Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én úgy gondolom, hogy Butler még "mindig" az ominózus SB névből él amit ott rookie-ként tett. Csak én gondolom így, hogy túl van hype-olva az ő játéka vagy tényleg jól is játszik a posztján?! Mikor látom játszani sosem fog el az-az érzés, hogy ez az ember tényleg tud valamit, De ezt persze lehet csak én látom így!
TRI4X
csak te
braxa88
Ettől függetlenül a 15milliós top3 cb fizetést én nagyon erős túlzásnak tartom, a csávó nálam nincs a top10ben, de még a 20ba is csak csak neccesen fér bele. Azt meg a piac beárazta olyan 8-10m közé. 8 millióért simán hoznám annyit ér, 10 fölött nem, bár kétségtelen hogy lesz csapat aki kiszurkol érte ekkora lóvét, de ott nagyobb cb need lesz mint itt. Van nekünk épp elég bajunk.

Ui: Ha 14 fölött megy majd el végül, megkövetlek.

Más. A toxikus elemek cutolása - címszó alatt pontosan kikre gondoltál?

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én úgy gondolom, hogy Butler még "mindig" az ominózus SB névből él amit ott rookie-ként tett. Csak én gondolom így, hogy túl van hype-olva az ő játéka vagy tényleg jól is játszik a posztján?! Mikor látom játszani sosem fog el az-az érzés, hogy ez az ember tényleg tud valamit, De ezt persze lehet csak én látom így!
TRI4X
csak te
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Én úgy gondolom, hogy Butler még "mindig" az ominózus SB névből él amit ott rookie-ként tett. Csak én gondolom így, hogy túl van hype-olva az ő játéka vagy tényleg jól is játszik a posztján?! Mikor látom játszani sosem fog el az-az érzés, hogy ez az ember tényleg tud valamit, De ezt persze lehet csak én látom így!
TRI4X
A listából nekem jobban tetszene Fuller. Jó CB Butler, de annyit nem érne, mint amennyiért meg lehetne szerezni.
Eifertet is szívesen látnám, Willson gyenge, Vannettből meg keveset láttunk ahhoz, hogy meg tudjuk ítélni.

Kíváncsi vagyok, hogy Solari mit hoz ki ebből az OL-ból, még a végén Ifediből is játékos lesz.

Tegnap nézegettem a cap helyzetet, nem túl fényes. Avril meg Bennett ha megy, akkor nagy need lesz az a poszt és egy hasonló kaliberű rusher nem lesz olcsó FA-ről.
több mint 6 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19
Én úgy gondolom, hogy Butler még "mindig" az ominózus SB névből él amit ott rookie-ként tett. Csak én gondolom így, hogy túl van hype-olva az ő játéka vagy tényleg jól is játszik a posztján?! Mikor látom játszani sosem fog el az-az érzés, hogy ez az ember tényleg tud valamit, De ezt persze lehet csak én látom így!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
www.nflspinzone.com/2018/01/09/seattle-seahawks-2018-nfl-free-agency-targets-big-names/amp/1/

Jöhet mindenki. Mondjuk Butleren felhúztam a szemöldököm, de ha félretesszük a sérelmeket, színtisztán üzleti szempontból ő is valid lehet.

Off: a Guard pick tetszett a legjobban 😛
akdestroyer
aha nyilván van hely egy 15M-s CBre

Norwell jöhet!

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
www.nflspinzone.com/2018/01/09/seattle-seahawks-2018-nfl-free-agency-targets-big-names/amp/1/

Jöhet mindenki. Mondjuk Butleren felhúztam a szemöldököm, de ha félretesszük a sérelmeket, színtisztán üzleti szempontból ő is valid lehet.

Off: a Guard pick tetszett a legjobban 😛
akdestroyer
Hát nem nagyon tudom elképzelni, hogy Butler egy ilyen "tett" miatt Seahawks mezben legyen. 😊
Több, mint pikáns lenne ha ideigazolna. Jó persze itt nincs olyan ellentét, mint a gurulós fociban csapatok között, de...
Többi viszont nem lenne rossz.

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
www.nflspinzone.com/2018/01/09/seattle-seahawks-2018-nfl-free-agency-targets-big-names/amp/1/

Jöhet mindenki. Mondjuk Butleren felhúztam a szemöldököm, de ha félretesszük a sérelmeket, színtisztán üzleti szempontból ő is valid lehet.

