Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.espn.com/nfl/story/_/id/19446657/seattle-seahawks-cornerback-richard-sherman-let-go-problem-nfl-2017
tejbegrrr!!!
Azért ez egy nagyon goromba történet.
Érdekes, nogy ezek kezdenek kiszivárogni.
Talán előkészítik a renbuildet ( renewal, renuild)
Azt érzem, hogy idén még egyszer nekifeszül ez a gárda és utána a PC-JS- SS 1.x verzió megy a kukába, jön a 2.0.
Amikor ilyeneket olvas a polgár, akkor azt mondja, hogy talán nemis lenne rossz.

Amúgy a you fucking suck mint szakmai megfogalmazás... Szóval Terrell Owenssel - Sherman párhuzam nem tudom mennyire valid...
TO sok fura dolog mellett, azért kimondott fontos dolgokat is.
Miért akartunk QBt húzni 1/26-ra?
TGA
A 2.0-ban egyetértek, ami kérdés lehet, hogy a játékos állományra ez milyen hatással lesz. Ki megy, ki marad?

A QB draft meg olyan, hogy több indokot is fel lehet sorolni. Egyrészt Schneider ezt mindig hangoztatta, hogy ő szíve szerint minden évben draftolna QB-t, Wisconsin-ban ez jellemző is volt a ténykedése alatt emlékeim szerint. Amióta nálunk van, csak UDFA irányító érkezett az egyetemről...
Nem volt opciónk sem a padra, Boykin hülyeségei már adottak voltak, volt is róla szó a draft előtt, hogy jöhet irányító, persze nem az első nap. De ha belegondolunk, azért ennél a csapatnál kevésbé számítanak ezek a dolgok(draft pozíció), ha kell egy játékos nekik, nem fognak gondolkodni, hogy épp hol húzzák, a saját értékrendjük szerint játszanak.
Érdekes lett volna azért látni a reakciókat, ha mégis húztunk volna irányítót korán, de azért szerintem ne vetett volna fel kardinális kérdéseket, persze a médiát kivéve.
Medvepapa
Uhmm, tök igaz.
Az 1/26 viszont nem csere, Carrollnál meg minimum kihívó már idén is. Nyílván Wilson nem TJack, vagy Flynn, akiket le lehet zúzni TC-ben. De akit szerettünk volna az legitim kezdő képessgekkel rendelkezik.
Jó lenne sejteni, hogy a PC - JS páros valójában mit gondol.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
 www.espn.com/nfl/story/_/id/19446657/seattle-seahawks-cornerback-richard-sherman-let-go-problem-nfl-2017
tejbegrrr!!!
Azért ez egy nagyon goromba történet.
Érdekes, nogy ezek kezdenek kiszivárogni.
Talán előkészítik a renbuildet ( renewal, renuild)
Azt érzem, hogy idén még egyszer nekifeszül ez a gárda és utána a PC-JS- SS 1.x verzió megy a kukába, jön a 2.0.
Amikor ilyeneket olvas a polgár, akkor azt mondja, hogy talán nemis lenne rossz.

Amúgy a you fucking suck mint szakmai megfogalmazás... Szóval Terrell Owenssel - Sherman párhuzam nem tudom mennyire valid...
TO sok fura dolog mellett, azért kimondott fontos dolgokat is.
Miért akartunk QBt húzni 1/26-ra?
TGA
A 2.0-ban egyetértek, ami kérdés lehet, hogy a játékos állományra ez milyen hatással lesz. Ki megy, ki marad?

A QB draft meg olyan, hogy több indokot is fel lehet sorolni. Egyrészt Schneider ezt mindig hangoztatta, hogy ő szíve szerint minden évben draftolna QB-t, Wisconsin-ban ez jellemző is volt a ténykedése alatt emlékeim szerint. Amióta nálunk van, csak UDFA irányító érkezett az egyetemről...
Nem volt opciónk sem a padra, Boykin hülyeségei már adottak voltak, volt is róla szó a draft előtt, hogy jöhet irányító, persze nem az első nap. De ha belegondolunk, azért ennél a csapatnál kevésbé számítanak ezek a dolgok(draft pozíció), ha kell egy játékos nekik, nem fognak gondolkodni, hogy épp hol húzzák, a saját értékrendjük szerint játszanak.
Érdekes lett volna azért látni a reakciókat, ha mégis húztunk volna irányítót korán, de azért szerintem ne vetett volna fel kardinális kérdéseket, persze a médiát kivéve.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 www.espn.com/nfl/story/_/id/19446657/seattle-seahawks-cornerback-richard-sherman-let-go-problem-nfl-2017
tejbegrrr!!!
Azért ez egy nagyon goromba történet.
Érdekes, nogy ezek kezdenek kiszivárogni.
Talán előkészítik a renbuildet ( renewal, renuild)
Azt érzem, hogy idén még egyszer nekifeszül ez a gárda és utána a PC-JS- SS 1.x verzió megy a kukába, jön a 2.0.
Amikor ilyeneket olvas a polgár, akkor azt mondja, hogy talán nemis lenne rossz.

