Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Amibe a reményemet helyezem ilyen téren, az nem más, mint a vakszerencse. Talán egy UDF-a, vagy draftolt OL-ről kiderül, hogy hatalmas spíler.
undisputedly
Hát nem túl optimista a hozzáállás. :/ 😊

Mi lenne akkor hát az álom OL?
A lelki szemeim előtt egy Fant-Glowinski-Britt-Pocic-Ifedi sor körvonalazódik, akárhogy is fáj.
Esetleg Britt kimegy Pocic helyére, nem tudom eldönteni melyikük lenne jobb Guard.
Vagy Joeckel kezd RGben, Pocic helyén, a lehetőségek tárháza végtelen.


Közben felkészül: Odhiambo! D:
(Lassan ez olyan szitokszó lesz mint Broncoséknál Osweiler.) 😊
akdestroyer
Oké, hogy Joeckel bust de azért hogy Fant az NFL-ben a szertárosnál magasabb pozícióban legyen...Az ember helyére egy farönköt is odatehetnének. Nekem pl nincs nagy bajom Joeckellel, top 3 picknek rohadt kevés volt, de így is messze jobb mint amit a tackle-jeink előadtak az elmúlt két évben.
Nadal17
Nem értem mi a gond! Fant az "év felfedezettje" egy 100 millás QB vak oldalán! Jövőre miatta megyünk az NBA draftra is!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Amibe a reményemet helyezem ilyen téren, az nem más, mint a vakszerencse. Talán egy UDF-a, vagy draftolt OL-ről kiderül, hogy hatalmas spíler.
undisputedly
Hát nem túl optimista a hozzáállás. :/ 😊

Mi lenne akkor hát az álom OL?
A lelki szemeim előtt egy Fant-Glowinski-Britt-Pocic-Ifedi sor körvonalazódik, akárhogy is fáj.
Esetleg Britt kimegy Pocic helyére, nem tudom eldönteni melyikük lenne jobb Guard.
Vagy Joeckel kezd RGben, Pocic helyén, a lehetőségek tárháza végtelen.


Közben felkészül: Odhiambo! D:
(Lassan ez olyan szitokszó lesz mint Broncoséknál Osweiler.) 😊
akdestroyer
Oké, hogy Joeckel bust de azért hogy Fant az NFL-ben a szertárosnál magasabb pozícióban legyen...Az ember helyére egy farönköt is odatehetnének. Nekem pl nincs nagy bajom Joeckellel, top 3 picknek rohadt kevés volt, de így is messze jobb mint amit a tackle-jeink előadtak az elmúlt két évben.
több mint 6 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Amibe a reményemet helyezem ilyen téren, az nem más, mint a vakszerencse. Talán egy UDF-a, vagy draftolt OL-ről kiderül, hogy hatalmas spíler.
undisputedly
(Lassan ez olyan szitokszó lesz mint Broncoséknál Osweiler.) 😊
akdestroyer
Bocsi az Off-ért
Szerintem Osweiler mindenhol az 😀
Legalább is nekem nézni is fájt amiket művelt akármelyik mezben is tolta.



több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Amibe a reményemet helyezem ilyen téren, az nem más, mint a vakszerencse. Talán egy UDF-a, vagy draftolt OL-ről kiderül, hogy hatalmas spíler.
undisputedly
Hát nem túl optimista a hozzáállás. :/ 😊

Mi lenne akkor hát az álom OL?
A lelki szemeim előtt egy Fant-Glowinski-Britt-Pocic-Ifedi sor körvonalazódik, akárhogy is fáj.
Esetleg Britt kimegy Pocic helyére, nem tudom eldönteni melyikük lenne jobb Guard.
Vagy Joeckel kezd RGben, Pocic helyén, a lehetőségek tárháza végtelen.


Közben felkészül: Odhiambo! D:
(Lassan ez olyan szitokszó lesz mint Broncoséknál Osweiler.) 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
@TGA

Hát, ahol látom, jóval nagyobb "szakmai" tudással rendelkezel mint én, úgyhogy inkább megpróbálom magamévá tenni amit írtál, mert elsőre nem biztos hogy mindent megértettem.
Faragó Ricsin nevelkedtem, nem tehetek róla. 😊

Ja és őszintén remélem hogy Pocic rádcáfol. Ha kell az a gyűrű, akkor muszáj lesz...