Off: a Guard pick tetszett a legjobban 😛

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindig nehéz külső szemlélőként rámutatni az organizationben arra az emberre, aki a tényleges value-t hozzáadja a draft pickek kiválasztásához. Nekem meggyőződésem, hogy legnagyobbrészt PC érdeme a draft (legyen mondjuk 40%), az alatta dolgozó cirka 10 ember meg osztozik a többi 60-on. Ebben a szervezetben még JS is bőven lecserélhető (aki az én szememben az FA húzásaival és a ST spórolással éppen lefelé mászik a GM listán), csak PC nem. Az alatta levők mind apróbb fogaskerekek akik pótolhatóak.undisputedly
Tavaly amikor Chris Ballard elcsábította Ed Dodds-t tőletek, akkor bogarásztam sokat a scouting környékén. Akkoriban olvastam egy nagyon érdekes, jó hosszú cikket az NFL csapatok scouting departmentjeinek és draftjainak az összevetéséről. Összeszedtek egy halom ismertebb NFL és college scoutot, és próbáltak összefüggést találni közöttük és a csapataik draftja, UDFA igazolásai között, és keresni, hogy hogyan változik a helyzet, ha ezek a scoutok csapatot váltottak - vagy éppen előléptették őket.

Sajnos nem mentettem el a cikket, pedig már sokszor jó lett volna elővenni. 😕 Lényeg a lényeg, hogy a játékosok kiválasztásában a scoutoknak is nagyon fontos szerepük lehet. PC-nek nincs ideje végigjárni az országot, játékosok százainak ezer órányi anyagait végigelemezni. Azzal tud dolgozni, amit elé tesznek. Ha az elé tett anyag remek, akkor neki is könnyebb dolga van. Ha nem olyan remek, akkor sokkal könnyebb neki is mellényúlnia. Szóval azok az apróbb fogaskerekek is fontosak lehetnek, nem biztos, hogy olyan egyszerűen kicserélhetőek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, ezen agyaltam már én is... Ha vissza akarunk térni a gyökerekhez, kell egy frencsájz RB, de mégis ki lesz az?akdestroyer
Nem feltétlenül kell annak egy franchise RB-nek lennie. Lehet running by committee is, ahogy sokan csinálják. Csak lehetőleg ne 2 meccsig bírja mindegyik 😀

(Egyébként a futó kérdést az egyik legkönyebb feladat megoldani manapság. Azért, mert Lacy nem jött be, még nem kell feladni, nem fog minden free agent fejreállni. Akár trade is szóba jöhet. Ajayi 4. körért cserélt gazdát, nem kell kiárusítani a franchise-t, ha megtetszik valaki és elérthetővé is teszik. Plusz, olyan kiváló és mély RB class jön, hogy onnan is szerezhető használható játékos akár még a 3. napon is. )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nem tudom írtátok-e, de most néztem, hogy Mike Solari lett az OL coach. 63 éves és 30 éve van az NFL-ben. Sok sikert Nekünk.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem kell aggódni a roster miatt. Ha valamiben jó a PC/JS kettős, akkor az a draftról való építkezés. Most, hogy az influencerek kikerültek, ismét draftolhatunk pl OL-t Pete szájíze szerint.

PC legnagyobb hibája inkább az, hogy a fejére nőnek a játékosok. Éppen ezért még az offseasonben van egy nagy feladat ami rá vár. Ki kell takarítani a toxikus elemeket az öltözőből.

Sajnálatos, hogy idén alig van draft értékünk, mert így nehezebb váltani, de jó lenne ismét látni a sok UDFA-t akik őrült módjára versengenek egymással.


