Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én feltoltam a Falconsra 5k-t, 2.05ös szorzóra. Tiszta win-win helyzet, ha nyer a falcons lesz pénzem, ha veszít és nyer a hawks, akkor meg nem sajnálom a pénzt.
akdestroyer
Áhh, csapat ellen soha. Egyszer csinaltam ilyet, marhara jo volt, hogy nyertem par forintot, a Milan meg 3-0-rol zacsizott...

A gondolatmenet alapja viszont jogos, de en ugy forditottam meg, hogy nem kedvelt csapatokra tippelek evek ota, pl Ravens, Broncos, Giants, Chiefs is lassan. Ha nyernek, jott a tippem, ha nem, akkor meg szimplan orulok. Es nem kell hozza a csapat zacsija 😀 megjegyzem, 2.05-ert semlegeskent en is vittem volna

Majd a Steelers elleni szorzonkra leszek kivancsi
Wyatt
Chiefs miért? Arról nem ők tehetnek h annyiszor adják őket mint egyébként titeket szoktak 😛 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én feltoltam a Falconsra 5k-t, 2.05ös szorzóra. Tiszta win-win helyzet, ha nyer a falcons lesz pénzem, ha veszít és nyer a hawks, akkor meg nem sajnálom a pénzt.
akdestroyer
Áhh, csapat ellen soha. Egyszer csinaltam ilyet, marhara jo volt, hogy nyertem par forintot, a Milan meg 3-0-rol zacsizott...

A gondolatmenet alapja viszont jogos, de en ugy forditottam meg, hogy nem kedvelt csapatokra tippelek evek ota, pl Ravens, Broncos, Giants, Chiefs is lassan. Ha nyernek, jott a tippem, ha nem, akkor meg szimplan orulok. Es nem kell hozza a csapat zacsija 😀 megjegyzem, 2.05-ert semlegeskent en is vittem volna

Majd a Steelers elleni szorzonkra leszek kivancsi

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Carson lesz még idén?

több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Tavaly amúgy Wals az ideinél is gyengébb volt, nem tudom mit gondoltunk, mitől fog javulni.
undisputedly
Ha tavaly gyengébb volt akkor az idénre nézve már javulás. Persze ettől még nem megbízható.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Walsh 77%-as rúgja az FG-t, 95.5%-al az XP-t
Hausch 90%-as az FG-t, 100%-az XP-t

Tavaly amúgy Wals az ideinél is gyengébb volt, nem tudom mit gondoltunk, mitől fog javulni.

Mindenesetre nem vagyunk olyan messze a PO-tól, decemberre formába lendülhetünk. Amint a futást sikerül beüzemelni, nagyságrendekkel jobbak leszünk.
undisputedly
Azért volt már arra példa, hogy egy játékosnak jót tett a csapatváltás és visszatért az erő sötét oldaláról.

Az érdekelne, hogy mitől lesz jobb a mi futójátékunk? Segíts kérlek, mert én nem látom, hogy olyan nagy változás lenne ezzel a fallal és futókkal.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Walsh 77%-as rúgja az FG-t, 95.5%-al az XP-t
Hausch 90%-as az FG-t, 100%-az XP-t

JS számlájára írom. Korábban már felelevenítette, de a LS pozícióval is eljátszotta ezt, annak is meccs/meccsek elvesztése lett az eredménye.

Tavaly amúgy Wals az ideinél is gyengébb volt, nem tudom mit gondoltunk, mitől fog javulni.

A futójáték hiánya aggasztó amúgy. Russ one man showként üzemel, de még összeállhatnak a dolgok úgy, hogy szerencsés fordulatot vegyünk, és contenderként menjünk a PO-ba. Azt továbbra is fenntartom, hogy PC rendszere addig működik csak, amíg győz a csapat. EZ nyilván a legtöbb frencsájznál így van, az edző vesztes szezonokkal elveszíti az öltözőt, de egy olyans zélsőségesen liberális, játékosbarát edző, aki kinevelt pár egészen nagyszájú és makacs szörnyecskét, az rengeteget bukhat a vesztes szezonnal.

Mindenesetre nem vagyunk olyan messze a PO-tól, decemberre formába lendülhetünk. Amint a futást sikerül beüzemelni, nagyságrendekkel jobbak leszünk.
undisputedly
Ja csak a futáshoz se árt egy offense fal. Ami láthatóan nincs. Én még ilyet nem láttam mint amit ez a fal csinált (ez úgy hangzott mintha nagy szakértő és ezer éve meccset elemző lennék), hogy szinte fel se lehet vélni egy rövid ideig se zsebet. Seattleben ilyen nincs. Így pedig mocskos nehéz felgyorsulni, passzolni, fake field goalt rúgni. De jó hogy te pozitív vagy bár a ponteszerzés field goalból kétesélyes, futásból lehetetlen, passzból meg attól függ mekkorát varázsol pár ember. Jól hangzik...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Walsh 77%-as rúgja az FG-t, 95.5%-al az XP-t
Hausch 90%-as az FG-t, 100%-az XP-t

JS számlájára írom. Korábban már felelevenítette, de a LS pozícióval is eljátszotta ezt, annak is meccs/meccsek elvesztése lett az eredménye.

Tavaly amúgy Wals az ideinél is gyengébb volt, nem tudom mit gondoltunk, mitől fog javulni.

