Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
A Texans 2015-ben és 2016-ban is PO-ban volt, 2017-ben meg végre megtalálták az irányítójukat is. Ha nem hal le MINDENKI a csapatból, nem kizárt, hogy jók lesznek. A 49ersre akkor sajna kicsi az odds, pedig megraknám jó pénzért 😕
Wyatt
Szerintem a 49 ers jó lehet JG val. Van előtte egy egész jó fal, és ha a védelmet is összekapják simán meglehet nekik a PO szerintem.
kapitnono
Szerintem is jó lesz, azért akartam megtenni a Super Bowl-győzelmüket, hátha még most sokat fizet, de ezek szerint annyira nem sajna 😀
Wyatt
Melyik topicban járok? 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
A Texans 2015-ben és 2016-ban is PO-ban volt, 2017-ben meg végre megtalálták az irányítójukat is. Ha nem hal le MINDENKI a csapatból, nem kizárt, hogy jók lesznek. A 49ersre akkor sajna kicsi az odds, pedig megraknám jó pénzért 😕
Wyatt
Szerintem a 49 ers jó lehet JG val. Van előtte egy egész jó fal, és ha a védelmet is összekapják simán meglehet nekik a PO szerintem.
kapitnono
Szerintem is jó lesz, azért akartam megtenni a Super Bowl-győzelmüket, hátha még most sokat fizet, de ezek szerint annyira nem sajna 😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
A Texans 2015-ben és 2016-ban is PO-ban volt, 2017-ben meg végre megtalálták az irányítójukat is. Ha nem hal le MINDENKI a csapatból, nem kizárt, hogy jók lesznek. A 49ersre akkor sajna kicsi az odds, pedig megraknám jó pénzért 😕
Wyatt
Szerintem a 49 ers jó lehet JG val. Van előtte egy egész jó fal, és ha a védelmet is összekapják simán meglehet nekik a PO szerintem.


több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
Csak mi:
- elbasztuk 12 óta az 1. köreinket.
- nem tartjuk meg az értékeinket sem (PR elengedése a bűn kategóriája)
- van egy DC-nk aki semmit sem bizonyított ebben a szerepkörben
- van egy OC-nk akinek a 4. negyedes playhívásai a legendás mehhh kategóriába esnek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
A Texans 2015-ben és 2016-ban is PO-ban volt, 2017-ben meg végre megtalálták az irányítójukat is. Ha nem hal le MINDENKI a csapatból, nem kizárt, hogy jók lesznek. A 49ersre akkor sajna kicsi az odds, pedig megraknám jó pénzért 😕

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Ha már offseason...Unibetnél ugyanannyi az odds a jövő évi SB győzelmünkre, mint a Texansnak vagy a 49ersnek 😊
Nadal17
tavaly mennyi volt a phillyre? Na ugye 😊
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én 4 csoportba sorolnám a 32 csaaptot.

1. Bajnokesélyes, top tier
2. Erős roster, de még kell pár apró dolog, hogy contender legyen
3. Kell pár apró dolog, hogy erős roster legyen
4. Reménytelen

Tavaly egy jó kickerre voltunk a PO-tól, szerintem az a 2. kategória volt. Idén a visszavonulások/sérülések/stábváltás annyi ismeretlent hoz, hogy visszavet minket a 2.-3. közé. Szerintem a Houston és a frisco is ott van, szóval helyénvaló az odds.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ha már offseason...Unibetnél ugyanannyi az odds a jövő évi SB győzelmünkre, mint a Texansnak vagy a 49ersnek 😊
Nadal17
túl vagyunk értékelve
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ha már offseason...Unibetnél ugyanannyi az odds a jövő évi SB győzelmünkre, mint a Texansnak vagy a 49ersnek 😊
Nadal17
Mindhárom csapatnál van QB.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Ha már offseason...Unibetnél ugyanannyi az odds a jövő évi SB győzelmünkre, mint a Texansnak vagy a 49ersnek 😊
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hallottatok arról a "hatalmas trade cunamiról valamit, amit prognosztizálnak páran?
Helmut Zimmer
Azaz?
akdestroyer
Igen azaz, az lesz az. 😀
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Hallottatok arról a "hatalmas trade cunamiról valamit, amit prognosztizálnak páran?
Helmut Zimmer
Azaz?

