Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ti azért itt elég szemetek vagytok. Senki nem szólt nekem mikor idekeveredtem divatszurkolni, hogy ez ilyen bírókedvence csapat akik ráadásul csúnyán beszélnek és hergelik az ellenfelet. Nem tudom most mi lesz. Ürességet érzek és át kell gondolnom a további szimpatizálást. A Mikulás, a Jézuska után meg kell tudnom, hogy Legion of Boom is átverés.
Matthew99
Pedig minden eredménykövetőbe be szoktam írni, hogy mindig csalunk. Úgyhogy most egy kicsit hibásnak érzem magam... nem is tudom hogy felejthettem el 😢
Hanni
Én is szeretnék elnézést kérni Tőled. Ha lehetne egy kérésem és csinálnál egy olyan SIG-et, ahol Paul G. Allen ás a bírói vezérkar seggre pacsizik, az nagyon jó lenne.
BigBaltazar
Már csak azért is, mert a vezetőbíró Brad Allen volt. Értitek, Allen. Nyilván nem véletlen egybeesés.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ti azért itt elég szemetek vagytok. Senki nem szólt nekem mikor idekeveredtem divatszurkolni, hogy ez ilyen bírókedvence csapat akik ráadásul csúnyán beszélnek és hergelik az ellenfelet. Nem tudom most mi lesz. Ürességet érzek és át kell gondolnom a további szimpatizálást. A Mikulás, a Jézuska után meg kell tudnom, hogy Legion of Boom is átverés.
Matthew99
Pedig minden eredménykövetőbe be szoktam írni, hogy mindig csalunk. Úgyhogy most egy kicsit hibásnak érzem magam... nem is tudom hogy felejthettem el 😢
Hanni
Én is szeretnék elnézést kérni Tőled. Ha lehetne egy kérésem és csinálnál egy olyan SIG-et, ahol Paul G. Allen és a bírói vezérkar seggre pacsizik, az nagyon jó lenne.

Szerkesztette: BigBaltazar

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ti azért itt elég szemetek vagytok. Senki nem szólt nekem mikor idekeveredtem divatszurkolni, hogy ez ilyen bírókedvence csapat akik ráadásul csúnyán beszélnek és hergelik az ellenfelet. Nem tudom most mi lesz. Ürességet érzek és át kell gondolnom a további szimpatizálást. A Mikulás, a Jézuska után meg kell tudnom, hogy Legion of Boom is átverés.
Matthew99
Pedig minden eredménykövetőbe be szoktam írni, hogy mindig csalunk. Úgyhogy most egy kicsit hibásnak érzem magam... nem is tudom hogy felejthettem el 😢
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Hogyan transzformálunk 3-4 es alapvédelmet 4-3 wide 9-re?

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ti azért itt elég szemetek vagytok. Senki nem szólt nekem mikor idekeveredtem divatszurkolni, hogy ez ilyen bírókedvence csapat akik ráadásul csúnyán beszélnek és hergelik az ellenfelet. Nem tudom most mi lesz. Ürességet érzek és át kell gondolnom a további szimpatizálást. A Mikulás, a Jézuska után meg kell tudnom, hogy Legion of Boom is átverés.
Matthew99

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Miket kaphatok én játékvezetőként meccs közben/után... 😊
Medvepapa
Anyukád nem szokott csuklórohamra panaszkodni? 😊
empty taxi
Nem. Pedig mindig megkérdezem tőle, mondván most biztos csuklottál. 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Earl Thomas is a huddleban:
 www.seahawks.com/video/2017/01/07/seahawkssound-defensive-backs-huddle-vs-detroit-lions


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
És kiderült, hogy még Bevellnek is vannak jó pillanatai pl. a Jimmy-s elkapás előtti 0 WR set - heavy setből lett 5 potenciális elkapóval.
 twitter.com/DannyBKelly/status/818018799324512256
Aguirre
sporttv-ben ez úgy hangzott, hogy "nagy helykeresés".
#szakmázgatás.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
snapszámok:



Azért az kemény, hogy 96%ban voltunk nickel felállásban 😮 A 3. DE is 73%. nem tarottunk Zennertől.
Élőben is feltűnt, hogy Baldwin sokat volt lent,70% az kevés, főleg 3.downokon nem kéne őt lent hagyni.