Amúgy a you fucking suck mint szakmai megfogalmazás... Szóval Terrell Owenssel - Sherman párhuzam nem tudom mennyire valid...
TO sok fura dolog mellett, azért kimondott fontos dolgokat is.
Miért akartunk QBt húzni 1/26-ra?

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0524%2Fr212486_1296x729_16-9.jpg
Richard Sherman won't let go, and it's a problem
Read the exclusive account of how this offseason of discontent in Seattle traces to the Super Bowl That Got Away and the rift it created among Richard Sherman, Russell Wilson and Pete Carroll.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Undi!
Ez a dal neked szól
 www.foxsports.com/nfl/gallery/colin-cowherd-seattle-seahawks-kaepernick-outspoken-culture-052417
TGA
Pár hete olvastam, hogy egy west coasti fószer a cégében mindenkinek ugyanakkora fizetést adott. A takarítótól a manager szintig. Ettől remélte, hogy prosperáló munkakörnyezetet teremt. A cég tönkrement, nem azért, mert nem tudták fizetni a béreket, hanem azért, mert senki sem akart managerként ott dolgozni, hiszen miért kapna egy takarító is annyit, amennyit ő 15 éves pqe-vel.

Amikor olvastam a sztorit, egyből PC jutott eszembe. Bevallom én rengeteg mindent szeretek amit csinál/t szervezetileg. Rengeteg jó újdonságot hozott a megmerevedett NFL közegbe, de eltelt 7 év, és teljesen egyetértek a cikkel. Évek óta olvasom a nyilatkozatokat minden meccs után kb, és az a fejlődési ív amit egy Baldwin vagy egy Sherm megtett karakterileg (sportkarakterileg), az számomra nem szimpatikus. Egyetértek a cikk írójával, a dinasztiákban ez nem így megy. PErsze mi is 1 yardra voltunk attól, hogy dinasztiává váljunk, de nem lettünk azok, és szvsz ez a locker room kultúra ami most van a csapatnál, nem tartható fenn sokáig. Tavaly rengeteg példa volt rá, hogy elszálltak a játékosok. (Sherm rant a pélya szélén, nekimegy a csapattársnak és az edzőnek, majd a szezonvégi balhé, és most a trade talk, Baldwin aki többet foglalkozott politikával, mint focival, és Bennett aki állandóan segget csinál a szájából stb.), és egy Kapernick igazolás csak tovább lökné ilyen irányba a csapatot, ahelyett, hogy letörnék a szarvát ezeknek a játékosoknak.

Persze ez van, ha az ember a legliberálisabb város csapatának drukkol, mert kb Oregon állam mellett az egész USA leginkább "progresszív" állama "vagyunk" (de te ezt közvetlenül tapasztalod).

Szóval én nagyon nem örülnék neki.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Undi!
Ez a dal neked szól
 www.foxsports.com/nfl/gallery/colin-cowherd-seattle-seahawks-kaepernick-outspoken-culture-052417

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kaep benézett hozzánk. Még a végén lesz belőle valami. Én nem bánnám.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
2012-ben írtam róla a HoF-ba történő beválasztása kapcsán, most kigúgliztam ezt a hozzászólást, de csak bemásolni tudom, reply nem működik:

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de szerintem velem egyetemben sokan mások is lemaradtak Cortez Kennedy #96 pályafutásáról a Hawks szimpatizánsok közül is. Mivel most volt egy kis időm, utána olvastam, ki is Ő, mi is Ő.
Engem különösebben nem hoz lázba a HoF tagság, de amikor megláttam egy érdekes statisztikát akkor nekiálltam keresni.
Mindig is úgy voltam az ilyen jelölésekkel,hogy elég szubjektív alapon történik, ergo nem igazán tükrözi a valós viszonyokat, és ez is egy Show elem. Viszont a második, Hawk-ként "halhatalanná" választott játékos mégis felkeltette az érdeklődésemet. Mert hogy Ő pusztán a második. Bizony. Habár a HoF hét olyan játékost is számol akik játszottak a Seahawks-ban, Ő csupán a második olyan aki Seahawk-ként érte el ,hogy beválasszák.

