Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Jeremy Lane failed his physical with Houston, per source. Trade now amended: Duane Brown and a 2018 5th for Seattle’s 2018 3rd and 2019 2nd.

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
hogy legyen vmi szar is, valszeg Thomas nem játszhat vasárnap, kisebb hamstring sérülése van.
McDougald kezdhet.
braxa88
A közvetítésben is látszott a Texans uccsó TD-nél a combjához kapott. Valszeg húzódást szenvedett.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hogy legyen vmi szar is, valszeg Thomas nem játszhat vasárnap, kisebb hamstring sérülése van.
McDougald kezdhet.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Lényeg Odhiambo és Blowinski semmiféle kezdőben ne legyen
braxa88
Én azért bármelyik csoportellenfélnél el tudom képzelni mindkettőt.
Medvepapa
Szinte látom magam előtt, ahogy a konferenciadöntőben 0:01-el a vége előtt 1 vs.1 ben megtartják Richardsont és Bennetett, Drew Stanton pedig célba veszi a Sherman által őrzött elkapót a győzelemért.
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Lényeg Odhiambo és Blowinski semmiféle kezdőben ne legyen
braxa88
Én azért bármelyik csoportellenfélnél el tudom képzelni mindkettőt.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
[...]már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.
garrett27
Trololo.
undisputedly
ha minden jól megy jövőre Brown az LT és Fant az RT.
De én továbbra is Ifedi mellett vagyok, egyre jobb (persze a gyökér szabálytalanságok lehúzzák, de passprotectionben jó)
braxa88
Fanttel én azért várnék, egyelőre annyit tudunk róla, hogy soha nem volt NFL falember, tavaly volt egy értékelhetetlen féléve kezdőként, ezt követően pedig egy biztató offseason majd egy súlyos térdsérülés.

Ha Joeckel visszatér az még meg fogja keverni a kártyákat, valakinek át kell mennie jobb oldalra.
Nadal17
Gondolom nyáron lesz egy camp-battle RT poszton Fant és Ifedi között. Ha Fant nyer akkor Ifedi mehet újra RG posztra.
Joeckelnek lejár a szerződése. ha Pocic beválik, nem lesz meghosszíbtva. (eddig jobb nála Pocic)
És akkor az alább leírt fal állhatna össze: Brown - Pocic - Britt - Ifedi - Fant
Lényeg Odhiambo és Blowinski semmiféle kezdőben ne legyen

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Szerintem túl korán játszik jól az Eagles és a Chiefs is. A december még odébb van, a foci meg ugye ott kezdődik. Csak egy megérzés.
garrett27
Ezzel sajnos egyetértek. Viszont néhány sérült még visszatér a védelembe, ami sokat számíthat.

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
[...]már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.
garrett27
Trololo.
undisputedly
ha minden jól megy jövőre Brown az LT és Fant az RT.
De én továbbra is Ifedi mellett vagyok, egyre jobb (persze a gyökér szabálytalanságok lehúzzák, de passprotectionben jó)
braxa88
Fanttel én azért várnék, egyelőre annyit tudunk róla, hogy soha nem volt falember, tavaly volt egy értékelhetetlen féléve kezdőként, ezt követően pedig egy biztató offseason majd egy súlyos térdsérülés.

Ha Joeckel visszatér az még meg fogja keverni a kártyákat, valakinek át kell mennie jobb oldalra.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
[...]már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.
garrett27
Trololo.
undisputedly
ha minden jól megy jövőre Brown az LT és Fant az RT.
De én továbbra is Ifedi mellett vagyok, egyre jobb (persze a gyökér szabálytalanságok lehúzzák, de passprotectionben jó)
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
[...]már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.
garrett27
Trololo.
undisputedly
Ez kész, bearanyoztad a napomat 😀😀😀😀
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
[...]már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.
garrett27
Trololo.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szerintem túl korán játszik jól az Eagles és a Chiefs is. A december még odébb van, a foci meg ugye ott kezdődik. Csak egy megérzés.
Lassan náluk is összeáll a kép, már csak Ifedit kellene elcserélni egy garnitúra szerelésért.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Rodgers kiesése, Zeke eltiltása, Falcons visszaesett, Eagles nulla PO-rutin, ezt most kellett meglépni, nincs olyan contender jelenleg az NFC-ben, akinek egy így megerősített Seahawksnál nagyobb esélye lenne SB-t játszani. Ilyen esélyt nem hagy ki ez ember.
somoskovig
Így van, ráadásul az AFC-ben ugyanilyen kérdőjeles csapatok vannak, nyilván a Steelers és a Pats ott lesz a végén, de idén egyik sem tűnik olyan erősnek, mint korábban. Persze még csak október végét írjuk, de nagyon nincs kimagasló csapat (mínusz Eagles, akik viszont ahogy írtad, nulla PO tapasztalattal bírnak).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Rodgers kiesése, Zeke eltiltása, Falcons visszaesett, Eagles nulla PO-rutin, ezt most kellett meglépni, nincs olyan contender jelenleg az NFC-ben, akinek egy így megerősített Seahawksnál nagyobb esélye lenne SB-t játszani. Ilyen esélyt nem hagy ki ez ember.

