Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Bennett szerint Gilliamnek, Rawlsnak, Reednek lesz nagy idénye a következő, tavaly Clarkot mondta, az elég jól bejött. Mivel egyre több videót látni, ahogy már most együtt készül Wilsonnal, én McEvoyra tennék. Annyi megbízható special teamert vesztettünk (Coyle, Powell, Williams), hogy ha le nem sérül, tutira be kell férnie az 53-ba.
tejbegrrr!!!
Én örülnék ha nem férne be, mert akkor erősítenénk még WR poszton
Baldwin, Lockett, Richardson, Kearse helye biztos. Egy rookie és egy esetleges veterán igazolássál már McEvoy nem lenne rosteren.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Bennett szerint Gilliamnek, Rawlsnak, Reednek lesz nagy idénye a következő, tavaly Clarkot mondta, az elég jól bejött. Mivel egyre több videót látni, ahogy már most együtt készül Wilsonnal, én McEvoyra tennék. Annyi megbízható special teamert vesztettünk (Coyle, Powell, Williams), hogy ha le nem sérül, tutira be kell férnie az 53-ba.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride

Egyre jobban tetszik Undi kitakarítós szerkezetváltós ötlete.

TGA
Ha jól értem Undit, nem akar ő öltözőt takarítani, csak egyrészt jó néven venné, ha a nagypofájúak is inkább csak semleges sportolódumákat nyomatnának, és nem békétlenkednének folyton, meg ha - akár a védelem rovására is - egy kicsit többet költenénk támadóoldalon (leginkább nyilván a falra).

Azzal sincs baj, ha Lynchet szeretik a még megmaradtak, a konkrét, egyelőre feltételezéseken, meg nem erősített hallomásokon alapuló ügyben nem is nagyon lenne értelme a csapatnak befeszülnie. Beast a sajtóval távolságot tart, és ez aligha róható fel neki, de a csordogáló hírekből azért kiderül, hogy minden bumfordisága ellenére segítőkész, jó arc a személyes kapcsolataiban. Ez a szellem(iség) hadd lengedezzen csak, nem látok ebben problémát, nincs is ebből sok gond. Ha nagyon akarom, legfeljebb Baldwin tavalyi legénykedése jut eszembe a mezszámmal ("ne merészeljék másnak adni a 24-est"), az is idétlen volt ugyan, de tulajdonképpen respektálható.
tejbegrrr!!!
Csak az a baj, hogy nem tudsz nagyon szerkezetet váltani, ha nem takarítasz.
Nekem is pont a Baldwin féle hangoskodás jut eszembe. Nem baj, ha szeretik Lynchet, csak ne legyen már tényező.

He fuckin' left the band HELLO!
 www.youtube.com/watch?v=gFNRaq2Nlgc

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943

Egyre jobban tetszik Undi kitakarítós szerkezetváltós ötlete.

TGA
Ha jól értem Undit, nem akar ő öltözőt takarítani, csak egyrészt jó néven venné, ha a nagypofájúak is inkább csak semleges sportolódumákat nyomatnának, és nem békétlenkednének folyton, meg ha - akár a védelem rovására is - egy kicsit többet költenénk támadóoldalon (leginkább nyilván a falra).

Azzal sincs baj, ha Lynchet szeretik a még megmaradtak, a konkrét, egyelőre feltételezéseken, meg nem erősített hallomásokon alapuló ügyben nem is nagyon lenne értelme a csapatnak befeszülnie. Beast a sajtóval távolságot tart, és ez aligha róható fel neki, de a csordogáló hírekből azért kiderül, hogy minden bumfordisága ellenére segítőkész, jó arc a személyes kapcsolataiban. Ez a szellem(iség) hadd lengedezzen csak, nem látok ebben problémát, nincs is ebből sok gond. Ha nagyon akarom, legfeljebb Baldwin tavalyi legénykedése jut eszembe a mezszámmal ("ne merészeljék másnak adni a 24-est"), az is idétlen volt ugyan, de tulajdonképpen respektálható.

Szerkesztette: tejbegrrr!!!

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Lynchért legjobb esetben feltételes hetedik köröst mondanak odakint. De még valószínűbb, hogy szimplán elengednénk, ha tényleg kérné. Túl sok barátja van az öltözőnkben ahhoz, hogy a csapat megkockáztassa, hogy gyakorlatilag a semmiért keresztbe tegyen neki.

