Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
OFF

Nekem mondjuk Vernon Gholston (DE) minden idok best bust jatekosa. A csavo asszem fejbol 1/5 vagy mi volt, es par ev alatt (jo, nem volt sokaig kezdojatekos, nem veletlen) konkretan nulla sack, nulla TFL, nulla leutott labda, nulla minden, csak par tackle szerepelt a neve mellett.
ulpianus
....Aaron Maybin... khmmm
Helmut Zimmer
Maybinnek most megneztem, volt 6 sackje es 5 FF 48 meccs alatt.
Gholstonnak SEMMI nem volt 45 meccs alatt.
En nyertem! 😛 Es mindketto a Jets kivalosaga (is) volt, ok vesztettek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
OFF

Nekem mondjuk Vernon Gholston (DE) minden idok best bust jatekosa. A csavo asszem fejbol 1/5 vagy mi volt, es par ev alatt (jo, nem volt sokaig kezdojatekos, nem veletlen) konkretan nulla sack, nulla TFL, nulla leutott labda, nulla minden, csak par tackle szerepelt a neve mellett.
ulpianus
....Aaron Maybin... khmmm
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
OFF

Nekem mondjuk Vernon Gholston (DE) minden idok best bust jatekosa. A csavo asszem fejbol 1/5 vagy mi volt, es par ev alatt (jo, nem volt sokaig kezdojatekos, nem veletlen) konkretan nulla sack, nulla TFL, nulla leutott labda, nulla minden, csak par tackle szerepelt a neve mellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Malik McDowell - DL - Seahawks
NFL Network's Ian Rapoport reports the Seahawks are expected to cut DT Malik McDowell "in the near future."

The 35th overall pick in last year's draft, McDowell didn't play a snap as a rookie after suffering severe injuries in an offseason ATV accident. McDowell was then arrested last December for disorderly conduct in Atlanta. McDowell was a top-20 prospect on talent alone coming out of Michigan State in 2017, but fell in the draft due to off-field concerns, which now appear warranted.
undisputedly
Én azt szeretném ha mostantól az összes értelmező kéziszótárban az ő arca szerepelne a "redflag" címszó alatt, kommentár nélkül, mert az oda már nem kell.

Jamarcus Russellt meg Luke Joeckelt emlegetik minden idők legnagyobb bustjaként, de ez hazugság, mert egy ötödik körön már mindkettő steal lett volna, szóval valami csekély értéket csak képviseltek, de ez a csávó?
Ő maga a bust eszencia, a pusztító igénytelenség, és a szekunder szégyen pokolban fogant nászából született prototípus agyhalott, aki egészen pontosan 0 hozzáadott értékkel távozik nemsokára, teljes megsemmisülést hagyva maga után.
Ha a beleölt pénzt gyújtósnak használják az FOban egy céges bográcsozás alatt, és az érte adott picken játékos helyett egy tegnapi újságba csomagolt lyukas kottont kérünk az nfltől, hát ehhez képest még az is a szakmai munkából kihozott nagybetűs ÉRTÉK csúcsát jelentette volna.
Sírok.
akdestroyer
Offszízön legkúrvajobb kommentje. 😊
Helmut Zimmer
Mar ezert megerte draftolni.
Masert nem.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Offszízön legkúrvajobb kommentje. 😊
Helmut Zimmer
Asszem én már elmondhatom magamról, hogy révbe értem. 😊

Ui; Hát igen, Puzsér szelleme az utóbbi időben gyakran megkísért, ha seahawks meccset nézek/híreket olvasok.
Ez most kikívánkozott.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
ugy nem csak azzal súlytotta a csapatot hogy szétbombázta a rohadtfejét a gyökér, és ezzel egy 2.körs cetli ment a kukába. hanem a 3T posztra nem volt ember, így jött újabb 2.körért+Kearseért SheldonRichardson, akinek itt 1év elég is volt. Ez még egy kuka 2.kör.
duplán megszopatta a csapatot. Ha fel is épül, ne itt tegye.
braxa88
Valóban, ha ezt is hozzáadod, akkor méginkább bosszantó (akkor is, ha a Sheldont FA-ban megtarthatta volna JS, ha már draft cetlit küldtünk érte).
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Malik McDowell - DL - Seahawks
NFL Network's Ian Rapoport reports the Seahawks are expected to cut DT Malik McDowell "in the near future."

The 35th overall pick in last year's draft, McDowell didn't play a snap as a rookie after suffering severe injuries in an offseason ATV accident. McDowell was then arrested last December for disorderly conduct in Atlanta. McDowell was a top-20 prospect on talent alone coming out of Michigan State in 2017, but fell in the draft due to off-field concerns, which now appear warranted.
undisputedly
Én azt szeretném ha mostantól az összes értelmező kéziszótárban az ő arca szerepelne a "redflag" címszó alatt, kommentár nélkül, mert az oda már nem kell.