Kit látnátok szívesebben kezdő futóként, Lacyt vagy Rawlst?
akdestroyer
Pocic koncepció- jól sejtettük újabb tweener.
 www.thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/seahawks-insider-blog/article148058499.html

(Undi ne kapj agyfaszt!!!)
TGA
Még ha néhol indulatosnak is tűnik egy-egy sorom, meglepő nyugalommal figyelem a történéseket. Egyszer nekünk is lehet szerencsénk. Mindazonáltal Ifedi kimozgatását a szélre nem látom igazoltnak, sebességből eléggé megverték a tavalyi idényben. Odhiambo ordas nagy bustnak tűnik, jelen pillanatban cserénél nem prognosztizálok neki többet. Jockel szintén legfeljebb guardban lesz használható, akkor meg már miért nem Langnak adtuk a (több) pénzt.

Abban nem bízok, hogy Cable bárkit is feledz, szerintem életében nem volt még Top10 overall fal ami a kezei közül jött volna ki. Amibe a reményemet helyezem ilyen téren, az nem más, mint a vakszerencse. Talán egy UDF-a, vagy draftolt OL-ről kiderül, hogy hatalmas spíler.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
@TGA

Hát, ahol látom, jóval nagyobb "szakmai" tudással rendelkezel mint én, úgyhogy inkább megpróbálom magamévá tenni amit írtál, mert elsőre nem biztos hogy mindent megértettem.
Faragó Ricsin nevelkedtem, nem tehetek róla. 😊

Ja és őszintén remélem hogy Pocic rádcáfol. Ha kell az a gyűrű, akkor muszáj lesz...

Kit látnátok szívesebben kezdő futóként, Lacyt vagy Rawlst?
akdestroyer
Pocic koncepció- jól sejtettük újabb tweener.
 www.thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/seahawks-insider-blog/article148058499.html

(Undi ne kapj agyfaszt!!!)

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
@Aguirre

Köszönöm a gyűjtést! Bár basic a nyelvtudásom, de az első két cikk után már sokkal okosabbnak érzem magam. :d

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ha valaki számára nem lenne egyértelmű, hogy melyek a különböző technikák közötti alapvető különbségek, akkor ajánlanám az alábbi (régebbi) cikkek tanulmányozását:

 www.fieldgulls.com/football-breakdowns/2013/5/13/4320540/defining-the-seahawks-defense-an-introduction

 www.reddit.com/r/footballstrategy/comments/20xses/what_does_3technique_or_5technique_mean_when/
 www.dawgsbynature.com/2011/4/11/2082375/draft-terminology-the-three-technique-and-the-five-technique

 www.profootballfocus.com/defensive-line-techniques-the-prototypes/
 www.profootballfocus.com/2014-defensive-prototypes-the-d-line/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-0-technique/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-1-technique/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-3-technique/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-4-technique/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-5-technique/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-6-and-7-techniques/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-9-technique/

Illetve magyarul:  fuzovelkifele.com/2015/12/vedelmek-3-4-vs-4-3/
Aguirre
😊 Évente berakjuk 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Ha valaki számára nem lenne egyértelmű, hogy melyek a különböző technikák közötti alapvető különbségek, akkor ajánlanám az alábbi (régebbi) cikkek tanulmányozását:

 www.fieldgulls.com/football-breakdowns/2013/5/13/4320540/defining-the-seahawks-defense-an-introduction

 www.reddit.com/r/footballstrategy/comments/20xses/what_does_3technique_or_5technique_mean_when/
 www.dawgsbynature.com/2011/4/11/2082375/draft-terminology-the-three-technique-and-the-five-technique

 www.profootballfocus.com/defensive-line-techniques-the-prototypes/
 www.profootballfocus.com/2014-defensive-prototypes-the-d-line/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-0-technique/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-1-technique/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-3-technique/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-4-technique/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-5-technique/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-6-and-7-techniques/
 www.profootballfocus.com/defensive-prototypes-9-technique/

Illetve magyarul:  fuzovelkifele.com/2015/12/vedelmek-3-4-vs-4-3/
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
@TGA

Hát, ahol látom, jóval nagyobb "szakmai" tudással rendelkezel mint én, úgyhogy inkább megpróbálom magamévá tenni amit írtál, mert elsőre nem biztos hogy mindent megértettem.
Faragó Ricsin nevelkedtem, nem tehetek róla. 😊

Ja és őszintén remélem hogy Pocic rádcáfol. Ha kell az a gyűrű, akkor muszáj lesz...

