Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Lökdösés nem volt, de azért meg lehet nézni a Brady vs. BoB és vs. JMD esetet (mindkettővel volt egy nagyon hangsúlyos). Ott konkrétan csak nem kurvaanyázták egymást fél méterről ordibálva egymással, de nem baszta ki azért Bradyt 😊
Wyatt
Tudod vannak az egyenlők meg az egyenlőbbek. 😊
Más meg pakolhatja a motyót, mert mondjuk késett az edzésről.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lökdösés nem volt, de azért meg lehet nézni a Brady vs. BoB és vs. JMD esetet (mindkettővel volt egy nagyon hangsúlyos). Ott konkrétan csak nem kurvaanyázták egymást fél méterről ordibálva egymással, de nem baszta ki azért Bradyt 😊

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Én konkrétan arra az esetre gondoltam amikor lökdösni kezdte Cablet az oldalvonal mellett.
Szerintem ha valaki egy középvezetőt így megaláz egy vállalatnál, annak repülnie kell, akármenyire is ő a hónap dolgozója.
Mi azt mondtuk túlpörgött a meccs miatt, de egy Belicsek szerintem jóeséllyel még aznap kibaszta volna.

akdestroyer
Szerintem meg nem. Fegyelmi vétséget gyakran keverik ovóbácsi típusú vezetők, a tűzgyújtással.
Tipikus esete annak, hogy ott helyben elfogyott a cérna.
Azt tényleg ne akard, hogy éles helyzetben, miután 32-szer játszódott le ugyanaz, még 33-szorra is jelezze, "kérlek Tom, ma nem annyira adekvát a fal blokkolása".
Carroll, szerintem ezt spec megoldotta. Ha kicsit előbb oldja meg, akkoridáig el sem jutott volna a helyzet.
Ezért nem raknám ki Baldwint. Ha megtudnám, hogy lázít, akkor viszont azonnal.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Én konkrétan arra az esetre gondoltam amikor lökdösni kezdte Cablet az oldalvonal mellett.
Szerintem ha valaki egy középvezetőt így megaláz egy vállalatnál, annak repülnie kell, akármenyire is ő a hónap dolgozója.
Mi azt mondtuk túlpörgött a meccs miatt, de egy Belicsek szerintem jóeséllyel még aznap kibaszta volna.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
A válaszaim helyett ajánlom, olvass Sánta Ferencet, ha tudod, nézd meg az Ötödik pecsétet.

1.a) ha az elv nem faszság alapvetően, akkor nincs (emberélet nem értelmezhető kategória vállalati környezetben)
1.b) igen -de megteszik az embereid, helyetted.
1.c) a kivétel sohasem erősíti a a szabályt, ez olyan, mint a sírva vígadás
Nem tudom, hogy Baldwin menyire toxikus, azt gondolom, hogy azért mert hisz valaki a Black life matters mozgalomban, még egyáltalán nem toxikus. A mozgalom nem rasszista, csak az egyenlő jogokért harcol.

Ha tüzeket gyújt Baldwin, akkor tradelni kell, szerintem. De csak ha Ő GYÚJTJA A TÜZEKET. Ha lángra kap, akkor nem ő a bűnös. Azt kell elküldeni, aki a tüzeket gyújtja.
A feltevésed a talentekről eleve hibás, mert szembe megy a pareto elvvel. Az hogy valaki adott szituban gyökér, még nem jelenti, hogy toxikus.
Sokan szerepet játszanak, szerintem pl. Bennett. Nála a vagány, jófej feleség, és a szerető család olyan tényező, amit lehet túlkompenzál.
Baldwin lehet túlkompenzálja a magányát (gyakorlatilag az egyetlen, akinek a mondatain érzed, hogy nem brada, hanem von Haus aus intelligens).
Ezeket a srácokat izolálod, légüres-térbe teszed, azonnal észhez térnek, de az lehet hogy Sherman megvadul, ő nem bizonytalanodna el.
Mindezeken felül létezik az erőshöz, és győzteshez húzás elve, a csapathoz tartozás elve. Nagyon jó kis szakemberek vannak, akik ehhez értenek.

