Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
6 éve nem volt olyan hogy otthagytam Seahawks meccset a félidőben.
TGA
pedig akkor láthattad volt hogy mennyivel jobb az OL mint a DL...

én már nem idegeskedtem. szokásos szezon középcsapat vagyunk.
braxa88
Figyelj!
Az inkriminált 2 TD-nél kocog a D. Nézd meg hol állt az 1. TD-nél Earl Thomas, és.... tehát Reed utolérte pl Kancellárt.

Mivan????

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
6 éve nem volt olyan hogy otthagytam Seahawks meccset a félidőben.
TGA
pedig akkor láthattad volt hogy mennyivel jobb az OL mint a DL...

én már nem idegeskedtem. szokásos szezon középcsapat vagyunk.
braxa88
Valószínűleg csak azt láthattam volna, hogy káosz van a fejekben.... megint.
Különben is most volt Sherman elmebajának 1 éves évfordulója. Azt még láttam, hogy tegnap megünnepelte, meg is koszorúzta....
.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
6 éve nem volt olyan hogy otthagytam Seahawks meccset a félidőben.
TGA
pedig akkor láthattad volt hogy mennyivel jobb az OL mint a DL...

én már nem idegeskedtem. szokásos szezon középcsapat vagyunk.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
6 éve nem volt olyan hogy otthagytam Seahawks meccset a félidőben.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Nehéz lesz rosszabbnak lennie
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Glowinski inaktív, Aboushi kezd RG poszton.
Nadal17
Na erre kíváncsi leszek😀
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Glowinski inaktív, Aboushi kezd RG poszton.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
A fogadóirodáknál a Titans a vasárnapi meccs favoritja (1,60 - 2,05), ez tényleg így lenne? Azért nem annyira baszó az a Titans védelem, talán még TD pontokat is fel tudunk tenni a táblára, a D# meg majd szokás szerint 20 pont alatt tartja őket. Szóval én azért szoros győzelemben reménykedek, de most egy fillért fel nem tolnék rá. 😀
akdestroyer
Az nem akkora baj ha nem utazik mindenki arra hogy minket megverjen, mint mondjuk 2 -3 éve. Akkor még a leghurkább csapat is maxra húzta magát ellenünk. Szóval nyerjünk szép csendben és kész.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
A fogadóirodáknál a Titans a vasárnapi meccs favoritja (1,60 - 2,05), ez tényleg így lenne? Azért nem annyira baszó az a Titans védelem, talán még TD pontokat is fel tudunk tenni a táblára, a D# meg majd szokás szerint 20 pont alatt tartja őket. Szóval én azért szoros győzelemben reménykedek, de most egy fillért fel nem tolnék rá. 😀

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Ennyi
 twitter.com/i/web/status/909855192216166401
TGA
Ez egyértelműen a 9ers D hibája volt. A Hox fal szépen elkezdett húzni, mint a tankönyvben, erra D fal tagjai csak ott álltak tátott szájjal a faszerdőben, míg amazok elborultak a hátukra, mint a büdösbogár, mert nem volt kibe kapaszkodniuk.

Szerkesztette: Pari
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nézd petey, ebben a topicban nagyon sok mindent lehet mondani/állítani/megkérdőjelezni...DE...azzal már bőven átléped a redlinet, hogy Ifedit pozitív színben tünteted fel 😀
undisputedly
Ez már nekem sem jött be... 😊
Eljött már az a pillanat, hogy kimondhatjuk, BUST???

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
Wilson nem játszott jól, sok dobása pontotatlan volt, de most nem lényeg, hanem:

Tom Cable said 2 of the 3 sacks on Russell Wilson on Sunday vs. 49ers were "unnecessary." Says QB shouldn't have taken them.

