Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
el lettek küldve: RB Terrence Magee, CB Perrish Cox, TE Chris Briggs, C Ross Burbank, DT Rodney Coe, RB George Farmer, WR Jamel Johnson, K John Lunsford.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Csak, hogy komolyabb témákról legyen szó:
 www.thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/seahawks-insider-blog/article149452624.html

Ha valakit érdekel lehet erről érdemben értekezni, mert érdemi változást hozhat a 2-2 es tengely kialakítása, és variálása a védelem játékában.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Közben úgy néz ki, Reed kemény volt ... otthon.
 www.king5.com/sports/nfl/seahawks/sources-seahawk-jarran-reed-investigated-for-assault/43797757

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Vélemények a fentebb írtakkal kapcsolatban?
akdestroyer
Helm is írta korábban, az OL-nél nagyon fontos az összeszokottság! Ha évről-évre csak 1-1 playat cserélsz a még bőven belefér, de ha évente 3-4-t akkor az tragédia.
Pari
Kedvenc rektorom szavai jutnak eszembe a diplomaosztón:
"András egyszer mindenkinek sikerül" - Ezt mondogatom magamnak, amikor Tom Cable-Pete Carroll, és az ÓL jut eszembe.

Emlékszem, amikor a Raidersnél gyakorlatilag 5 Guardból csinált falat 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Vélemények a fentebb írtakkal kapcsolatban?
akdestroyer
Helm is írta korábban, az OL-nél nagyon fontos az összeszokottság! Ha évről-évre csak 1-1 playat cserélsz a még bőven belefér, de ha évente 3-4-t akkor az tragédia.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
 sports.mynorthwest.com/276566/clayton-why-pete-carroll-says-the-seahawks-have-assembled-the-most-competitive-team-weve-had/

PC arrol, hogy hogyan kepzeli a kezdo OL-t.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Jobban beleástam magam az OL témába, segítségül hívtam a PFF-es gradeket, és az eredmény több mint reménykeltő lett, legalábbis számomra, kíváncsi vagyok ti is így érzitek-e.

Az tavalyi offseasonban így nézett ki a várható O falunk a PFF szerint (zárójelben a 2015-ös teljesítménymutatók):
Gilliam(36,7) - Glowinski(49,9) - Britt(57,1) - Ifedi(NA) - Webb(44,6)

Az idei évre ezt jósolták még az offseason legelején (zárójelben a tavalyi mutatott forma):
Fant(27,6) - Glowinski(53,6) - Britt(83,9) - Joeckel(68,3) - Gilliam(38,0)

Később ezt:
Joeckel(68,3) - Glowinski(53,6) - Britt(83,9) - Aboushi(55,5) - Gilliam(38,0)

Akkor most néhány gondolat az adatokkal kapcsolatban:
- A QB vakoldalán 27,6-os ratingű tackle teljesítmény? Ez miafasz??!!
-Joeckel a PFF szerint egyértelmű erősítés, ha tudná tartani a tavalyi formáját LT-ben is, az hihetetlen segítség lenne RW-nek.
-Brittből egy faszipántos kis játékos lett, meccsnézés közben nekem egyáltalán nem tűnt fel, hogy mennyivel jobban játszik a falban bárkinél.
-Gilliam távozása nem fog fájni, nem gondoltam volna hogy ilyen fosul játszott.
-Aboushi nem sztár, de legalább lefelé se lóg ki, és szerintem jól járunk vele ha Odhiambo helyett ő lesz a falban az első számú csere, jó hogy jött.
-A falunk bal oldala abszolút vállalható ebben a formában, a jobb oldalra pedig érkezhet Pocic illetve Ifedi és akkor így néznénk ki:

Joeckel-Glowinski-Britt-Pocic-Ifedi

Ez nekem kvázi tetszik, főleg ha a tavalyi kezdővel vetem össze. Ha nem lesz sok sérülés, ebből akár még bármi is lehet.
-Ha Joeckel beválik a bal oldalon, akkor az egyetlen lyuk RT-ben lesz, Ifedi is inkább G mint T, tavaly a szélen sokszor megverték, Pocicról nem tudok semmit, de ő is inkább C/G, szóval szerintem nincs igazi jobbszélsőnk, vagy nem tudom, szerintetek ki lesz ideállítva?
-Remélem Justin Senior-ról kiderül hogy korszakos RT játékos, és akkor nincs félnivalónk az idén 😀

Vélemények a fentebb írtakkal kapcsolatban?
akdestroyer
hagyd a PFFt, ne ez alapján ítéld meg a játékosokat.
-Fant szar volt, de potenciál van benne. Elég nagy esélye van az LT posztra...
-Glowinski ne legyen kezdő
-Joeckel jó OG, nem jó OT. Mivel csak ő lehetne Fant helyettese, így inkább legyen OG
-Britt elég jó C
-Pocic szerintem jó lesz OGban is, aztán jövőre mehet C-be Brittet ugyse tartjuk meg
-de ha Aboushi kezd RGben az se baj, ő is upgrade tvalyhoz képest
-Ifedit a gyors edge rusherek agyon fogják verni RTben...
-Gilliam hiányozni fog, már csak a depth miatt is,

Fant-Joeckel-Britt-Pocic-Ifedi falra van a legkisebb odds.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Jobban beleástam magam az OL témába, segítségül hívtam a PFF-es gradeket, és az eredmény több mint reménykeltő lett, legalábbis számomra, kíváncsi vagyok ti is így érzitek-e.

Az tavalyi offseasonban így nézett ki a várható O falunk a PFF szerint (zárójelben a 2015-ös teljesítménymutatók):
Gilliam(36,7) - Glowinski(49,9) - Britt(57,1) - Ifedi(NA) - Webb(44,6)

Az idei évre ezt jósolták még az offseason legelején (zárójelben a tavalyi mutatott forma):
Fant(27,6) - Glowinski(53,6) - Britt(83,9) - Joeckel(68,3) - Gilliam(38,0)

Később ezt:
Joeckel(68,3) - Glowinski(53,6) - Britt(83,9) - Aboushi(55,5) - Gilliam(38,0)

Akkor most néhány gondolat az adatokkal kapcsolatban:
- A QB vakoldalán 27,6-os ratingű tackle teljesítmény? Ez miafasz??!!
-Joeckel a PFF szerint egyértelmű erősítés, ha tudná tartani a tavalyi formáját LT-ben is, az hihetetlen segítség lenne RW-nek.
-Brittből egy faszipántos kis játékos lett, meccsnézés közben nekem egyáltalán nem tűnt fel, hogy mennyivel jobban játszik a falban bárkinél.
-Gilliam távozása nem fog fájni, nem gondoltam volna hogy ilyen fosul játszott.
-Aboushi nem sztár, de legalább lefelé se lóg ki, és szerintem jól járunk vele ha Odhiambo helyett ő lesz a falban az első számú csere, jó hogy jött.
-A falunk bal oldala abszolút vállalható ebben a formában, a jobb oldalra pedig érkezhet Pocic illetve Ifedi és akkor így néznénk ki:

Joeckel-Glowinski-Britt-Pocic-Ifedi

Ez nekem kvázi tetszik, főleg ha a tavalyi kezdővel vetem össze. Ha nem lesz sok sérülés, ebből akár még bármi is lehet.
-Ha Joeckel beválik a bal oldalon, akkor az egyetlen lyuk RT-ben lesz, Ifedi is inkább G mint T, tavaly a szélen sokszor megverték, Pocicról nem tudok semmit, de ő is inkább C/G, szóval szerintem nincs igazi jobbszélsőnk, vagy nem tudom, szerintetek ki lesz ideállítva?
-Remélem Justin Senior-ról kiderül hogy korszakos RT játékos, és akkor nincs félnivalónk az idén 😀