Btw, Lane-t letartóztatták dui miatt. Byebye.
undisputedly
Ha valamiben jó a PC/JS kettős, akkor az a draftról való építkezés...? ez humor akart lenni?
petey
A bajnok csapat abból a magból lett összeállítva, akiket PC-ék jó szemmel kiválasztottak. A SB győzelem évében kb nálunk volt a legtöbb UDFA a keretben. Azóta a legértékésebb pickjeink egy részét elcseréltük, és bust kifejezetten csak az OL-be jött, a hátsó körösöknek meg csekélyke esélyük volt megragadni, mert ellentétben a divíziónk délebben székelő csapataival, itt északon bivaly roster volt évekig (OL-t nem számítva). Ha visszaolvasol, láthatod, hogy mi a konszenzus az OL draftokkal és Cable befolyásával kapcsolatban. Az FO FA trédek terén liga bottom, de draftról jól építkezünk. PC ebben zseni. Fiatal játékosokat kiválasztani és eladni nekik a programot. Most nyomtunk egy resetet, kezdheti a mágiáját újfent. Ha nem sikerül, kalap-kabát.
undisputedly
csak ennyit szeretnék hozzáfűzni, hogy Scott McCloughan 😊
nem elvitatva PC érdemeit
petey
Mindig nehéz külső szemlélőként rámutatni az organizationben arra az emberre, aki a tényleges value-t hozzáadja a draft pickek kiválasztásához. Nekem meggyőződésem, hogy legnagyobbrészt PC érdeme a draft (legyen mondjuk 40%), az alatta dolgozó cirka 10 ember meg osztozik a többi 60-on. Ebben a szervezetben még JS is bőven lecserélhető (aki az én szememben az FA húzásaival és a ST spórolással éppen lefelé mászik a GM listán), csak PC nem. Az alatta levők mind apróbb fogaskerekek akik pótolhatóak. És szerintem a számok is alátámasztják. OL-en kívül az nfl átlag felett hozunk rookieket szvsz.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Nem kell aggódni a roster miatt. Ha valamiben jó a PC/JS kettős, akkor az a draftról való építkezés. Most, hogy az influencerek kikerültek, ismét draftolhatunk pl OL-t Pete szájíze szerint.

PC legnagyobb hibája inkább az, hogy a fejére nőnek a játékosok. Éppen ezért még az offseasonben van egy nagy feladat ami rá vár. Ki kell takarítani a toxikus elemeket az öltözőből.

Sajnálatos, hogy idén alig van draft értékünk, mert így nehezebb váltani, de jó lenne ismét látni a sok UDFA-t akik őrült módjára versengenek egymással.


Btw, Lane-t letartóztatták dui miatt. Byebye.
undisputedly
Ha valamiben jó a PC/JS kettős, akkor az a draftról való építkezés...? ez humor akart lenni?
petey
A bajnok csapat abból a magból lett összeállítva, akiket PC-ék jó szemmel kiválasztottak. A SB győzelem évében kb nálunk volt a legtöbb UDFA a keretben. Azóta a legértékésebb pickjeink egy részét elcseréltük, és bust kifejezetten csak az OL-be jött, a hátsó körösöknek meg csekélyke esélyük volt megragadni, mert ellentétben a divíziónk délebben székelő csapataival, itt északon bivaly roster volt évekig (OL-t nem számítva). Ha visszaolvasol, láthatod, hogy mi a konszenzus az OL draftokkal és Cable befolyásával kapcsolatban. Az FO FA trédek terén liga bottom, de draftról jól építkezünk. PC ebben zseni. Fiatal játékosokat kiválasztani és eladni nekik a programot. Most nyomtunk egy resetet, kezdheti a mágiáját újfent. Ha nem sikerül, kalap-kabát.
undisputedly
csak ennyit szeretnék hozzáfűzni, hogy Scott McCloughan 😊
nem elvitatva PC érdemeit

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem kell aggódni a roster miatt. Ha valamiben jó a PC/JS kettős, akkor az a draftról való építkezés. Most, hogy az influencerek kikerültek, ismét draftolhatunk pl OL-t Pete szájíze szerint.

PC legnagyobb hibája inkább az, hogy a fejére nőnek a játékosok. Éppen ezért még az offseasonben van egy nagy feladat ami rá vár. Ki kell takarítani a toxikus elemeket az öltözőből.

Sajnálatos, hogy idén alig van draft értékünk, mert így nehezebb váltani, de jó lenne ismét látni a sok UDFA-t akik őrült módjára versengenek egymással.