Ha tényleg ezt szeretné, nekem abszolút nem fájna, ha lehúzna Oaklandben még egy évet. Az egészen világos volt, hogy a Seahawks már nem számol vele, az 1 yarddal meg talán ő lett a leginkább megrövidítve. Akár nyugdíjaskodik, akár levezet még valahol, abban nagyjából biztosak lehetünk, hogy a saját kőkemény fején kívül egyéb kényszerítő erőnek nem enged, és örömét fogja lelni abban, amit csinál. Azért ez irígylésre méltó létállapot, nem?
tejbegrrr!!!
Óriási igazság van abban amit írsz sajnos. Egy dologban nem értek egyet, szerintem nem lett megrövidítve, hiszen Lynch megköszönheti a legendát, hogy ő az egyetlen RB a világon, aki bármikor, képes 1 yardot futni.

Amikor olyat olvasok, hogy kinek hány barátja van az öltözőben, akkor mindig elszomorodom. Persze pajtáskodás kell, de egy visszavonult (kvázi felmondott) játékos szelleme ne lengje már be az öltözőt.
Ez egy profi üzlet (legalábbis ezt szokás mondani, amikor saját érdekeket kell védeni). Ennél a csapatnál kicsit sok az érzelem, meg uncsi az is, hogy szeretünk üzengetni.

Egyre jobban tetszik Undi kitakarítós szerkezetváltós ötlete.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Lynchért legjobb esetben feltételes hetedik köröst mondanak odakint. De még valószínűbb, hogy szimplán elengednénk, ha tényleg kérné. Túl sok barátja van az öltözőnkben ahhoz, hogy a csapat megkockáztassa, hogy gyakorlatilag a semmiért keresztbe tegyen neki.

Ha tényleg ezt szeretné, nekem abszolút nem fájna, ha lehúzna Oaklandben még egy évet. Az egészen világos volt, hogy a Seahawks már nem számol vele, az 1 yarddal meg talán ő lett a leginkább megrövidítve. Akár nyugdíjaskodik, akár levezet még valahol, abban nagyjából biztosak lehetünk, hogy a saját kőkemény fején kívül egyéb kényszerítő erőnek nem enged, és örömét fogja lelni abban, amit csinál. Azért ez irígylésre méltó létállapot, nem?

Szerkesztette: tejbegrrr!!!

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Van már ilyen is:

Matthew99
Fizujával nem tudom mit tesz a Raiders.
Nem csodálkoznék, ha a Seattle nem lenne "nagyon jófej" a történtek után.
Én továbbra is szkeptikus vagyok.
TGA
Nem akartam ott folytatni úgyhogy áthozom ide. Mit kérhet érte a Hawks ha tényleg menni akar? És gondolod sokat kérne a Raidersnél ha már ennyire oda akar menni?
Matthew99
Szerintem 6. kör körül
Lezártam a Lynch sztorit fasz kivan azzal, amit művel. Ezzel a lépéssel az az üzenet, hogy a Hox szar hely, debezzeg a Raiders.
Ráadásul jön ezzel az Oakland resident szöveggel úgy, hogy a franchise folytonosan a költözés lázában ég.
Hogy mennyire programfoci a Raiders arról nem is beszélek, ahhoz pedig alázat szükséges. Lynch mit fog ezzel kezdeni, azt nem tudom.
TGA
Az nem sok. Lynch döntéseit dolgait tudtommal inkább az érzelmek irányítják és nem az esze. Márpedig ha a Raiders megpendítette neki, hogy örülnének ha náluk játszana, akkor tuti jó helyre tapintottak. Innentől az se érdekli, hogy mit gondol Seattle csapatostól, szurkolóstól még ha ő ott is lett valaki, mert a "szülőfaluja" hívja. Nyilván az oaklandi emberek a hullám másik csúcsán vannak a hír hallatán, mint te.
Matthew99
Azt hiszem a mondanivalóm lényegi része felett elsiklottál. De jól látod Lynch szimpátia indexe ezzel a húzással zuhan nálam. Hozzáteszem az is igaz, hogy tavaly eljött egy meccsre pajtáskodni.
TGA
Az átlag ember Lynch fejével képtelen gondolkodni. Szerintem nekünk is kár ezzel próbálkozni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Van már ilyen is:

