Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na akkor a nyilatkozatokról.
Miután megtudtuk múlt héten, hogy Lacyt tömik lasztival. Ehhez képest tegnap azt tudtuk meg, hogy Rawls a vezérfutó.
viva Las Vegas
Annyira unom már P.C és Cable, nyilatkozataiban a következő szavakat..: ,,dolgozunk rajta" ,,tudunk róla" ,,kemény munka" ,,nem tettük meg".. 😀

Szezon hátralevő részében jön a kemény mag Arizona adok kapok lesz tuti. Falcons, Eagles, azért a Jaguars ellen se vagyok bizakodó, Rams meg húhú.. ütni kell Goffot akkor hátha.
Oszi
én már nem nézek nyilatkozatokat régóta, mert elegem van az "execute plays better" és stb. bullshitből

amúgy valaki itt írta, hogy rossz Wilson, ezzel nem értek egyet
jelenleg top3!! a passzolt yardok tekintetében (mikor volt ennek közelében? - soha), és most nem néztem utána,de menekült futott yardban is kb top rusher nálunk
ő viszi az O-t a hátán, 101%-os mértékben le van terhelve

amúgy bejött a korábbi itteni tippem, hogy a WAS-HOU kettősből csak az egyiket nyerjük meg, bár
én fordítva gondoltam
80%, hogy bukó meccs a maradékok közül: Rams, Eagles, Dallas, Jaguars

az atlanta ellen talán kicsit jobb az esély, ott (is) szét vannak esve fejben
funkyparduc

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Wilson nem top5, oké.
elég volt...
braxa88
Ne kelljen visszamenni ahhoz az Undy féle tételhez, hogy te ezt nem mondod meg.
Mi fiúk lécci hadd beszéljük meg, ami bennünk ragadt.
Elhangzottak ekézések, Funky cáfolta, én cáfoltam Funkyt, Ak kérte fejtsem ki.
A kérésedet természetesen elfogadom, ha valakinek kérdése van, priviben válaszolok

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson nem top5, oké.
elég volt...
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most no offense, de mégis ki lenne az az 5?
Brady, Rodgers, Brees, OK.
Ésutána?
Luck aki többet volt IRen mint nem?
Ryan akinek volt egy jó mvp éve oszt jólvan...?
Newton (dettó)...?
Smith, mert megtanult 10 yardon túlra dobni?
Bigben aki éppen szabadesésben van?
Rivers akit Wilson helyén agyonütnének pár meccs alatt?
Flacco? (Najó ez övön aluli vót.)
Osweiler?
Henne?
Tényleg érdekelne. 😀
akdestroyer
Tézisemben ott a válasz.
Amúgy érdemes visszanézni az eredménykövetőt. Kinek hogyan és miként fogy el a cérnája Wilsonnal.
A gollájn ütempasszt, ami konkrétan a Te gondod volt, a fent felsoroltak közül páran megcsinálják, mondjuk 3-ból kétszer. Luck IR ről is!!! 😛

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Most no offense, de mégis ki lenne az az 5?
Brady, Rodgers, Brees, OK.
Ésutána?
Luck aki többet volt IRen mint nem?
Ryan akinek volt egy jó mvp éve oszt jólvan...?
Newton (dettó)...?
Smith, mert megtanult 10 yardon túlra dobni?
Bigben aki éppen szabadesésben van?
Rivers akit Wilson helyén agyonütnének pár meccs alatt?
Flacco? (Najó ez övön aluli vót.)
Osweiler?
Henne?
Tényleg érdekelne. 😀

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Wilson egy titánbástyából sem top5.
Kedves, jófej, szerethető, harcos, sosem adja fel, eldönt meccseket, és senkit sem szeretnék nála jobban, de képtelen kiegyensúlyozottan játszani hétről hétre, és az ütempasszok sem az erősségei.
Ez van.