Btw, Lane-t letartóztatták dui miatt. Byebye.
undisputedly
Ha valamiben jó a PC/JS kettős, akkor az a draftról való építkezés...? ez humor akart lenni?
petey
A bajnok csapat abból a magból lett összeállítva, akiket PC-ék jó szemmel kiválasztottak. A SB győzelem évében kb nálunk volt a legtöbb UDFA a keretben. Azóta a legértékésebb pickjeink egy részét elcseréltük, és bust kifejezetten csak az OL-be jött, a hátsó körösöknek meg csekélyke esélyük volt megragadni, mert ellentétben a divíziónk délebben székelő csapataival, itt északon bivaly roster volt évekig (OL-t nem számítva). Ha visszaolvasol, láthatod, hogy mi a konszenzus az OL draftokkal és Cable befolyásával kapcsolatban. Az FO FA trédek terén liga bottom, de draftról jól építkezünk. PC ebben zseni. Fiatal játékosokat kiválasztani és eladni nekik a programot. Most nyomtunk egy resetet, kezdheti a mágiáját újfent. Ha nem sikerül, kalap-kabát.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 836 — Csodabogár
Nem kell aggódni a roster miatt. Ha valamiben jó a PC/JS kettős, akkor az a draftról való építkezés. Most, hogy az influencerek kikerültek, ismét draftolhatunk pl OL-t Pete szájíze szerint.

PC legnagyobb hibája inkább az, hogy a fejére nőnek a játékosok. Éppen ezért még az offseasonben van egy nagy feladat ami rá vár. Ki kell takarítani a toxikus elemeket az öltözőből.

Sajnálatos, hogy idén alig van draft értékünk, mert így nehezebb váltani, de jó lenne ismét látni a sok UDFA-t akik őrült módjára versengenek egymással.


Btw, Lane-t letartóztatták dui miatt. Byebye.
undisputedly
Ha valamiben jó a PC/JS kettős, akkor az a draftról való építkezés...? ez humor akart lenni?

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem kell aggódni a roster miatt. Ha valamiben jó a PC/JS kettős, akkor az a draftról való építkezés. Most, hogy az influencerek kikerültek, ismét draftolhatunk pl OL-t Pete szájíze szerint.

PC legnagyobb hibája inkább az, hogy a fejére nőnek a játékosok. Éppen ezért még az offseasonben van egy nagy feladat ami rá vár. Ki kell takarítani a toxikus elemeket az öltözőből.

Sajnálatos, hogy idén alig van draft értékünk, mert így nehezebb váltani, de jó lenne ismét látni a sok UDFA-t akik őrült módjára versengenek egymással.


Btw, Lane-t letartóztatták dui miatt. Byebye.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Igen, ezen agyaltam már én is...
Ha vissza akarunk térni a gyökerekhez, kell egy frencsájz RB, de mégis ki lesz az?

Én nagyon szeretem az összes jelenlegi futónkat, ezt már többször kifejtettem. Azt is tartom, hogy Wilsonra szabott, passzorientált O#-ben, egy vállalható fal mögött, tökéletesen fit lenne ez a RB sor.
De ahhoz sajnos kurva kevés bármelyikük is, hogy egy runheavy O#-t a vállán cipeljen egy egész szezonon keresztül, még a sérülésektől eltekintve is.

Azt meg már csak zárójelben jegyzem meg, hogy a jelenlegi rosterrel működni fog-e a vízió?

6-7 évvel ezelőtt megvolt hozzá az alapanyag, volt Lynchünk, volt egy (már akkor sem probowl) falunk, ligabottom passprotectionnel, de top10-es run blockkal. Ehhez a rendszerhez bőven elég volt egy game manager qb is, ez lett volna Flynn, meg ugye RW is hasonló konstrukcióba érkezett a drafton.
Mi történt azóta ugye - a game managerből frencsájz qb lett, a RB állományunk meg maximum egy erős közepes, de a run block teljes hiánya miatt gyakorlatilag egy büdös nagy 0. És a fal is egy büdös nagy 0.

És akkor itt merül fel bennem a kérdés, hogy nem-e célravezetőbb a rendszert igazítani a játékosállományhoz, (itt arra gondolok hogy Wilson köré építjük az offenset), ahelyett hogy a játékosokat erőltetjük bele egy olyan vízióba, amihez jelenleg tökéletesen alkalmatlan az O# roster.
Ehhez a támadó oldalon szinte egy teljes rebuild kéne - elit RB, 5 vállalható falember, blokkolásban erős TE... ebből kb semmi sincs jelenleg.

Hozzáteszem: In Pete we trust, mindegy merre viszi Caroll papa a hajót, vele tartok(tunk). Ha azt mondja minden oké lesz, hát csapassuk...