Ha ez kintről így látszik az nem jelenti, hogy így is van. Ne feledd totálisan vakon vagyunk, ahogy a poll igazolta is. Mindenesetre megtört, férges (csak önérdekben gondolkodó) öltözőre nem lehet építeni.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Ok én csak egy értelmes beszélgetést szeretnék az offseasonra, mert az, hogy Thomas, vagy Sherman az nem értelmes beszélgetés, szerintem. Az egyik megzsarolta a csapatot, a másik ki tudja hány tüzet rakott az öltözőben. Nekem vannak bizonyos vezetési elveim, nálam egyik sem fér bele, bármekkora sztár is valaki.
Helmut Zimmer
Én sosem tanultam vállalatirányítást, úgyhogy inkább kérdezek.
1.) Van-e olyan pont, ahol inkább szembemész a saját elveiddel, csakhogy ne menjen a vállalat a lecsóba?
1.a) Le kell-e a köpni utána a tükröt?
1.b) Be kell-e ismerni utána, hogy az elv gáz, vagy a kivétel erősíti a szabályt?

Lássuk példán keresztül, hogy ne legyek off.

PC mission: kitakarítani a toxikus elemeket.
D oldalon van trashtalker elég, de ha az O irányába nézek Baldwin a főgyökér, akit egy hatalmas csicskapofon kíséretében kéne cutolni/tradelni, már ha az általad említett elvek mellett tartunk ki.
Mit teszel?

1. Baldwin szevasz.
Wilsonnak se támadófala, se futójátéka, és JG is most készül lepattani, erre kivágod a No.1 elkapót, aki egyedül konzisztens, aki egyedül clutch, a Wilson-Baldwin kémia kb egyedül viszi az O#-t szinte az egész évben.
Eredmény: sakk-matt, az egyetlen esély az előrehaladásra, ha Wilson innentől magának paszol mint Mariota.

2. Baldwin marad.
Eredmény: sakk-matt, a húzóembereknek csak újabb bizonyítékot adtál arra hogy érinthetetlenek = mégtöbb trashtalk, mégtöbb tűz.

Nyílván az első ponttal értesz egyet, a kérdésem csak az, hogy te ezt hogyan vezényelnéd le úgy hogy ne sérüljön a csapat?
Mi van akkor ha a talentek 80%-a toxic? Elküldesz mindenkit? Mi lesz utána?

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ok én csak egy értelmes beszélgetést szeretnék az offseasonra, mert az, hogy Thomas, vagy Sherman az nem értelmes beszélgetés, szerintem. Az egyik megzsarolta a csapatot, a másik ki tudja hány tüzet rakott az öltözőben. Nekem vannak bizonyos vezetési elveim, nálam egyik sem fér bele, bármekkora sztár is valaki.

Amúgy meg lenne egy vitatémám.

Végig nézve a Pats rostert... szóval nem verik szét a pro bowlerek a keretet. Viszont nem lehet nem látni mennyire sok munka van a csapatban, mennyire kitaláltak, kigyakoroltak a támadójátékok.

Nekem van egy olyan állításom, hogy az utóbbi néhány év nálunk némi túlzással, de autopiloton üzemelt.
Én ez alatt az edzői munka nettó megspórolását értem.
Lehet nem értetek velem egyet, de én vállalom.
Helmut Zimmer
Ezzel teljes mértékben egyetértek, ezért meg Carollnak járna egy bitang nagy seggberúgás.

Sikerült 4 év alatt felépíteni a 13-14-es elit teamet, aztán fék, az utóbbi 3 évben meg kb annyi történt, hogy folyamatosan hosszabbítottunk a kulcsemberekkel, hogy annak majd elégnek kell lennie a sikerhez. Hát hoppá nem.