Kit látnátok szívesebben kezdő futóként, Lacyt vagy Rawlst?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
ARod a pre-snap read mechanizmus, és a rövid ütemű passzok Maradonája. Sajnos nem tökéletes példa, mert ARod más támadó rendszert játszik, és amúgy meg elképesztően olvas a snap előtt.
TGA
Itt OFF, de ha A-Rod ennek a Maradonája, akkor Rivers szerinted mi, Ronaldinhoja?
Komolyan érdekel, akár PM-ben is mehet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
@TGA

Egy régebbi hozzászólásodra reagálva: Alapvetően jó dolgokat írtál és hajlok arra hogy egyetértsek veled több dologban is.
Én is rosszul fogalmaztam egy két helyen, most javítanék.

A Clark-Bennett-Arvil fémjelezte DE sorunkat tartom ligaelitnek, a DT valóban foltozásra szorult. Azt se bánnám ha a Reed-Rubin párost padra raknánk az új igazolások javára, McDowellnek gondolom bérelt helye lesz, Nazair Jonest nem ismerem de a léc nincs magasan, megugorhatja.

Írtad, hogy PC hanyagolja ezt a csapatrészt (DLre gondolok), holott ez a védelem alfája-omegája, de ez sem teljesen igaz. Mégnéztem az utóbbi évek draft pickjeit és bizony a DL poszt volt az ami a legmagasabb számban került draftolásra és nem is rossz helyekről, szóval a szándék szerintem megvolt. A hiba ott volt, hogy míg az endek remek választásnak bizonyultak a tackle-ök egyszerűen nem váltak be. Remélem az idei évben ez fordulni fog, innen nézve ígéretes draft volt az idei.

Más. Amit írtál a tyúkról meg a tojásról, azaz hogy nem a secondary dolga a végtelenségig tartani a futókat, hanem a front linenak kell odaérni időben, NA ez az OLre is igaz: Nem várható el a WRektől hogy abban az első 1-3 secben már el is szakadjanak a CBtől ami alatt RW-t a földbe döngölik, az OL nek kell annyi időt nekik hogy tisztára fussák magukat. Ez meg a támadás alfája omegája. Ha lenne egy közepes OL-ünk akkor hirtelen a WR-jeink is sokkal jobbnak néznének ki ugyanazzal az emberanyaggal. Példának okáért, ha Wilsonnak annyi ideje lenne mint ARodgersnek általában, úgy még egy Kearse is sztárnak tűnhetne. Na jó Ő talán még úgy sem. 😊

Azt sem értettem amikor Pocicra azt írtad hogy kamupick, hát ő a draftunk igazi tűzoltója, a megváltó maga!! Ne feledjük abba a csapatrészbe érkezett, amiben nem is olyan rég Webb és Odhiambo nívójú playmakereknek volt fix helye.

Összegzésül: Tartom a véleményem, az OL-t kellett volna még jobban erősíteni. Pont a minap találkoztam ezzel a listával:

Helyezésünk a ligában:

QB 5th
futás 13th
elkapók 5th
front seven 5th
secondary 3th
OL 32th (!)

Sztem ez ennyi! 😊
akdestroyer
Mindig meglepődőm azon, hogy miket állítok! 😊
Nade nézzük!

"A Clark-Bennett-Arvil fémjelezte DE sorunkat tartom ligaelitnek, a DT valóban foltozásra szorult. Azt se bánnám ha a Reed-Rubin párost padra raknánk az új igazolások javára, McDowellnek gondolom bérelt helye lesz, Nazair Jonest nem ismerem de a léc nincs magasan, megugorhatja."

Nyílván bérelt helye lesz, mert Bennetten kívül nincs 3-as technikát valóban játszani tudó játékos a keretben.
McDowell természetes 3-as, és inkább 5-ös szituációs játékos a profik közt, mint 1-es már amennyiben újra feladjuk a zárt pozíciós játékot, úgy mint 2011-13 közt. 0-1 technika legfeljebb szituációs játék lesz esetében (pl Smalldogs felállásban).
Reed annyira új, hogy tavalyi draft, aki kényszerpályán volt tavalyi évben.
Nazier Jones tweener, de szerintem inkább 3 lesz.

Írtad, hogy PC hanyagolja ezt a csapatrészt (DLre gondolok), holott ez a védelem alfája-omegája, de ez sem teljesen igaz.