Matthew99
Fizujával nem tudom mit tesz a Raiders.
Nem csodálkoznék, ha a Seattle nem lenne "nagyon jófej" a történtek után.
Én továbbra is szkeptikus vagyok.
TGA
Nem akartam ott folytatni úgyhogy áthozom ide. Mit kérhet érte a Hawks ha tényleg menni akar? És gondolod sokat kérne a Raidersnél ha már ennyire oda akar menni?
Matthew99
Szerintem 6. kör körül
Lezártam a Lynch sztorit fasz kivan azzal, amit művel. Ezzel a lépéssel az az üzenet, hogy a Hox szar hely, debezzeg a Raiders.
Ráadásul jön ezzel az Oakland resident szöveggel úgy, hogy a franchise folytonosan a költözés lázában ég.
Hogy mennyire programfoci a Raiders arról nem is beszélek, ahhoz pedig alázat szükséges. Lynch mit fog ezzel kezdeni, azt nem tudom.
TGA
Az nem sok. Lynch döntéseit dolgait tudtommal inkább az érzelmek irányítják és nem az esze. Márpedig ha a Raiders megpendítette neki, hogy örülnének ha náluk játszana, akkor tuti jó helyre tapintottak. Innentől az se érdekli, hogy mit gondol Seattle csapatostól, szurkolóstól még ha ő ott is lett valaki, mert a "szülőfaluja" hívja. Nyilván az oaklandi emberek a hullám másik csúcsán vannak a hír hallatán, mint te.
Matthew99
Azt hiszem a mondanivalóm lényegi része felett elsiklottál. De jól látod Lynch szimpátia indexe ezzel a húzással zuhan nálam. Hozzáteszem az is igaz, hogy tavaly eljött egy meccsre pajtáskodni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Van már ilyen is:

Matthew99
Fizujával nem tudom mit tesz a Raiders.
Nem csodálkoznék, ha a Seattle nem lenne "nagyon jófej" a történtek után.
Én továbbra is szkeptikus vagyok.
TGA
Nem akartam ott folytatni úgyhogy áthozom ide. Mit kérhet érte a Hawks ha tényleg menni akar? És gondolod sokat kérne a Raidersnél ha már ennyire oda akar menni?
Matthew99
Szerintem 6. kör körül
Lezártam a Lynch sztorit fasz kivan azzal, amit művel. Ezzel a lépéssel az az üzenet, hogy a Hox szar hely, debezzeg a Raiders.
Ráadásul jön ezzel az Oakland resident szöveggel úgy, hogy a franchise folytonosan a költözés lázában ég.
Hogy mennyire programfoci a Raiders arról nem is beszélek, ahhoz pedig alázat szükséges. Lynch mit fog ezzel kezdeni, azt nem tudom.
TGA
Az nem sok. Lynch döntéseit dolgait tudtommal inkább az érzelmek irányítják és nem az esze. Márpedig ha a Raiders megpendítette neki, hogy örülnének ha náluk játszana, akkor tuti jó helyre tapintottak. Innentől az se érdekli, hogy mit gondol Seattle csapatostól, szurkolóstól még ha ő ott is lett valaki, mert a "szülőfaluja" hívja. Nyilván az oaklandi emberek a hullám másik csúcsán vannak a hír hallatán, mint te.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Van már ilyen is:

Matthew99
Fizujával nem tudom mit tesz a Raiders.
Nem csodálkoznék, ha a Seattle nem lenne "nagyon jófej" a történtek után.
Én továbbra is szkeptikus vagyok.
TGA
Nem akartam ott folytatni úgyhogy áthozom ide. Mit kérhet érte a Hawks ha tényleg menni akar? És gondolod sokat kérne a Raidersnél ha már ennyire oda akar menni?
Matthew99
Szerintem 6. kör körül
Lezártam a Lynch sztorit fasz kivan azzal, amit művel. Ezzel a lépéssel az az üzenet, hogy a Hox szar hely, debezzeg a Raiders.
Ráadásul jön ezzel az Oakland resident szöveggel úgy, hogy a franchise folytonosan a költözés lázában ég.
Hogy mennyire programfoci a Raiders arról nem is beszélek, ahhoz pedig alázat szükséges. Lynch mit fog ezzel kezdeni, azt nem tudom.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Van már ilyen is:

