Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Legszarabb vicc a földön:
 bleacherreport.com/articles/2754252-nfl1000-ranking-the-top-outside-cornerbacks-of-2017-season
Helmut Zimmer
mi a gondod?
braxa88
Braxa, ne hülyéskedj!
Helmut Zimmer
Beavathatnàtok. Van köztetek valami ellentét vagy mire ez stílus amit Braxa néha megenged magànak?
Mad
Semmi ebben az ügyben.
Nyílván való dolgokat nem magyarázok el, olyan embernek, aki 10 éve itt van velünk.
Múltkor egy hónapig nem írt valami hülyeség miatt, ő dolga. 😊
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
FA: Kispirics, Maxi, McDougald
RFA: Jordan, Coleman
ERFA: Jefferson, Jackson, McKissic, Hunt

Én takarítanék, Flóraszepttel.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ti kikkel hosszabbítanátok?
nevek mellé beírom a várható összeget is, így talán több értelme van:

UFA:
-Jimmy Graham, TE - 9-11M
-Paul Richardson, WR - 5,5-8M
-Luke Joeckel, OG - 5-8M
-Eddie Lacy, RB -
-Sheldon Richardson, DT - 12-16M
-Bradley McDougald, SS - 4-7,5M
-Luke Willson, TE - 3-4M
-Michael Wilhoite, ILB - 1-2M
-Blair Walsh, K - tökmindegy mit írok 😀
-Marcus Smith, DE - 1-2M
-Oday Aboushi, OG - 1-3M
-Byron Maxwell, CB - 3-5M

RFA: First Round Tender: $4,152,000; Second Round Tender: $2,916,000; Original Round Tender: $1,908,000
-Dion Jordan, DE
-Mike Davis, RB
-Thomas Rawls, RB
-Justin Coleman, CB

ERFA: 6-700k körül lehet a tender.
Tyler Ott, LS
Quinton Jefferson, DE
Branden Jackson, DE
Garrison Smith, DE
J.D. McKissic, RB
Joey Hunt C
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
őőőő, várj, mivan?! most amúgy mi volt a stílussal a baj?
Helm linkelt vmit, hogy "legszarabb vicc". én meg megkérdeztem mi a gond a cikkel.
aztán Helm nem válaszolt. és egy okéval lezártam.
nem kell semmit belelátni.
Mad
Úgy jött le az egész mintha valami nem lenne okés. De akkor én làttam bele a rosszat. Békesség. ✌️😂
braxa88
Azt hiszem kimondhatjuk, hogy náluk is elkezdődött az offseason, immár hivatalosan is.
Még valaki flémelne?
akdestroyer
3. körös punter jöhet?

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
őőőő, várj, mivan?! most amúgy mi volt a stílussal a baj?
Helm linkelt vmit, hogy "legszarabb vicc". én meg megkérdeztem mi a gond a cikkel.
aztán Helm nem válaszolt. és egy okéval lezártam.
nem kell semmit belelátni.
Mad
Úgy jött le az egész mintha valami nem lenne okés. De akkor én làttam bele a rosszat. Békesség. ✌️😂
braxa88
Azt hiszem kimondhatjuk, hogy náluk is elkezdődött az offseason, immár hivatalosan is.
Még valaki flémelne?

több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Legszarabb vicc a földön:
 bleacherreport.com/articles/2754252-nfl1000-ranking-the-top-outside-cornerbacks-of-2017-season
Helmut Zimmer
mi a gondod?
braxa88
Braxa, ne hülyéskedj!
Helmut Zimmer
Beavathatnàtok. Van köztetek valami ellentét vagy mire ez stílus amit Braxa néha megenged magànak?
Mad
őőőő, várj, mivan?! most amúgy mi volt a stílussal a baj?
Helm linkelt vmit, hogy "legszarabb vicc". én meg megkérdeztem mi a gond a cikkel.
aztán Helm nem válaszolt. és egy okéval lezártam.
nem kell semmit belelátni.
braxa88
Úgy jött le az egész mintha valami nem lenne okés. De akkor én làttam bele a rosszat. Békesség. ✌️😂