Nem tudom melyik állítás a nem teljesen igaz, de olyat nem írtam, hogy Carroll hanyagolja ezt a csapatrészt!!!
A DL konkréran 5 db +1 technikát, és 3 kiemelt pozíciós és egy szituációs technikát jelent, amelyből az egyik a 3-as!
Reményt keltő 3-5 technikát játszani tudó DT játékos Jordan Hill volt. Semmi gond nem volt a pickkel. Megsérült, nem tudott úgy visszatérni, ahogy elment. Azóta a 3. csapatánál van. Nagyon sajnálom, óriási tehetség volt, egészségesen jó volt.

Más. Amit írtál a tyúkról meg a tojásról, azaz hogy nem a secondary dolga a végtelenségig tartani a futókat, hanem a front linenak kell odaérni időben, NA ez az OLre is igaz:

Valóban nem a secondary dolga a végtelenségig tartani a futókat, igaz én erről semmit sem írtam, viszont magam elé képzelem, és szokatlan életkép. 😊 .
ARod a pre-snap read mechanizmus, és a rövid ütemű passzok Maradonája. Sajnos nem tökéletes példa, mert ARod más támadó rendszert játszik, és amúgy meg elképesztően olvas a snap előtt. Teljesen más típusú áthívásai vannak, mint Wilsonnak. Nem volt mindig elit fala neki sem, (emlékezzünk a 12-09-24 meccsre, amikor 1 félidő alatt kapott 6, vagy 8 sacket.) nem volt mindig stabil futójátéka, és nem gyorsak az elkapói. Igaz remekül zárják le az útvonalat, az összes áthívás végtelenül kigyakorolt, takt jelre érnek pozícióra, és fordulnak. Ez egy másik iskola, mint a mienk -de ez mellékvágány. Azzal a mantával senkit nem fárasztok, hogy az irányító mennyi időt tud magának nyerni, kivéve ha rálép saját Guardja a lábára. El is jutottunk az ÓL kérdéséhez.

Azt sem értettem amikor Pocicra azt írtad hogy kamupick, hát ő a draftunk igazi tűzoltója, a megváltó maga!! Ne feledjük abba a csapatrészbe érkezett, amiben nem is olyan rég Webb és Odhiambo nívójú playmakereknek volt fix helye.

Hogy miért volt kamupick Pocic, azt leírtam, nem tudok mit hozzáfűzni.
Webb nem sok kenyeret evett meg (igazolása előtt tudtuk, hogy szar, aki követte Füligjimmyt, az ezt sejtette), Odhiambo pedig rookie volt tavaly, és leginkább projekt/csere/beugró.

Senki nem állította, hogy az OL-be nem kell mélység, azt meg pláne nem, hogy nem kell vele foglalkozni sőt Braxa, és én is azt mondtuk, hogy nagyon is kell vele foglalkozni. Odhiambo nem tehetségtelen játékos, csak az látszott, hogy nem foglalkoztak vele eleget, nincs meg az összhang, és nincs a posztján gyakorlata, miért is lenne, hiszen az egyetemen is tweener volt.
Egy 6'6 magas srácnak nem igazán a Center a természetes posztja (Matt Birk 6'4 volt, ha kihúzta magát, de a végén már mindene fájt.) Na ez a srác is tweener, na ezért kamu pick, beleszerettek, valami lesz belőle.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Akit esetleg érdekel szóljon (valójában nem erőltetem, mert sok meló 😊 )
TGA
Érdekel!

Ha lehet témajavaslat:

1. OL felépítése, működtetése
2. PC csapatépítése mennyire NCAA ciklusú
3. A szervezeti felépítés mennyire követi a hagyományos modellt (PA-JS-PC triumvirátus erőviszonyai, felelősségleosztása)
tomi-tomi
1.Funky
2.tomi-tomi

A kérdést is együtt dolgozzuk majd ki

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
@TGA

Egy régebbi hozzászólásodra reagálva: Alapvetően jó dolgokat írtál és hajlok arra hogy egyetértsek veled több dologban is.
Én is rosszul fogalmaztam egy két helyen, most javítanék.

A Clark-Bennett-Arvil fémjelezte DE sorunkat tartom ligaelitnek, a DT valóban foltozásra szorult. Azt se bánnám ha a Reed-Rubin párost padra raknánk az új igazolások javára, McDowellnek gondolom bérelt helye lesz, Nazair Jonest nem ismerem de a léc nincs magasan, megugorhatja.

