Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
fun fact: Hauschka a PO-ban a Bills-el 😊
remélem összejön nekik pár győzelem

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most tényleg bele kell nyúlni a managementbe, mert idén sokan lemorzsolódtak a szurkolók közül, ráadásul a hazai pálya félelmetes híre is hamuvá vált.
garrett27
Ugyan már ez komoly?? Nézd meg Helm hozzászólását a Bills topicban na az az igazi szurkolói mentalitás. Ez amiről Te beszélsz csak a bandwagon efektus.

Futott a szekér, jöttek az eredmények, szerethető frencsájz kubit találtatok, zseniális edzővel. Nagyon közel jártatok egy dinasztiához. Persze, hogy jöttek a bandwagonisták, akik majd el is mennek, mert ez a dolog természete.
Volt idő amikor (ha csak ezt az itteni fórumot nézem, még nfl.hu korából akár), hogy pár ember írogatott (epikus volt pl undi és petey szerelme 😊 ). Ezek a szurkolók meg fognak maradni. Nálunk is a harboista társaság elment. Ne sajnáld. Century Field az marad ami volt, az ottaniak meg fogják tölteni. Emlékezzetek csak, amikor 7 győzelemmel csoportot lehetett nyerni, szar volt az NFCW, mindenki minket fikázott. Nolan, Szamuráj alatt picsogtunk de kitartottunk. Hawks fanok is ki fognak. Most is egy 9 W-s szezonotok volt, nem kell fakardba dőlni. Jó lesz ez a csoport és szurkolók is lesznek. Én várom a régi rivalry feelinget.

Boldog Új Évet srácok


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Bennett lenyilatkozta a News Tribune újságírójának, hogy jövőre valószínűleg nem lesz Seattleben.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Boldog új évet kívánok minden Seahawks szurkolónak!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Lassan megjön Funky is.... bár amilyen állapotban volt tegnap, lehet, hogy egy teherhajón kel fel tahiti felé...

najó nem trollkodok, ez nem az a nap!

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Boldog Új Évet mindenkinek 😊
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Boldog Újévet, Urak!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Walsh megkoronázta az idei évadot. Nyilván ez csak egy a sok probléma közül ami világossá vált az év során, de talán a legidegesítőbb. Most tényleg bele kell nyúlni a managementbe, mert idén sokan lemorzsolódtak a szurkolók közül, ráadásul a hazai pálya félelmetes híre is hamuvá vált. Most lehet majd elemezni, lesz rá idő bőven, de azért remélem hogy a jövő szezont már nem a Kábel-Bevell duóval kezdjük.
Legyen minden Seahawks szurkolónak Nagyon Boldog Új Éve!
garrett27
Köszi Garrett, Neked is! 😊
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Walsh megkoronázta az idei évadot. Nyilván ez csak egy a sok probléma közül ami világossá vált az év során, de talán a legidegesítőbb. Most tényleg bele kell nyúlni a managementbe, mert idén sokan lemorzsolódtak a szurkolók közül, ráadásul a hazai pálya félelmetes híre is hamuvá vált. Most lehet majd elemezni, lesz rá idő bőven, de azért remélem hogy a jövő szezont már nem a Kábel-Bevell duóval kezdjük.
Legyen minden Seahawks szurkolónak Nagyon Boldog Új Éve!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 810 — No es importante
@AaronLemingNFL: @JayGlazer saying that #Seahawks HC Pete Carroll *may* retire at the end of the season. Says decision is up to him.
Bazzani
 twitter.com/PeteCarroll/status/947543987337883648


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
@AaronLemingNFL: @JayGlazer saying that #Seahawks HC Pete Carroll *may* retire at the end of the season. Says decision is up to him.
Bazzani
Hmmm. Bölcs döntés lenne a részéről.Erős rosterünk van, frencsájz Qb, ideális célpont a legjobb elérhető edzőknek. Szerintem a frencsájz legjobb, leginkább nagyhatású edzője PC, de idén vagy megy vagy lecserél mindenkit maga körül.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AaronLemingNFL: @JayGlazer saying that #Seahawks HC Pete Carroll *may* retire at the end of the season. Says decision is up to him.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezt csak így itt hagyom 😀 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/30/tom-cable-floated-as-a-candidate-for-next-colts-head-coach/
Oszi
Szegény Luck nem elég neki a vállsérülés még agyon is akarják üttetni?
Nadal17
ha tényleg menne, honnan lehetne hozni jó OL edzőt? egyetemről pl.?
funkyparduc
Jót? Nem tudom.
Cablenél jobbat? A közértből.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Ezt csak így itt hagyom 😀 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/30/tom-cable-floated-as-a-candidate-for-next-colts-head-coach/
Oszi
Szegény Luck nem elég neki a vállsérülés még agyon is akarják üttetni?
Nadal17
ha tényleg menne, honnan lehetne hozni jó OL edzőt? egyetemről pl.?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ezt csak így itt hagyom 😀 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/30/tom-cable-floated-as-a-candidate-for-next-colts-head-coach/
Oszi
Szegény Luck nem elég neki a vállsérülés még agyon is akarják üttetni?
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Ezt csak így itt hagyom 😀 😀
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/30/tom-cable-floated-as-a-candidate-for-next-colts-head-coach/
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Toronymagasan vezetjük a ligát büntetésekből összeszedett yardokban O# oldalon (D# tekintetében középmezőny):