A futójáték hiánya aggasztó amúgy. Russ one man showként üzemel, de még összeállhatnak a dolgok úgy, hogy szerencsés fordulatot vegyünk, és contenderként menjünk a PO-ba. Azt továbbra is fenntartom, hogy PC rendszere addig működik csak, amíg győz a csapat. EZ nyilván a legtöbb frencsájznál így van, az edző vesztes szezonokkal elveszíti az öltözőt, de egy olyans zélsőségesen liberális, játékosbarát edző, aki kinevelt pár egészen nagyszájú és makacs szörnyecskét, az rengeteget bukhat a vesztes szezonnal.

Mindenesetre nem vagyunk olyan messze a PO-tól, decemberre formába lendülhetünk. Amint a futást sikerül beüzemelni, nagyságrendekkel jobbak leszünk.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Walshnál valami mentálisan totálisan elvan cseszve.
Ez az ember rookieként 50+ yardos NFL rekordokat döntött, egyedüli rookieként all-pro volt azóta meg totál lecsúszott és döntő helyzetekben óriást bakizik.
Én sajnálom őt mert nagy tehetség, de totálisan félrevan kötve valami az agyában.

Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.
Matthew99
Hát igen, vicces, hogy pont itt gondolták megváltónak.
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.
Matthew99
Hauschka meg még most is röhög!
garrett27
Azért Hau-t is megkérdezhetjük , hogy milyen statisztikája van a Cardinals ellen.
| összesen 5 kihagyott FG |

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.
Matthew99
Hauschka meg még most is röhög!
garrett27
5 interceptiont dobott az irányító 1 félidő alatt, biztos megszakad a röhögéstől....
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.
Matthew99
2200 körül volt a magasság. Feldobod a vasgolyót meg is uzsonnázhatsz alatta míg leesik. Na mondjuk ez nem menti fel Walsh kollégát. Ő most szerintem seggbe rúgta magát.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.
Matthew99
Hauschka meg még most is röhög!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Nem szeretnék okoskodni, de ha valakinek, nekünk tudnunk kellett volna, hogy mennyit is ér Walsh...

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.

Szerkesztette: BigBaltazar

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Wilson 7 futás 87 yard, többi 16 futás 50 yard...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Schneider es a ST-en valo sporolasa.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Nem varrnám Walsh nyakába a meccset (pedig de igen). Labdavesztések, fake field goal, mikor tudjuk hogy nagyon kell még az a 3 pont is (hát még így utólag).
Szóval kiderült, hogy a Lane-Maxwell-McDougald trió az nem Sherman-Griffin-Kancellár. Pedig a Falcons offense nem is játszott olyan jól, és mégis. Sajnálom ezt a meccset, mert innentől vérvörös lesz a vizeletünk az erőlködéstől. Eagles, Jax, Covboys - rossz rágondolni, desszertnek meg a Rams. (valószínűleg nem ebben a sorrendben, de mindegy is) Ráadásul hihetetlen sérülés járvány sújtja a futóinkat is. Lassan kicsúszik a szezon a kezünkből.
garrett27
Ez a bosszantó, hogy mindig sikerül a csapatnak lábon lőni saját magát. Washington ellen 9 pont maradt benne, most fake FG + nem bír az a szerencsétlen 52 yardról elrúgni a kapuig, 1 kezes elkapás az endone sarkában, rossz challenge ...

Korábbi években folyamatosan ezeken a szoros meccseken billent a mérleg nyelve felénk, most pedig a kulcs pillanatokban mindig hiba jön.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nem varrnám Walsh nyakába a meccset (pedig de igen). Labdavesztések, fake field goal, mikor tudjuk hogy nagyon kell még az a 3 pont is (hát még így utólag).
Szóval kiderült, hogy a Lane-Maxwell-McDougald trió az nem Sherman-Griffin-Kancellár. Pedig a Falcons offense nem is játszott olyan jól, és mégis. Sajnálom ezt a meccset, mert innentől vérvörös lesz a vizeletünk az erőlködéstől. Eagles, Jax, Covboys - rossz rágondolni, desszertnek meg a Rams. (valószínűleg nem ebben a sorrendben, de mindegy is) Ráadásul hihetetlen sérülés járvány sújtja a futóinkat is. Lassan kicsúszik a szezon a kezünkből.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Én feltoltam a Falconsra 5k-t, 2.05ös szorzóra. Tiszta win-win helyzet, ha nyer a falcons lesz pénzem, ha veszít és nyer a hawks, akkor meg nem sajnálom a pénzt.
akdestroyer
Lett pénzed ☺

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Pedig én megpróbáltam. De már csak 2 yard az iktriad szint...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Szerintem az lesz az egyik fő kérdés, hogy a Griffin-Lane-Maxwell trióból ki fogja őrizni Julio Jonest, és milyen hatékonysággal ugyebár. Én Griffinre szavaznék.

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Na, a Vik's tette a dolgát, nekünk is kéne.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Én feltoltam a Falconsra 5k-t, 2.05ös szorzóra. Tiszta win-win helyzet, ha nyer a falcons lesz pénzem, ha veszít és nyer a hawks, akkor meg nem sajnálom a pénzt.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Mennyi esélyt láttok a falcons ellen srácok? Elsősorban sportfogadási szempontból kérdezem
hpeter93
Fix hàromesély!