Az idei superbowlon tört rám a felismerés hogy idestova 3 éve mennyire nem történt nálunk semmi.
Ott este, nem az Eagles amúgy elit D# betlizett, hanem JMD volt az, aki olyan munkát tett le gameplan címen az asztalra, hogy ahhoz az egyik legjobb védelem se tudott hozzászagolni, folyamatosan 5 méteres lesen volt az összes elkapó. És ehhez még a Brady faktor se kellett, Garoppolo vagy Keenum ugyanígy eldobálgatott volna a helyén. És Edelman és Cooks hiányában egy olyan WR brigádról beszélgethettünk aki a mi szintünket se üti meg. Gronk ide vagy oda.
Ettől mi hol vagyunk?
Az Eagles dettó. Lehet elit az a O# fal, de milyen hívások voltak már? Bill meg Matt csak pillázott.
Egy Bevell gameplannel megnéztem volna hány pontig jutnak el.

Hol vannak a trükkös playek? A kreatív hívások? PC hol a gameplan?
Ezekért azért felelni kéne, és most még nem is akarok felhozni olyan övön aluli dolgokat mint Hau elengedése Walshért.

Írtam is az idei kizúgás után, hogy azután amit letett az asztalra mindenképp meg kell adni neki az esélyt a rebuildra, de ha nem történik semmi akkor szobrot neki, oszt pá.
A rebuild úgy néz ki elindult, reméljük lesz eredménye is...

Vitatémának indítottad, de igazából amit írtál, az közelebb áll egy axiómához, már ha be akarnám sorolni a kommentet.
akdestroyer
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Viszont idén végre váltottunk, nézzünk előre, van egy RW, DB, Brown hármasunk a támadóknál, egy SG-Clark-Wagner hármasunk a védőknél, nem vagyunk rossz helyzetben, nyilvána korábbi évekhez képest gyengébb a roster, de éppen generáció váltás zajlik, és szerencsések vagyunk, hogy ez nálunk nem 5-6 év negatív mérleggel történik.
undisputedly
Lájk amúgy, csak ezt a generációváltás dolgot nem értem. Hol zajlik? Seattleben biztos nem.

3 éve ugyanez a védelem árazta be a ligát. Hol van a sok DB pick?
Egyedül a DL rotálódott, de az egy szem Clarkon kívül talent oda se érkezett, ha Bennett megy 3 lyuk lesz ott is csereemberekkel.

Az O# az más, ott volt felfordulás, de hamarabb jönne a lezüllés szó a számra, mint az hogy épp rebuild folyik.
Az elkapósor hasonló szintet képvisel, mint akkor, és RW is él még. De ezen túl mi van?
Grahamet sose tudtuk rendesen használni, a RB helyzet katasztrófa, az O# fal meg kabaré.
Lehetett szidni Giancominit meg Sweezyt de az az igazság, hogy a jelenlegihez képest még ők is probowler szintet ütöttek meg.
Hol a sok OL pick?

Nem látom a következő generációt, akik újra beárazzák majd a ligát.
Griffin.
Tovább?
Mást nem írnék ide jó szívvel.

Pickünk meg ráadásul nincs is idén.
A draftolásainkat '12 óta, csak a tavalyi class menti meg attól, hogy azt írjam: terített betli.
Az FA munkásságunkra viszont még ezt is simán rámondom.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Amúgy meg lenne egy vitatémám.

Végig nézve a Pats rostert... szóval nem verik szét a pro bowlerek a keretet. Viszont nem lehet nem látni mennyire sok munka van a csapatban, mennyire kitaláltak, kigyakoroltak a támadójátékok.

Nekem van egy olyan állításom, hogy az utóbbi néhány év nálunk némi túlzással, de autopiloton üzemelt.
Én ez alatt az edzői munka nettó megspórolását értem.
Lehet nem értetek velem egyet, de én vállalom.
Helmut Zimmer
Ezzel teljes mértékben egyetértek, ezért meg Carollnak járna egy bitang nagy seggberúgás.

Sikerült 4 év alatt felépíteni a 13-14-es elit teamet, aztán fék, az utóbbi 3 évben meg kb annyi történt, hogy folyamatosan hosszabbítottunk a kulcsemberekkel, hogy annak majd elégnek kell lennie a sikerhez. Hát hoppá nem.