1. Seattle Seahawks 1,242y
2. Houston Texans 1,016y
3. Miami Dolphins 1,009y
4. Kansas City Chiefs 1,004y
...
32. Carolina Panthers 647y
undisputedly
RW hard count-ol, vagy Joeckel billeg, mint a hintaló? | ez egy pozitív, vagy egy negatív lista ? 😀 |
Giowa
Sajnos ez nem a kikényszerített yard, hanem az elszenvedett 😀
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Toronymagasan vezetjük a ligát büntetésekből összeszedett yardokban O# oldalon (D# tekintetében középmezőny):

1. Seattle Seahawks 1,242y
2. Houston Texans 1,016y
3. Miami Dolphins 1,009y
4. Kansas City Chiefs 1,004y
...
32. Carolina Panthers 647y
undisputedly
RW hard count-ol, vagy Joeckel billeg, mint a hintaló? | ez egy pozitív, vagy egy negatív lista ? 😀 |

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Toronymagasan vezetjük a ligát büntetésekből összeszedett yardokban O# oldalon (D# tekintetében középmezőny):

1. Seattle Seahawks 1,242y
2. Houston Texans 1,016y
3. Miami Dolphins 1,009y
4. Kansas City Chiefs 1,004y
...
32. Carolina Panthers 647y
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Elvileg a Rams pihentetni fogja a sztárjait, így a többieknek is érdemes lehet küzdeni ha netán gondba kerülnének Jimmyék ellen. Ha a csillagok úgy állnának és összejönne egy Hawks playoff, én spec. nem bánnám ha nem a Ramshez kellene menni. Bárkit kapnánk, mi lennénk az underdogok, de azért mégis...
Nadal17
Én viszont kifejezetten örülnék a Rams-nek. Legalább lenne esély helyretenni azt a szégyenletes eredményt...
Viszont a playoffra nem látok túl sok esélyt.
Sonics
Páran -teljesen jogosan- aggódtok a Hawks esetleges playoffba jutása miatt.
Osztom a véleményt, de azért szeretném felhívni pár tényezőre a figyelmet.

Rengeteg erőforrás van még a fiatalokban, és a formációkban, elsősorban a védő oldalon. A meccsrutinnal meccsről meccsre jobbak lesznek a "csere" védők". Én amúgy nem látok ösztön problémákat. Olyan van, hogy összeakad a rendszer, és az ösztönök, de ez a meccsek számával javul, és legalább tudja az edzői kar, hogy min érdemes dolgozni. Ráadásul az LB sorban remélt visszarendeződés ezeket a problémákat jelentősen csökkenti. Maxinak is csak megvolt az első gamebreakere múlt héten. Igazi klasszik Seahawks 12-15 megmozdulás volt.

Ami 26-28-30 csapatot illeti ez könnyen lehet,, hogy nem cserecsapat. Amúgy is érdemes ránézni a csapat korfájára, és látható, hogy a Seattlenél folyamatos a rebuild 😊 )

Érdemes pár szót ejteni a kihasználtségról, és a játékhívásról D oldalon.
Frank Clarkot nem használjuk all guns blazing üzemmódban. Ő most már simán 3 downos DE. Deion Jordannel nem tudom mi a cél, de.... amikor még erősen követtem, volt benne potenciál, rengeteg. DL 35 tweenerekben, amúgy is van mélység. Ez nagyon komoly fegyvertény, főleg, hogy a Boys elleni meccsen rengeteg stunt munkát és double crosst láttunk. Megmondom ez nem Rich, ez Carroll, ez az ő névjegye, belenyúlt a D szakmai felkészítésébe, és ez bár egyik oldalról nagyon nagy baj, mert nem ez a dolga, de másrészről nagyon-nagyon örömteli. Rich imád bliccelni, és borzasztó volt a tehetetlensége, amikor a két kezdő LB lesérült. Mindenkinek szeretettel ajánlom a Philly elleni meccset. Ott Rich iszonyatosan megkeverte a paklit a blitzekkel, ugyanerre most nem volt lehetősége. A Boys ellen Carroll D focit láttunk.