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Norwellért hatalmas rush lesz, amit nem fogunk tudni megfizetni, de ha kell guard az FA piacról, akkor lett egy Josh Sitton, akit kivágott a Bears, érdekelhet ez minket? Kb annyiba kerülne mint Joeckel.
Nincs draftunk se, ahol nagyon erősíthetnénk, én lájkolnám.
akdestroyer
Nem tudom milyen állapotban van.
Hallottatok arról a "hatalmas trade cunamiról valamit, amit prognosztizálnak páran?
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Norwellért hatalmas rush lesz, amit nem fogunk tudni megfizetni, de ha kell guard az FA piacról, akkor lett egy Josh Sitton, akit kivágott a Bears, érdekelhet ez minket? Kb annyiba kerülne mint Joeckel.
Nincs draftunk se, ahol nagyon erősíthetnénk, én lájkolnám.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Végképp beköszöntött az offseason

 seahawkswire.usatoday.com/2018/02/19/michael-bennett-on-seahawks-tackling-we-watch-a-lot-of-rugby/
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nem tudom elképzelni, hogy valaki ebben a topikban elolvas egy olyan cikket ami Wilson trade ről szól.. ..
gordon
Mégis mennyit ér Wilson? 1/ nagyon koránt vagy 2 db 1. Kör. Középtájt? Buffalo nem hiszem, hogy ad érte 2 1-t, pedig elnézegetném, Taylor helyén,p. Mondjuk dobálni nem lenne kinek.
Ahhoz tülzottan kedvelemWilsont, , hogy másik olyan csapatnál lássam, aki a kings ramsomot témyleg ki tudja, és ki akarja fizetni.

A tények makacs dolgok, az árak menmek fel, ez adottság a qnk nál. Nem lehet minden esetben előre menekülni.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Nem tudom elképzelni, hogy valaki ebben a topikban elolvas egy olyan cikket ami Wilson trade ről szól.. ..
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
 sportspressnw.com/2238829/2018/thiel-is-it-time-for-seahawks-to-deal-wilson

Provokatív cikk Wilson cseréléséről, bár az tény, hogy ha marad és majd lejár a szerződése, valószínűleg több mint évi 30 millióért fog újat kötni, lehet hogy még többért, ami meg már a csapat kárára válhat - senki nem lehet nagyobb a klubnál.
Hiszen Alex Smith és Jimmy Garoppolo is nagy pénzeket fognak leakasztani, és persze Cousins is valószínűleg nagy szerződést fog kapni, aztán majd később hosszabbítani kellene Wilson előtt még Matt Ryannel és Aaron Rodgersszel is, akik minden bizonnyal emelni fogják a tétet, (esetleg Goff és Wentz is) majd ezután jöhetne Wilson, és addigra az árak már lehet hogy az egekben lesznek.
Aguirre
Nincs véleményem!
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
 sportspressnw.com/2238829/2018/thiel-is-it-time-for-seahawks-to-deal-wilson

Provokatív cikk Wilson cseréléséről, bár az tény, hogy ha marad és majd lejár a szerződése, valószínűleg több mint évi 30 millióért fog újat kötni, lehet hogy még többért, ami meg már a csapat kárára válhat - senki nem lehet nagyobb a klubnál.
Hiszen Alex Smith és Jimmy Garoppolo is nagy pénzeket fognak leakasztani, és persze Cousins is valószínűleg nagy szerződést fog kapni, aztán majd később hosszabbítani kellene Wilson előtt még Matt Ryannel és Aaron Rodgersszel is, akik minden bizonnyal emelni fogják a tétet, (esetleg Goff és Wentz is) majd ezután jöhetne Wilson, és addigra az árak már lehet hogy az egekben lesznek.
Aguirre
Érdekes, de számomra az érveléssel sokkal inkább azt erősíti, hogy Wilson-ra kell építeni. Amúgy a cap is emelkedik évente, 2 év múlva nem azt jelenti majd 30 millió, mint most.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 sportspressnw.com/2238829/2018/thiel-is-it-time-for-seahawks-to-deal-wilson

Provokatív cikk Wilson cseréléséről, bár az tény, hogy ha marad és majd lejár a szerződése, valószínűleg több mint évi 30 millióért fog újat kötni, lehet hogy még többért, ami meg már a csapat kárára válhat - senki nem lehet nagyobb a klubnál.
Hiszen Alex Smith és Jimmy Garoppolo is nagy pénzeket fognak leakasztani, és persze Cousins is valószínűleg nagy szerződést fog kapni, aztán majd később hosszabbítani kellene Wilson előtt még Matt Ryannel és Aaron Rodgersszel is, akik minden bizonnyal emelni fogják a tétet, (esetleg Goff és Wentz is) majd ezután jöhetne Wilson, és addigra az árak már lehet hogy az egekben lesznek.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Stop pass rushers?
Wyatt
Rasszista vagy!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Stop pass rushers?

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Brown-Norwell-Britt féle OL baloldalt lájkolnék erősen.
akdestroyer
Én egy szociáldemokratát (semmi liberális szemfényvesztés) 😀
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Senki másnak nincs véleménye Helm felvetéseivel kapcsolatban?

Kérdezek mást akkor:
Az új OC vel (illetve a PC féle váltással) mi változhat az OL terén?
Mennyire lesz felforgatva, mind emberileg, mind gameplanben, várható-e változás a draft és FA policyben?

Zárójelben: Norwellért kéne licitálni a Carolinától, egy Brown-Norwell-Britt féle OL baloldalt lájkolnék erősen.

*Russel Wilson likes this post*