Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.
Matthew99
2200 körül volt a magasság. Feldobod a vasgolyót meg is uzsonnázhatsz alatta míg leesik. Na mondjuk ez nem menti fel Walsh kollégát. Ő most szerintem seggbe rúgta magát.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.
Matthew99
Hauschka meg még most is röhög!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Nem szeretnék okoskodni, de ha valakinek, nekünk tudnunk kellett volna, hogy mennyit is ér Walsh...

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.

Szerkesztette: BigBaltazar

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Wilson 7 futás 87 yard, többi 16 futás 50 yard...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Schneider es a ST-en valo sporolasa.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Nem varrnám Walsh nyakába a meccset (pedig de igen). Labdavesztések, fake field goal, mikor tudjuk hogy nagyon kell még az a 3 pont is (hát még így utólag).
Szóval kiderült, hogy a Lane-Maxwell-McDougald trió az nem Sherman-Griffin-Kancellár. Pedig a Falcons offense nem is játszott olyan jól, és mégis. Sajnálom ezt a meccset, mert innentől vérvörös lesz a vizeletünk az erőlködéstől. Eagles, Jax, Covboys - rossz rágondolni, desszertnek meg a Rams. (valószínűleg nem ebben a sorrendben, de mindegy is) Ráadásul hihetetlen sérülés járvány sújtja a futóinkat is. Lassan kicsúszik a szezon a kezünkből.
garrett27
Ez a bosszantó, hogy mindig sikerül a csapatnak lábon lőni saját magát. Washington ellen 9 pont maradt benne, most fake FG + nem bír az a szerencsétlen 52 yardról elrúgni a kapuig, 1 kezes elkapás az endone sarkában, rossz challenge ...

Korábbi években folyamatosan ezeken a szoros meccseken billent a mérleg nyelve felénk, most pedig a kulcs pillanatokban mindig hiba jön.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nem varrnám Walsh nyakába a meccset (pedig de igen). Labdavesztések, fake field goal, mikor tudjuk hogy nagyon kell még az a 3 pont is (hát még így utólag).
Szóval kiderült, hogy a Lane-Maxwell-McDougald trió az nem Sherman-Griffin-Kancellár. Pedig a Falcons offense nem is játszott olyan jól, és mégis. Sajnálom ezt a meccset, mert innentől vérvörös lesz a vizeletünk az erőlködéstől. Eagles, Jax, Covboys - rossz rágondolni, desszertnek meg a Rams. (valószínűleg nem ebben a sorrendben, de mindegy is) Ráadásul hihetetlen sérülés járvány sújtja a futóinkat is. Lassan kicsúszik a szezon a kezünkből.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Én feltoltam a Falconsra 5k-t, 2.05ös szorzóra. Tiszta win-win helyzet, ha nyer a falcons lesz pénzem, ha veszít és nyer a hawks, akkor meg nem sajnálom a pénzt.
akdestroyer
Lett pénzed ☺

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Pedig én megpróbáltam. De már csak 2 yard az iktriad szint...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Szerintem az lesz az egyik fő kérdés, hogy a Griffin-Lane-Maxwell trióból ki fogja őrizni Julio Jonest, és milyen hatékonysággal ugyebár. Én Griffinre szavaznék.

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Na, a Vik's tette a dolgát, nekünk is kéne.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én feltoltam a Falconsra 5k-t, 2.05ös szorzóra. Tiszta win-win helyzet, ha nyer a falcons lesz pénzem, ha veszít és nyer a hawks, akkor meg nem sajnálom a pénzt.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Mennyi esélyt láttok a falcons ellen srácok? Elsősorban sportfogadási szempontból kérdezem
hpeter93
Fix hàromesély!

több mint 6 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Mennyi esélyt láttok a falcons ellen srácok? Elsősorban sportfogadási szempontból kérdezem

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hát a Falcons ellen sok minden eldől majd. Ne feledjük nemsokára jön az Eagles-Rams-Jaguars trió. Félek. 😉

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Mi ez a vilagvege hangulat? Egy roster 53 fos, persze gyengultunk a serulesekkel, de abszolut nem “garbage time” jon. A sec iden sokkal melyebb, mint barmikor a gyuru utani evekben.
undisputedly
ET már visszatérhet a Falcons ellen, McDougald fogja Kamet helyettesíteni. Azt gondolom, hogy az elmúlt évek legjobb csere safetyje.

Remélhetőleg a csütörtök - hétfő közti a szokásosnál hosszabb szünet jó hatással lesz a támadósorra és a sérülteknek így több ideje volt regenerálódni. Oda kellene csapni, mert lesz még néhány húzós meccs és ez a Falcons O# idén nem az, amelyik a playoffban szétszedett minket.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mi ez a vilagvege hangulat? Egy roster 53 fos, persze gyengultunk a serulesekkel, de abszolut nem “garbage time” jon. A sec iden sokkal melyebb, mint barmikor a gyuru utani evekben.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Már a Cardinals meccs után is gondoltam hogy leírom, de most már biztos hogy innentől a szezon háralevő része garbage time lesz számunkra.
Ez csak azért baj, mert feladtuk a draftot és nyomtunk egy idénre allint, mivel most gyenge az nfc. 😀
Nem tudom miben bízhatunk, vagy Wilsonmagic kell, vagy Delano Hillről kell kiderüljön, hogy korszakos SS tehetség. Meg kéne egy támadófal.

több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Szépen esünk szétfele... :/
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Kam is out erre az évre......
dande
az egész LoB a padon
majd az O megnyeri a meccseket,
ja nem! 😕

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 430 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kam is out erre az évre......
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Kasen Williamset kitette a Browns. A felhajigálós playekhez jól jönne.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Helm TGa approve it:
 ftw.usatoday.com/2017/11/nfl-seahawks-offensive-line-one-man-rush-redskins-russell-wilson
Tessu
Kiszálltam. 😀