Az idei superbowlon tört rám a felismerés hogy idestova 3 éve mennyire nem történt nálunk semmi.
Ott este, nem az Eagles amúgy elit D# betlizett, hanem JMD volt az, aki olyan munkát tett le gameplan címen az asztalra, hogy ahhoz az egyik legjobb védelem se tudott hozzászagolni, folyamatosan 5 méteres lesen volt az összes elkapó. És ehhez még a Brady faktor se kellett, Garoppolo vagy Keenum ugyanígy eldobálgatott volna a helyén. És Edelman és Cooks hiányában egy olyan WR brigádról beszélgethettünk aki a mi szintünket se üti meg. Gronk ide vagy oda.
Ettől mi hol vagyunk?
Az Eagles dettó. Lehet elit az a O# fal, de milyen hívások voltak már? Bill meg Matt csak pillázott.
Egy Bevell gameplannel megnéztem volna hány pontig jutnak el.

Hol vannak a trükkös playek? A kreatív hívások? PC hol a gameplan?
Ezekért azért felelni kéne, és most még nem is akarok felhozni olyan övön aluli dolgokat mint Hau elengedése Walshért.

Írtam is az idei kizúgás után, hogy azután amit letett az asztalra mindenképp meg kell adni neki az esélyt a rebuildra, de ha nem történik semmi akkor szobrot neki, oszt pá.
A rebuild úgy néz ki elindult, reméljük lesz eredménye is...

Vitatémának indítottad, de igazából amit írtál, az közelebb áll egy axiómához, már ha be akarnám sorolni a kommentet.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Igazából egyetértek veled. Mondjuk persze van egy Brady, egy Gronk, ha egészséges, akkor Edelman, vegyük mondjuk ide még Cooksot és Soldert, de kb ennyi. Jó, Shaq Masonnak helye lenne ott, de RG-t úgysem ismer senki, Cannon ha hozza az egy évvel későbbit, akkor talán neki. Mondjuk igazából Lewis a szezon hajrájában kifejezetten elit futónak tűnt. De tény, egyik sem egy Antonio Brown vagy Le'Veon Bell. Viszont nagyjából bárki képes lehet tényező lenni bármelyik meccsen, az pedig lehet, többet ad, mint ha lenne egy-egy elit ember, aztán rajtuk kívül világtalanok, vagy szimplán nem működne a rendszer. Mert inkább az a fő, hogy az viszont megy. Így meg olcsóbban is jövünk ki 😊)
Wyatt
1. Brady maga egy intézmény a quick release zsenialitásával, szóval amíg ő van, addig instant handikepp ez a többi 31 csapatnak

2. Régebben hajlamos voltam én is elhinni, hogy a rendszer, a rendszer meg a rendszer, de azért nézzük meg, hogy a "noname", simagöröngyösről előszedett játékosok azért máshol is megállják a helyüket

LGBlount, Woodhead stbstb. Hajlamosak vagyunk a rendszer szülöttjeiként tekinteni egy-egy játékosra, pedig a teljesítményük megállja a helyét más csapatban is.

3. Solder, Gronk, Edelman, Brady - kapásból 4 elit játékos. a 32 csapatból kik mondhatják ezt el?

@Helm, szerintem ebben mindenki egyetért, és minden második poszt itt pont erről szól, hogy mindenki RW-től várta a csodát. Edzői munka nem lett kispórolva, de a minősége a munkának értékelhetetlen. Viszont idén végre váltottunk, nézzünk előre, van egy RW, DB, Brown hármasunk a támadóknál, egy SG-Clark-Wagner hármasunk a védőknél, nem vagyunk rossz helyzetben, nyilvána korábbi évekhez képest gyengébb a roster, de éppen generáció váltás zajlik, és szerencsések vagyunk, hogy ez nálunk nem 5-6 év negatív mérleggel történik.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igazából egyetértek veled. Mondjuk persze van egy Brady, egy Gronk, ha egészséges, akkor Edelman, vegyük mondjuk ide még Cooksot és Soldert, de kb ennyi. Jó, Shaq Masonnak helye lenne ott, de RG-t úgysem ismer senki, Cannon ha hozza az egy évvel későbbit, akkor talán neki. Mondjuk igazából Lewis a szezon hajrájában kifejezetten elit futónak tűnt. De tény, egyik sem egy Antonio Brown vagy Le'Veon Bell. Viszont nagyjából bárki képes lehet tényező lenni bármelyik meccsen, az pedig lehet, többet ad, mint ha lenne egy-egy elit ember, aztán rajtuk kívül világtalanok, vagy szimplán nem működne a rendszer. Mert inkább az a fő, hogy az viszont megy. Így meg olcsóbban is jövünk ki 😊)