Írtad, hogy PC hanyagolja ezt a csapatrészt (DLre gondolok), holott ez a védelem alfája-omegája, de ez sem teljesen igaz. Mégnéztem az utóbbi évek draft pickjeit és bizony a DL poszt volt az ami a legmagasabb számban került draftolásra és nem is rossz helyekről, szóval a szándék szerintem megvolt. A hiba ott volt, hogy míg az endek remek választásnak bizonyultak a tackle-ök egyszerűen nem váltak be. Remélem az idei évben ez fordulni fog, innen nézve ígéretes draft volt az idei.

Más. Amit írtál a tyúkról meg a tojásról, azaz hogy nem a secondary dolga a végtelenségig tartani a futókat, hanem a front linenak kell odaérni időben, NA ez az OLre is igaz: Nem várható el a WRektől hogy abban az első 1-3 secben már el is szakadjanak a CBtől ami alatt RW-t a földbe döngölik, az OL nek kell annyi időt nekik hogy tisztára fussák magukat. Ez meg a támadás alfája omegája. Ha lenne egy közepes OL-ünk akkor hirtelen a WR-jeink is sokkal jobbnak néznének ki ugyanazzal az emberanyaggal. Példának okáért, ha Wilsonnak annyi ideje lenne mint ARodgersnek általában, úgy még egy Kearse is sztárnak tűnhetne. Na jó Ő talán még úgy sem. 😊

Azt sem értettem amikor Pocicra azt írtad hogy kamupick, hát ő a draftunk igazi tűzoltója, a megváltó maga!! Ne feledjük abba a csapatrészbe érkezett, amiben nem is olyan rég Webb és Odhiambo nívójú playmakereknek volt fix helye.

Összegzésül: Tartom a véleményem, az OL-t kellett volna még jobban erősíteni. Pont a minap találkoztam ezzel a listával:

Helyezésünk a ligában:

QB 5th
futás 13th
elkapók 5th
front seven 5th
secondary 3th
OL 32th (!)

Sztem ez ennyi! 😊

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akit esetleg érdekel szóljon (valójában nem erőltetem, mert sok meló 😊 )
TGA
Érdekel!

Ha lehet témajavaslat:

1. OL felépítése, működtetése
2. PC csapatépítése mennyire NCAA ciklusú
3. A szervezeti felépítés mennyire követi a hagyományos modellt (PA-JS-PC triumvirátus erőviszonyai, felelősségleosztása)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Amennyiben kedvetek van csinálhatunk asszociációs diagrammot, hogy valamilyen a Seahox működésével kapcsolatos kérdést, problémát közösen feldolgozzunk. (Ez ugye a fórumon új megoldás lenne, bár én napi szinten alkalmazom a munkám során). Talán többet ér, mint a magányos küzdelmek, és a ping-pongok.
6-an már elegendően vagyunk, de a csapat utóbbi éveinek történéseit ismerni kell.
Ha eljutunk az igazolásig, akkor megkérhetjük a PFF-es srácokat, hogy segítsenek ki statisztikákkal.

Akit esetleg érdekel szóljon (valójában nem erőltetem, mert sok meló 😊 )
TGA
én benne lennék, mert érdekes, bár a szakmai tudásom messze van az itt megszólalóktól 😊
funkyparduc
Önálló véleménnyel kell rendelkezni, illetve képességgel, hogy állítások közötti kapcsolatot felismerd.
1. Funky

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Amennyiben kedvetek van csinálhatunk asszociációs diagrammot, hogy valamilyen a Seahox működésével kapcsolatos kérdést, problémát közösen feldolgozzunk. (Ez ugye a fórumon új megoldás lenne, bár én napi szinten alkalmazom a munkám során). Talán többet ér, mint a magányos küzdelmek, és a ping-pongok.
6-an már elegendően vagyunk, de a csapat utóbbi éveinek történéseit ismerni kell.
Ha eljutunk az igazolásig, akkor megkérhetjük a PFF-es srácokat, hogy segítsenek ki statisztikákkal.

