Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Eléggé langyibangyi meccs volt, de a W megvan és ez a lényeg. Sajnos ez a Frisco offense így eléggé fogalmatlan, esetleg Gerappa segíthet, de ez legyen az ő dolguk.
Wilson bekezdett egy homállyal, utána viszont egész vállalható volt. Az meg hogy van TE játékunk, az nekem is új. A futással viszont kezdeni kell valamit, mert Lacikánk az istennek nem talál lyukat, McKissic meg még kicsit kiforratlan. A többiek meg a gyenguszon.
A Def tette a dolgát, még a sec is tűrhető volt. Lane bevállalós szerelései tetszettek (hát még ha átment volna a fizikai felmérőn is)
Na és persze Walsh........most mit lehet róla mondani. Kíváncsi vagyok a vezetőség véleményére.
Most meg aztán jöhet a gyilkos meccs a sasok ellen. Sima V, ilyenkor szoktunk nyerni.
garrett27
Csak a számokra néztem rá, de ijesztő, hogy a szerzett pontokon kívül kb minden kategóriában (o# oldalon) azonos teljesítményt hozott a két csapat. Ennél azért több kellene.
Lacy 2-es y/c átlaga szörnyű, rég ki kellett volna vágni. Vannett TD-nek már itt volt az ideje, 3. körös választásként második évében járva van 12 elkapása meg a mostanival 1 db Td-je..., akkor is ha főleg blokkolni hoztuk, ez szánalmas.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Eléggé langyibangyi meccs volt, de a W megvan és ez a lényeg. Sajnos ez a Frisco offense így eléggé fogalmatlan, esetleg Gerappa segíthet, de ez legyen az ő dolguk.
Wilson bekezdett egy homállyal, utána viszont egész vállalható volt. Az meg hogy van TE játékunk, az nekem is új. A futással viszont kezdeni kell valamit, mert Lacikánk az istennek nem talál lyukat, McKissic meg még kicsit kiforratlan. A többiek meg a gyenguszon.
A Def tette a dolgát, még a sec is tűrhető volt. Lane bevállalós szerelései tetszettek (hát még ha átment volna a fizikai felmérőn is)
Na és persze Walsh........most mit lehet róla mondani. Kíváncsi vagyok a vezetőség véleményére.
Most meg aztán jöhet a gyilkos meccs a sasok ellen. Sima V, ilyenkor szoktunk nyerni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Végre rájöttek mire lehet használni Jimmyt. Én megmondtam hogy az elcserélési pletykák felpörgetik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ti mit vártok a mai meccstől?
Meglehet a 12 pont a két csapatnak együtt?
Coolearie
48+ pont osszesen, 28-20 ide
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ti mit vártok a mai meccstől?
Meglehet a 12 pont a két csapatnak együtt?

több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Hoppá Freeney waivelve.......

????????????
dande
Ahogy Ábel hülyegyerek szokta mondani: De miért?
garrett27
 www.seattletimes.com/sports/seahawks/analysis-five-reasons-the-seahawks-waived-dwight-freeney/
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet simán elment a kedve a mérleg és az IR-lista alapján és mivel gyűrűre hajt így megbeszélték, hogy kár lenne a továbbiakban elvennie a snapeket olyanoktól, akik még komolyan veszik a szezont.

Majd jön helyette Marsh vissza 😀
Höri
Gyűrűre hajt a Lionsban. Ahham. 😊
Bazzani
könnyebb a sorsolás 😀

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lehet simán elment a kedve a mérleg és az IR-lista alapján és mivel gyűrűre hajt így megbeszélték, hogy kár lenne a továbbiakban elvennie a snapeket olyanoktól, akik még komolyan veszik a szezont.

Majd jön helyette Marsh vissza 😀
Höri
Gyűrűre hajt a Lionsban. Ahham. 😊

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet simán elment a kedve a mérleg és az IR-lista alapján és mivel gyűrűre hajt így megbeszélték, hogy kár lenne a továbbiakban elvennie a snapeket olyanoktól, akik még komolyan veszik a szezont.

Majd jön helyette Marsh vissza 😀
Höri
Furcsa lenne egy leendő HoF-tól.

Más téma: Kitették Ken Norton Jr.-t a Raiders DC pozíciójából. Én visszahoznám LB coachnak.
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet simán elment a kedve a mérleg és az IR-lista alapján és mivel gyűrűre hajt így megbeszélték, hogy kár lenne a továbbiakban elvennie a snapeket olyanoktól, akik még komolyan veszik a szezont.

Majd jön helyette Marsh vissza 😀

Szerkesztette: Höri

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Hoppá Freeney waivelve.......

????????????
dande
Ahogy Ábel hülyegyerek szokta mondani: De miért?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hoppá Freeney waivelve.......