Annyira unom már P.C és Cable, nyilatkozataiban a következő szavakat..: ,,dolgozunk rajta" ,,tudunk róla" ,,kemény munka" ,,nem tettük meg".. 😀

Szezon hátralevő részében jön a kemény mag Arizona adok kapok lesz tuti. Falcons, Eagles, azért a Jaguars ellen se vagyok bizakodó, Rams meg húhú.. ütni kell Goffot akkor hátha.
Oszi
én már nem nézek nyilatkozatokat régóta, mert elegem van az "execute plays better" és stb. bullshitből

amúgy valaki itt írta, hogy rossz Wilson, ezzel nem értek egyet
jelenleg top3!! a passzolt yardok tekintetében (mikor volt ennek közelében? - soha), és most nem néztem utána,de menekült futott yardban is kb top rusher nálunk
ő viszi az O-t a hátán, 101%-os mértékben le van terhelve

amúgy bejött a korábbi itteni tippem, hogy a WAS-HOU kettősből csak az egyiket nyerjük meg, bár
én fordítva gondoltam
80%, hogy bukó meccs a maradékok közül: Rams, Eagles, Dallas, Jaguars

az atlanta ellen talán kicsit jobb az esély, ott (is) szét vannak esve fejben
funkyparduc

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Annyira unom már P.C és Cable, nyilatkozataiban a következő szavakat..: ,,dolgozunk rajta" ,,tudunk róla" ,,kemény munka" ,,nem tettük meg".. 😀

Szezon hátralevő részében jön a kemény mag Arizona adok kapok lesz tuti. Falcons, Eagles, azért a Jaguars ellen se vagyok bizakodó, Rams meg húhú.. ütni kell Goffot akkor hátha.
Oszi
én már nem nézek nyilatkozatokat régóta, mert elegem van az "execute plays better" és stb. bullshitből

amúgy valaki itt írta, hogy rossz Wilson, ezzel nem értek egyet
jelenleg top3!! a passzolt yardok tekintetében (mikor volt ennek közelében? - soha), és most nem néztem utána,de menekült futott yardban is kb top rusher nálunk
ő viszi az O-t a hátán, 101%-os mértékben le van terhelve

amúgy bejött a korábbi itteni tippem, hogy a WAS-HOU kettősből csak az egyiket nyerjük meg, bár
én fordítva gondoltam
80%, hogy bukó meccs a maradékok közül: Rams, Eagles, Dallas, Jaguars

az atlanta ellen talán kicsit jobb az esély, ott (is) szét vannak esve fejben

Szerkesztette: funkyparduc

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Most mér, Ifedi egy tök jó pick lett volna, ha Lawler és Brooks között kihúzzuk a 7. körben.
Mondjuk ha eszembe jut, hogy a helyén huzhattuk volna Myles Jacket, Shon Colemant vagy Jordan Howardot... De nem, nekünk Ő kellett! 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Az a baj, hogy amennit újítottunk, lassa beírhatod a 2018 és 2019-es gradeket is ....😛
Amúgy:
Frank Clark A
Paul Richardson B+
Tyler Lockett B
IFEDI- GECCCCIII (nemrég jöttek rá, hogy már a rómaiak is használtak irracionális számokat , ezeket a karaktereket használták)

Draft... idén 3 (3!!!!) safetyt draftoltunk. Ebből ( ha jól rémlik) Tyson pratrice squad, Thompson (FS) csak egy sérülés miatt van a rosteren és Hillel (SS) kézenfogva harmadikok a depth charton. Richardson se játszott, viszont az meg se látszott. Jones (DT) - Griffin duó viszont jó húzásnak tűnik. Wilson pedig a kulcsa, de sokszor feleslegesen önfejű. Nyilván nem könnyű ilyen OL és 0 futójáték mellett, de sokszor kapkod és nem gondolja át hogy mit tegyen. És azért vagyunk bajban, mert win now szituban vagyunk RB és OL nélkül és az első 3 körben 1 pickünk van ( ha jól emlékszek).
isti13
Ez enyhe csúsztatás, mert 2 safety is a hátsó körökben jött. Szerintem az utóbbi évek után, végre volt egy kiváló draftunk. '13 óta csak az első 2 pickből tudtunk használható neveket kihúzni, és szerintem ez is az oka a folyamatos visszaesésnek. De most!

1.McDowell B-
előny - brutális lehet vele a DT sor, már ha visszatér, már ha nem lesz bust, már ha lesz helye.
hátrány - redflag volt, be is nyaltuk, miatta kellett Richardsonra áldozni
2.Pocic C+
előny - van akinek tetszik, van akit még nem győzött meg, mindenesetre bent van a kezdőben, és upgrade Glowinskihez képest. Valamint folyamatosan fejlődik (egyesekkel ellentétben), és jövőre még jobb lehet.
hátrány - egy második körhöz képest nem nagy durranás
3.Griffin A-
már ezerszer leírtam, harmadik körön kiváló pick.
4.Hill C
előny - Ő ugyebár Chancellor mögé érkezett, szerintem kiváló helyettese lesz szükség esetén.
hátrány - még nem nagyon láttuk, mondjuk ennek örüljünk inkább.
5.Jones A
előny - DT mélységnek hozták, ehhez képest kezdő kaliber, ha McDowell megérkezik könnyen Reed találhatja a padon magát.
hátrány - 5. pickkel, a harmadik kör végén jött a csávó, ilyen értéken mit várunk, ha ehhez nézem nincs komoly hiányossága, nem egyszer villant már a szezonban.
6. Darboh B+
előny - még egy ilyen WR sorba is folyamatosan befér a rotációba, és nem is rosszul tolja, én legalábbis 1 dropra nem emlékszem.
hátrány - Jó, nagy játékra se
7.Carson A++
előny - top futó, 7. körön, nincs miről beszélni.
hátrány - megsérült, amúgy nincs