@KJuraszik
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Legszarabb vicc a földön:
 bleacherreport.com/articles/2754252-nfl1000-ranking-the-top-outside-cornerbacks-of-2017-season
Helmut Zimmer
mi a gondod?
braxa88
Braxa, ne hülyéskedj!
Helmut Zimmer
Beavathatnàtok. Van köztetek valami ellentét vagy mire ez stílus amit Braxa néha megenged magànak?
Mad
őőőő, várj, mivan?! most amúgy mi volt a stílussal a baj?
Helm linkelt vmit, hogy "legszarabb vicc". én meg megkérdeztem mi a gond a cikkel.
aztán Helm nem válaszolt. és egy okéval lezártam.
nem kell semmit belelátni.
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Legszarabb vicc a földön:
 bleacherreport.com/articles/2754252-nfl1000-ranking-the-top-outside-cornerbacks-of-2017-season
Helmut Zimmer
mi a gondod?
braxa88
Braxa, ne hülyéskedj!
Helmut Zimmer
Beavathatnàtok. Van köztetek valami ellentét vagy mire ez stílus amit Braxa néha megenged magànak?

@KJuraszik
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Legszarabb vicc a földön:
 bleacherreport.com/articles/2754252-nfl1000-ranking-the-top-outside-cornerbacks-of-2017-season
Helmut Zimmer
mi a gondod?
braxa88
Braxa, ne hülyéskedj!
Helmut Zimmer
Peterson jobb tackler mint Sherman meg hasonlók. Nem tudom mit szívott a szerző de én is kérek belőle 😊
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Legszarabb vicc a földön:
 bleacherreport.com/articles/2754252-nfl1000-ranking-the-top-outside-cornerbacks-of-2017-season
Helmut Zimmer
mi a gondod?
braxa88
Braxa, ne hülyéskedj!
Helmut Zimmer
oké.
braxa88

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Legszarabb vicc a földön:
 bleacherreport.com/articles/2754252-nfl1000-ranking-the-top-outside-cornerbacks-of-2017-season
Helmut Zimmer
mi a gondod?
braxa88
Braxa, ne hülyéskedj!
Helmut Zimmer
oké.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Legszarabb vicc a földön:
 bleacherreport.com/articles/2754252-nfl1000-ranking-the-top-outside-cornerbacks-of-2017-season
Helmut Zimmer
mi a gondod?
braxa88
Braxa, ne hülyéskedj!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Lane Johnson helyett Duane Brown a Pro Bowlon. Méghogy szar az offense fal 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Legszarabb vicc a földön:
 bleacherreport.com/articles/2754252-nfl1000-ranking-the-top-outside-cornerbacks-of-2017-season
Helmut Zimmer
mi a gondod?
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
5 edző ment el... kezd egy kicsit kemény lenni.
-Vajon játékos fronton mit várhatunk?
Helmut Zimmer
Nem is a rebuild miatt lesz durva, a salary cap fog igazán pusztítani.

Van 13m, és FA:
Graham, a 2 Richardson, Rawls, McDougald, McKissic, Willson, Shead, Maxwell...
És akkor ezek csak a nagyobb nevek, kell nem kevés pénz a mélységi emberekre is.
Meg a jövő évi FA időszakra is figyelnék a szerződések írásakor, mert az se lesz fáklyás menet.
Melyik kezünkbe harapjunk?
akdestroyer
El lesz itt pattintva nem kevés ember.
PR kell, mert kell, SRichardson, Willson, Rawls nekem nem hiányzik. Grahamet megtartanám, mert erték. Maxit szeretem, Shead meg kell, mert Lane betli, és Sherman kérdőjel.
Mondjuk azt nem tudom, hogy a visszanvonulókkal mi a helyzet.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
5 edző ment el... kezd egy kicsit kemény lenni.
-Vajon játékos fronton mit várhatunk?
Helmut Zimmer
Nem is a rebuild miatt lesz durva, a salary cap fog igazán pusztítani.