És a meccsnyerő TD az kié volt?! Ahol Buckner úgy alázta szarrá Blowinskit mintha én lettem volna a RG.
De a 2 sack az Wilson hibája volt. agyam eldobom. És a többi 10 amiből kimászott szerencsétlen? (  www.youtube.com/watch?v=ygwZ7VrSLtM )
Cable takarodj!

braxa88
Braxa mit akarsz bizonyítani a felvétellel?
Cable könnyen beszél, mert az egész D lázong,
TGA
az inkrediböl TD nem jöhetett volna létre, ha az RT nem húzza vissza Lynch-et mikor hátulról lezacsizná Wilsont. szóval a meccsnyerő TD Ifedié volt.
petey
Nézd petey, ebben a topicban nagyon sok mindent lehet mondani/állítani/megkérdőjelezni...DE...azzal már bőven átléped a redlinet, hogy Ifedit pozitív színben tünteted fel 😀
undisputedly
szeretek lázadni. nektek semmi sem jó 😀

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Ennyi
 twitter.com/i/web/status/909855192216166401
TGA
Ez valami rekord lehet. Mind az öt falember egyszerre fekszik/térdel a földön...
3. éve megyünk ezen az úton, de csak egyre rosszabb lesz.
undisputedly
Csak leesett a vércukruk. Igen egyszerre, és!? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Wilson nem játszott jól, sok dobása pontotatlan volt, de most nem lényeg, hanem:

Tom Cable said 2 of the 3 sacks on Russell Wilson on Sunday vs. 49ers were "unnecessary." Says QB shouldn't have taken them.

És a meccsnyerő TD az kié volt?! Ahol Buckner úgy alázta szarrá Blowinskit mintha én lettem volna a RG.
De a 2 sack az Wilson hibája volt. agyam eldobom. És a többi 10 amiből kimászott szerencsétlen? (  www.youtube.com/watch?v=ygwZ7VrSLtM )
Cable takarodj!

braxa88
Braxa mit akarsz bizonyítani a felvétellel?
Cable könnyen beszél, mert az egész D lázong,
TGA
az inkrediböl TD nem jöhetett volna létre, ha az RT nem húzza vissza Lynch-et mikor hátulról lezacsizná Wilsont. szóval a meccsnyerő TD Ifedié volt.
petey
Nézd petey, ebben a topicban nagyon sok mindent lehet mondani/állítani/megkérdőjelezni...DE...azzal már bőven átléped a redlinet, hogy Ifedit pozitív színben tünteted fel 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 811 — Csodabogár
Wilson nem játszott jól, sok dobása pontotatlan volt, de most nem lényeg, hanem:

Tom Cable said 2 of the 3 sacks on Russell Wilson on Sunday vs. 49ers were "unnecessary." Says QB shouldn't have taken them.

És a meccsnyerő TD az kié volt?! Ahol Buckner úgy alázta szarrá Blowinskit mintha én lettem volna a RG.
De a 2 sack az Wilson hibája volt. agyam eldobom. És a többi 10 amiből kimászott szerencsétlen? (  www.youtube.com/watch?v=ygwZ7VrSLtM )
Cable takarodj!

braxa88
Braxa mit akarsz bizonyítani a felvétellel?
Cable könnyen beszél, mert az egész D lázong,
TGA
az inkrediböl TD nem jöhetett volna létre, ha az RT nem húzza vissza Lynch-et mikor hátulról lezacsizná Wilsont. szóval a meccsnyerő TD Ifedié volt.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ennyi
 twitter.com/i/web/status/909855192216166401
TGA
Ez valami rekord lehet. Mind az öt falember egyszerre fekszik/térdel a földön...
3. éve megyünk ezen az úton, de csak egyre rosszabb lesz.
undisputedly
Szaknyelven: TAROLÁS!!!!
TGA
You mean szarolás? 😀
empty taxi
yes ich habe

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Ennyi
 twitter.com/i/web/status/909855192216166401
TGA
Ez valami rekord lehet. Mind az öt falember egyszerre fekszik/térdel a földön...
3. éve megyünk ezen az úton, de csak egyre rosszabb lesz.
undisputedly
Szaknyelven: TAROLÁS!!!!
TGA
You mean szarolás? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ennyi
 twitter.com/i/web/status/909855192216166401
TGA
Ez valami rekord lehet. Mind az öt falember egyszerre fekszik/térdel a földön...
3. éve megyünk ezen az úton, de csak egyre rosszabb lesz.
undisputedly
Szaknyelven: TAROLÁS!!!!