A többiek (Thompson, Tyson, Moore, Senior) tölteléknek jöttek, mindenki nem válhat be. Az egész draft B+/A-

Akárhogy számolom ez 7 használható ember, 1 draft alatt.
Ha szeretnéd, vessük ezt össze 13 óta bármelyik drafttal, egyszerűen elsírja magát az ember.
A jövő év kemény lesz 1 pickkel, az tény, ezért nyomtunk egy allint, ez minden lépésen látszik, rámegyünk az idei SBre.

Hogy pontosan hogyan tervezzük ezt Bevell gameplanjeivel az még számomra is rejtély, de a remény hal meg utoljára. 😀
akdestroyer

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Draft... idén 3 (3!!!!) safetyt draftoltunk. Ebből ( ha jól rémlik) Tyson pratrice squad, Thompson (FS) csak egy sérülés miatt van a rosteren és Hillel (SS) kézenfogva harmadikok a depth charton. Richardson se játszott, viszont az meg se látszott. Jones (DT) - Griffin duó viszont jó húzásnak tűnik. Wilson pedig a kulcsa, de sokszor feleslegesen önfejű. Nyilván nem könnyű ilyen OL és 0 futójáték mellett, de sokszor kapkod és nem gondolja át hogy mit tegyen. És azért vagyunk bajban, mert win now szituban vagyunk RB és OL nélkül és az első 3 körben 1 pickünk van ( ha jól emlékszek).
isti13
Ez enyhe csúsztatás, mert 2 safety is a hátsó körökben jött. Szerintem az utóbbi évek után, végre volt egy kiváló draftunk. '13 óta csak az első 2 pickből tudtunk használható neveket kihúzni, és szerintem ez is az oka a folyamatos visszaesésnek. De most!

1.McDowell B-
előny - brutális lehet vele a DT sor, már ha visszatér, már ha nem lesz bust, már ha lesz helye.
hátrány - redflag volt, be is nyaltuk, miatta kellett Richardsonra áldozni
2.Pocic C+
előny - van akinek tetszik, van akit még nem győzött meg, mindenesetre bent van a kezdőben, és upgrade Glowinskihez képest. Valamint folyamatosan fejlődik (egyesekkel ellentétben), és jövőre még jobb lehet.
hátrány - egy második körhöz képest nem nagy durranás
3.Griffin A-
már ezerszer leírtam, harmadik körön kiváló pick.
4.Hill C
előny - Ő ugyebár Chancellor mögé érkezett, szerintem kiváló helyettese lesz szükség esetén.
hátrány - még nem nagyon láttuk, mondjuk ennek örüljünk inkább.
5.Jones A
előny - DT mélységnek hozták, ehhez képest kezdő kaliber, ha McDowell megérkezik könnyen Reed találhatja a padon magát.
hátrány - 5. pickkel, a harmadik kör végén jött a csávó, ilyen értéken mit várunk, ha ehhez nézem nincs komoly hiányossága, nem egyszer villant már a szezonban.
6. Darboh B+
előny - még egy ilyen WR sorba is folyamatosan befér a rotációba, és nem is rosszul tolja, én legalábbis 1 dropra nem emlékszem.
hátrány - Jó, nagy játékra se
7.Carson A++
előny - top futó, 7. körön, nincs miről beszélni.
hátrány - megsérült, amúgy nincs

A többiek (Thompson, Tyson, Moore, Senior) tölteléknek jöttek, mindenki nem válhat be. Az egész draft B+/A-

Akárhogy számolom ez 7 használható ember, 1 draft alatt.
Ha szeretnéd, vessük ezt össze 13 óta bármelyik drafttal, egyszerűen elsírja magát az ember.
A jövő év kemény lesz 1 pickkel, az tény, ezért nyomtunk egy allint, ez minden lépésen látszik, rámegyünk az idei SBre.