Akit esetleg érdekel szóljon (valójában nem erőltetem, mert sok meló 😊 )
TGA
én benne lennék, mert érdekes, bár a szakmai tudásom messze van az itt megszólalóktól 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Amennyiben kedvetek van csinálhatunk asszociációs diagrammot, hogy valamilyen a Seahox működésével kapcsolatos kérdést, problémát közösen feldolgozzunk. (Ez ugye a fórumon új megoldás lenne, bár én napi szinten alkalmazom a munkám során). Talán többet ér, mint a magányos küzdelmek, és a ping-pongok.
6-an már elegendően vagyunk, de a csapat utóbbi éveinek történéseit ismerni kell.
Ha eljutunk az igazolásig, akkor megkérhetjük a PFF-es srácokat, hogy segítsenek ki statisztikákkal.

Akit esetleg érdekel szóljon (valójában nem erőltetem, mert sok meló 😊 )

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
[color=kék][/color]
Az, hogy milyen terminust használunk, indifferens. Fogalmazok akkor úgy, hogy a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája szerintem nem képes a sebességváltásra, nem képes alkalmazkodni ahhoz, hogy van egy "100 milliós" frencsájz QB a csapatban. Arról nem is beszélve, hogy sorozatban jonnek a gyengébbnél gyengébb FA moveok. Ha én lennék a szervezet tetején, ezt a fajta csapaépítési filozófiát kivágnám.

(Mondom ezt úgy, hogy pl ez az egészen friss, színes, szagos, számos, diagramokkal teletűzdelt cikk az elmúlt 20 év legjobb GM-jének titulálja és ezt számokkal véli igazoltnak:  www.washingtonpost.com/news/fancy-stats/wp/2017/04/26/the-seahawks-john-schneider-is-the-best-drafting-gm-in-the-past-20-years/?utm_term=.9a5be740eea6 )
undisputedly
Szerintem nem mindegy a terminus mert így kerülhetőek el a másodfajú hibák, de értelek.
"Fogalmazok akkor úgy, hogy a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája szerintem nem képes a sebességváltásra,"
-De ez miben nyílvánul meg, szerinted?
-Miben áll a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája, pontosan?

"...sorozatban jonnek a gyengébbnél gyengébb FA moveok"
-mitől gyengébbek ezek a mozgások, mint a korábbiak, pl Rice, Harvin, Graham

Nincs bennem rosszindulat továbbra sem, csak szeretném megérteni pontosan a problémád, és az érvrendszered.
TGA
Run-run-boom, elit védelem, elhanyagolt, foltozgatott OL.

Ez a Seahawks recept. Ez volt 2010-ben is (vagyis, meglátásom szerint anno PC nem így gondolta, toltuk az első-harmadik köröket a falba, normális falemberekre, ezt már sokszor kifejtettem itt), tavaly is, és jövőre is ez lesz, holott szvsz már meghaladta ezt a mentalitást a csapat természetes fejlődési íve, evolúciós görbéje, ha úgy tetszik. Nincs Lynch, van egy frencsájz QB, változott a bírói felfogás a támadók és a passzjáték javára.

Az egyetemről kikerülő támadófalemberek tapasztalata, technikája és fizikuma drasztikusan csökkent a korábbi évekhez képest, mert a tehetségesebbek védőnek mennek. Ezt szajkózza a csapatvezetés és Cable évek óta.

Erre mi a megoldásunk? Jobbra-balra konvertálgatunk kosarasokat, birkozokat, szertárosokat az OL-be, egy évben 5 poszton játszatjuk őket, agyonverik a QB-t, a futás szar, a RB kapja a kontaktot a LoS mögött, miattuk esünk ki minden évben a PO-ban. A nagy kevergetés közepette egy korai körös Brittből lett 3. évére használható ember a C poszton. A többi full homály, és nem is adjuk meg az esélyt arra, hogy egy kis konzisztencia legyen. Évek óta messze mi fizetjük a legkevesebb a támadófalnak, és nem is akarnak ezen változtatni. Bohóc emberekre szórjuk a pénzt, ahelyett, hogy hoznánk a sok swing T meg 3rd string player helyett egy vagy kettő átlagos játékost. A JS/PC FA-kat nincs időm most kigooglizni, C.Williams, Webb, Sowell stb kaliberű játékosok jonnek a gyűrű óta. Évek óta nem tudjuk megoldani az OL-t (vagy a legalább kicsivel átlag alatti sec cseréket). Nyíltan bevallja, hogy ő maga sem hitt ezekben az FA-kban 😀 Jó ég...