Vélemények a fentebb írtakkal kapcsolatban?

több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Nem az 5 évvel ezelőtti komment, hanem a az utána következő állítás mosolyogtatott meg, amely szerint ha egyszer az volt a véleményem, hogy JS az egyik legjobb GM, akkor az onnantól kőbe van vésve és nem változhat.
undisputedly
Nem tudom hol írtam, hogy kőbe van vésve és nem változhat, de mindegy, hagyjuk.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezzel a multidezos idezgetessel nem tudom mi a cel, tudod, ha valaki x eve kommentel egy csapatot, nyilvan lesznek olyan velemeny koncepcioi amik vegul nem idotalloak.

Erdekes, hogy ez lett a szinvonal a topicban.
undisputedly
Szerintem zárjuk le a szájkaratét, nem is értem hogy tudott egyáltalán kialakulni egy ilyen témából.

Inkább azt mondjátok meg, hogy szerintetek teljesen elképzelhetetlen hogy egy bust player, jelen esetben Joeckel, a hasznunkra váljon? Új csapat, új filózófia, új játékrendszerm, senki nem tudja elképzelni, hogy egyszerűen majd jobban fekszik neki a dolog? Nem azt mondom hogy sztár lesz, de jobban teljesít majd, a jelenlegi 45ös (PFF rating) OL átlagnál? Ha tudna egy 60 körüli értéket, már a megérte...
akdestroyer
@Undi
Nem tudom miért húzod fel magad egy öt évvel ezelőtti komment miatt? Senki sem tévedhetetlen. Én sem gondoltam volna akkor, hogy Wilson lesz a kezdő Flynnel szemben.

@akdestroyer
Én nagyon reménykedem, hogy Joeckellel erősebb lesz a falunk, és Pocic is be lesz építve.
BigBaltazar
Nem az 5 évvel ezelőtti komment, hanem a az utána következő állítás mosolyogtatott meg, amely szerint ha egyszer az volt a véleményem, hogy JS az egyik legjobb GM, akkor az onnantól kőbe van vésve és nem változhat.
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ezzel a multidezos idezgetessel nem tudom mi a cel, tudod, ha valaki x eve kommentel egy csapatot, nyilvan lesznek olyan velemeny koncepcioi amik vegul nem idotalloak.

Erdekes, hogy ez lett a szinvonal a topicban.
undisputedly
Szerintem zárjuk le a szájkaratét, nem is értem hogy tudott egyáltalán kialakulni egy ilyen témából.

Inkább azt mondjátok meg, hogy szerintetek teljesen elképzelhetetlen hogy egy bust player, jelen esetben Joeckel, a hasznunkra váljon? Új csapat, új filózófia, új játékrendszerm, senki nem tudja elképzelni, hogy egyszerűen majd jobban fekszik neki a dolog? Nem azt mondom hogy sztár lesz, de jobban teljesít majd, a jelenlegi 45ös (PFF rating) OL átlagnál? Ha tudna egy 60 körüli értéket, már a megérte...
akdestroyer
@Undi
Nem tudom miért húzod fel magad egy öt évvel ezelőtti komment miatt? Senki sem tévedhetetlen. Én sem gondoltam volna akkor, hogy Wilson lesz a kezdő Flynnel szemben.

@akdestroyer
Én nagyon reménykedem, hogy Joeckellel erősebb lesz a falunk, és Pocic is be lesz építve.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ezzel a multidezos idezgetessel nem tudom mi a cel, tudod, ha valaki x eve kommentel egy csapatot, nyilvan lesznek olyan velemeny koncepcioi amik vegul nem idotalloak.

Erdekes, hogy ez lett a szinvonal a topicban.
undisputedly
Szerintem zárjuk le a szájkaratét, nem is értem hogy tudott egyáltalán kialakulni egy ilyen témából.

