tartanának tőle ennyire, és ehhez nagy mértékbe hozzá járul a ,,beszólogatásai". De amikor Burfict durvul azt igaz már elintézzük egy olyan jellemzővel hogy szegénynek nincs agya, és kész. Vagy amikor Matthews odatolt R.Wilsonnak azt érdekes módon nem nagyon emlegették, pedig abból is szép sírülést összelehetett volna szedni.
Na de szemétcsítercsalóhawksazuramunkalattvannakabírókígynemnyerhettekellenünk! 😊
Oszi
Nézd Sherman ezt csinálta, okés, de hogy azt nyilatkozza, hogy szerinte nem csinált semmi rosszat, az már kicsit blőd, ilyen hülye nem lehet valaki ,de komolyan.
hpeter93
 nbcprofootballtalk.files.wordpress.com/2016/11/ap_16313129859505-e1478606250638.jpg?w=250
több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Wilson és Graham a forduló válogatottjában:  www.profootballfocus.com/pro-best-player-at-every-position-in-nfl-week-9. De nyilván a zebrák miatt nyertünk.

Egy hete a liga addig legjobban fellobogózott csapata két büntit kap a mi tizenegyünkkel szemben, az senkinek sem fáj, pedig ők húzták be a meccset. Hétfő hajnal óta meg 31 csapat szurkolói csalóznak és bíróznak lankadatlan lendülettel.
tejbegrrr!!!
Ez így van, de megszokhattuk, már. Egy példa és nem bírózós, és nem bántásból hozom fel. Amikor Pats ellen loss volt a SB, és az utcai ünneplésen Blount, Bitch Mode pólót mutogatott egy olyan embert figurázott vele aki pont nem érdemli meg.. na és még Edelman szaggatja a Sherman-es táblát a kocsin, meg veri magát. (nem akarom én őket bántani szó sincs róla) Jó nekünk se kellett volna verekedést kezdeni, de ez akkor se így kellene hogy működjön. Érdekes ezek nem kaptak akkora hypot, nem robbantak fel tőlük úgy a fórumok, facebook posztok és a hozzátartozó kommentek. Ez egy qurva kontakt sport benne van minden,. De most jött Sherman odavert, és zúdul rá és a hawks-ra a szar. Szerintem pont Sherman aki nem dirty játékos, trestolk megy a részéről, de ez így van jól.ha nem így lenne nem tartanának tőle ennyire, és ehhez nagy mértékbe hozzá járul a ,,beszólogatásai". De amikor Burfict durvul azt igaz már elintézzük egy olyan jellemzővel hogy szegénynek nincs agya, és kész. Vagy amikor Matthews odatolt R.Wilsonnak azt érdekes módon nem nagyon emlegették, pedig abból is szép sírülést összelehetett volna szedni.
Na de szemétcsítercsalóhawksazuramunkalattvannakabírókígynemnyerhettekellenünk! 😊
Oszi
Nézd Sherman ezt csinálta, okés, de hogy azt nyilatkozza, hogy szerinte nem csinált semmi rosszat, az már kicsit blőd, ilyen hülye nem lehet valaki ,de komolyan.

több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Wilson és Graham a forduló válogatottjában:  www.profootballfocus.com/pro-best-player-at-every-position-in-nfl-week-9. De nyilván a zebrák miatt nyertünk.

Egy hete a liga addig legjobban fellobogózott csapata két büntit kap a mi tizenegyünkkel szemben, az senkinek sem fáj, pedig ők húzták be a meccset. Hétfő hajnal óta meg 31 csapat szurkolói csalóznak és bíróznak lankadatlan lendülettel.
tejbegrrr!!!
Ez így van, de megszokhattuk, már. Egy példa és nem bírózós, és nem bántásból hozom fel. Amikor Pats ellen loss volt a SB, és az utcai ünneplésen Blount, Bitch Mode pólót mutogatott egy olyan embert figurázott vele aki pont nem érdemli meg.. na és még Edelman szaggatja a Sherman-es táblát a kocsin, meg veri magát. (nem akarom én őket bántani szó sincs róla) Jó nekünk se kellett volna verekedést kezdeni, de ez akkor se így kellene hogy működjön. Érdekes ezek nem kaptak akkora hypot, nem robbantak fel tőlük úgy a fórumok, facebook posztok és a hozzátartozó kommentek. Ez egy qurva kontakt sport benne van minden,. De most jött Sherman odavert, és zúdul rá és a hawks-ra a szar. Szerintem pont Sherman aki nem dirty játékos, trestolk megy a részéről, de ez így van jól.ha nem így lenne nem tartanának tőle ennyire, és ehhez nagy mértékbe hozzá járul a ,,beszólogatásai". De amikor Burfict durvul azt igaz már elintézzük egy olyan jellemzővel hogy szegénynek nincs agya, és kész. Vagy amikor Matthews odatolt R.Wilsonnak azt érdekes módon nem nagyon emlegették, pedig abból is szép sírülést összelehetett volna szedni.
Na de szemétcsítercsalóhawksazuramunkalattvannakabírókígynemnyerhettekellenünk! 😊
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Wilson és Graham a forduló válogatottjában:  www.profootballfocus.com/pro-best-player-at-every-position-in-nfl-week-9. De nyilván a zebrák miatt nyertünk.