Van 13m, és FA:
Graham, a 2 Richardson, Rawls, McDougald, McKissic, Willson, Shead, Maxwell...
És akkor ezek csak a nagyobb nevek, kell nem kevés pénz a mélységi emberekre is.
Meg a jövő évi FA időszakra is figyelnék a szerződések írásakor, mert az se lesz fáklyás menet.
Melyik kezünkbe harapjunk?

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
5 edző ment el... kezd egy kicsit kemény lenni.
-Vajon játékos fronton mit várhatunk?
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Jim Zornt szerené visszahozni a csapat QB edzőnek.
😊
Helmut Zimmer
A legutóbbi hír szerint házon belülről oldhatják meg, Dave Canales WR edző veszi át a feladatot, aki a 2013-2014-es szezonban assistant QB coach volt.
tejbegrrr!!!
Akkor van újabb hír?
 seahawkswire.usatoday.com/2018/01/20/report-seahawks-show-interest-in-bringing-back-jim-zorn-as-qb-coach/
Helmut Zimmer
 seahawkswire.usatoday.com/2018/01/22/report-seahawks-to-name-dave-canales-quarterbacks-coach/ A Seattle Times Seahawks-felelőse, Bob Condotta nemrég azt írta, még nincs döntés, de Canales is a szóba jött jelöltek között van. Az új OC, Schottenheimer is szerepet kap Wilson továbbképzésében.
tejbegrrr!!!
Canales lett- sok sikert Neki!
Travis Jones bácsi is odébb állt
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Nézegettem az utóbbi időben mock draftokat, és megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy igen, tudom, nincs pick és megint lecserélünk, de biztos idén is ez a helyes?

Mert ha a jópár mockot összegyúrom és figyelembe veszem a csapatok needjeit is, az jön ki, igen nagy esély van rá, hogy például Barkley mögött kivigyük az idei évfolyam második legjobb RB-jét. Vagy valami hasonló... De pofás CB-k is horogra akadhatnak még itt.

Biztos az a jó döntés, hogy lecserélünk, és 1 jó eséllyel clutch player helyett hozunk 2 középszart a hátsó körökben?
akdestroyer
Nehéz erre most válaszolni. Szeirntem térjünk vissza a témára mondjuk 1 héttel FA piac nyitás után. Akkor tisztulni fog a kép. De én nem vagyok meggyőzve arról, hogy első körös RB-re van szüksége a csapatnak. Láttuk idén is hogy 3. körös futók mire képesek.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Legszarabb vicc a földön:
 bleacherreport.com/articles/2754252-nfl1000-ranking-the-top-outside-cornerbacks-of-2017-season
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nézegettem az utóbbi időben mock draftokat, és megfogalmazódott bennem a kérdés, hogy igen, tudom, nincs pick és megint lecserélünk, de biztos idén is ez a helyes?

Mert ha a jópár mockot összegyúrom és figyelembe veszem a csapatok needjeit is, az jön ki, igen nagy esély van rá, hogy például Barkley mögött kivigyük az idei évfolyam második legjobb RB-jét. Vagy valami hasonló... De pofás CB-k is horogra akadhatnak még itt.

Biztos az a jó döntés, hogy lecserélünk, és 1 jó eséllyel clutch player helyett hozunk 2 középszart a hátsó körökben?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Azt tudni hogy McDowellel mi lesz, jövőre odabasz?
akdestroyer
No info!
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Azt tudni hogy McDowellel mi lesz, jövőre odabasz?

több mint 6 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19
Arról tudni már valamit, hogy Walsh már cutolva van, vagy lesz, vagy meg lesz tartva?
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 349
Egyébként ha már nem történt meg a teljes takarítás, ti nem érzitek úgy, hogy azért az ST-re is ráférne a renoválás? Idén abban a csapatrészben sem remekeltünk, persze ennek fő oka Walsh, viszont én a visszahordásoktól sem voltam eljáulva. Azt tudjuk, hogy Lockett zseni, de valahogy nem állt össze a dolog.