Az 1990-es drafton a 3. pickkel húzta be a csapat. Ő volt az egyetlen DT aki elkelt az első körben. [Akire biztosan többen is emlékeznek még erről a draftról az Junior Seau LB]. Szóval a Miami-ból kiválasztott tehetség Seattle-be került , és ott is maradt karrierje végig. Mind a 167 lejátszott mérkőzését Hawks mezben tudta le (1990-2000).
Ezután is volt ajánlata , de nem akarta magára húzni más csapat jersey-jét.
Cortez egyébként Arkansas-ben született, és ott is nőtt fel. Előszer a Northwest Mississippi állami egyetemre járt, majd ösztöndíjat nyert a University of Miami-ra. 1989.-ben All-american játékossá is választották. Értelemszerűen jól ment neki a játék,hiszen az ilyen előkelő draft pozíciót nem is lehetne máshogyan elérni. 2004-ben választották be az egyetem Hall of Fame tagjai közé.
Draftolása után sokáig nem írta alá a szerződését, egészen pontosan 2 nappal a szezon indulásáig.
Mickey Loomis szerint Cortez az újonc évében 315 font körül mozgott, és egyszer felment a kosárlabda pályára, majd megkérdezte tőle,hogy akarja-e látni miért keres annyi pénz.Az igenlő válasz után fogta a labdát, és bezsákolta.
Visszavonulásakor a csapat korábbi edzője Chuck Knox a következőt nyilatkozta:
“Cortez Kennedy minden várakozásunkat felülmúlta.“Amikor először megérkezett jobb oldali D Tackleként raktam be, majd megkérdeztem, holyan érzi magát a pozícióban amit az egyetemen is játszott. A válasz a következő volt:"Tegyen ahová akar, és hagyja a nagykutyát vadászni”
Két évvel később az NFL Defensive Player of the Year cím birtokosának mondhatta magát, annak ellenére,hogy egy 2-14-es szezont produkált a csapat. Ez akkora tett volt,hogy ha minden igaz rajta kívül csak két másik játékos tudta megismételni :
Lawrence Taylor Giants és Reggie White Eagles játékos
. Ez egy ilyen jelentéktelen piaccal bíró csapat játékosaként,mint amilyen a Hawks, kifejezetten nagy szó.
A 2000-res szezon után vonult vissza 668 tackle-lel, 58 sack-el, és 3 interception-nel és 8 probowl-lal a neve mellett.
Miután abbahagyta a játékot, az akkor már a Saintsnek dolgozó Loomis át akarta csábítani, de nemet mondott.
Habár játékosként nem, de nem hivatalos edzőként a NewOrleans-nál tevékenykedett az azt követő időkben. Így eshetett meg egy felettéb megmosolyogtató eset.
2006-ban amikor a Saint a Falcons ellen játszotta a Superdome újbóli megnyitóját, P. Allan a Hawks tulaja tiszteletét tette a városban, és megdöbbenéssel fogadta,hogy ott találkozik Kennedy-vel. A dolog azért pikáns, mert előtte nap került fel Seattle-ben a Ring Of Honor-ra a neve.
Amikor Allan megkérdezte,hogy :
"-Cortez, mit csinálsz itt?!" , jött a válasz:
"-I'am a Who'dat Mr.Allan".

Ez volt a negyedik HoF "döntője", most bekerült. A televízióból tudta meg, és saját elmondása szerint sírt, amikor meghallotta.
Végezetül itt az üzenete az egyetemről a profik közé érkező játékosoknak:
"Azt tanácsolom az újoncoknak,hogy ne arra koncentráljanak amit a veteránok csinálnak,hanem arra amit nekik kell.Ez üzlet. Ne gondolj bulizásra, koncentrálj a focira, ne gondolj a nagy pénzre, amit esetleg kereshetsz.Ha barátok választására kerül a sor, bízz meg azokban akik akkor is ott voltak, mielőtt nagy pénzt kerestél"

A Hawks odlaláról egy Köszöntő videó:
 www.seahawks.com/videos-photos/videos/Welcome-to-Canton-Cortez/dd40895f-2d4e-46e0-8408-654f2481c686


Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
szomorú a topic sajnos a napokban 😕
 bestanimations.com/HomeOffice/Lights/Candles/animated-candle-gif-14.gif


braxa88
Nyugodjék békében! 😕

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szomorú a topic sajnos a napokban 😕


több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride



Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Earl Thomasról mit lehet tudni, felépül a szezonkezdetre?
akdestroyer
igen
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Earl Thomasról mit lehet tudni, felépül a szezonkezdetre?