Egy hete a liga addig legjobban fellobogózott csapata két büntit kap a mi tizenegyünkkel szemben, az senkinek sem fáj, pedig ők húzták be a meccset. Hétfő hajnal óta meg 31 csapat szurkolói csalóznak és bíróznak lankadatlan lendülettel.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nincs az a labda leeresztve, csak Jon Ryan kurva erős 😀
több mint 7 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Nem azért, de tényleg laposnak tűnik a labda...Sherman eset meg szabálytalan volt. Egyrészt offside volt másrészt az egy dolog hogy megérintette a labdát de utánna letarolta a rugót mint a szart, ráadásul térd alatt kapta el a lábát... Ezen a meccsen igencsak kedveztek nektek a bírok ezt lássuk be...
 www.12up.com/posts/4080117-more-images-surface-of-clearly-deflated-footballs-from-seattle-s-kicker?a_aid=40734
Tomcsik
Helló!
Amúgy láttad a meccset? Láttad azt a két kristálytiszta és egy véleményes holdingot, amit a Bills OT-k követtek el Avrilen 2szer (itt az egyik véleményes), meg Clarkon egyszer? Emlékeim szerint mindkettőből firstdown lett... Plusz volt egy olyan szitu, amiből McCoy kulcs 1st downt szerzett és előtte kilépett a pályáról. A sporik nem tolták jól, de legalább annyit tévedtek erre, mint arra.

Amúgy meg nem az van, hogyha a FG-t blokkolni kívánó játékos előbb a labdához ér és csak utánna a kickerhez az szabályos? Mert itt ez történt. Offside OK, de ha hozzáért előbb a labdához akkor nincs roughing the kicker. (Ha tévednék sorry, vki világosítson fel, ha nem így van)

Ez a labdás mizéria, meg már a NE-nél is nevetséges volt... Szépen vizsgálja ki az NFL, vegyék el a draftjogainkat, meg Ryant tiltsák el 4 meccsre, oszt csókolom. Nem gondolnám, hogy bárki tudatosan szórakozna ezzel a Patses incidens után.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Nem azért, de tényleg laposnak tűnik a labda...Sherman eset meg szabálytalan volt. Egyrészt offside volt másrészt az egy dolog hogy megérintette a labdát de utánna letarolta a rugót mint a szart, ráadásul térd alatt kapta el a lábát... Ezen a meccsen igencsak kedveztek nektek a bírok ezt lássuk be...
 www.12up.com/posts/4080117-more-images-surface-of-clearly-deflated-footballs-from-seattle-s-kicker?a_aid=40734
Tomcsik
jaja annál az 1(!!!) esetnél.
A többinél? ja ott nem, minden más playben korrektek voltak bírók.
Egy kikurt 1.félidős FG miatt van ez a baszott rinyálás már 2 napja...
braxa88
Hát mondjuk ha tényleg leeresztett labdákkal rúg a rugótok meccsek óta az azért nem gyenge, márpedig ezek a képek igencsak gyanúsak. Amúgy az a FG konrétan döntő volt egy ilyen szoros meccsen. Mellesleg én bírom a Hoxot. SB is nektek drukkoltam ( mindkettőnél...) csupán azt mondom hogy kedveztek nektek a bírók és ez tény...

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nem azért, de tényleg laposnak tűnik a labda...Sherman eset meg szabálytalan volt. Egyrészt offside volt másrészt az egy dolog hogy megérintette a labdát de utánna letarolta a rugót mint a szart, ráadásul térd alatt kapta el a lábát... Ezen a meccsen igencsak kedveztek nektek a bírok ezt lássuk be...
 www.12up.com/posts/4080117-more-images-surface-of-clearly-deflated-footballs-from-seattle-s-kicker?a_aid=40734
Tomcsik
jaja annál az 1(!!!) esetnél.
A többinél? ja ott nem, minden más playben korrektek voltak bírók.
Egy random meccsen egy 40yardos passznál hibásan megitélt DPI (amiből aztán TD lesz, nem FG!) sokkal inkább meccsbefolyásoló tévedés.
Egy kikurt 1.félidős FG miatt van ez a baszott rinyálás már 2 napja...

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Nem azért, de tényleg laposnak tűnik a labda...Sherman eset meg szabálytalan volt. Egyrészt offside volt másrészt az egy dolog hogy megérintette a labdát de utánna letarolta a rugót mint a szart, ráadásul térd alatt kapta el a lábát... Ezen a meccsen igencsak kedveztek nektek a bírok ezt lássuk be...
 www.12up.com/posts/4080117-more-images-surface-of-clearly-deflated-footballs-from-seattle-s-kicker?a_aid=40734

több mint 7 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
PFF, félidei MVP:
Russell Wilson.
nem tudom ez h jött ki nekik 😀
 www.profootballfocus.com/pro-pff-2016-midseason-awards/?utm_content=buffer4e62e&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

Chancellor meg visszatérhet a héten!
braxa88
Russel Wilson ? Really?

Ez nem tudom, hogy jött ki, én nem szeretem a Lionst, de Stafford konkrétan sokkal jobb volt nála, és még tudnék egy pár játékost.

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
PFF, félidei MVP:
Russell Wilson.
nem tudom ez h jött ki nekik 😀
 www.profootballfocus.com/pro-pff-2016-midseason-awards/?utm_content=buffer4e62e&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

Chancellor meg visszatérhet a héten!

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Michael: 18 snap
Prosise: 26

Ha Rawls visszatér(PHI ellen esélyes), nem sokat lesz fenn Michael.
braxa88
Idénybe köszönhetünk neki sokat azért, (igaz más nem volt) de beláthatjuk nem egy contact futó, sokkal több jönne tőle ha nem csak vetődne 😊 azért Rawls meg nagyon jól látja át a pályát, ezért is várom.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Michael: 18 snap
Prosise: 26

Ha Rawls visszatér(PHI ellen esélyes), nem sokat lesz fenn Michael.