????????????
dande
Ez elég érthetetlen. Bevallom, kifejezetten nem figyeltem a játékát, hogy mennyire sikerült futás ellen védekeznie pl, mert elég "eseménydús" volt a többi csapategység játéka is, de úgy, hogy pénzt nem igen spórolunk vele, viszont 4 meccsen szerzett 3 sacket... kvázi érthetetlen. Főleg úgy, hogy Avril IR.
több mint 6 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Carson lesz még idén?
akdestroyer
Carroll legutóbb azt mondta róla, decemberben beállhat.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá Freeney waivelve.......

????????????
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én feltoltam a Falconsra 5k-t, 2.05ös szorzóra. Tiszta win-win helyzet, ha nyer a falcons lesz pénzem, ha veszít és nyer a hawks, akkor meg nem sajnálom a pénzt.
akdestroyer
Áhh, csapat ellen soha. Egyszer csinaltam ilyet, marhara jo volt, hogy nyertem par forintot, a Milan meg 3-0-rol zacsizott...

A gondolatmenet alapja viszont jogos, de en ugy forditottam meg, hogy nem kedvelt csapatokra tippelek evek ota, pl Ravens, Broncos, Giants, Chiefs is lassan. Ha nyernek, jott a tippem, ha nem, akkor meg szimplan orulok. Es nem kell hozza a csapat zacsija 😀 megjegyzem, 2.05-ert semlegeskent en is vittem volna

Majd a Steelers elleni szorzonkra leszek kivancsi
Wyatt
Chiefs miért? Arról nem ők tehetnek h annyiszor adják őket mint egyébként titeket szoktak 😛 😉
dande
Erről nem. Arról viszont nagyon is, hogy rendszeresnek tűnő jelleggel érnek el 40+ pontot a Pats ellen. (Alapszakaszban 2014 óta kettőből kettő, mindenki más ellen 56-ból kettő.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én feltoltam a Falconsra 5k-t, 2.05ös szorzóra. Tiszta win-win helyzet, ha nyer a falcons lesz pénzem, ha veszít és nyer a hawks, akkor meg nem sajnálom a pénzt.
akdestroyer
Áhh, csapat ellen soha. Egyszer csinaltam ilyet, marhara jo volt, hogy nyertem par forintot, a Milan meg 3-0-rol zacsizott...

A gondolatmenet alapja viszont jogos, de en ugy forditottam meg, hogy nem kedvelt csapatokra tippelek evek ota, pl Ravens, Broncos, Giants, Chiefs is lassan. Ha nyernek, jott a tippem, ha nem, akkor meg szimplan orulok. Es nem kell hozza a csapat zacsija 😀 megjegyzem, 2.05-ert semlegeskent en is vittem volna

Majd a Steelers elleni szorzonkra leszek kivancsi
Wyatt
Chiefs miért? Arról nem ők tehetnek h annyiszor adják őket mint egyébként titeket szoktak 😛 😉
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én feltoltam a Falconsra 5k-t, 2.05ös szorzóra. Tiszta win-win helyzet, ha nyer a falcons lesz pénzem, ha veszít és nyer a hawks, akkor meg nem sajnálom a pénzt.
akdestroyer
Áhh, csapat ellen soha. Egyszer csinaltam ilyet, marhara jo volt, hogy nyertem par forintot, a Milan meg 3-0-rol zacsizott...

A gondolatmenet alapja viszont jogos, de en ugy forditottam meg, hogy nem kedvelt csapatokra tippelek evek ota, pl Ravens, Broncos, Giants, Chiefs is lassan. Ha nyernek, jott a tippem, ha nem, akkor meg szimplan orulok. Es nem kell hozza a csapat zacsija 😀 megjegyzem, 2.05-ert semlegeskent en is vittem volna

Majd a Steelers elleni szorzonkra leszek kivancsi

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Carson lesz még idén?

több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Tavaly amúgy Wals az ideinél is gyengébb volt, nem tudom mit gondoltunk, mitől fog javulni.
undisputedly
Ha tavaly gyengébb volt akkor az idénre nézve már javulás. Persze ettől még nem megbízható.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Walsh 77%-as rúgja az FG-t, 95.5%-al az XP-t
Hausch 90%-as az FG-t, 100%-az XP-t

Tavaly amúgy Wals az ideinél is gyengébb volt, nem tudom mit gondoltunk, mitől fog javulni.

Mindenesetre nem vagyunk olyan messze a PO-tól, decemberre formába lendülhetünk. Amint a futást sikerül beüzemelni, nagyságrendekkel jobbak leszünk.
undisputedly
Azért volt már arra példa, hogy egy játékosnak jót tett a csapatváltás és visszatért az erő sötét oldaláról.