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Amúgy meg lenne egy vitatémám.

Végig nézve a Pats rostert... szóval nem verik szét a pro bowlerek a keretet. Viszont nem lehet nem látni mennyire sok munka van a csapatban, mennyire kitaláltak, kigyakoroltak a támadójátékok.

Nekem van egy olyan állításom, hogy az utóbbi néhány év nálunk némi túlzással, de autopiloton üzemelt.
Én ez alatt az edzői munka nettó megspórolását értem.
Lehet nem értetek velem egyet, de én vállalom.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Akárhogy igy alakul, idén végre nem védőket draftolunk a támadófalba 😊 Már önmagában ettől boldogok lehetünk 😀

Btw, ez önmagáért beszél (Wagner a 4. helyet szerezte meg a PFF-nél az év legjobb játékosait összesítő listán, nem csak védők):

Wagner: 4.
E.T.: 66.
DB: 80.
R.W.: 93.

Teljes lista itt:  www.profootballfocus.com/news/pro-top-101-players-from-the-2017-nfl-season



Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Én nem értek egyet, sokan leírják Shermant, pedig a sérülés előtt még mindig top CB szinten tolta, igencsak megéreztük a hiányát a szezon második felében. Ez a szezon azt gondolom, sok mindenre választ fog adni a jövőt illetően, de visszalépés lenne, ha mindenki egyszerre ki lenne takarítva a védelemből.

Hiába építünk pl. Wagner és Clark köré, láthattuk, hogy ha a secondary kulcsjátékosai hiányoztak, mekkora lyukak voltak a védelemben akkor is ha a Wagner-Wright duó kiesése esetén is csúnyán nézett ki a dolog.

Kivesszük a képletből Avrilt, Bennettet, Shermant, Lane-t és lehet Kam is visszavonul, itt nem marad senki (FA: Coleman, Sheldon, Maxwell). Pickünk nincs, FA-n az igazán nagy nevekért keményen zsebbe kell nyúlni, így ott is korlátozottak a lehetőségek egy teljes rebuildhez (tudom, nem egy éves projekt de jövőre is hiányoznak pickek az egyébként is lutri drafton, a free agentek nem lesznek olcsóbbak, miért ne használnánk ki egy-egy Pro Bowler szolgálatait arra a kis időre amíg a szerződésük szól és -ha nem is a fiatal énjükhöz, de a ligaátlaghoz képest - magas szinten teljesítenek?)

El kell fogadni, hogy az kb. once in a lifetime, hogy három egymás utáni drafton húz valaki minden kulcs posztra hátsó körös ligaelit játékost és játszanak együtt rookie pénzért. Hiába lesz rebuild, ugyanaz a szint soha nem lesz.

Azt is érdekes lesz látni, hogy a Richardétól eltérő, az eredetihez vélhetően jobban hasonlító rendszerben hogy fog festeni az idősödő LOB.
Nadal17
Szerintem meg lássuk azt a lábat edzés közben, aztán lépjünk tovább.
Idén Sherman nam volt annyira domináns, nem csak Hopkins égette meg. Én ezt betudom annak, hogy már nem volt jó az az achilles. Azt is el tudom képzelni, hogy Sherman engedni fog. A tény, hogy Sherman a csapaért hajt nálam pozitívum, bármekkoranárcisz is. Nem mondom, hogy mondjunk le róla, de nem szeretnék még egy 20. Századi csapatot.