Azt gondolom, hogy aki most időt nyer, az életet nyer, ránk ez különösen igaz.
Nem örülök az Arizona elleni utolsó meccsnek. Egyrészt valahogy sok a sérülés ellenük, másrészt ők duplán ismernek minket, és mutathatnak olyan rendszerhibát az ellenfeleknek, amit kijavítani nem 1 hét. Ugyanezért gáz rögtön összefutni a Ramssel. De, ha az első csatát megnyerjük az Arizona ellen, az újabb értékes tapasztalás a fiataloknak.

Sajnos ez nem segít az Ifedi Joeckel pároson, és futójátékunk sem lesz, de én most oportunista vagyok. Ha nincs rájátszás, akkor nincs, de legyen egy alap, amire lehet építkezni. Továbbra is fenntartom hogy Carroll tartozik Wilsonnak egy ígérettel, a következő offseasonban lassan el kezdhetné betartani.
Helmut Zimmer
Biglájk, rég olvastam ennyire szexi kommentet. Örülök, hogy van fény az alagút végén, mostanában többször vesztettem el a hitem, mint nem.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Elvileg a Rams pihentetni fogja a sztárjait, így a többieknek is érdemes lehet küzdeni ha netán gondba kerülnének Jimmyék ellen. Ha a csillagok úgy állnának és összejönne egy Hawks playoff, én spec. nem bánnám ha nem a Ramshez kellene menni. Bárkit kapnánk, mi lennénk az underdogok, de azért mégis...
Nadal17
Én viszont kifejezetten örülnék a Rams-nek. Legalább lenne esély helyretenni azt a szégyenletes eredményt...
Viszont a playoffra nem látok túl sok esélyt.
Sonics
Páran -teljesen jogosan- aggódtok a Hawks esetleges playoffba jutása miatt.
Osztom a véleményt, de azért szeretném felhívni pár tényezőre a figyelmet.

Rengeteg erőforrás van még a fiatalokban, és a formációkban, elsősorban a védő oldalon. A meccsrutinnal meccsről meccsre jobbak lesznek a "csere" védők". Én amúgy nem látok ösztön problémákat. Olyan van, hogy összeakad a rendszer, és az ösztönök, de ez a meccsek számával javul, és legalább tudja az edzői kar, hogy min érdemes dolgozni. Ráadásul az LB sorban remélt visszarendeződés ezeket a problémákat jelentősen csökkenti. Maxinak is csak megvolt az első gamebreakere múlt héten. Igazi klasszik Seahawks 12-15 megmozdulás volt.

Ami 26-28-30 csapatot illeti ez könnyen lehet,, hogy nem cserecsapat. Amúgy is érdemes ránézni a csapat korfájára, és látható, hogy a Seattlenél folyamatos a rebuild 😊 )

Érdemes pár szót ejteni a kihasználtségról, és a játékhívásról D oldalon.
Frank Clarkot nem használjuk all guns blazing üzemmódban. Ő most már simán 3 downos DE. Deion Jordannel nem tudom mi a cél, de.... amikor még erősen követtem, volt benne potenciál, rengeteg. DL 35 tweenerekben, amúgy is van mélység. Ez nagyon komoly fegyvertény, főleg, hogy a Boys elleni meccsen rengeteg stunt munkát és double crosst láttunk. Megmondom ez nem Rich, ez Carroll, ez az ő névjegye, belenyúlt a D szakmai felkészítésébe, és ez bár egyik oldalról nagyon nagy baj, mert nem ez a dolga, de másrészről nagyon-nagyon örömteli. Rich imád bliccelni, és borzasztó volt a tehetetlensége, amikor a két kezdő LB lesérült. Mindenkinek szeretettel ajánlom a Philly elleni meccset. Ott Rich iszonyatosan megkeverte a paklit a blitzekkel, ugyanerre most nem volt lehetősége. A Boys ellen Carroll D focit láttunk.

Azt gondolom, hogy aki most időt nyer, az életet nyer, ránk ez különösen igaz.
Nem örülök az Arizona elleni utolsó meccsnek. Egyrészt valahogy sok a sérülés ellenük, másrészt ők duplán ismernek minket, és mutathatnak olyan rendszerhibát az ellenfeleknek, amit kijavítani nem 1 hét. Ugyanezért gáz rögtön összefutni a Ramssel. De, ha az első csatát megnyerjük az Arizona ellen, az újabb értékes tapasztalás a fiataloknak.