Reece sérülése nagyon nem kéne, hogy komoly legyen, Weaver óta a legjobb FBünk.
több mint 7 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Nekem személy szerint a legjobban az tetszett, hogy a gameplan a 2-3 évvel ezelőtti volt (Pete különben be is jelentette a meccs előtt, hogy Rawls legalább 20 labdát fog kapni), vagyis futni, futni, ölni az órát, pihentetni a D-t, akik ha pályára lépnek harapnak, néha meglepni egy-két passzal őket.
Valamint páran már leírták itt Rawlst az utolsó néhány meccs alapján, pedig simán Top5 RB lehetne, egészségesen, normális fallal, normális gamaplannel, amiből most mind megvalósult - oké, csak a Lions volt az ellenfél, de akkor is, az NFL-ben nincs könnyű ellenfél, főleg a playoffban.

És kiderült, hogy még Bevellnek is vannak jó pillanatai pl. a Jimmy-s elkapás előtti 0 WR set - heavy setből lett 5 potenciális elkapóval.
 twitter.com/DannyBKelly/status/818018799324512256
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Miket kaphatok én játékvezetőként meccs közben/után... 😊
Medvepapa
Anyukád nem szokott csuklórohamra panaszkodni? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Ti azért itt elég szemetek vagytok. Senki nem szólt nekem mikor idekeveredtem divatszurkolni, hogy ez ilyen bírókedvence csapat akik ráadásul csúnyán beszélnek és hergelik az ellenfelet. Nem tudom most mi lesz. Ürességet érzek és át kell gondolnom a további szimpatizálást. A Mikulás, a Jézuska után meg kell tudnom, hogy Legion of Boom is átverés.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Tudom, de frusztralo a sok birózás nincs hatása a meccsre
braxa88
Frusztráló? NEKTEK? Frusztráló?

Hát bazmeg, elnézést kell kérjünk. Frusztráló.
MacPhisto
 twitter.com/guga31bb/status/818183904939151360

Nálunk is néztek el playeket, fent Richardson kapja vissza a facemasket, zászló nem jött, a lentire meg azt mondták a bírók, hogy Shead az embere arcába nyúlt, ami ezek szerint a vállán van.

 twitter.com/guga31bb/status/817929339899707394
tejbegrrr!!!
Igen, ezen szabálytalan játékokból TD-t szereztünk.

Ja nem!
MacPhisto
És mivel azon a TDn minden eldőlt az 1.félidőben így buzibirók!!!!
braxa88
Mivel azt állítottuk, hogy a bírókon múlt a meccs.

Ja nem!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Miket kaphatok én játékvezetőként meccs közben/után... 😊
Medvepapa
Nem csak szép ember, de okos is! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Miket kaphatok én játékvezetőként meccs közben/után... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Tudom, de frusztralo a sok birózás nincs hatása a meccsre
braxa88
Frusztráló? NEKTEK? Frusztráló?

Hát bazmeg, elnézést kell kérjünk. Frusztráló.
MacPhisto
 twitter.com/guga31bb/status/818183904939151360

Nálunk is néztek el playeket, fent Richardson kapja vissza a facemasket, zászló nem jött, a lentire meg azt mondták a bírók, hogy Shead az embere arcába nyúlt, ami ezek szerint a vállán van.

 twitter.com/guga31bb/status/817929339899707394
tejbegrrr!!!
Igen, ezen szabálytalan játékokból TD-t szereztünk.

Ja nem!
MacPhisto
Igen, a másik két kérdésesből meg mi nem szerzünk TD-t, ti pedig a DPI-s drive-ból igen és máris szoros a meccs.

Ja nem !
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tudom, de frusztralo a sok birózás nincs hatása a meccsre
braxa88
Frusztráló? NEKTEK? Frusztráló?

Hát bazmeg, elnézést kell kérjünk. Frusztráló.
MacPhisto
 twitter.com/guga31bb/status/818183904939151360

Nálunk is néztek el playeket, fent Richardson kapja vissza a facemasket, zászló nem jött, a lentire meg azt mondták a bírók, hogy Shead az embere arcába nyúlt, ami ezek szerint a vállán van.

 twitter.com/guga31bb/status/817929339899707394
tejbegrrr!!!
Igen, ezen szabálytalan játékokból TD-t szereztünk.

Ja nem!
MacPhisto
És mivel azon a TDn minden eldőlt az 1.félidőben így buzibirók!!!!
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Tudom, de frusztralo a sok birózás nincs hatása a meccsre
braxa88
Frusztráló? NEKTEK? Frusztráló?