Nekem fontosabb a front, mint a. Sec. Ha egy elit passrusher ára Sherm, akkor nem fáj nekem.

Vagy lehet az is, hogy a Top3 😀 irányító köré építünk csapatot, és mondjuk tudunk futni, meg szórunk meccsnként 25-34 pontot. Azért 10 td, és a no 1rz target épp most készül távoznia rendszerből, nekem ez jobban fáj, mint a sec.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Én nem értek egyet, sokan leírják Shermant, pedig a sérülés előtt még mindig top CB szinten tolta, igencsak megéreztük a hiányát a szezon második felében. Ez a szezon azt gondolom, sok mindenre választ fog adni a jövőt illetően, de visszalépés lenne, ha mindenki egyszerre ki lenne takarítva a védelemből.

Hiába építünk pl. Wagner és Clark köré, láthattuk, hogy ha a secondary kulcsjátékosai hiányoztak, mekkora lyukak voltak a védelemben akkor is ha a Wagner-Wright duó kiesése esetén is csúnyán nézett ki a dolog.

Kivesszük a képletből Avrilt, Bennettet, Shermant, Lane-t és lehet Kam is visszavonul, itt nem marad senki (FA: Coleman, Sheldon, Maxwell). Pickünk nincs, FA-n az igazán nagy nevekért keményen zsebbe kell nyúlni, így ott is korlátozottak a lehetőségek egy teljes rebuildhez (tudom, nem egy éves projekt de jövőre is hiányoznak pickek az egyébként is lutri drafton, a free agentek nem lesznek olcsóbbak, miért ne használnánk ki egy-egy Pro Bowler szolgálatait arra a kis időre amíg a szerződésük szól és -ha nem is a fiatal énjükhöz, de a ligaátlaghoz képest - magas szinten teljesítenek?)

El kell fogadni, hogy az kb. once in a lifetime, hogy három egymás utáni drafton húz valaki minden kulcs posztra hátsó körös ligaelit játékost és játszanak együtt rookie pénzért. Hiába lesz rebuild, ugyanaz a szint soha nem lesz.

Azt is érdekes lesz látni, hogy a Richardétól eltérő, az eredetihez vélhetően jobban hasonlító rendszerben hogy fog festeni az idősödő LOB.
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Fájó ez, de el kell engedni az LoB-t. Ez már nem az a csapat. Ez Wilson csapata a védelemben pedig Wagner a legfontosabb ember, köré kell építeni a jövő Seahawks védelmét. Ha van esély értéket szerezni Sherman-ért idén, akkor el kell engedni. Láthattuk az SB-n hogy miket lehet csinálni egy jó támadófallal. Egy Nick Foles elitnek tűnt mögöttük!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Még valami... az gond, ha Richard Sherman a franchised arca, főleg, hogy vannak azért nála közkedveltebb, kevésbé megosztó srácok.
Helmut Zimmer
Ez a trash talk hatalma. Trumpnak is bejött.

Nincs baj a sok cuttal, meg release-zel, egy jó draft mindenre megoldás, a gond csak az, hogy nem nagyon van pick. Egy 1/18-ért mi a reális érték amit kaphatunk?
2+3.kör eleje? 2+3+5.kör vége?

Már ha akarunk hátratrédelni egyáltalán. Akkora QB rush lesz előttünk, hogy egy top3 (2?) CB pick simán kinézhet, az meg nem lenne rossz a Sherman dolog ismeretében.
Hiába marad Thomas gigafizuért, ha a lowbudget LCB folyamatosan beszopja majd a nagyjátékokat.
Se Lane se Maxwell nem az, akiért tűzbe tenném a kezem...
akdestroyer
Remélem nem vagy beteg, nem üt el a villamos, és látni fogod a 2019-es csapatot, és még a 2020-ast is.
Nem egy év az élet.
Ez nem Pats, nem a Philly ez nem egy felprogramozott csapat, ez egy nem-pozíciós, skill csapat. Talán a fajtája utolsó ilyenje a Broncos mellett. amikor egy ilyen csapat nyom egy full houset, akkor elsöpör bármilyen szétprogramozott csapatot, csak a full house állapot, az a csapatépítés zenitje, kb. egy-két szezonig fentartható. Ha más nem ,ennyi tanulsága volt az utóbbi éveknek.
Itt lenne az ideje építeni egy felprogramozott csapatot. ha nincs Thomas, és nincs Sherman még mindig van annyi skill player, akiknek a nagy játékaira bőven lehet építeni, ha az alapok (frontok) rendben vannak.
Nekem egy elit front, és passrush amúgy is többet ér, mint egy elit DB sor.
Meddig tartható még, hogy újabb, és újabb elvtelen alkukat köt a csapat, hogy a DB sort egyben tartsa.
Közben meg egy ligaelit guardot, nem tudunk megfizetni.