Hogy pontosan hogyan tervezzük ezt Bevell gameplanjeivel az még számomra is rejtély, de a remény hal meg utoljára. 😀

több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Annyira unom már P.C és Cable, nyilatkozataiban a következő szavakat..: ,,dolgozunk rajta" ,,tudunk róla" ,,kemény munka" ,,nem tettük meg".. 😀

Szezon hátralevő részében jön a kemény mag Arizona adok kapok lesz tuti. Falcons, Eagles, azért a Jaguars ellen se vagyok bizakodó, Rams meg húhú.. ütni kell Goffot akkor hátha.
több mint 6 éve
isti13 Seattle Seahawks Michigan Wolverines 2
Futójáték is nulla. Személy szerint most csak azért helyezem az OL problémát a futók elé, mert a futó nem megy OL nélkül, és lehet, hogy jobb OL-lel elindulna a futójáték + Carson bíztató volt. De Rawls is biztató volt, aztán sérült, nem játszik mindig van vele valami. Prosise ugyanez volt tavaly. McKissic az elkapáskból él. Lacy meg úgy gyenge ahogy van. Kiváncsi vagyok, hogy mit találnak ki, de ez eddig nem jó semmire... hiába van jó csapat ha Bevell nem tud gameplant összerakni és azt se tudja jól alkalmazni.
isti13
Talán 2 éve volt amikor asszem 3 futót draftoltunk. Fogtam is a fejem, hogy ugyan minek. Most meg fogom a fejem a sok üvegtestű manustól. Lacy gatya, Prosise gatya, Carson gatya, Rawls most éppen nem de ez max 2 meccs és újra gatya (de ne legyen igazam). RW meg passzol-passzo-passzol és teszi mindezt futólépésben, nyakán a vadászokkal. Mondja valaki hogy nem ő a kulcsa ennek a gárdának.
garrett27
Draft... idén 3 (3!!!!) safetyt draftoltunk. Ebből ( ha jól rémlik) Tyson pratrice squad, Thompson (FS) csak egy sérülés miatt van a rosteren és Hillel (SS) kézenfogva harmadikok a depth charton. Richardson se játszott, viszont az meg se látszott. Jones (DT) - Griffin duó viszont jó húzásnak tűnik. Wilson pedig a kulcsa, de sokszor feleslegesen önfejű. Nyilván nem könnyű ilyen OL és 0 futójáték mellett, de sokszor kapkod és nem gondolja át hogy mit tegyen. És azért vagyunk bajban, mert win now szituban vagyunk RB és OL nélkül és az első 3 körben 1 pickünk van ( ha jól emlékszek).

"I never lose, either i win or i learn"
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Futójáték is nulla. Személy szerint most csak azért helyezem az OL problémát a futók elé, mert a futó nem megy OL nélkül, és lehet, hogy jobb OL-lel elindulna a futójáték + Carson bíztató volt. De Rawls is biztató volt, aztán sérült, nem játszik mindig van vele valami. Prosise ugyanez volt tavaly. McKissic az elkapáskból él. Lacy meg úgy gyenge ahogy van. Kiváncsi vagyok, hogy mit találnak ki, de ez eddig nem jó semmire... hiába van jó csapat ha Bevell nem tud gameplant összerakni és azt se tudja jól alkalmazni.
isti13
Talán 2 éve volt amikor asszem 3 futót draftoltunk. Fogtam is a fejem, hogy ugyan minek. Most meg fogom a fejem a sok üvegtestű manustól. Lacy gatya, Prosise gatya, Carson gatya, Rawls most éppen nem de ez max 2 meccs és újra gatya (de ne legyen igazam). RW meg passzol-passzo-passzol és teszi mindezt futólépésben, nyakán a vadászokkal. Mondja valaki hogy nem ő a kulcsa ennek a gárdának.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
isti13 Seattle Seahawks Michigan Wolverines 2
Futójáték is nulla. Személy szerint most csak azért helyezem az OL problémát a futók elé, mert a futó nem megy OL nélkül, és lehet, hogy jobb OL-lel elindulna a futójáték + Carson bíztató volt. De Rawls is biztató volt, aztán sérült, nem játszik mindig van vele valami. Prosise ugyanez volt tavaly. McKissic az elkapáskból él. Lacy meg úgy gyenge ahogy van. Kiváncsi vagyok, hogy mit találnak ki, de ez eddig nem jó semmire... hiába van jó csapat ha Bevell nem tud gameplant összerakni és azt se tudja jól alkalmazni.