Hát bazmeg, elnézést kell kérjünk. Frusztráló.
MacPhisto
 twitter.com/guga31bb/status/818183904939151360

Nálunk is néztek el playeket, fent Richardson kapja vissza a facemasket, zászló nem jött, a lentire meg azt mondták a bírók, hogy Shead az embere arcába nyúlt, ami ezek szerint a vállán van.

 twitter.com/guga31bb/status/817929339899707394
tejbegrrr!!!
Igen, ezen szabálytalan játékokból TD-t szereztünk.

Ja nem!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Tudom, de frusztralo a sok birózás nincs hatása a meccsre
braxa88
Frusztráló? NEKTEK? Frusztráló?

Hát bazmeg, elnézést kell kérjünk. Frusztráló.
MacPhisto
 twitter.com/guga31bb/status/818183904939151360

Nálunk is néztek el playeket, fent Richardson kapja vissza a facemasket, zászló nem jött, a lentire meg azt mondták a bírók, hogy Shead az embere arcába nyúlt, ami ezek szerint a vállán van.

 twitter.com/guga31bb/status/817929339899707394

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Összekompiláltam pár cikket/statisztikát a tegnapi (ma hajnali) győzelmünkről, megünnepelvén, hogy idén is sikerült playoff győzelmet aratnunk. Hiszitek vagy sem, a PC-érában minden idényben van győztes meccsünk a PO-ban, ha bejutottunk. Elég szép statisztika, érdemes megemlíteni.

Ezen a linken egy helyen láthatjátok, hogy hogyan végződtek az egyes Hawks szezonok:  www.pro-football-reference.com/teams/sea/



Alább már kifejtettem, hogy miért kételkedek a csapatban, ugyanakkor a Detroit felett aratott győzelmünk mutatott olyan jeleket amik kísértetiesen hasonlítottak a korábbi évek Hawksára.

1. Erős futójáték (tavaly és idén is sérülések hátráltatták a futójáték dominanciáját, ráadásul Lynch a sérülésekbe belefáradva szögre akasztotta a cipőjét (vagy villanypóznára, ha pontosak akarunk lenni.). Idén 18 (!!!) különböző játékos futott a labdával 3.95 y/c átlaggal. Nem valami bizalomgerjesztő. Tegnap bőven 5+ y/c átlagot hoztunk össze.

2. Kemény védelem. Frencsájz rekordot állítottunk be, rájátszásban a most bekapott 6 pont a legkevesebb amit egy meccsen engedett a csapat. Persze jön ehhez, hogy Stafford sérülten játszott, de ennek ellenére is akarva-akaratlanul deja vou-je volt az embernek. Ugyan stafford nem nagyon próbálkozott 0-9 yardnál messzebb juttatni a bőrt, de a védelem szépen megoldotta, amit meg kellett.

3.A fentiek eredőjeként volt identitása a csapatnak. Kemény smashmouth focit játszottunk, olyat amibe a legtöbbünk "beleszeretett" az évek során.

Ez a három elem idén nem volt meg, és félő volt, hogy már soha nem is látjuk viszont, a srácok viszont voltak olyan kedvesek és -hacsak 1 hétre is - megidézték nekünk a "régi idők" szellemét.

Seahawks.com-on nyilatkozik PC, Rawls, Kancellár stb a futójátékról és az identitásról:
 www.seahawks.com/news/2017/01/08/seahawks-play-%E2%80%9C-game-we%E2%80%99ve-been-looking-%E2%80%9D-wild-card-victory-over-lions

That was the game we’ve been looking for style-wise, fit-wise with offense and defense,” Seahawks coach Pete Carroll said. “Both sides of the ball played great tonight. I’m really fired up to see us run the football like that. Thomas (Rawls) got a bunch of yards, but the guys up front did a fantastic job, starting with (Justin) Britt and working on out, everybody. Tight ends contributed, Marcel (Reece) contributed too at fullback. It was just a terrific night to sees us run the football. Defensively, to hold those guys without a touchdown is really bigtime this time of year in playoff football.”

“It opens up everything for us,” said Baldwin, who finished with 11 catches for 104 yards and a touchdown. “Everything runs through our run game. When Thomas Rawls is doing that, they can’t help but put another safety in the box, and then that gives us one-on-one matchups on the outside. You saw Paul Richardson take advantage of it, Jermaine (Kearse), myself. We had a lot of opportunities in the passing game because of what Thomas was doing on the ground. I have to give a lot of credit to our offensive line; they were doing a hell of a job tonight. An unbelievable job tonight.”