Inkább azt mondjátok meg, hogy szerintetek teljesen elképzelhetetlen hogy egy bust player, jelen esetben Joeckel, a hasznunkra váljon? Új csapat, új filózófia, új játékrendszerm, senki nem tudja elképzelni, hogy egyszerűen majd jobban fekszik neki a dolog? Nem azt mondom hogy sztár lesz, de jobban teljesít majd, a jelenlegi 45ös (PFF rating) OL átlagnál? Ha tudna egy 60 körüli értéket, már a megérte...
akdestroyer
Különösebben én sem értem ezt a túlzott pesszimizmust, nyilván nem azt hozta amit egy 1/2 -estől elvár az ember, sőt... De hasonlítsuk már össze Fant/Sowell/Webb/Gilliam produkciójával... Hozzájuk képest egyértelmű erősítés.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ezzel a multidezos idezgetessel nem tudom mi a cel, tudod, ha valaki x eve kommentel egy csapatot, nyilvan lesznek olyan velemeny koncepcioi amik vegul nem idotalloak.

Erdekes, hogy ez lett a szinvonal a topicban.
undisputedly
Szerintem zárjuk le a szájkaratét, nem is értem hogy tudott egyáltalán kialakulni egy ilyen témából.

Inkább azt mondjátok meg, hogy szerintetek teljesen elképzelhetetlen hogy egy bust player, jelen esetben Joeckel, a hasznunkra váljon? Új csapat, új filózófia, új játékrendszerm, senki nem tudja elképzelni, hogy egyszerűen majd jobban fekszik neki a dolog? Nem azt mondom hogy sztár lesz, de jobban teljesít majd, a jelenlegi 45ös (PFF rating) OL átlagnál? Ha tudna egy 60 körüli értéket, már a megérte...

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ilyen ertelemben hibas a kiemeles, mert a jelenkori allaspontomat az elmult ket evben tortentek formaltak, ez pedig regebbi annal.
undisputedly
Így lesz két év alatt a legjobból legrosszabb valaki, aki az egész Super Bowlos csapatot draftolta, oké. Különben már rég nem run-run-boom-ot játszunk, de mindegy, hagyjuk inkább.

Ilyenek is vannak egyébként, csak érdekességként mondom:
Sebii [2 389] (több mint öt éve)
A Wilson pick nagyon felhúzott. Egyszerűen nem értem mit akarnak tőle. Ennyire félnek, hogy Flynn felsül? Nagyon rossz pick.

Bill "Helmut" Leavy [2 521] (több mint öt éve)
Módosítom a C- t, D-re.
Ettől még nem rossz a csapat, és biztos, hogy megint kaparnak játékosokat a 4-7 körig, de ez így gáz!

undisputedly [5 999] (több mint öt éve)
Azt viszont nem értem,hogy miért Russelt húztuk. Egyáltalán nem látom NFL szintű irányítónak, de a fő probléma,hogy magasan húztuk. Sokkal hátrébb is vannak ilyen QB-k (Moore).

Aguirre
Komolyan ugy gondolod, hogy ha 5 evvel ezelott volt egy allaspontom, az nem valtozhat? Ez eleg eletidegen felfogas.

Tavaly a fal es a jatekosallomany magas foku o plan adaptaciot igenyelt, de a runheavy deep ball alap koncepcio meg mindig PC filozofiaja.

Ezzel a multidezos idezgetessel nem tudom mi a cel, tudod, ha valaki x eve kommentel egy csapatot, nyilvan lesznek olyan velemeny koncepcioi amik vegul nem idotalloak.

Erdekes, hogy ez lett a szinvonal a topicban.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
@TGA
Az Ungerrel való összehasonlítást nem a poszt miatt írtam, a C nyilván Britt marad, hanem általánosságban értettem, hogy lehet belőle olyan meghatározó játékos az OL falban, mint Max Unger volt egykoron. Na. 😀
akdestroyer
legyen így! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ilyen ertelemben hibas a kiemeles, mert a jelenkori allaspontomat az elmult ket evben tortentek formaltak, ez pedig regebbi annal.
undisputedly
Így lesz két év alatt a legjobból legrosszabb valaki, aki az egész Super Bowlos csapatot draftolta, oké. Különben már rég nem run-run-boom-ot játszunk, de mindegy, hagyjuk inkább.