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sztem ez egy nagyon jó csere volt tőletek. Most van együtt ez a keret, ki tudja még hány évig marad ilyen a védelem, páran azért már idősödnek, nyerni kell, ki a fenét érdekel majd a playoffban egy jövő évi második kör (ami jó eséllyel 60. pick körül lesz). Szóval egyértelműen lépni kellett, az FO megtette, innentől az edzőkön és a kereten a sor.
gabokocka
Lesz második kör mert úgyis letradelünk. Nekünk nem megy az első körös választás E.T. óta.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nem bánom hogy Jimmy maradt, a RZ-ban még mindig halálos fegyver ha jól használják. Nála hatványozottan érvényes, hogy arra kell használni amire való és az nem a blokkolás. Meg aztán drága is lezúzatni. Mondjuk az emlékezetes volt amikor a Texans meccsen kiblokkolták egymást Ifedivel a DE meg már ment is gyorsvonati pótjeggyel Wilsonra.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Sztem ez egy nagyon jó csere volt tőletek. Most van együtt ez a keret, ki tudja még hány évig marad ilyen a védelem, páran azért már idősödnek, nyerni kell, ki a fenét érdekel majd a playoffban egy jövő évi második kör (ami jó eséllyel 60. pick körül lesz). Szóval egyértelműen lépni kellett, az FO megtette, innentől az edzőkön és a kereten a sor.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyszerű! 😊 igaz hogy 32 éves, de leszarom. Még van szerződése jövőre is, de ugye holdoutolt, lehet itt majd kap vmit.
Akkor Odhiambo húzhat amerre lát.
3. OT akiért tradeltünk Fant sérülése óta, 1-2.nek sikerült kiszorítani Odhiambot 😀 (Tobin és Battle)

Lanenek közben köszi mindent voltak jobb meccsei, már a fiatalok kiszorították.
braxa88
Szerintem már tudta a hétvégén mert nagyon gyenge volt.
garrett27
Lane? 1.negyedben volt fenn, akkor egy DPIre emlékszem tőle, aztán már padozott
Brown jó volt, másik oldalról jött a nyomás Winstonra általában (úgy emlékszem)
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
nagyszerű! 😊 igaz hogy 32 éves, de leszarom. Még van szerződése jövőre is, de ugye holdoutolt, lehet itt majd kap vmit.
Akkor Odhiambo húzhat amerre lát.
3. OT akiért tradeltünk Fant sérülése óta, 1-2.nek sikerült kiszorítani Odhiambot 😀 (Tobin és Battle)

Lanenek közben köszi mindent voltak jobb meccsei, már a fiatalok kiszorították.
braxa88
Szerintem már tudta a hétvégén mert nagyon gyenge volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
...mehhh... az egész FO

Idéntől, a második kör az új 1. kör... nem jó tendencia, 2. körben rendszeresen jó játékosokat húzunk (Golden, Wagner, PR, Clark),
1. körben utoljára kb. 2010-ben húztunk jót, de ott is csak az egyik jött be....

Most akkor Schneider "fejlődik", vagy le a konformizmussal ? 😛

 giphy.com/gifs/jared-leto-christian-bale-american-psycho-dqRwOHStxGQ8w
TGA
mert nyílván egyik 1.körössel se fogunk kimenni az 1.körből a 2-3.-ba. ilyet még sose tett a mostani rezsim 😛

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
...mehhh... az egész FO

Idéntől, a második kör az új 1. kör... nem jó tendencia, 2. körben rendszeresen jó játékosokat húzunk (Golden, Wagner, PR, Clark),
1. körben utoljára kb. 2010-ben húztunk jót, de ott is csak az egyik jött be....

Most akkor Schneider "fejlődik", vagy le a konformizmussal ? 😛

 giphy.com/gifs/jared-leto-christian-bale-american-psycho-dqRwOHStxGQ8w
TGA
Ebben is Soros György keze lesz...

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
...mehhh... az egész FO

Idéntől, a második kör az új 1. kör... nem jó tendencia, 2. körben rendszeresen jó játékosokat húzunk (Golden, Wagner, PR, Clark),
1. körben utoljára kb. 2010-ben húztunk jót, de ott is csak az egyik jött be....

Most akkor Schneider "fejlődik", vagy le a konformizmussal ? 😛


Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Ez aaaaz. Maradt Jimmy és mégis erősödött a fal. Bár tudom ez senkit nem érdekel de én örülök. És mostantól Graham megállíthatatlan lesz mert megérezte, hogy a szőnyeg szélére került.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2018 kezdő OL:
Brown-Pocic-Britt-Ifedi-Fant
tetszene.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagyszerű! 😊 igaz hogy 32 éves, de leszarom. Még van szerződése jövőre is, de ugye holdoutolt, lehet itt majd kap vmit.
Akkor Odhiambo húzhat amerre lát.
3. OT akiért tradeltünk Fant sérülése óta, 1-2.nek sikerült kiszorítani Odhiambot 😀 (Tobin és Battle)

Lanenek közben köszi mindent voltak jobb meccsei, már a fiatalok kiszorították.