"I never lose, either i win or i learn"
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
és itt

 kkft.bme.hu/sites/default/files/folyamatkepesseg.pdf
TGA
Oh god, úgy látszik sosem menekülök.

Amúgy, ha így folytatjuk a Rams vígan behúzza a csoportot.
Duff
Gondoltam a belépő szint elég lesz most... 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 026
és itt

 kkft.bme.hu/sites/default/files/folyamatkepesseg.pdf
TGA
Oh god, úgy látszik sosem menekülök.

Amúgy, ha így folytatjuk a Rams vígan behúzza a csoportot.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Na akkor bearanyozom a napotokat:
 pbs.twimg.com/media/C4Qfe2RUEAMA0gU.jpg

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sherman..Sherman... hány passzt engedett? egyet? mikor nem látta a labdát, és Quick behuzta mellette.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Próbálok nem anyázni, csak pár szösszenet a tegnapi meccsről.
+
Többen fikáztátok Griffint, igen azt a playt eléggé benézte, de amúgy ma sem volt annyira rossz. Kaptunk és fogunk is kapni róla nagy játékokat, ne felejtsük el, hogy egy sokadik körös újonc, Shermant sokkal többször tették hintába a múlt héten, mint ma őt. Ha arra gondolok hogy a Maxwell utáni érában milyen teljesítményeket láttunk LCB poszton, akkor annyira nem ég a ház.
-
Ami sokkal nagyobb probléma számomra, hogy Earl Thomas hiányában nincs LoB csak LoL. Shermantől nem jön az extra, Kam meg csak lézeng a pályán a nagy lóvé óta. Az van hogy lassacskán a sea D# nem a DB, hanem a front seven miatt lehet félelmetes.
+
A passrush főnixmadárként kezd feltámadni, lassan elit, folyamatosan mindenki odateszi magát, mindig új nevek hoznak valami extrát, a LB sor még mindig elit, minden igazolás ül. Fckyeah.
-
Walsh mennyapicsába.
+
Nem tudom Wilsont a negatív pakkba rakni. Egyszerűen kurva szar érzés lehet állandóan ilyen nyomás alatt lenni, mindig mások hülyeségét helyrehozni, mindig megcsinálni a lehetetlent. Múlt héten is megcsinálta, ezen a héten is levezette a game winning driveot. Annak ellenére, hogy az O fal egy kalap szar volt, hogy állandóan improvizálni kellett, hogy amikor kezdett beindulni a dolog, mindig jött a flag (igen Ifedi, rád nézek 11 büntivel), hogy 9 pontot ellövöldöztünk a kapu mellé... Egyszerűen hihetetlen mekkora tartása van a csávónak. Igen nem játszott ma jól, de bakker, a végén ennek ellenére megint megcsinálta, arról meg már nem lehet hogy 36mp alatt a védelem beszopta a kontrát.
-
Ifedi anyád
-
TC meg Bevell
Ez meg mi a kis faszom volt? Improvizált játékok, 0 gameplan, 0 ütem, ha már faragóricsinek is feltűnnek az adhoc jellegű hívások, ott már tényleg baj van. Katasztrófa. Ha nem Wilson, hanem egy Savage kaliberű QBnk lenne, akkor mehetnénk is tankolni, de izomból.
-
2015 SB reload. Nekem most lett világos, hogy az akkori eset nem Wilson vagy Carroll hibája volt, hanem a fent említett párosé, mert valami katasztrófa módon volt/van felkarcolva az a plan, mégis kiafaszom dobta volna meg, ha már Wilsonnak se sikerült háromból egyszer se?
Az INT utáni jelenet meg maga volt a kabaré, azt hittem néhány embert elveszítettünk az eredménykövetőből roham miatt.
-
Ha Carroll jövőre is hagyja ezt a züllést, akkor ő se való a posztjára

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Kemény hetek jönnek.Most mehetünk Arizonába megfeszülni ahogy szoktunk, ráadásul rövid héten ilyen kínos zakó után. Aztán jönnek szembe majd a ragadozó madarak (Falcons, Eagles), de legalább otthon, meg a Cowboyok i tak dálse. A Titans-Redskins zakó még nagyon fog fájni, érzem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sheq “szerelese” tenyleg vicc volt. Valaki egy gyorstalpalot az NFL szabalykonyvbol tarthatna neki.

Nalam Sherm is gyenge osztalyzatot kap a maiert.