Ilyenek is vannak egyébként, csak érdekességként mondom:
Sebii [2 389] (több mint öt éve)
A Wilson pick nagyon felhúzott. Egyszerűen nem értem mit akarnak tőle. Ennyire félnek, hogy Flynn felsül? Nagyon rossz pick.

Bill "Helmut" Leavy [2 521] (több mint öt éve)
Módosítom a C- t, D-re.
Ettől még nem rossz a csapat, és biztos, hogy megint kaparnak játékosokat a 4-7 körig, de ez így gáz!

undisputedly [5 999] (több mint öt éve)
Azt viszont nem értem,hogy miért Russelt húztuk. Egyáltalán nem látom NFL szintű irányítónak, de a fő probléma,hogy magasan húztuk. Sokkal hátrébb is vannak ilyen QB-k (Moore).

Aguirre
Szerintem az "utóbbi" a "kettő" vagy az "év" szavakat használta.
Amúgy az engem is foglalkoztat, hogy valójában mit játszunk, vagy mit akarunk játszani.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
@TGA
Az Ungerrel való összehasonlítást nem a poszt miatt írtam, a C nyilván Britt marad, hanem általánosságban értettem, hogy lehet belőle olyan meghatározó játékos az OL falban, mint Max Unger volt egykoron. Na. 😀

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
...és a mai "retro comment of the day" játékunk győztese:
"braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 9 115 (több mint 4 éve)
komolyan mi fasznak kell kísérletezni ezzel a buzi wilsonnal. nemtud egy kikurt 10yardos paszt megobni, zsebben, zsebből kimozogva mindehol szar. nyomást nem érzi, futni nem tud. hosszú passzai nincsenek. egy hatalmas 0"
😀😀😀😀
akdestroyer
Rookie évében a pats meccsig nem szerettem azóta örök kedvenc
braxa88
Persze értem én, csak olvasgattam régebbről, és ez volt a 800 oldal közepébe való belekattintás utáni első komment ami szembejött, és hangosan felröhögtem. 😀

Ezért nem szabad jóelőre leszólni az új igazolásokat, Pocicból is lehet még az új Max Unger!
akdestroyer
Nem lesz, mert már Schneider is lenyilatkozta, hogy remek adottságokkal remdelkezik a Tackle pozícióhoz ( volt itt már szó guardról is korábban). Unger ezzel szemben Center.
Még egy apró különbség, hogy Unger prototípus, aki kezdőként Centert játszott (fökusz pozíció) , és mellette guardot inkább csereként a gimis évektől, Pocic meg tweener, aki minden volt már.
Lehet belőle jó játékos Tackle, esetleg Guard poszon pár éven belül csak türelemből van a legkevesebb.

Ha igazán akarsz röhögni, érdemes a 11-13-as draftértékelőket hallgatni. Lehet külföldit, vagy hazait.
Bowl.hu történetében kb.2-3 szerkesztő mondta hogy vigyázó szemeteket a Seahawksra vessétek.
Sajnos az egyikük már nincs itt velünk, a másik Empty, aki konkrétan megmondta, hogy a hawks nyeri a 13-as szezont.
3. Nem tudom már ki volt.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
...és a mai "retro comment of the day" játékunk győztese:
"braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 9 115 (több mint 4 éve)
komolyan mi fasznak kell kísérletezni ezzel a buzi wilsonnal. nemtud egy kikurt 10yardos paszt megobni, zsebben, zsebből kimozogva mindehol szar. nyomást nem érzi, futni nem tud. hosszú passzai nincsenek. egy hatalmas 0"
😀😀😀😀
akdestroyer
Rookie évében a pats meccsig nem szerettem azóta örök kedvenc
braxa88
Persze értem én, csak olvasgattam régebbről, és ez volt a 800 oldal közepébe való belekattintás utáni első komment ami szembejött, és hangosan felröhögtem. 😀

Ezért nem szabad jóelőre leszólni az új igazolásokat, Pocicból is lehet még az új Max Unger!