Sajnos ez nem segít az Ifedi Joeckel pároson, és futójátékunk sem lesz, de én most oportunista vagyok. Ha nincs rájátszás, akkor nincs, de legyen egy alap, amire lehet építkezni. Továbbra is fenntartom hogy Carroll tartozik Wilsonnak egy ígérettel, a következő offseasonban lassan el kezdhetné betartani.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy érdekes adat, hogy Bevell és a fal ellenére RW 32 passzolt TD-vel a második helyen van ebben a kategóriában (egyel lemaradva Wentz előtt és kettővel megelőzve Bradyt). Szép csendben komoly szezont fut 😊
több mint 6 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Elvileg a Rams pihentetni fogja a sztárjait, így a többieknek is érdemes lehet küzdeni ha netán gondba kerülnének Jimmyék ellen. Ha a csillagok úgy állnának és összejönne egy Hawks playoff, én spec. nem bánnám ha nem a Ramshez kellene menni. Bárkit kapnánk, mi lennénk az underdogok, de azért mégis...
Nadal17
Én viszont kifejezetten örülnék a Rams-nek. Legalább lenne esély helyretenni azt a szégyenletes eredményt...
Viszont a playoffra nem látok túl sok esélyt.

Szerkesztette: Sonics

több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Tehát a playoffba jutáshoz nem csak az kell, hogy a Seattle legyőzze az Arizonát, hanem az Atlantának ki kell kapnia a Carolinától (aki már bejutott), amihez valójában az kell, hogy a Carolina szempontjából lényeges legyen a meccs, vagyis a Tampa Baynek legalább szoros eredményt kell játszania a New Orleanssal, és közben a San Francisconak sem árt nyerésre állni a Rams ellen, hogy ne a cserék játsszanak a második félidőben a Falcons ellen.
Ha mindez sikerül egyszerre és valami csoda folytán playoffba jut a csapat, akkor Cable és a többiek nyilvánvalóan maradnak, hiszen sikeres volt az év...
Akkor most kinek és minek is kell drukkolni? ... (22-es csapdája)
Aguirre
Elvileg a Rams pihentetni fogja a sztárjait, így a többieknek is érdemes lehet küzdeni ha netán gondba kerülnének Jimmyék ellen. Ha a csillagok úgy állnának és összejönne egy Hawks playoff, én spec. nem bánnám ha nem a Ramshez kellene menni. Bárkit kapnánk, mi lennénk az underdogok, de azért mégis...
Nadal17
Azért abban lehet reménykedni hogy ha bejutnánk, és mennénk Rams-hez ugye ott playoff rutin ezzel a csapattal nem nagyon van, hátha nagy nyomás lenne a srácokon.. Persze odáig el kell jutni😊
Oszi
kérdés, hogy a Panthers akar-e esélyt adni, hogy egy csoportrivális Falcons bejusson
szerintem nem, tehát odateszik magukat

ha esetleg bent vagyunk bármi lehet, bár ilyen O-val egy győzelem is csoda lenne
funkyparduc
Playoff az más téma már, persze ha bejutunk ahogy mondtad. Ugye 2éve is nagy visszamenetelés volt a panthers ellen, az kifejezetten tetszett, igaz loss lett, de volt küzdeni akarás a srácokba😀 főleg Wilsonba aki onside kick-nél ott pipiskedett a Halacskáék körül 😀
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Tehát a playoffba jutáshoz nem csak az kell, hogy a Seattle legyőzze az Arizonát, hanem az Atlantának ki kell kapnia a Carolinától (aki már bejutott), amihez valójában az kell, hogy a Carolina szempontjából lényeges legyen a meccs, vagyis a Tampa Baynek legalább szoros eredményt kell játszania a New Orleanssal, és közben a San Francisconak sem árt nyerésre állni a Rams ellen, hogy ne a cserék játsszanak a második félidőben a Falcons ellen.
Ha mindez sikerül egyszerre és valami csoda folytán playoffba jut a csapat, akkor Cable és a többiek nyilvánvalóan maradnak, hiszen sikeres volt az év...
Akkor most kinek és minek is kell drukkolni? ... (22-es csapdája)
Aguirre
Elvileg a Rams pihentetni fogja a sztárjait, így a többieknek is érdemes lehet küzdeni ha netán gondba kerülnének Jimmyék ellen. Ha a csillagok úgy állnának és összejönne egy Hawks playoff, én spec. nem bánnám ha nem a Ramshez kellene menni. Bárkit kapnánk, mi lennénk az underdogok, de azért mégis...
Nadal17
Azért abban lehet reménykedni hogy ha bejutnánk, és mennénk Rams-hez ugye ott playoff rutin ezzel a csapattal nem nagyon van, hátha nagy nyomás lenne a srácokon.. Persze odáig el kell jutni😊
Oszi
kérdés, hogy a Panthers akar-e esélyt adni, hogy egy csoportrivális Falcons bejusson
szerintem nem, tehát odateszik magukat

ha esetleg bent vagyunk bármi lehet, bár ilyen O-val egy győzelem is csoda lenne

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