Bővebben:
 sports.mynorthwest.com/274974/oneil-seahawks-selection-of-ethan-pocic-is-another-sign-they-dont-value-continuity-along-their-o-line/

Ez ahogyan a Sherm tradeet kezeltük, minimum megmosolyogtató. Ilyet egy előre kalkuláló megfontolt GM nem csinál, vagy nem kerül bele egy hasonlóan turbulens folyamatba, de legalább nem gerjeszti azt a nyilatkozataival.

Minden frencsájz megszenved azért, hogy legyen egy Top10 irányítója. Nekünk van, erre a rövidke karrierjéből kidobtunk két évet úgy, hogy kb mindenki tudta, egy ilyen OL-el esélyed sincs gyűrűre. Minden meccsen kb agyonveretjük és akkor jön egy Jockel megváltóként. Vagy egy tényleg fogalmatlan Odhiambo, aki letapossa RW-t...

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
[color=kék][/color]
Az, hogy milyen terminust használunk, indifferens. Fogalmazok akkor úgy, hogy a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája szerintem nem képes a sebességváltásra, nem képes alkalmazkodni ahhoz, hogy van egy "100 milliós" frencsájz QB a csapatban. Arról nem is beszélve, hogy sorozatban jonnek a gyengébbnél gyengébb FA moveok. Ha én lennék a szervezet tetején, ezt a fajta csapaépítési filozófiát kivágnám.

(Mondom ezt úgy, hogy pl ez az egészen friss, színes, szagos, számos, diagramokkal teletűzdelt cikk az elmúlt 20 év legjobb GM-jének titulálja és ezt számokkal véli igazoltnak:  www.washingtonpost.com/news/fancy-stats/wp/2017/04/26/the-seahawks-john-schneider-is-the-best-drafting-gm-in-the-past-20-years/?utm_term=.9a5be740eea6 )
undisputedly
Szerintem nem mindegy a terminus mert így kerülhetőek el a másodfajú hibák, de értelek.
"Fogalmazok akkor úgy, hogy a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája szerintem nem képes a sebességváltásra,"
-De ez miben nyílvánul meg, szerinted?
-Miben áll a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája, pontosan?

"...sorozatban jonnek a gyengébbnél gyengébb FA moveok"
-mitől gyengébbek ezek a mozgások, mint a korábbiak, pl Rice, Harvin, Graham

Nincs bennem rosszindulat továbbra sem, csak szeretném megérteni pontosan a problémád, és az érvrendszered.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Joeckelhez csak annyit, hogy OGban tavaly nem volt rossz.
braxa88
Azon a 3 meccsen amin játszott ott...
iktriad
3 jó meccs a faltól az nálunk már fikció kategória volt eddig. Tavaly PO volt kuka falal, Ha idén végre összeáll valami és RW egyik lába nem lesz állandóan a kórház ajtóban, akkor már bármi kitelik ettől a csapattól.
A draftról nem mondanék semmit, emberenként kaptunk átlag C-D értékelést, de ez ugye semmit nem jelent. Én bizakodó vagyok és nem mondhatok mást mint ahogy tette Cato annak idején minden beszéde végén Karthagóval kapcsolatban (Karthagót el kell pusztítani), kell egy csere QB!
garrett27
Netto hazugság!!!

A végén már mindenki annyira rühellte Catot, hogy csak egy 2 nappal korábban Karthagoban szedett fügével ment be, felmutatta a fügét, ami friss volt, és annyit mondott Karthago közel van.
😊 😊 😊

Más
Kicsit olyan ez a topic, mint, amikor folyamatirányítási tanácsadók eltérő módszerekkel problématérképeznek. Mindenkinek van 0 hippotézise, de szinte mindenki (én is) olyan mintákat mutogat, melyek vélhetően másodfajú hibával terheltek (lásd Jockel jó volt Guardban), tehát fals negatívak lesznek a következtetések. Így elfogadjuk autonóm módon a minta alapján a rossz következtetést.