Az érdekelne, hogy mitől lesz jobb a mi futójátékunk? Segíts kérlek, mert én nem látom, hogy olyan nagy változás lenne ezzel a fallal és futókkal.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 327 — Invisible man
Walsh 77%-as rúgja az FG-t, 95.5%-al az XP-t
Hausch 90%-as az FG-t, 100%-az XP-t

JS számlájára írom. Korábban már felelevenítette, de a LS pozícióval is eljátszotta ezt, annak is meccs/meccsek elvesztése lett az eredménye.

Tavaly amúgy Wals az ideinél is gyengébb volt, nem tudom mit gondoltunk, mitől fog javulni.

A futójáték hiánya aggasztó amúgy. Russ one man showként üzemel, de még összeállhatnak a dolgok úgy, hogy szerencsés fordulatot vegyünk, és contenderként menjünk a PO-ba. Azt továbbra is fenntartom, hogy PC rendszere addig működik csak, amíg győz a csapat. EZ nyilván a legtöbb frencsájznál így van, az edző vesztes szezonokkal elveszíti az öltözőt, de egy olyans zélsőségesen liberális, játékosbarát edző, aki kinevelt pár egészen nagyszájú és makacs szörnyecskét, az rengeteget bukhat a vesztes szezonnal.

Mindenesetre nem vagyunk olyan messze a PO-tól, decemberre formába lendülhetünk. Amint a futást sikerül beüzemelni, nagyságrendekkel jobbak leszünk.
undisputedly
Ja csak a futáshoz se árt egy offense fal. Ami láthatóan nincs. Én még ilyet nem láttam mint amit ez a fal csinált (ez úgy hangzott mintha nagy szakértő és ezer éve meccset elemző lennék), hogy szinte fel se lehet vélni egy rövid ideig se zsebet. Seattleben ilyen nincs. Így pedig mocskos nehéz felgyorsulni, passzolni, fake field goalt rúgni. De jó hogy te pozitív vagy bár a ponteszerzés field goalból kétesélyes, futásból lehetetlen, passzból meg attól függ mekkorát varázsol pár ember. Jól hangzik...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Walsh 77%-as rúgja az FG-t, 95.5%-al az XP-t
Hausch 90%-as az FG-t, 100%-az XP-t

JS számlájára írom. Korábban már felelevenítette, de a LS pozícióval is eljátszotta ezt, annak is meccs/meccsek elvesztése lett az eredménye.

Tavaly amúgy Wals az ideinél is gyengébb volt, nem tudom mit gondoltunk, mitől fog javulni.

A futójáték hiánya aggasztó amúgy. Russ one man showként üzemel, de még összeállhatnak a dolgok úgy, hogy szerencsés fordulatot vegyünk, és contenderként menjünk a PO-ba. Azt továbbra is fenntartom, hogy PC rendszere addig működik csak, amíg győz a csapat. EZ nyilván a legtöbb frencsájznál így van, az edző vesztes szezonokkal elveszíti az öltözőt, de egy olyans zélsőségesen liberális, játékosbarát edző, aki kinevelt pár egészen nagyszájú és makacs szörnyecskét, az rengeteget bukhat a vesztes szezonnal.

Mindenesetre nem vagyunk olyan messze a PO-tól, decemberre formába lendülhetünk. Amint a futást sikerül beüzemelni, nagyságrendekkel jobbak leszünk.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Walshnál valami mentálisan totálisan elvan cseszve.
Ez az ember rookieként 50+ yardos NFL rekordokat döntött, egyedüli rookieként all-pro volt azóta meg totál lecsúszott és döntő helyzetekben óriást bakizik.
Én sajnálom őt mert nagy tehetség, de totálisan félrevan kötve valami az agyában.

Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.
Matthew99
Hát igen, vicces, hogy pont itt gondolták megváltónak.
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.
Matthew99
Hauschka meg még most is röhög!
garrett27
Azért Hau-t is megkérdezhetjük , hogy milyen statisztikája van a Cardinals ellen.
| összesen 5 kihagyott FG |

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Gostkowski miért tudja 62-ről beb@szni, és Walsh miért nem 52-ről? Valószínű mentálisan nem terhelhető az ember. Lehet ha 2nd negyed végén berugjuk a FG-t, és a végén a győzelemért rúg akkor kisebb a teher rajta. Ki tudja? Mindegy, okosak akartak lenni, nem sikerült. Qrva nehéz lesz innen.
BigBaltazar
Azért ott számított, hogy picit magasabban volt a meccs. De nyilván mások a képességek a két rúgónál. Szerintem fél Minnesota kuncogott a rúgás után.
Matthew99
Hauschka meg még most is röhög!
garrett27
5 interceptiont dobott az irányító 1 félidő alatt, biztos megszakad a röhögéstől....