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Jöjjön Collin, ő még nagyon kell ide!!!
Mondjuk rögtön kezdhetne e mögött az "izgalmas", "alakuló" ÓL mögött.
Crash Test Kaepernick

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
@undi
Azóta javították, de az "előző szezonban 71 elkapást hozott össze" mondat még mindig ott van. Az azért durca egy RB-től, ha ez igaz, én inkább WR poszton játszatnám. 😊
D:

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Magyar média 2017. [origo]

"Fantasztikusan néz ki, egyszerűen csodálatos - lelkendezett az egyik helyi újságíró, Pete Carroll

 www.origo.hu/sport/trashtalk/20170516-nfl-eddie-lacy-hozta-a-sulyt-55-ezer-dollar-bonuszt-kapott-erte.html

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd odaadjátok Shermant és a 2018/1-et Garoppolóért 😊
Wyatt
Nana...Gerappát jól beárazta a tavasz, a kutyának sem kellett még úgy sem, hogy extra gyengus QB draft volt. 😊 A nyakatokon fog maradni, ha valami bagó pickért nem adjátok oda.
Chargers LT
Hát ez itt kurva nagy off, de nagyon el vagy tévedve 😊

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Majd odaadjátok Shermant és a 2018/1-et Garoppolóért 😊
Wyatt
Nana...Gerappát jól beárazta a tavasz, a kutyának sem kellett még úgy sem, hogy extra gyengus QB draft volt. 😊 A nyakatokon fog maradni, ha valami bagó pickért nem adjátok oda.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nekem nem a politizálásával van bajom, hanem szimplán a játékával
Wyatt
Szerintem abba a 49ers OCje is erősen belejátszott. Bár csak 2 SF meccset láttam, de ott kritikán aluli fos driveokat hívtak neki sorozatban, úgy nehéz. És akkor a játékosállományukról egy szót se ejtettem még. Egy uborka cspattal Brady sem nyerne meccseket.
Ha a 2013as játéka már a múlté is, szerintem még most is van annyira jó hogy egy top 5-ös csapatot (mint a miénk) bárhová eljutasson.
Még akkor is ezt írnám ha eg egész szezonra kidőlt Wilson helyére keresnénk kezdő QBt, de a padra ül, oda meg bőven elég az amit tud.

Milyen furcsa a sors, az elsők között vétóztam meg az igazolását, most meg én vettem védelmembe a kis huncutot. 😊

Csak az a séró, az ne lenne... D:

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kaepet nem komálom annyira, de spec itt még talán működhetne is
Wyatt
Erről az jut eszembe, amikor a drafton az egyik balhés jelöltet elvitte a Bengals, majd többen megjegyezték, hogy jól el fog férni a többi között... 😊 Nekem meg hiányérzetem támadt hogy Seattle nem került szóba, mert ugye nekünk sem kell se szomszédba menni egy kis unsportsmanlike conductért. 😊

Szóval elég ha arra gondolok hogy van egy Michael Benettünk (aki amúgy kurva nagy spíler), és úgy már Kaepernick sem tűnik annyira vállalhatatlannak.
akdestroyer
Nekem nem a politizálásával van bajom, hanem szimplán a játékával

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Kaepet nem komálom annyira, de spec itt még talán működhetne is
Wyatt
Erről az jut eszembe, amikor a drafton az egyik balhés jelöltet elvitte a Bengals, majd többen megjegyezték, hogy jól el fog férni a többi között... 😊 Nekem meg hiányérzetem támadt hogy Seattle nem került szóba, mert ugye nekünk sem kell se szomszédba menni egy kis unsportsmanlike conductért. 😊

Szóval elég ha arra gondolok hogy van egy Michael Benettünk (aki amúgy kurva nagy spíler), és úgy már Kaepernick sem tűnik annyira vállalhatatlannak.

több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
+ nála jobb csere QB-t nemigen lehetne találni


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tartalékirányító kell persze, én csak Kaepet nem komálom annyira, de spec itt még talán működhetne is
Wyatt
én se, sőt.
de eltudná szerintem managelni a csapatot
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd odaadjátok Shermant és a 2018/1-et Garoppolóért 😊
Tartalékirányító kell persze, én csak Kaepet nem komálom annyira, de spec itt még talán működhetne is

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Minőségi, Kaepernick. Hmm...
Ha megsérül Wilson (nem fog), akkor hoztok valakit éhbérért, aztán jóvan
Wyatt
kaepernick nem jó irányító tény. de basszus boykin a csere jelenleg, egy tavalyi udfa...
ha hozunk vkit ébérért, akkor szerinted mégis mire lesz képes vele a csapat? 0-1 W aztán jóvan

@tejbegríz
Nem bicsaklik meg, egy szóval nem írtam hogy várjuk meg a bajt, csupán a befektetés megtérülési rátáján rugóztam kicsit. 😊
Szerintem ez a dolog nem fekete-fehér, lásd itt a fórumon sincs egyetértés a megoldással kapcsolatban.

Hamár QB téma, felreppent RGIII neve, neki örülnénk?
akdestroyer
de ez kb feketefehér, undisputedly véleménye nem releváns, mert ő mármár seahawks hater 😀

Szerkesztette: braxa88