UI: Folyamatosan igyekszek magamba szippantani minden egyes infót, de a játék coaching része még mindig az, amiben kurva gyenge vagyok. Úgyhogy mindjárt meg is írhatjátok, hogy hol csúszik meg az eszmefuttatásom.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Jelen pillanatban a rosteren nincs(en) olyan futó(k) aki hétről hétre konzisztens jó teljesítményt tudna nyújtani PONT | pláne ezzel a fallal |

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Rég volt ekkora egyetértés a topicon...és ez furcsa 😀
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
A teljes edzői karnak egy üzenete van... Pete Carroll kikapcsolta az autopilotot, és visszavette a csapatot. (valószínűleg, jövőre nem a meccs napján fog megérkezni a helyszínre). olyan embereket keresett, akik végrehajtják a vízióját.
Helmut Zimmer
Mi lenne az a vízió? Visszatérünk a '10-'14 közötti runheavy offense-hez?

Laikusként vannak elképzeléseim, de meghallgatnék egy szakértőibb véleményt is, mielőtt elkezdek blődségeket gépelni, ahogy szoktam. 😀
Más is válaszolhat ha van ötlet.
Mi az irány?
akdestroyer
Az irány az, hogy visszatérjünk a PC filozófiához, ami az itt töltött 7 év alatt apró kompromisszumokkal, apró lépésekkel kezdett eltávolodni attól, ami önmagában volt. Ez egy természetes folyamat, hiszen egy örökké változó környezetben észre sem veszed, de a játékosok skillsetje, az opponent, az oc/dc skillsetje és sémája miatt észrevétlenül, de távol kerülhetsz az eredeti elképzeléseidtől. Nálunk is ez történt. Ez csak megerősíti az elméletemet, mely szerint Cable agyszüleménye a budget-fal, amely akként születhetett egyfajta kompromisszumos megoldásként, hogy Pc meg akarta tartani a védelmet, Cable meg meggyőzte, hogy ő bármilyen SPARQ szörnyetegből tisztes OL-t farag.

Az várható, hogy elkezdünk fizikailag talán kevésbé "szörnyeteg", de focizni tudó OL embereket draftolni. Maradunk ZB rendszernél (?), de nem birkózókkal akarjuk megvalósítani. Futni fogunk, mint régen. Védő oldalon meg PC átveszi a stafétát a gameplanben.

 twitter.com/BuckyBrooks/status/953033334925402112
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
A teljes edzői karnak egy üzenete van... Pete Carroll kikapcsolta az autopilotot, és visszavette a csapatot. (valószínűleg, jövőre nem a meccs napján fog megérkezni a helyszínre). olyan embereket keresett, akik végrehajtják a vízióját.
Helmut Zimmer
Mi lenne az a vízió? Visszatérünk a '10-'14 közötti runheavy offense-hez?

Laikusként vannak elképzeléseim, de meghallgatnék egy szakértőibb véleményt is, mielőtt elkezdek blődségeket gépelni, ahogy szoktam. 😀
Más is válaszolhat ha van ötlet.
Mi az irány?

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
Mike Solai az új OLcoach
Ken Norton Jr. az új DC (azosztigen)
braxa88
Playcall is az ove lesz?
Azzal ongyilkossag elso bliķkre...kivancsi leszek nagyon
Rolni
Én ezt nem akartam mondani (mert rettenetesen szeretem az összes Raiders fant a topicon), de szerintem ott nem volt igazatok.
Ahhoz, amit PC játszat inkább kell ész (értsd értés, régi egyetemi beidegződések ösztön szintű cseréje) , mint erő a D-ben (persze kell erő is),
és itt befejezném a mondatom. Hogy Oaklandben a D fele nem értette, mit kéne csinálnia, abban biztos vagyok. Lehet, hogy Ken Norton Jr. rossz pedagógus, de PC jó pedagógus.(van egy nagyon sötét oldala, amit utálunk, de jó pedagógus).

Rich meg PC nagyon nem értettek egyet sok témában, ezért kellett mennie.
A teljes edzői karnak egy üzenete van... Pete Carroll kikapcsolta az autopilotot, és visszavette a csapatot. (valószínűleg, jövőre nem a meccs napján fog megérkezni a helyszínre). olyan embereket keresett, akik végrehajtják a vízióját.