Nem tudom hogy csak azert-e, mert mindig ezt olvasom toled, de Kancellar tenyleg nagyon lassunak tunt. Volt egy V.Davis uteshez hasonlo play amikor kifejezetten azt ereztem, hogy 3 eve 2 masodperccel hamarabb ott lett volna es ut, mint a paintrain. No meg azt is nehezmenyeztem, amikor az easy intet senkitol sem zavartatva elejtette.

Klasszikus Hawks meccs volt amugy, csak most nem volt itt Hau, igy 0 lett bevagva a 3 FG kiserletbol. Ezt JS szamlajara irhatjuk nyugodtan, mert ilyen Webb szeru szarokra evi 5-6 millat oda vag, de a kickeren sporolni akar 1-et. Longsnapperrel ugyanezt eljatszotta tavaly, buktunk is rajta meccset.
undisputedly
Gondolom nekem szólt, nincs nagyon mit hozzátennem sem a Kancellár témához, sem a többihez, mert már nagyon sok alkalommal leírtam.

Csak ismételni tudom magam a mért paramméterek elemzése alapján a Seattle támadásai szabályozatlan folyamattal jellemezhetőek, tehát instabilak, aminek az az oka, hogy az azt működtető alapelvek nincsenek megfelelően kidolgozva, illetve a végrehajtási paraméterek sem megfelelőek. Utóbbi felveti a folyamatképesség kérdését, amelyet cp/cpk mutatókkal lehet ellenőrízni. Erről tájékozódni itt

 www.isixsigma.com/tools-templates/capability-indices-process-capability/process-capability-cp-cpk-and-process-performance-pp-ppk-what-difference/

és itt

 kkft.bme.hu/sites/default/files/folyamatkepesseg.pdf

A védelem esetében nem végeztem mérst, mert már nem érdekel, ahogy Garrettet sem.
Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy egy magasan funkcionáló vállalatnál ilyen elemzéseket követően menesztik a vezetést.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ez a törpe rúgó már a leigazolásakor sem tetszett, most meg........na de hogy egy nyomorult kickeren bukjunk egy ilyen meccset! A fogalmatlan Redskins offense 2 jó passza elég volt a zakóhoz. Ez nagyon nem volt bekalkulálva. Wilson se volt jó. Mondtam már korábban is, hogy idén pontatlan. A Homály 2. INT-ről már nem is szólnék egy szót sem.
A védelem nagyot játszott.....volna ha nincs a végén az a 2 benyelt hosszú passz. Másfél perc volt hátra!!!!!!!!! Megeszem a labdát, szétharapom, kirúgom a stadionból (mondanám ha gurulós foci lenne), de mi a tökömnek rohanunk a QB-ra, hátul meg vagy sikerül vagy nem alapon fogjuk a WR-eket. OK, kurva nagy elkapás volt, de miért nem lehet akkor beduplázni. Griffin meg elfelejt hozzáérni! Rendesen romba döntötték az éjszakámat.
Na és persze a szokásos, a támadófal. Az első félidő az maga volt a katasztrófa. A Wilson menekül 2x15 percben című showműsor. Ezeket már szidni sem érdemes.
Büntik terén lehet hogy közelítettünk a frencsájz rekordhoz. Megint faroltunk vagy másfél pályányit.
Ki van a ...szom az egésszel! Bocs srácok!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nem lehet, hogy van olyan játék amit el kéne egy életre felejteni?
Matthew99
De, Bevell.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
Nem lehet, hogy van olyan játék amit el kéne egy életre felejteni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sheq “szerelese” tenyleg vicc volt. Valaki egy gyorstalpalot az NFL szabalykonyvbol tarthatna neki.

Nalam Sherm is gyenge osztalyzatot kap a maiert.

Nem tudom hogy csak azert-e, mert mindig ezt olvasom toled, de Kancellar tenyleg nagyon lassunak tunt. Volt egy V.Davis uteshez hasonlo play amikor kifejezetten azt ereztem, hogy 3 eve 2 masodperccel hamarabb ott lett volna es ut, mint a paintrain. No meg azt is nehezmenyeztem, amikor az easy intet senkitol sem zavartatva elejtette.

Klasszikus Hawks meccs volt amugy, csak most nem volt itt Hau, igy 0 lett bevagva a 3 FG kiserletbol. Ezt JS szamlajara irhatjuk nyugodtan, mert ilyen Webb szeru szarokra evi 5-6 millat oda vag, de a kickeren sporolni akar 1-et. Longsnapperrel ugyanezt eljatszotta tavaly, buktunk is rajta meccset.