Ami Maxit illeti...kb ő volt az egyetlen az utolsó meccseken, aki bemutatott olyan nagy játékot, ami a 13-14-es Seattle-re emlékeztetett. Lane a fizikain nem ment át.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Még valami... az gond, ha Richard Sherman a franchised arca, főleg, hogy vannak azért nála közkedveltebb, kevésbé megosztó srácok.
Helmut Zimmer
Ez a trash talk hatalma. Trumpnak is bejött.

Nincs baj a sok cuttal, meg release-zel, egy jó draft mindenre megoldás, a gond csak az, hogy nem nagyon van pick. Egy 1/18-ért mi a reális érték amit kaphatunk?
2+3.kör eleje? 2+3+5.kör vége?

Már ha akarunk hátratrédelni egyáltalán. Akkora QB rush lesz előttünk, hogy egy top3 (2?) CB pick simán kinézhet, az meg nem lenne rossz a Sherman dolog ismeretében.
Hiába marad Thomas gigafizuért, ha a lowbudget LCB folyamatosan beszopja majd a nagyjátékokat.
Se Lane se Maxwell nem az, akiért tűzbe tenném a kezem...

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Earl Thomas -Bobby Wagner -Frank Clark a D oldalon legalább olyan fontos játékosok... nem mondom, hogy fontosabbak, de kb ugyanannyira oszt - szoroz a játékuk.
Helmut Zimmer
Ez világos, csak a "franchise arca" szempontból kérdezem. Tényleg van rá reális esély, hogy elmegy?
peterk2005
Én már nem mondok inkább semmit. 30 éves achilleszből visszajött játékost megtartani...ennyiért, úgy hogy Thomas veri a blattot.... van esély arra, hogy nem lesz velünk jövőre.
Még valami... az gond, ha Richard Sherman a franchised arca, főleg, hogy vannak azért nála közkedveltebb, kevésbé megosztó srácok.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Earl Thomas -Bobby Wagner -Frank Clark a D oldalon legalább olyan fontos játékosok... nem mondom, hogy fontosabbak, de kb ugyanannyira oszt - szoroz a játékuk.
Helmut Zimmer
Ez világos, csak a "franchise arca" szempontból kérdezem. Tényleg van rá reális esély, hogy elmegy?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Sherman tényleg reális, hogy elmehet?

Ha igen, engem azért meglep. Ha a Hawks nevét hallom, akkor Carroll és Wilson mellett ő a harmadik aki azonnal eszembe jut, nem Chancellor vagy Thomas, stb. Nem kissebbíti ez persze az utóbbiak érdemet, csak vannak emberek akiket betársítanak a csapattal, vannak akiket kevésbé. Nálam ha LOB, akkor azonnal Sherman ugrik be.

Persze tudom. Ray Lewis maradt, de Ed Reed-nek mennie kellett. Az NFL business. Én mégis mindig azt gondoltam, hogy Sherman innen fog nyugdíjba menni.

(Egyébként Okungnak bevált végül a saját maga képviselete. Denverben ugyan játszott egy évet "ingyért", de utána rendesen megtömte a zsebét.)
peterk2005
Earl Thomas -Bobby Wagner -Frank Clark a D oldalon legalább olyan fontos játékosok... nem mondom, hogy fontosabbak, de kb ugyanannyira oszt - szoroz a játékuk.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sherman tényleg reális, hogy elmehet?