Matthew99
Fizujával nem tudom mit tesz a Raiders.
Nem csodálkoznék, ha a Seattle nem lenne "nagyon jófej" a történtek után.
Én továbbra is szkeptikus vagyok.
TGA
Nem akartam ott folytatni úgyhogy áthozom ide. Mit kérhet érte a Hawks ha tényleg menni akar? És gondolod sokat kérne a Raidersnél ha már ennyire oda akar menni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 threestepdrop.com/2017/03/19/a-look-at-the-film/

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Shead és Willson is maradt 1évre és össz 4,5Mért. Fasza
Clady kéne még és az még faszább
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na, Oday Aboushi is érkezett az O falba. Erősítés?
krankovics
Csere

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Na, Oday Aboushi is érkezett az O falba. Erősítés?

http://seahawks.hu
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ryan Clady vizitált ma.
Beki
Over the top

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ryan Clady vizitált ma.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Willson + 1 év ???

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Shead +1 év 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 twitter.com/AdamSchefter/status/842712459379204096
Matthew99
Én azt mondom, cseréljük el Crabtreere, hogy Sherm garantáltan agyvérzést kapjon még a nyáron. 😊
tejbegrrr!!!
TC-ben 1 szobát kapnának.... 😛

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 twitter.com/AdamSchefter/status/842712459379204096
Matthew99
Én azt mondom, cseréljük el Crabtreere, hogy Sherm garantáltan agyvérzést kapjon még a nyáron. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
 twitter.com/AdamSchefter/status/842712459379204096


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azt pofázgatják, hogy Sherman manapság nincs túl jóban az edző bácsikkal, akik jó ajánlat esetén nem is zárkóznak el az eladásától.
Stez
Nagyjából azóta van így, mióta megfenyegetett egy újságírót, hogy tönkreteszi. De természetesen vérostobán csinálta, és elég nagy balhé lett.
Az akkori "mondás" szerint tulajdonosi sugallat jött, hogy Sherman vállalhatatlan.
Ekkor ült le vele PC több alkalommal.
Állítólag megállapodtak, meg helyre tették a dolgokat, de hogy ebből mi igaz, azt nem tudjuk.
TGA
Fanforumok kinyomozták, hogy honnét jött ez az egész. Nulla hitelesség, vihar a biliben. Twitteren már az is megjelent tegnap, hogy a Dolphinsba cseréltük 😀

Amúgy akármennyire is légből kapott, én simán elcserélném, nevelő célzattal (tudom ezzel a véleménnyel kisebbségben vagyok). Mindazonáltal igaza van a kinti szurkolótársainkank, Sherm csak az egyik betegség a lockerroomban. Doug Baldwin legalább akkora gyökér, csak ő aztán tényleg elmozdíthatatlan még.

Ezzel együtt sem hiszem, hogy megvalósulhatna egy csere 😊 (...mondjuk elpasszolnám Thomasért meg valami jó pickért a Brownsba, aztán drafton tölteném a védelmet, csak hát ez is álom scenario lenne több szempontból is)
undisputedly
Undi, nem zörög a haraszt. Sejtjük, hogy PC-vel nem jön ki. Ma úgyis telefonálok haza, azt megkérdezem a kelmeimet.
Ha Sherman megy, az kvázi rebuild kezdete lenne.

Dougóvál mi baj van? Baldwin szerintem nagyon sokat változott előnyére, és vele ki is jön PC.

Ja és mielőtt bárki beköszönne ezzel, az hogy Undi nem kedveli Shermant (ahogy én sem) nem jelenti azt, hogy nem vagyunk die hard Hawks fanok.

Szerk.: viszont az időzítés egészen zseniális. Ha ez így volt kitalálva, akkor eszméletlen. 😊
TGA
+1 😀 Én is próbáltam előre védekezni a negatív percepció ellen.

Szerintem 3 játékos van, akik jelenléte kockázatot *jelent és ez a kockázat folyamatos kezelést igényel. Sherm, Bennett és Baldwin.
Ők azok, akiknek az "igazságérzete" és az egója olyan kombinációt tesz ki, ami egy pont után már komoly fejfájást okoz a csapatnak. DB pl mindig minden konfrontációban "ott van", nyilatkozik róla, kikel az edzők ellen (vagy éppen az államügyész ellen) stb. Idén kevésbé volt rá időm -PO-t leszámítva-, hogy kövessem a nyilatkozatokat, de nekem mindig úgy jött le, hogy ő tipikusan olyan karakter, aki ha kell, össze tudja hozni a csapattagokat, de ha az érdeke vagy a social justice-ről alkotott képe úgy kívánja, simán széttöri azt a törékeny egyensúlyt, ami meg van egy jó öltözőben.
Insider infót mindig szívesen látunk, tény valóban sokat mondó, hogy Sherm milyen pöcs volt a szezon végén-valami tényleg nincs rendben-, de egyszerűen reaálisan nézve nem elég tökös JS ahhoz, hogy meglépje.