Ami tetszett:

1. Thomas Rawls - 27 kísérlet, 161 yard, 1 TD



Frencsájz rekordot döntött már az első félidőben amikor 100+ yardot hozott össze két negyed alatt, majd meccs végére a 4 negyedes, egész meccses yard rekordot is megdöntötte (korábban Lynch tartotta). Ismét bebizonyította, hogy ha egészséges, a liga egyik legjobb futója tud lenni. Azok a visszavágások és az a kemény fizikális stílus amivel fut, remekül kiegészítik a mi OL-ünk erősségeit/gyengéit. Rawls elég kemény és türelmes hozzá, hogy elvegye amit ad oline adni tud, de ahhoz is jó a látása, hogy egy cutbackkel és el lerázott szereléssel nyerjen a semmiből 15 yardot. Ez pedig elengedhetetlen egy inkonzisztens falnál. A kérdés nála az egészsége. Év közben ismét rengeteget volt sérült, a tavalyi bokatörésből visszajőve ismét kiesett, majd nem találta a ritmust. Talán most lendületbe jött ő is, és az OL is, és a Falcons ellen is lesz egy működő futásunk.

A hozzáállásával minden bizonnyal nem lesz probléma:
"I'll do whatever I have to do to help this team," Rawls said. "I want a championship. I've been waiting my whole life for this. I wasn't here last year. I broke my ankle. I was sitting on the couch with my leg up. I told myself that when I got to this point, I'd do whatever I have to do for it. Anything. It doesn't matter."

Fieldgull írás:  www.fieldgulls.com/2017/1/8/14202728/thomas-rawls-seahawks-is-good

ESPN:
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0107%2Fr169215_1296x729_16-9.jpg
Behind Rawls, Seahawks start to regain identity
During a 27-carry, 161-yard effort from Thomas Rawls, the Seahawks found their stride on offense to advance in the NFC playoffs.


NFL.com:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/o746yuiej9zofjylyskk
Seahawks can wreak havoc in playoffs after reviving run game
Thomas Rawls ran roughshod over the Lions on Saturday. Jeffri Chadiha examines how the Seahawks running back could be the final piece to Seattle's championship puzzle.


Seahawks.com:  www.seahawks.com/video/2017/01/08/locker-room-sound-vs-lions-thomas-rawls-has-amazing-feel-game

Sportsillustrated.com:  www.si.com/nfl/2017/01/07/seahawks-lions-thomas-rawls-run-game-nfl-playoffs

Highlight:


Interjú:


2. Doug Baldwin - 11 elkapás, 104 yard, 1 TD

A csapat legjobb elkapója, ott folytatta, ahol abbahagyta. Szerintem amúgy Top10 elkapó a ligában, csak a Tom Brady-Rob Gronkowski kapcsolat hozott össze jobb irányító mutatót, mint az RW-Baldwin kettősé. Rengeteg hasznos elkapása volt most is, ráadásul összehozott egy "butt-reception"-t is.

Amúgy nagyon sajnálja,hogy elkanalazta Kearse elől a TD-t:  www.foxsports.com/nfl/story/doug-baldwin-feels-terrible-stealing-td-catch-teammate-010817?cmpid=feed:-sports-CQ-RSS-Feed

Highlight:
 youtu.be/Jhq-h1plrPw

Interjú:


3. P-Rich - 3 elkapás, 48 yard, 1 TD

A 2. körös nagy reménység, aki három évéből kétszer IR-en végezte. Első évében már kezdett kialakulni a kémia közte és RW között, aztán egy sajnálatos sérülés véget vetett a szezonjának. Tavaly ismét nagy reményekkel vártuk, ám 1 elkapás után ismét IR lett a vége. Idén egészségesnek tűnik és Lockett kiesésével most a snap számai is meg vannak ahhoz, hogy tényező legyen. Tegnap 2 cirkusz elkapása is volt. Remélhetőleg még csak a képességeinek a felszínét kapargatja.

Fieldgulls:  www.fieldgulls.com/2017/1/8/14203358/paul-richardson-seattle-seahawks-detroit-lions-russell-wilson-atlanta-falcons-nfl-playoffs-wild-card

Seattletimes:  www.seattletimes.com/sports/seahawks/paul-richardsons-td-catch-vs-lions-was-spectacular-but-it-was-also-controversial/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_seahawks

Highlight:


4. O-line

Sokat ekézzük őket, a passzvédekezés most is összeomlott az elején, Ifedi és a többiek is csináltak őrült gyenge játékokat/szabálytalanságokat, de a futójáték beindulásával adtak egy kis teret RW-nek, aki így tudta koordinálni a passzjátékot. Bővebben lásd Helm posztját.