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Ennyi
 twitter.com/i/web/status/909855192216166401
TGA
Ez valami rekord lehet. Mind az öt falember egyszerre fekszik/térdel a földön...
3. éve megyünk ezen az úton, de csak egyre rosszabb lesz.
undisputedly
Ez valami gag? 😀 Az RT kit akart megblokkolni?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ennyi
 twitter.com/i/web/status/909855192216166401
TGA
Ez valami rekord lehet. Mind az öt falember egyszerre fekszik/térdel a földön...
3. éve megyünk ezen az úton, de csak egyre rosszabb lesz.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ennyi
 twitter.com/i/web/status/909855192216166401

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Wilson nem játszott jól, sok dobása pontotatlan volt, de most nem lényeg, hanem:

Tom Cable said 2 of the 3 sacks on Russell Wilson on Sunday vs. 49ers were "unnecessary." Says QB shouldn't have taken them.

És a meccsnyerő TD az kié volt?! Ahol Buckner úgy alázta szarrá Blowinskit mintha én lettem volna a RG.
De a 2 sack az Wilson hibája volt. agyam eldobom. És a többi 10 amiből kimászott szerencsétlen? (  www.youtube.com/watch?v=ygwZ7VrSLtM )
Cable takarodj!

braxa88
Braxa mit akarsz bizonyítani a felvétellel?
Cable könnyen beszél, mert az egész D lázong,

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
ezt csak itthagyom 😀
 twitter.com/RotoPat/status/910591247416479745
Höri
kösz, eddig nem tudtuk

ettől még szar WR és nincs rá szükség. vele nem lennénk jobbak, sőt gondolom szarabbak mert elejtette volna a meccsnyerő TDt amit Richardson elkapott.
braxa88
Szeretném megvédeni Curset. Az ő teljesítményében rengeteg szisztematikus hatás van. Ahogy írtam a dropok 80% ban ütemhibákból erednek. Érdemes megnézni a GB elleni NFC döntő intjeit.De nyomorult Boykin próbálkazásai is beszédesek, az offseasonban. Volt egy meccse, ahol nem volt sikeres passza. Na azt tessék megnézni...parádé!

Ligaalja vagyunk ütemjátékokban. Az okát nem tudom...
- Bevell nem tulajdonít neki jelentőségét,
- Nincsenek egy hullámhosszon a fiatalok
- Wilson túl sok 2/4 es szar-zenét hallgat a felesége miatt, míg mindenki más 4/4-ben van.
Nem tudom.... ja DE tudom, sokkal inkább az lehet, hogy mindig történi valami nem várt esemény a játék közben:nem pontos a snap, beomlik a fal, ilyenek

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Akkor most már mindig ez lesz ha jön egy középszarnál jobb D#-es csapat, hogy nem tudunk fölrakni legalább 14 pontot a táblára, és mellé lesz 3+ sack meg 10+ hurry?
akdestroyer
Az én szakmámban van egy mondás:
"Ha mindig azt teszed, amit eddig tettél, mindig azt kapod, amit eddig kaptál."
3 éve ugyanazt tesszük, ugyanazt kapjuk- bizonyítani tudom, elég a PFF nyers adatait bedobni a Mintabba, megnézni a szisztematikus hibákat, és bingó.

Azért nem értem az okát, mert a Pete Carroll foci nem ilyen.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson nem játszott jól, sok dobása pontotatlan volt, de most nem lényeg, hanem:

Tom Cable said 2 of the 3 sacks on Russell Wilson on Sunday vs. 49ers were "unnecessary." Says QB shouldn't have taken them.

És a meccsnyerő TD az kié volt?! Ahol Buckner úgy alázta szarrá Blowinskit mintha én lettem volna a RG.
De a 2 sack az Wilson hibája volt. agyam eldobom. És a többi 10 amiből kimászott szerencsétlen? (  www.youtube.com/watch?v=ygwZ7VrSLtM )
Cable takarodj!


Szerkesztette: braxa88