Ennyi történik
Helmut Zimmer
Hát ezért mondtam főleg, h nagyon kiváncsi leszek, mert érdekel, h nálunk mi ment félre...Norton? JDR?
Rolni
Az ment félre, hogy egy pozíciós edző lett a dc. Amíg regnalt végig látszott a sec-en, hogy uncoached, vagy az, hogy nem megfelelő sémában voltak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
Mike Solai az új OLcoach
Ken Norton Jr. az új DC (azosztigen)
braxa88
Playcall is az ove lesz?
Azzal ongyilkossag elso bliķkre...kivancsi leszek nagyon
Rolni
Én ezt nem akartam mondani (mert rettenetesen szeretem az összes Raiders fant a topicon), de szerintem ott nem volt igazatok.
Ahhoz, amit PC játszat inkább kell ész (értsd értés, régi egyetemi beidegződések ösztön szintű cseréje) , mint erő a D-ben (persze kell erő is),
és itt befejezném a mondatom. Hogy Oaklandben a D fele nem értette, mit kéne csinálnia, abban biztos vagyok. Lehet, hogy Ken Norton Jr. rossz pedagógus, de PC jó pedagógus.(van egy nagyon sötét oldala, amit utálunk, de jó pedagógus).

Rich meg PC nagyon nem értettek egyet sok témában, ezért kellett mennie.
A teljes edzői karnak egy üzenete van... Pete Carroll kikapcsolta az autopilotot, és visszavette a csapatot. (valószínűleg, jövőre nem a meccs napján fog megérkezni a helyszínre). olyan embereket keresett, akik végrehajtják a vízióját.

Ennyi történik
Helmut Zimmer
Hát ezért mondtam főleg, h nagyon kiváncsi leszek, mert érdekel, h nálunk mi ment félre...Norton? JDR?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/dougbaldwinjr/status/953060914533511170
Aguirre
Az győz, aki több pontot szerez. Kevesebb pont rosszabb, mint a több.
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Mike Solai az új OLcoach
Ken Norton Jr. az új DC (azosztigen)
braxa88
Playcall is az ove lesz?
Azzal ongyilkossag elso bliķkre...kivancsi leszek nagyon
Rolni
Én ezt nem akartam mondani (mert rettenetesen szeretem az összes Raiders fant a topicon), de szerintem ott nem volt igazatok.
Ahhoz, amit PC játszat inkább kell ész (értsd értés, régi egyetemi beidegződések ösztön szintű cseréje) , mint erő a D-ben (persze kell erő is),
és itt befejezném a mondatom. Hogy Oaklandben a D fele nem értette, mit kéne csinálnia, abban biztos vagyok. Lehet, hogy Ken Norton Jr. rossz pedagógus, de PC jó pedagógus.(van egy nagyon sötét oldala, amit utálunk, de jó pedagógus).

Rich meg PC nagyon nem értettek egyet sok témában, ezért kellett mennie.
A teljes edzői karnak egy üzenete van... Pete Carroll kikapcsolta az autopilotot, és visszavette a csapatot. (valószínűleg, jövőre nem a meccs napján fog megérkezni a helyszínre). olyan embereket keresett, akik végrehajtják a vízióját.

Ennyi történik
Helmut Zimmer
Nagyon jól leírtad, köszi. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mike Solai az új OLcoach
Ken Norton Jr. az új DC (azosztigen)
braxa88
Playcall is az ove lesz?
Azzal ongyilkossag elso bliķkre...kivancsi leszek nagyon
Rolni
Én ezt nem akartam mondani (mert rettenetesen szeretem az összes Raiders fant a topicon), de szerintem ott nem volt igazatok.
Ahhoz, amit PC játszat inkább kell ész (értsd értés, régi egyetemi beidegződések ösztön szintű cseréje) , mint erő a D-ben (persze kell erő is),
és itt befejezném a mondatom. Hogy Oaklandben a D fele nem értette, mit kéne csinálnia, abban biztos vagyok. Lehet, hogy Ken Norton Jr. rossz pedagógus, de PC jó pedagógus.(van egy nagyon sötét oldala, amit utálunk, de jó pedagógus).

Rich meg PC nagyon nem értettek egyet sok témában, ezért kellett mennie.
A teljes edzői karnak egy üzenete van... Pete Carroll kikapcsolta az autopilotot, és visszavette a csapatot. (valószínűleg, jövőre nem a meccs napján fog megérkezni a helyszínre). olyan embereket keresett, akik végrehajtják a vízióját.

Ennyi történik