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
...és a mai "retro comment of the day" játékunk győztese:
"braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 9 115 (több mint 4 éve)
komolyan mi fasznak kell kísérletezni ezzel a buzi wilsonnal. nemtud egy kikurt 10yardos paszt megobni, zsebben, zsebből kimozogva mindehol szar. nyomást nem érzi, futni nem tud. hosszú passzai nincsenek. egy hatalmas 0"
😀😀😀😀
akdestroyer
Rookie évében a pats meccsig nem szerettem azóta örök kedvenc
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez sem rossz:

undisputedly Seattle Seahawks 5 998 — SuperBowl Champions 2013/2014 (több mint 5 éve)
Most mindenki Qb lázban ég, erre Schneider -aki szerintem az egyik legjobb GM- nyilatkozik,hogy nem akarják elsietni a Qb kérdést, hiszen az lenne a legrosszabb amit tehetnének.


A végén még kedvem támad átolvasni az egész 2011 és 2012 -es draft környéki beírásokat.
Közben egy ilyet is találtam, ez is jópofa:
 www.youtube.com/watch?v=CNPeLkEQTEM
Aguirre
Ilyen ertelemben hibas a kiemeles, mert a jelenkori allaspontomat az elmult ket evben tortentek formaltak, ez pedig regebbi annal.
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Ez sem rossz:

undisputedly Seattle Seahawks 5 998 — SuperBowl Champions 2013/2014 (több mint 5 éve)
Most mindenki Qb lázban ég, erre Schneider -aki szerintem az egyik legjobb GM- nyilatkozik,hogy nem akarják elsietni a Qb kérdést, hiszen az lenne a legrosszabb amit tehetnének.


A végén még kedvem támad átolvasni az egész 2011 és 2012 -es draft környéki beírásokat.
Közben egy ilyet is találtam, ez is jópofa:
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
...és a mai "retro comment of the day" játékunk győztese:
"braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 9 115 (több mint 4 éve)
komolyan mi fasznak kell kísérletezni ezzel a buzi wilsonnal. nemtud egy kikurt 10yardos paszt megobni, zsebben, zsebből kimozogva mindehol szar. nyomást nem érzi, futni nem tud. hosszú passzai nincsenek. egy hatalmas 0"
😀😀😀😀
akdestroyer
Én mellette voltam! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
...és a mai "retro comment of the day" játékunk győztese:
"braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 9 115 (több mint 4 éve)
komolyan mi fasznak kell kísérletezni ezzel a buzi wilsonnal. nemtud egy kikurt 10yardos paszt megobni, zsebben, zsebből kimozogva mindehol szar. nyomást nem érzi, futni nem tud. hosszú passzai nincsenek. egy hatalmas 0"
😀😀😀😀

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
😀😀😀😀😀😀
akdestroyer
ajánlanám még csemegeképpen a Jézusos meccseket(Charlie Whitehurst), csak hogy tudd miből maradtál ki, és értékeld az elmúlt éveket. Halál komolyan mondom. 😊 üdv a fedélzeten.
petey
😊 😊 😊 😊
Akkor a legviccesebb Charlie videó, amiben Charlie nem is szerepel!

 www.youtube.com/watch?v=YmZ7LVJ6rk4
TGA
Az a legérdekesebb, hogy ő sokáig cirkulálódott még a ligában, talán a San Diegonál volt hosszabb ideig.
Sosem értettem, hogy PC miért erőlteti, anno meg is kérdőjeleztem miatta a kompetenciáját 😀

Szerkesztette: undisputedly