Viszont ha úgy alakulna, legalább esély lenne ismét olcsó, nagy potenciállal bíró védőket beépíteni a draftról. Ebből hiány volt az elmúlt 1-2 évben 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Elég király, hogy az új RB-vel kapcsolatban mindehol a súlya kerül szóba. Remélem nem lesz gond vele és rombolni fog, mint ahogy Rawls is egészséges lesz. Mondjuk én Lacyt úgy irattam volna alá, hogy ha bizonyos súly fölé megy akkor fizet. Sokkal szarabb érzés ha a már megszerzett pénzt kell visszaadnod, mint ha nem is kapod meg.

Matthew99
New Seahawks RB Eddie Lacy's contract includes monthly weight clauses.
Lacy gets $55,000 for every month he meets the team's target weight. It's 255 for May, 250 for June and August, and 245 for the season. It jibes with Pete Carroll's Tuesday assertion that the Seahawks want Lacy to play in the 240s. Even with Lacy currently in the 260s, they're perfectly reasonable goals. Lacy will be on the wrong side of a career crossroads if he can't get in shape this season.
PEEtör
És ez pont nem az, mint amit @Matthew99 mond, hiszen ez alapján nem kapja meg a havi "súly bónuszt", Matthew99 viszont azt írta, hogy motivációként úgy kellett volna aláíranti, hogy ő fizet a csapatnak, ha nem éri el az adott mérföldkövet 😀 Nyilván ez példanélküli lenne az nfl contractoknál, de azért elég funny lenne 😀
undisputedly
Kösz, hogy lefordítottad nekem. 😊
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Azt pofázgatják, hogy Sherman manapság nincs túl jóban az edző bácsikkal, akik jó ajánlat esetén nem is zárkóznak el az eladásától.
Stez
Nagyjából azóta van így, mióta megfenyegetett egy újságírót, hogy tönkreteszi. De természetesen vérostobán csinálta, és elég nagy balhé lett.
Az akkori "mondás" szerint tulajdonosi sugallat jött, hogy Sherman vállalhatatlan.
Ekkor ült le vele PC több alkalommal.
Állítólag megállapodtak, meg helyre tették a dolgokat, de hogy ebből mi igaz, azt nem tudjuk.
TGA
Fanforumok kinyomozták, hogy honnét jött ez az egész. Nulla hitelesség, vihar a biliben. Twitteren már az is megjelent tegnap, hogy a Dolphinsba cseréltük 😀

Amúgy akármennyire is légből kapott, én simán elcserélném, nevelő célzattal (tudom ezzel a véleménnyel kisebbségben vagyok). Mindazonáltal igaza van a kinti szurkolótársainkank, Sherm csak az egyik betegség a lockerroomban. Doug Baldwin legalább akkora gyökér, csak ő aztán tényleg elmozdíthatatlan még.

Ezzel együtt sem hiszem, hogy megvalósulhatna egy csere 😊 (...mondjuk elpasszolnám Thomasért meg valami jó pickért a Brownsba, aztán drafton tölteném a védelmet, csak hát ez is álom scenario lenne több szempontból is)
undisputedly
Undi, nem zörög a haraszt. Sejtjük, hogy PC-vel nem jön ki. Ma úgyis telefonálok haza, azt megkérdezem a kelmeimet.
Ha Sherman megy, az kvázi rebuild kezdete lenne.

Dougóvál mi baj van? Baldwin szerintem nagyon sokat változott előnyére, és vele ki is jön PC.

Ja és mielőtt bárki beköszönne ezzel, az hogy Undi nem kedveli Shermant (ahogy én sem) nem jelenti azt, hogy nem vagyunk die hard Hawks fanok.

Szerk.: viszont az időzítés egészen zseniális. Ha ez így volt kitalálva, akkor eszméletlen. 😊

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S