NewsTribune:  www.thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/seahawks-insider-blog/article125266394.html

“Tom really emphasized going at these guys,” said rookie right guard Germain Ifedi, who put Detroit defensive tackle A’Shawn Robinson on his back, on his heels and on his way with the rest of his Lions out of the playoffs. “Not as much mirroring them coming off the ball. We really worked this week on going forward and not really side to side. We wanted to go forward.
“I thought (Saturday) was a good start in the playoffs. And we’re trying to build on it.”


5. Russ - 23/30- 224 yard, 2 TD 0 INT

Nem játszott kiemelkedően, de szépen lehozta a meccset. Nyomás alatt nagyon jó számokat hozott, ami a jövőre nézve jót jelenthet:

 media.profootballfocus.com/2017/01/Screen-Shot-2017-01-07-at-11.48.01-PM.png

6. Pete Carroll

Ide csak egy linket rakok, ami egy terjedelmesebb PC interjúhoz vezet. Érdemes elolvasni, rengeteg érdekes dolgot mond sérülésekről (Reece), taktikáról, a meccsről stb:

Seattletimes:  www.seattletimes.com/sports/seahawks/seahawks-coach-pete-carroll-on-seattles-injuries-against-detroit-offensive-line-play-doug-baldwin-and-more/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_seahawks

NFL.com  www.seahawks.com/news/2017/01/07/pete-carroll-shares-injury-updates-26-6-win-over-detroit-lions

On going for it on fourth down at the 2 on the play where Paul Richardson caught a TD pass: “I had a feeling that we were playing OK on D, and we just wanted to go for it, that’s all. We just wanted to go for it, and that was an opportunity to do that. We had looked like we were doing things work. It just felt like we would be able to pull it off.”

7. PFF értékelés

Érdemes elolvasni, pár számot bemásolok:
 www.profootballfocus.com/pro-det-sea-grades/

Top offensive grades:
WR Doug Baldwin, 85.2
WR Paul Richardson, 82.8
LG Mark Glowinski, 81.9
QB Russell Wilson, 81.7
HB Thomas Rawls, 81.6
C Justin Britt, 81.6

Top defensive grades:
LB Bobby Wagner, 89.5
CB Richard Sherman, 85.2
DE Cliff Avril, 78.3
LB K.J. Wright, 76.7
CB DeShawn Shead, 74.4

8. Vegyes

Condotta értékelése:
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/grading-the-game-thomas-rawls-seahawks-defense-aces-wild-card-test-vs-lions/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_seahawks

Sherm interjú:  www.seahawks.com/video/2017/01/07/pete-carroll-vs-lions-press-conference

Tanulságok a meccsből:  12thmanrising.com/2017/01/07/seahawks-vs-lions-takeways-playoff/

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tudom, de frusztralo a sok birózás ha nincs hatása a meccsre
braxa88
Frusztráló? NEKTEK? Frusztráló?

Hát bazmeg, elnézést kell kérjünk. Frusztráló.
MacPhisto
Nektek miert? közötök nem volt a meccshez
Bocs se kezd elfogyni a szépszó a sok sírás miatt
braxa88
Nyugi!

 vignette3.wikia.nocookie.net/forgottenrealms/images/7/72/Gelatinous_Cube.JPG/revision/latest?cb=20070328050648

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tudom, de frusztralo a sok birózás ha nincs hatása a meccsre
braxa88
Frusztráló? NEKTEK? Frusztráló?

Hát bazmeg, elnézést kell kérjünk. Frusztráló.
MacPhisto
Nektek miert? közötök nem volt a meccshez
Bocs de kezd elfogyni a szépszó a sok sírás miatt

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Hihetetlen, hogy ha mi nyerünk akkor rögtön bírózik mindenki. Lehet hogy megvettük a meccseket. Naná, a bírók is Windows-t használnak!!!!!! Meccs előtt látták őket bemenni Paul Allenhez és állítólag egy-egy ismerős dobozzal távoztak.

Viccet félretéve, jobbak voltunk és kész!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Tudom, de frusztralo a sok birózás nincs hatása a meccsre
braxa88
Frusztráló? NEKTEK? Frusztráló?

Hát bazmeg, elnézést kell kérjünk. Frusztráló.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 7 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
azért Rawls 6yard/carry átlaga brutál, nagyon jó volt látni végre egy normális futójátékot
rajta látszik talán a legjobban a győzni akarás
funkyparduc
Nincs annál pricelessebb, amikor egy lions meccs után az ellenfél szurkolótábora belelkesedik a világrekordok után.
Gratulálok a győzelemhez, majd áruljátok el, hogy lehet bekerülni a darling körbe!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM