Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mondjuk kíváncsi lennék hogy ezt a véleményét milyen érvekkel támasztaná alá ha nem csak itt a fórumon hangoztatná hanem mondjuk belemondaná ET szemébe...
Medvepapa
Jajj, ez fájt 😊 Ne menjünk már le erre a szintre. Legközelebb le se írjam a véleményemet, mert E.T. jobb játékos, mint én lennék?

Én úgy látom, hogy -mint minden sikeres frencsájz felszínre emelkedésénél- együtt volt 2010-12 körül pár olyan tényező ami egy kis szerencsével megfűszerezve SB címet és a liga történetének talán legjobb védelmét adta hozzá a frencsájz rezüméjéhez.

Ilyenek voltak pl a (i) minden körülmények közötti versenyhelyzet teremtés, (ii) fiatal, sikerre éhes játékosok draftolása, (iii) a liga dinamikájába pont beleillő run-run-boom vízió, (iv) kicsi, de lelkes frencsájz a megfelelő ownershippel stb.

Ebből én úgy látom, hogy egyedül az utolsó pont maradt meg. A roster kicsit megmerevedett, kialakultak a véleményvezérek, akikhez nem lehet nyúlni, mert lázadás lesz a többi nagyszájú vezetésével, a versenyhelyzet teremtés alábbhagyott, megelégszünk a Webb és Sowell szerű emberek beépítésével, úgy, hogy a GM sem hisz abban, hogy bármi pozitív hozadéka lehetne a játékuknak, a szabályváltozások és az NFL trendek változása miatt a run-run-boom és a kemény press-coverre építő védelem már nem olyan előnyös stb.

Erre mondják ugye, hogy sokkal könnyebb a csúcsra felérni, mint ott megragadni.

Könnyebb egy rostert felépíteni, mint egy megmerevedett keretet megfelelően mozgatni, könnyebb egy üres rostert feltölteni fiatal/éhes játékosokkal, mint ha már van egy-két "sztárod", akit nem válthatsz le stbstb. Én úgy látom, hogy a stábunk nem igazán tud megbírkózni ezekkel a feladatokkal, és görcsösen ragaszkodunk ahhoz, ami már egyszer bevált. Nincs relatív-innováció. Nincs olyan mértékű input a rosterbe, amit elvárnék. Ilyen Wilhoit meg Jockel (ő azért remélem közepes szintet hoz majd), Webb, Sowell szerű embereket hozunk, akikben nincs fejlődési potenciál. Kevés az "éhes fiatal", mint amilyen Wagner/Sherm/Russ volt régen. És ezt nem feltétlen a képességekre értem, de a mentalitásra is. Ráadásul én amondó vagyok, hogy a védelem dominanciájáról (ami a sapkát és az erőforrásokat illeti) át kellene térnünk egy jobban balanszolt csapat képére, ha már itt egy frencsájz irányító, akinek olyan szinten meg kellene nyújtani a karrierjét, amennyire csak lehet, az pedig ilyen fallal nem fog menni.

Persze bizakodok, és remélem, hogy összeállnak a dolgok, meg hát hol van az előírva, hogy minden évben PO-ba kell menni? 😊

Szerk: Amúgy igen, ahogy Helm is írja, ez a kicker téma is fail szagúan lett kezelve, mint ahogy tavaly a "longsnapperen spóroljunk fél milliót" project is epic fail lett.

Szerk 1: Az idei draftclassunk nagyon jó lesz 😊

Szerk 2: Konklúzió: Én egy-egy nagyszájút elcserélnék, hogy üzenetet küldjek a csapat többi tagjának, és olyan karakterű játékosokkal próbálnám meg feltölteni a csapatot, akik nem kérdőjelezik meg minden döntését az edzőnek...a kamerák előtt... Ez így nem egészséges, és a PC sajttájból is kitűnt, hogy a vezetés is így gondolja. Szerkezetileg pedig többet költenék az OL-re, veteránokkal próbálnám megoldani, a védelembe pedig draftolnék magasan.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Szerintem jan 15. és március eleje közt nem 3 hét van. 😊

Ne nagyon felejtsük el, hogy az 'OK jövök, akarom" bőven belenyúlt a FA tervezési időszakba.
Pont Thomas az utolsó akiről feltételezem, hogy rosszat akarna a franchisenek, ezért gondolom, hogy nem pillanatnyi megingás volt a részéről. Azt sem feltételezem Thomasról, hogy CryBaby.
Egyszerűen az élethelyzet hívta ezt elő belőle. Nem tudjuk mi ez az élethelyzet, azt sem tudjuk, hogy elmúlt-e, vagy csak felülkerekedett benne a "visszamegyek, és megmutatom"/ "mit csinálok ha nem lesznek a srácok". Nem tudjuk.

Cristiane Santos sosem mondott olyat, hogy OK sosem térek vissza a gauntletbe, vagy abbahagyom a Jiu-t.
Rhonda Rousey mondott ilyet, majd visszatért, és kiütötték.

A többit Undival egyeztesd!

A pénzt ne keverjük ide számomra értelmezhetetlen, de kérem ebbe ne merüljünk el
Graham jó kérdés, bár szerintem nem fejtörő, mert nem akkora tényező, hogy Kammel együtt emlegessük.

Milyen jól fel lehet dobni egy offseasont
TGA
Lehet más médiát figyeltünk, most sokat nem akarok keresgélni de december elején sérült meg és karácsonykor már tweetelte hogy biztosan visszatér jövőre. És ez csak a médiamegjelenés, feltételezem a stábbal gyakrabban beszélt...tehát FA időszakra már biztosan tervezhettek vele. Egyébként a roto is lehozta a tweetet, így nem kerestem sokat:  www.rotoworld.com/player/nfl/5703/earl-thomas
December 24. - Ez durván 3 hét, de szerintem a csapat már több információ birtokában volt mint mi.

Az biztos, hogy nem pillanatnyi elkeseredésről volt, valóban komolyan foglalkozhatott a gondolattal. De mivel visszatér, erre kell koncentrálni. Ha rövid időre TERVEZNE, szerintem akkor arról a csapat tudna, merem feltételezni, hogy van ilyen viszony közte és a többiek között. Ha meg nem tervezi de valamiért netán mégis megtörténik, azzal meg mit lehet kezdeni? Be kell nyelni a békát és menni tovább, az élet nem áll meg, Seahawks lesz ET nélkül, nem ugyanaz de lesz. Hogy ez 2 vagy 5 év múlva lesz az a jövő. Ami igaz, hogy ez a csapat még mindig "win now" módban van, és ez alapján kell nézni az összképet szerintem, aminek még része ET és ennek örülni kell.

A "win now" módba Graham is beleillik, de a vele való játék hatékonyságán javítani kell ha jót akarunk. Hosszabbításról akkor lehet majd beszélni ha ez megvalósul, ezért idén nem hiszem hogy asztalon lesz, inkább Chancellor. Igazad van, a két játékos fontossági rátájáról kár vitát nyitni. Ezért is remélem, hogy Kam szerződését még idén rendbe rakja a stáb, a lehetőség megvan rá.
Medvepapa
Félreértés ott van, hogy én direkt nem a sérülés és a rehab program közötti időről beszélek.
Azért írtam, a jant mert a Falcons meccs előtt még nem tudtunk pontosan semmit a lábtörésen kívül, illetve annyi, hogy a rehab-program elindult, és haladgat. (amíg mankó van, addig azért ezt a tényleges végső diagnózist meg rehabot kezeljük csínján)
Március elején jött a nagy bejelentés, hogy találgatásnak vége. OK akarja nagyon. Én csak erről a periódusról beszélek, nekem ez a fontos A sérülés és a Falcons meccs közötti időszakot nem tartottam volna fairnek felhozni vele szemben, mert még nem tudhatta ő sem, hogy a rehab mennyire lehet sikeres. Ez a másfél hónap az, ami nekem fontos, itt már megvolt a rehab program.
Az FA program egész évben folyik kis túlzással, de a schedule februártól éles.DE pont azért írtam, mert nem feltételezem Thomasról, hogy bármilyen szinten rosszat akar, vagy megszígatni akárkit is. Azt hiszem 3 hónapja is azt írtam, hogy Earl komoly srác, nem beszél a levegőbe.
- A többi nekem OK.

- A win now és Graham dologban azért nem hiszek. mert már nem hiszik az ellenfelek sem, hogy rá van felprogramozva a támadójáték. Russ és közte van valami, de messze nem az igazi.
Tavalyi volt az első év, hogy nem tic tic tic tac (3 definiált ütem) játékhívásunk volt Bevell részéről, tehát a programozott játékok hosszabbak voltak mint 3 ütem. Ez Russnak is nagyobb szabadságot ad. Így lett 970 yard Graham neve mellett.
Sajnos a falnak köszönhetően nem tudjuk, hogy hány yard, és pont maradt a zsákban.

Ezért is állok ambivalensen a szerkezetváltás kérdéséhez, és még mindig oda húz a szívem, hogy ne váltsunk szerkezetet idén, mert el kellene eresztenünk néhány olyan remek játékost, akivel még i2 évig halvány sanszunk van egy SB-re.
Ugyanakkor az eszemmel tudom, hogy a támadójátékunk annyira labilis, amire még egy D wins csempiöncsip utat nem alapoznék.

Na és a rugó kérdést ki sem veséztük

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szerintem jan 15. és március eleje közt nem 3 hét van. 😊

Ne nagyon felejtsük el, hogy az 'OK jövök, akarom" bőven belenyúlt a FA tervezési időszakba.
Pont Thomas az utolsó akiről feltételezem, hogy rosszat akarna a franchisenek, ezért gondolom, hogy nem pillanatnyi megingás volt a részéről. Azt sem feltételezem Thomasról, hogy CryBaby.
Egyszerűen az élethelyzet hívta ezt elő belőle. Nem tudjuk mi ez az élethelyzet, azt sem tudjuk, hogy elmúlt-e, vagy csak felülkerekedett benne a "visszamegyek, és megmutatom"/ "mit csinálok ha nem lesznek a srácok". Nem tudjuk.

Cristiane Santos sosem mondott olyat, hogy OK sosem térek vissza a gauntletbe, vagy abbahagyom a Jiu-t.
Rhonda Rousey mondott ilyet, majd visszatért, és kiütötték.

A többit Undival egyeztesd!

A pénzt ne keverjük ide számomra értelmezhetetlen, de kérem ebbe ne merüljünk el
Graham jó kérdés, bár szerintem nem fejtörő, mert nem akkora tényező, hogy Kammel együtt emlegessük.

Milyen jól fel lehet dobni egy offseasont
TGA
Lehet más médiát figyeltünk, most sokat nem akarok keresgélni de december elején sérült meg és karácsonykor már tweetelte hogy biztosan visszatér jövőre. És ez csak a médiamegjelenés, feltételezem a stábbal gyakrabban beszélt...tehát FA időszakra már biztosan tervezhettek vele. Egyébként a roto is lehozta a tweetet, így nem kerestem sokat:  www.rotoworld.com/player/nfl/5703/earl-thomas
December 24. - Ez durván 3 hét, de szerintem a csapat már több információ birtokában volt mint mi.

Az biztos, hogy nem pillanatnyi elkeseredésről volt, valóban komolyan foglalkozhatott a gondolattal. De mivel visszatér, erre kell koncentrálni. Ha rövid időre TERVEZNE, szerintem akkor arról a csapat tudna, merem feltételezni, hogy van ilyen viszony közte és a többiek között. Ha meg nem tervezi de valamiért netán mégis megtörténik, azzal meg mit lehet kezdeni? Be kell nyelni a békát és menni tovább, az élet nem áll meg, Seahawks lesz ET nélkül, nem ugyanaz de lesz. Hogy ez 2 vagy 5 év múlva lesz az a jövő. Ami igaz, hogy ez a csapat még mindig "win now" módban van, és ez alapján kell nézni az összképet szerintem, aminek még része ET és ennek örülni kell.

A "win now" módba Graham is beleillik, de a vele való játék hatékonyságán javítani kell ha jót akarunk. Hosszabbításról akkor lehet majd beszélni ha ez megvalósul, ezért idén nem hiszem hogy asztalon lesz, inkább Chancellor. Igazad van, a két játékos fontossági rátájáról kár vitát nyitni. Ezért is remélem, hogy Kam szerződését még idén rendbe rakja a stáb, a lehetőség megvan rá.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ahelyett hogy örülnénk hogy visszatért bele az élet egy elkeseredett tweet miatt megy a rinya. Sztem érthető a dolog, legalábbis el tudom képzelni mennyire szarul érezhette magát, kijött egy ilyen és akkor mi van?! Azóta lehiggadt, és készül a köv. szezonra. És ha visszavonult volna megteheti. Ő is ember. Csak köszönhetjük hogy láttuk játszani, azért meg hála hogy Seattleben. Remélem azért még sokáig látjuk majd itt, Kammel együtt.
Medvepapa
- Akkor ne rinyálj hanem örülj! Ha már így a Tsz.1 személyt használod. 😀
- Nem egy tweetről beszélünk, hanem egy egy-két hétnél picit azért hosszabb tipródásról.
Tudom, mert a visszatérő, önbizalommal teli tweetet én linkeltem (nagy örömmel-hozzáteszem), pár hete.

- A sérülése rehabos, ez tény, de azért páran visszajöttek belőle pl. az MMA regnáló nagyasszonya.
- A senki nem mondta, hogy nem kell megköszönni neki. Visszavonulhat, simán, hiszen megköszöni a Hox a bankszámlán.
Én annyit írtam, hogy benne van a levegőben, hogy már nem tart soká. És egyetértek azzal az Undi féle megállapítással, hogy, ha valaki menni akar, menjen.
TGA
Ha valaki nem rinyál és próbál pozitívan gondolkodni az én vagyok inkább nem Te meg Undi, de értem a viccet. 😊
Ja jó, egy háromhetes "tipródásról". Nagy ügy. Amúgy meg joga van tipródni is egy lábműtét után, ha már csak a seggén feküdhet mikor a játék a mindene. Nekem Undi elszólása miszerint egy "statement" - amelyik fogalmazás már sántít, mert a megfordult a fejében, a gondolataiban az nem "statement" - elfedi az amit addig tett azért erős volt és nem tetszett. Lehet rosszul fogalmazott vagy tényleg így gondolja(ez esetben sajnálom), de elhangzott. Mondjuk kíváncsi lennék hogy ezt a véleményét milyen érvekkel támasztaná alá ha nem csak itt a fórumon hangoztatná hanem mondjuk belemondaná ET szemébe...
A pénzt ne keverjük bele, nem a mi pénzünk. Azt hogy idő előtt visszavonulna, azért erre az NFL szerződései részben fel vannak készülve.
Csak nyersen én is, ha menni akar menjen. De ET-vel kapcsolatban ez már nem állja meg a helyét. December közepén még talán, de most már nem, alig várja hogy visszatérjen. A stáb remélem figyel Kam hosszabbítására, akár már idén. Szerintem igen. Vajon Grahammal mi lesz? Ő szerintem nagyobb fejtörő.
Medvepapa
Szerintem jan 15. és március eleje közt nem 3 hét van. 😊

Ne nagyon felejtsük el, hogy az 'OK jövök, akarom" bőven belenyúlt a FA tervezési időszakba.
Pont Thomas az utolsó akiről feltételezem, hogy rosszat akarna a franchisenek, ezért gondolom, hogy nem pillanatnyi megingás volt a részéről. Azt sem feltételezem Thomasról, hogy CryBaby.
Egyszerűen az élethelyzet hívta ezt elő belőle. Nem tudjuk mi ez az élethelyzet, azt sem tudjuk, hogy elmúlt-e, vagy csak felülkerekedett benne a "visszamegyek, és megmutatom"/ "mit csinálok ha nem lesznek a srácok". Nem tudjuk.

Cristiane Santos sosem mondott olyat, hogy OK sosem térek vissza a gauntletbe, vagy abbahagyom a Jiu-t.
Rhonda Rousey mondott ilyet, majd visszatért, és kiütötték.

A többit Undival egyeztesd!

A pénzt ne keverjük ide számomra értelmezhetetlen, de kérem ebbe ne merüljünk el
Graham jó kérdés, bár szerintem nem fejtörő, mert nem akkora tényező, hogy Kammel együtt emlegessük.

Milyen jól fel lehet dobni egy offseasont

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ahelyett hogy örülnénk hogy visszatért bele az élet egy elkeseredett tweet miatt megy a rinya. Sztem érthető a dolog, legalábbis el tudom képzelni mennyire szarul érezhette magát, kijött egy ilyen és akkor mi van?! Azóta lehiggadt, és készül a köv. szezonra. És ha visszavonult volna megteheti. Ő is ember. Csak köszönhetjük hogy láttuk játszani, azért meg hála hogy Seattleben. Remélem azért még sokáig látjuk majd itt, Kammel együtt.
Medvepapa
- Akkor ne rinyálj hanem örülj! Ha már így a Tsz.1 személyt használod. 😀
- Nem egy tweetről beszélünk, hanem egy egy-két hétnél picit azért hosszabb tipródásról.
Tudom, mert a visszatérő, önbizalommal teli tweetet én linkeltem (nagy örömmel-hozzáteszem), pár hete.

- A sérülése rehabos, ez tény, de azért páran visszajöttek belőle pl. az MMA regnáló nagyasszonya.
- A senki nem mondta, hogy nem kell megköszönni neki. Visszavonulhat, simán, hiszen megköszöni a Hox a bankszámlán.
Én annyit írtam, hogy benne van a levegőben, hogy már nem tart soká. És egyetértek azzal az Undi féle megállapítással, hogy, ha valaki menni akar, menjen.
TGA
Ha valaki nem rinyál és próbál pozitívan gondolkodni az én vagyok inkább nem Te meg Undi, de értem a viccet. 😊
Ja jó, egy háromhetes "tipródásról". Nagy ügy. Amúgy meg joga van tipródni is egy lábműtét után, ha már csak a seggén feküdhet mikor a játék a mindene. Nekem Undi elszólása miszerint egy "statement" - amelyik fogalmazás már sántít, mert a megfordult a fejében, a gondolataiban az nem "statement" - elfedi az amit addig tett azért erős volt és nem tetszett. Lehet rosszul fogalmazott vagy tényleg így gondolja(ez esetben sajnálom), de elhangzott. Mondjuk kíváncsi lennék hogy ezt a véleményét milyen érvekkel támasztaná alá ha nem csak itt a fórumon hangoztatná hanem mondjuk belemondaná ET szemébe...
A pénzt ne keverjük bele, nem a mi pénzünk. Azt hogy idő előtt visszavonulna, azért erre az NFL szerződései részben fel vannak készülve.
Csak nyersen én is, ha menni akar menjen. De ET-vel kapcsolatban ez már nem állja meg a helyét. December közepén még talán, de most már nem, alig várja hogy visszatérjen. A stáb remélem figyel Kam hosszabbítására, akár már idén. Szerintem igen. Vajon Grahammal mi lesz? Ő szerintem nagyobb fejtörő.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Hamarosan meglesz a szavazás a 15 szabály-módosításról.
Csatolom:
 bleacherreport.com/articles/2699719-nfl-owners-to-vote-on-15-potential-rule-changes-including-overtime-length

Mi is beadtunk kérelmet közösen a Buffaloval:
Coaches can challenge any play but ones ending in points or turnovers
Szerintem fontos. A dolog szépsége, hogy a két franchise ugyanarra a meccsre hivatkozott 😊 😊 😊

Amúgy átnézve a javaslatokat gyanítom idén is "puhulni fog a játék". No comment csak így érzem.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ahelyett hogy örülnénk hogy visszatért bele az élet egy elkeseredett tweet miatt megy a rinya. Sztem érthető a dolog, legalábbis el tudom képzelni mennyire szarul érezhette magát, kijött egy ilyen és akkor mi van?! Azóta lehiggadt, és készül a köv. szezonra. És ha visszavonult volna megteheti. Ő is ember. Csak köszönhetjük hogy láttuk játszani, azért meg hála hogy Seattleben. Remélem azért még sokáig látjuk majd itt, Kammel együtt.
Medvepapa
- Akkor ne rinyálj hanem örülj! Ha már így a Tsz.1 személyt használod. 😀
- Nem egy tweetről beszélünk, hanem egy egy-két hétnél picit azért hosszabb tipródásról.
Tudom, mert a visszatérő, önbizalommal teli tweetet én linkeltem (nagy örömmel-hozzáteszem), pár hete.

- A sérülése rehabos, ez tény, de azért páran visszajöttek belőle pl. az MMA regnáló nagyasszonya.
- A senki nem mondta, hogy nem kell megköszönni neki. Visszavonulhat, simán, hiszen megköszöni a Hox a bankszámlán.
Én annyit írtam, hogy benne van a levegőben, hogy már nem tart soká. És egyetértek azzal az Undi féle megállapítással, hogy, ha valaki menni akar, menjen.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ahelyett hogy örülnénk hogy visszatért bele az élet egy elkeseredett tweet miatt megy a rinya. Sztem érthető a dolog, legalábbis el tudom képzelni mennyire szarul érezhette magát, kijött egy ilyen és akkor mi van?! Azóta lehiggadt, és készül a köv. szezonra. És ha visszavonult volna megteheti. Ő is ember. Csak köszönhetjük hogy láttuk játszani, azért meg hála hogy Seattleben. Remélem azért még sokáig látjuk majd itt, Kammel együtt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
braxa88
Ez önmagában örvendetes hír, de valójában szomorú. McDougald szerintem leginkább csere. Szóval igazat írsz.

Ami gond, és felhívnám a figyelmet, hogy a kezdőkön kell gondolkozni, illetve a kezdő poszt kontinuitásán
Sajnos nálunk a jelenlegi szerkezetben (utalnék Undi szerkezetváltás gondolatára) senki nem elég jó, aki saját jogán nem kezdő szint. Draftról meg kell oldani.
TGA
utóbbi 2évben kezdő volt Tampában, NFL szinten egy átlagos kezdő S volt, jobbat 2Mért nem találunk, ráaádsul ő tud SS-t, FS-t és akár nickelt is játszani.
Mit kell megoldani? hozni kell egy kezdő S-t(1-2.kör)? nagyon nem értek egyet vele, McDougald szerződtetése után 5.körnél hamarabb nem is nagyon kéne S.
(Chancellor hosszabbítása alap)
braxa88
Hogy a Tampában egy tök másik szerkezetben kezdő, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy itt is bele tud lépni a kezdő S csukájába hosszú távon. Mike Portnoy kiesett a Dream Theaterből, és meredeken zuhan a színvonal. Nem azért mert nem jó dobos az utód, hanem mert nem tud olyan dalokat írni, vagy, mert nem mondja Petrukkinak, hogy figyelj John ez szar, ezt hagyjuk.

Nálunk a két S sarok-köve a csapatnak, az agyuk, a látásuk a képességeik miatt.

Hány meccset volt Chancellor és Earl egyszerre a pályán tavaly? Nem sokat.
Tavaly előtt? Akkor volt talán az a kis holdout ügy.
Jövőre szerződni kéne az öregedő Kammel. Talán utolsó nagy szerződése.Biztos sima úgy lesz.

Earl rehabja jól halad. Igaz, hogy pár hónapja még a visszavonuláson gondolkodott, egy olyan sérülés után, ami NFL-ben nagyon nem a karrier ending kategória. Meddig fogja odatenni magát?

Ha ez a szerkezet marad, akkor minőségi S-t kell találni.
TGA
Remélem sokáig oda teszi magát Earl, ahogy követem instagrammon meg facen, eléggé belelendült az edzésbe.
Oszi
Tyson mondta: A szorítóban mindenkinek van egy terve, aztán kiütik.- Meglátjuk, de nehogy úgy járjunk, hogy egy esetleges Kam távozást követően neki se legyen kedve tovább játszani.
TGA
Én ezt a műbalhét alapból nem értem. Anno pont az volt a lényeg, hogy sikerre éhes, bizonyítani vágyó fiatalokkal töltöttük meg a keretet, akik "haraptak" és kűzdöttek. Ez lenne az ideális állapot most is. Statement kellene a vezetőségtől, hogy itt nem kötelező játszani, aki nem 100%-ban elkötelezett, visszavonuláson gondolkozik, vagy a celeb státusz elveszi az idejét, annak meg kell köszönni, hogy itt volt. Ezért tetszett a Harvin csere is. Nem volt apelláta. PC a sarkára léphetne végre...

Persze tudom, hogy ez rohadt nagy tabu itt a topicban, de ha E.T. azon gondolkodik, hogy visszavonul, akkor vonuljon. Jön helyette valaki, aki felszántja majd a pályát. (persze-persze, ő is felszántja meg korszakos Fs és a többi BS, hogy 110%-ig elkötelezett és miket tweetel, de nálam egy ilyen retirement statement erősen erodálja az előzőeket).
undisputedly
Én veled vagyok 😊
Itt lenne Endo közölné, hogy a pózerek azonnal hagyják el a termet. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
braxa88
Ez önmagában örvendetes hír, de valójában szomorú. McDougald szerintem leginkább csere. Szóval igazat írsz.

Ami gond, és felhívnám a figyelmet, hogy a kezdőkön kell gondolkozni, illetve a kezdő poszt kontinuitásán
Sajnos nálunk a jelenlegi szerkezetben (utalnék Undi szerkezetváltás gondolatára) senki nem elég jó, aki saját jogán nem kezdő szint. Draftról meg kell oldani.
TGA
utóbbi 2évben kezdő volt Tampában, NFL szinten egy átlagos kezdő S volt, jobbat 2Mért nem találunk, ráaádsul ő tud SS-t, FS-t és akár nickelt is játszani.
Mit kell megoldani? hozni kell egy kezdő S-t(1-2.kör)? nagyon nem értek egyet vele, McDougald szerződtetése után 5.körnél hamarabb nem is nagyon kéne S.
(Chancellor hosszabbítása alap)
braxa88
Hogy a Tampában egy tök másik szerkezetben kezdő, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy itt is bele tud lépni a kezdő S csukájába hosszú távon. Mike Portnoy kiesett a Dream Theaterből, és meredeken zuhan a színvonal. Nem azért mert nem jó dobos az utód, hanem mert nem tud olyan dalokat írni, vagy, mert nem mondja Petrukkinak, hogy figyelj John ez szar, ezt hagyjuk.

Nálunk a két S sarok-köve a csapatnak, az agyuk, a látásuk a képességeik miatt.

Hány meccset volt Chancellor és Earl egyszerre a pályán tavaly? Nem sokat.
Tavaly előtt? Akkor volt talán az a kis holdout ügy.
Jövőre szerződni kéne az öregedő Kammel. Talán utolsó nagy szerződése.Biztos sima úgy lesz.

Earl rehabja jól halad. Igaz, hogy pár hónapja még a visszavonuláson gondolkodott, egy olyan sérülés után, ami NFL-ben nagyon nem a karrier ending kategória. Meddig fogja odatenni magát?

Ha ez a szerkezet marad, akkor minőségi S-t kell találni.
TGA
Remélem sokáig oda teszi magát Earl, ahogy követem instagrammon meg facen, eléggé belelendült az edzésbe.
Oszi
Tyson mondta: A szorítóban mindenkinek van egy terve, aztán kiütik.- Meglátjuk, de nehogy úgy járjunk, hogy egy esetleges Kam távozást követően neki se legyen kedve tovább játszani.
TGA
Én ezt a műbalhét alapból nem értem. Anno pont az volt a lényeg, hogy sikerre éhes, bizonyítani vágyó fiatalokkal töltöttük meg a keretet, akik "haraptak" és kűzdöttek. Ez lenne az ideális állapot most is. Statement kellene a vezetőségtől, hogy itt nem kötelező játszani, aki nem 100%-ban elkötelezett, visszavonuláson gondolkozik, vagy a celeb státusz elveszi az idejét, annak meg kell köszönni, hogy itt volt. Ezért tetszett a Harvin csere is. Nem volt apelláta. PC a sarkára léphetne végre...

Persze tudom, hogy ez rohadt nagy tabu itt a topicban, de ha E.T. azon gondolkodik, hogy visszavonul, akkor vonuljon. Jön helyette valaki, aki felszántja majd a pályát. (persze-persze, ő is felszántja meg korszakos Fs és a többi BS, hogy 110%-ig elkötelezett és miket tweetel, de nálam egy ilyen retirement statement erősen erodálja az előzőeket).
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
braxa88
Ez önmagában örvendetes hír, de valójában szomorú. McDougald szerintem leginkább csere. Szóval igazat írsz.

Ami gond, és felhívnám a figyelmet, hogy a kezdőkön kell gondolkozni, illetve a kezdő poszt kontinuitásán
Sajnos nálunk a jelenlegi szerkezetben (utalnék Undi szerkezetváltás gondolatára) senki nem elég jó, aki saját jogán nem kezdő szint. Draftról meg kell oldani.
TGA
utóbbi 2évben kezdő volt Tampában, NFL szinten egy átlagos kezdő S volt, jobbat 2Mért nem találunk, ráaádsul ő tud SS-t, FS-t és akár nickelt is játszani.
Mit kell megoldani? hozni kell egy kezdő S-t(1-2.kör)? nagyon nem értek egyet vele, McDougald szerződtetése után 5.körnél hamarabb nem is nagyon kéne S.
(Chancellor hosszabbítása alap)
braxa88
Hogy a Tampában egy tök másik szerkezetben kezdő, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy itt is bele tud lépni a kezdő S csukájába hosszú távon. Mike Portnoy kiesett a Dream Theaterből, és meredeken zuhan a színvonal. Nem azért mert nem jó dobos az utód, hanem mert nem tud olyan dalokat írni, vagy, mert nem mondja Petrukkinak, hogy figyelj John ez szar, ezt hagyjuk.

Nálunk a két S sarok-köve a csapatnak, az agyuk, a látásuk a képességeik miatt.

Hány meccset volt Chancellor és Earl egyszerre a pályán tavaly? Nem sokat.
Tavaly előtt? Akkor volt talán az a kis holdout ügy.
Jövőre szerződni kéne az öregedő Kammel. Talán utolsó nagy szerződése.Biztos sima úgy lesz.

Earl rehabja jól halad. Igaz, hogy pár hónapja még a visszavonuláson gondolkodott, egy olyan sérülés után, ami NFL-ben nagyon nem a karrier ending kategória. Meddig fogja odatenni magát?

Ha ez a szerkezet marad, akkor minőségi S-t kell találni.
TGA
Remélem sokáig oda teszi magát Earl, ahogy követem instagrammon meg facen, eléggé belelendült az edzésbe.
Oszi
Tyson mondta: A szorítóban mindenkinek van egy terve, aztán kiütik.- Meglátjuk, de nehogy úgy járjunk, hogy egy esetleges Kam távozást követően neki se legyen kedve tovább játszani.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
remélem Bellore is idejön 😀
petey
You're too kind. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
remélem Bellore is idejön 😀

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Coyle <> Michael Wilhoite csere a friscoval.
braxa88
Gerald Hodges is képben van még?
SFGaben
volt viziten, szokás szerint nem írt alá.
nemtudom hogy ezek után kell e még MLB-WLB csere a főnöknek, szerintem nem.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Coyle <> Michael Wilhoite csere a friscoval.
braxa88
Gerald Hodges is képben van még?
több mint 7 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
braxa88
Ez önmagában örvendetes hír, de valójában szomorú. McDougald szerintem leginkább csere. Szóval igazat írsz.

Ami gond, és felhívnám a figyelmet, hogy a kezdőkön kell gondolkozni, illetve a kezdő poszt kontinuitásán
Sajnos nálunk a jelenlegi szerkezetben (utalnék Undi szerkezetváltás gondolatára) senki nem elég jó, aki saját jogán nem kezdő szint. Draftról meg kell oldani.
TGA
utóbbi 2évben kezdő volt Tampában, NFL szinten egy átlagos kezdő S volt, jobbat 2Mért nem találunk, ráaádsul ő tud SS-t, FS-t és akár nickelt is játszani.
Mit kell megoldani? hozni kell egy kezdő S-t(1-2.kör)? nagyon nem értek egyet vele, McDougald szerződtetése után 5.körnél hamarabb nem is nagyon kéne S.
(Chancellor hosszabbítása alap)
braxa88
Hogy a Tampában egy tök másik szerkezetben kezdő, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy itt is bele tud lépni a kezdő S csukájába hosszú távon. Mike Portnoy kiesett a Dream Theaterből, és meredeken zuhan a színvonal. Nem azért mert nem jó dobos az utód, hanem mert nem tud olyan dalokat írni, vagy, mert nem mondja Petrukkinak, hogy figyelj John ez szar, ezt hagyjuk.

Nálunk a két S sarok-köve a csapatnak, az agyuk, a látásuk a képességeik miatt.

Hány meccset volt Chancellor és Earl egyszerre a pályán tavaly? Nem sokat.
Tavaly előtt? Akkor volt talán az a kis holdout ügy.
Jövőre szerződni kéne az öregedő Kammel. Talán utolsó nagy szerződése.Biztos sima úgy lesz.

Earl rehabja jól halad. Igaz, hogy pár hónapja még a visszavonuláson gondolkodott, egy olyan sérülés után, ami NFL-ben nagyon nem a karrier ending kategória. Meddig fogja odatenni magát?

Ha ez a szerkezet marad, akkor minőségi S-t kell találni.
TGA
Remélem sokáig oda teszi magát Earl, ahogy követem instagrammon meg facen, eléggé belelendült az edzésbe.

Szerkesztette: Oszi
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Coyle <> Michael Wilhoite csere a friscoval.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
braxa88
Ez önmagában örvendetes hír, de valójában szomorú. McDougald szerintem leginkább csere. Szóval igazat írsz.

Ami gond, és felhívnám a figyelmet, hogy a kezdőkön kell gondolkozni, illetve a kezdő poszt kontinuitásán
Sajnos nálunk a jelenlegi szerkezetben (utalnék Undi szerkezetváltás gondolatára) senki nem elég jó, aki saját jogán nem kezdő szint. Draftról meg kell oldani.
TGA
utóbbi 2évben kezdő volt Tampában, NFL szinten egy átlagos kezdő S volt, jobbat 2Mért nem találunk, ráaádsul ő tud SS-t, FS-t és akár nickelt is játszani.
Mit kell megoldani? hozni kell egy kezdő S-t(1-2.kör)? nagyon nem értek egyet vele, McDougald szerződtetése után 5.körnél hamarabb nem is nagyon kéne S.
(Chancellor hosszabbítása alap)
braxa88
Hogy a Tampában egy tök másik szerkezetben kezdő, az egyáltalán nem jelenti azt, hogy itt is bele tud lépni a kezdő S csukájába hosszú távon. Mike Portnoy kiesett a Dream Theaterből, és meredeken zuhan a színvonal. Nem azért mert nem jó dobos az utód, hanem mert nem tud olyan dalokat írni, vagy, mert nem mondja Petrukkinak, hogy figyelj John ez szar, ezt hagyjuk.

Nálunk a két S sarok-köve a csapatnak, az agyuk, a látásuk a képességeik miatt.

Hány meccset volt Chancellor és Earl egyszerre a pályán tavaly? Nem sokat.
Tavaly előtt? Akkor volt talán az a kis holdout ügy.
Jövőre szerződni kéne az öregedő Kammel. Talán utolsó nagy szerződése.Biztos sima úgy lesz.

Earl rehabja jól halad. Igaz, hogy pár hónapja még a visszavonuláson gondolkodott, egy olyan sérülés után, ami NFL-ben nagyon nem a karrier ending kategória. Meddig fogja odatenni magát?

Ha ez a szerkezet marad, akkor minőségi S-t kell találni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A Sport1 tv szavazásán az ezüstérem már tuti. Erre azért nem számítottam. A Sajtfejűekkel döntőzünk. Én már szavaztam!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
braxa88
Ez önmagában örvendetes hír, de valójában szomorú. McDougald szerintem leginkább csere. Szóval igazat írsz.

Ami gond, és felhívnám a figyelmet, hogy a kezdőkön kell gondolkozni, illetve a kezdő poszt kontinuitásán
Sajnos nálunk a jelenlegi szerkezetben (utalnék Undi szerkezetváltás gondolatára) senki nem elég jó, aki saját jogán nem kezdő szint. Draftról meg kell oldani.
TGA
utóbbi 2évben kezdő volt Tampában, NFL szinten egy átlagos kezdő S volt, jobbat 2Mért nem találunk, ráaádsul ő tud SS-t, FS-t és akár nickelt is játszani.
Mit kell megoldani? hozni kell egy kezdő S-t(1-2.kör)? nagyon nem értek egyet vele, McDougald szerződtetése után 5.körnél hamarabb nem is nagyon kéne S.
(Chancellor hosszabbítása alap)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
braxa88
Ez önmagában örvendetes hír, de valójában szomorú. McDougald szerintem leginkább csere. Szóval igazat írsz.

Ami gond, és felhívnám a figyelmet, hogy a kezdőkön kell gondolkozni, illetve a kezdő poszt kontinuitásán
Sajnos nálunk a jelenlegi szerkezetben (utalnék Undi szerkezetváltás gondolatára) senki nem elég jó, aki saját jogán nem kezdő szint. Draftról meg kell oldani.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jövőre lesz dolog
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Seahawks signed S Bradley McDougald, formerly of the Bucs, to a one-year contract.

utóbb 10+évben a legjobb csereSje a csapatnak. kellett.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
 www.foxsports.com/nfl/gallery/nfl-draft-best-pick-past-25-years-032217

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 7 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Én örülnék ha nem férne be, mert akkor erősítenénk még WR poszton
Baldwin, Lockett, Richardson, Kearse helye biztos. Egy rookie és egy esetleges veterán igazolássál már McEvoy nem lenne rosteren.
braxa88
Akkor még mindig lehet QB vagy S. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.