Ha igen, engem azért meglep. Ha a Hawks nevét hallom, akkor Carroll és Wilson mellett ő a harmadik aki azonnal eszembe jut, nem Chancellor vagy Thomas, stb. Nem kissebbíti ez persze az utóbbiak érdemet, csak vannak emberek akiket betársítanak a csapattal, vannak akiket kevésbé. Nálam ha LOB, akkor azonnal Sherman ugrik be.

Persze tudom. Ray Lewis maradt, de Ed Reed-nek mennie kellett. Az NFL business. Én mégis mindig azt gondoltam, hogy Sherman innen fog nyugdíjba menni.

(Egyébként Okungnak bevált végül a saját maga képviselete. Denverben ugyan játszott egy évet "ingyért", de utána rendesen megtömte a zsebét.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pénteken garantálttá vál Kancellár teljes 6.8 milliós base salary-je, nem vágtuk ki még előtte.
Vélhetően nem akartunk öltözői kalamajkát, illetve nagyon komplikált és kockázatos sérült játékosokat cutolni.
Ez azt jelenti, hogy vélhetően PUP-on kezdi az évet. Kancellárnak nem érdeke, hogy a zsákban hagyjon 12 millió injury guarantees-t, szóval az ő oldaláról nem igen fogják kezdeményezni a visszavonulást.

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0925%2Fr263592_1296x729_16-9.jpg
Kam Chancellor remains with Seahawks as salary becomes fully guaranteed
While his playing future is unclear, the injured safety remained on Seattle's roster Friday, making his entire $6.8M salary for 2018 fully guaranteed.


Graham közelgő FA státuszával kapcsolatban megy a találgatás, ma a Ravens-szel összeboronálós cikket is láttam. Érdekes sztori, hogy mennyire illik az új OC elképzeléseibe (biztosan jobban, mint Bevellébe), illetve mennyire engedhetjük /kell megengednünk magunknak.

 12thmanrising.com/2018/02/10/jimmy-graham-not-seahawks/

Clayton szerint még ebben a hónapban kitehetjük Bennettet:

"By Saturday, I don't know if they really do anything but I think at some point they're just going to let him go sometime this month," Clayton told the "Brock an Salk" show on Wednesday. "Maybe think about a trade but it may be hard to trade that $10 million a year contract particularly knowing -- it's almost like Aqib Talib in Denver -- most people think they're going to let Bennett go. Most people think they're going to let Aqib Talib go.
But my guess would be to clear out cap room Michael Bennett will be released because they can do it at any time."

 247sports.com/nfl/seattle-seahawks/Bolt/John-Clayton-believes-Seahawks-DE-Michael-Bennett-will-be-cut-in-February--114858700

Bennett sem hiszi, hogy marad (szerencsére):

 12thmanrising.com/2018/02/11/michael-bennett-with-seahawks-in-2018/

Sherman saját magát fogja képviselni a szerződésével kapcsolatos tárgyalásoknál (Okungnak is mennyire bevált, lol)

 sports.yahoo.com/sherman-decision-represent-himself-complicate-174716721.html

Közben Bevellt a Giants-cel hozták hírbe (úgy tűnik a Colts-os melót bukta):

 nfltraderumors.co/darrell-bevell-now-name-watch-giants-oc-job/

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Russell Wilson trade részletei! 😊
 bleacherreport.com/articles/2758265-russell-wilson-traded-to-yankees-from-rangers-for-future-considerations
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintem a hét legfontosabb eseménye, hogy Sobri és Undi eljárásjogi kérdésekről vitáznak a Colts topicban.
Rögtön ezután következik, hogy Wilson Ciarat szeretné a halftime showba a következő SB-n. Mondjuk én is egyre jobban szeretem amikor az asszony kiküldetésben van, én meg lógathatom a lábam... otthon!
😛
Helmut Zimmer
Nehéz lenne valaki hibás terminológia használatának kijavítását vitának nevezni 😀

Btw, összeférhetetlenség lenne, a következő döntőben ugyanis mi játszunk 😀