Undi testvérem,
...a John Schneider témából kiszálltam, ezért nehogy bent maradj. Egészen egyszerű oka van annak, hogy nem vitázom Veled erről. Hozzáteszem végtelenül szeretek Veled vitázni, mert lehet.
Jelen esetben azonban nem szeretnék, méghozzá azért, mert a vita alapját képző felvetés szerintem hibás.
John Schneider ugyanis nem GM abban az értelemben, ahogy másik 26-27 csapatnál használjuk ezt a titulust!!! Ő egy scoutinggal is foglalkozó personel. Nincs hatalma a vezetőedző felett, nincs hatása a szervezetre, csak 2. szintű stratégiai döntéshozó.
TGA
Az, hogy milyen terminust használunk, indifferens. Fogalmazok akkor úgy, hogy a JS/PC kettős csapatépítő filozófiája szerintem nem képes a sebességváltásra, nem képes alkalmazkodni ahhoz, hogy van egy "100 milliós" frencsájz QB a csapatban. Arról nem is beszélve, hogy sorozatban jonnek a gyengébbnél gyengébb FA moveok. Ha én lennék a szervezet tetején, ezt a fajta csapaépítési filozófiát kivágnám.

(Mondom ezt úgy, hogy pl ez az egészen friss, színes, szagos, számos, diagramokkal teletűzdelt cikk az elmúlt 20 év legjobb GM-jének titulálja és ezt számokkal véli igazoltnak:  www.washingtonpost.com/news/fancy-stats/wp/2017/04/26/the-seahawks-john-schneider-is-the-best-drafting-gm-in-the-past-20-years/?utm_term=.9a5be740eea6 )

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Joeckelhez csak annyit, hogy OGban tavaly nem volt rossz.
braxa88
Azon a 3 meccsen amin játszott ott...
iktriad
3 jó meccs a faltól az nálunk már fikció kategória volt eddig. Tavaly PO volt kuka falal, Ha idén végre összeáll valami és RW egyik lába nem lesz állandóan a kórház ajtóban, akkor már bármi kitelik ettől a csapattól.
A draftról nem mondanék semmit, emberenként kaptunk átlag C-D értékelést, de ez ugye semmit nem jelent. Én bizakodó vagyok és nem mondhatok mást mint ahogy tette Cato annak idején minden beszéde végén Karthagóval kapcsolatban (Karthagót el kell pusztítani), kell egy csere QB!
garrett27
Netto hazugság!!!

A végén már mindenki annyira rühellte Catot, hogy csak egy 2 nappal korábban Karthagoban szedett fügével ment be, felmutatta a fügét, ami friss volt, és annyit mondott Karthago közel van.
😊 😊 😊

Más
Kicsit olyan ez a topic, mint, amikor folyamatirányítási tanácsadók eltérő módszerekkel problématérképeznek. Mindenkinek van 0 hippotézise, de szinte mindenki (én is) olyan mintákat mutogat, melyek vélhetően másodfajú hibával terheltek (lásd Jockel jó volt Guardban), tehát fals negatívak lesznek a következtetések. Így elfogadjuk autonóm módon a minta alapján a rossz következtetést.

Undi testvérem,
...a John Schneider témából kiszálltam, ezért nehogy bent maradj. Egészen egyszerű oka van annak, hogy nem vitázom Veled erről. Hozzáteszem végtelenül szeretek Veled vitázni, mert lehet.
Jelen esetben azonban nem szeretnék, méghozzá azért, mert a vita alapját képző felvetés szerintem hibás.
John Schneider ugyanis nem GM abban az értelemben, ahogy másik 26-27 csapatnál használjuk ezt a titulust!!! Ő egy scoutinggal is foglalkozó personel. Nincs hatalma a vezetőedző felett, nincs hatása a szervezetre, csak 2. szintű stratégiai döntéshozó.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Joeckelhez csak annyit, hogy OGban tavaly nem volt rossz.
braxa88
Azon a 3 meccsen amin játszott ott...
iktriad
3 jó meccs a faltól az nálunk már fikció kategória volt eddig. Tavaly PO volt kuka falal, Ha idén végre összeáll valami és RW egyik lába nem lesz állandóan a kórház ajtóban, akkor már bármi kitelik ettől a csapattól.
A draftról nem mondanék semmit, emberenként kaptunk átlag C-D értékelést, de ez ugye semmit nem jelent. Én bizakodó vagyok és nem mondhatok mást mint ahogy tette Cato annak idején minden beszéde végén Karthagóval kapcsolatban (Karthagót el kell pusztítani), kell egy csere QB!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Joeckelhez csak annyit, hogy OGban tavaly nem volt rossz.
braxa88
Azon a 3 meccsen amin játszott ott...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Joeckelhez csak annyit, hogy OGban tavaly nem volt rossz.