Jamarcus Russellt meg Luke Joeckelt emlegetik minden idők legnagyobb bustjaként, de ez hazugság, mert egy ötödik körön már mindkettő steal lett volna, szóval valami csekély értéket csak képviseltek, de ez a csávó?
Ő maga a bust eszencia, a pusztító igénytelenség, és a szekunder szégyen pokolban fogant nászából született prototípus agyhalott, aki egészen pontosan 0 hozzáadott értékkel távozik nemsokára, teljes megsemmisülést hagyva maga után.
Ha a beleölt pénzt gyújtósnak használják az FOban egy céges bográcsozás alatt, és az érte adott picken játékos helyett egy tegnapi újságba csomagolt lyukas kottont kérünk az nfltől, hát ehhez képest még az is a szakmai munkából kihozott nagybetűs ÉRTÉK csúcsát jelentette volna.
Sírok.
akdestroyer
Megfejtettem

Puzsér Robi!
Mióta szereted az NFL-t?
😀 😀 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Én jogi úton megpróbálnám azt az 1-2 millió dollárt behajtani rajta, amit kifizettünk neki, pedagógiai célzattal, lássa a többi egysejtű, hogy "ha akkora barom vagy, 1. körös draft pickként quaddal száguldozol az offseasonben, majd lezúzod az agyad/koponyád, akkor ne számíts rá, hogy mi eltartunk".
undisputedly
Hiába. Amelyiknek van esze az enélkül is tudja mit szabad és mit nem, a többi pedig nem fogja fel még ha teletapétázod a campust a fizetési csekkel akkor se. Ugyanúgy veri majd az asszonyt meg repülőből ugrál ki jódolgában.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ugy nem csak azzal súlytotta a csapatot hogy szétbombázta a rohadtfejét a gyökér, és ezzel egy 2.körs cetli ment a kukába. hanem a 3T posztra nem volt ember, így jött újabb 2.körért+Kearseért SheldonRichardson, akinek itt 1év elég is volt. Ez még egy kuka 2.kör.
duplán megszopatta a csapatot. Ha fel is épül, ne itt tegye.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Malik McDowell - DL - Seahawks
NFL Network's Ian Rapoport reports the Seahawks are expected to cut DT Malik McDowell "in the near future."

The 35th overall pick in last year's draft, McDowell didn't play a snap as a rookie after suffering severe injuries in an offseason ATV accident. McDowell was then arrested last December for disorderly conduct in Atlanta. McDowell was a top-20 prospect on talent alone coming out of Michigan State in 2017, but fell in the draft due to off-field concerns, which now appear warranted.
undisputedly
Én azt szeretném ha mostantól az összes értelmező kéziszótárban az ő arca szerepelne a "redflag" címszó alatt, kommentár nélkül, mert az oda már nem kell.

Jamarcus Russellt meg Luke Joeckelt emlegetik minden idők legnagyobb bustjaként, de ez hazugság, mert egy ötödik körön már mindkettő steal lett volna, szóval valami csekély értéket csak képviseltek, de ez a csávó?
Ő maga a bust eszencia, a pusztító igénytelenség, és a szekunder szégyen pokolban fogant nászából született prototípus agyhalott, aki egészen pontosan 0 hozzáadott értékkel távozik nemsokára, teljes megsemmisülést hagyva maga után.
Ha a beleölt pénzt gyújtósnak használják az FOban egy céges bográcsozás alatt, és az érte adott picken játékos helyett egy tegnapi újságba csomagolt lyukas kottont kérünk az nfltől, hát ehhez képest még az is a szakmai munkából kihozott nagybetűs ÉRTÉK csúcsát jelentette volna.
Sírok.
akdestroyer
Offszízön legkúrvajobb kommentje. 😊
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy Malik - Foster (9ers) - Manziel - Aldon Smith stb. névsorból össze lehetne tenni egy sittes/dumbass csapatot, amelyik papíron elég jól nézne ki 😀

Én jogi úton megpróbálnám azt az 1-2 millió dollárt behajtani rajta, amit kifizettünk neki, pedagógiai célzattal, lássa a többi egysejtű, hogy "ha akkora barom vagy, 1. körös draft pickként quaddal száguldozol az offseasonben, majd lezúzod az agyad/koponyád, akkor ne számíts rá, hogy mi eltartunk".

Konkrétan jobban megérte volna a legértéktelenebb kezdő pozícióra LS-t húzni, mint ő. Még csak edzésen sem volt a csapat hasznára, egy pár száz dolláros bábu nagyobb értéket teremtett a csapatnál, mint ő.

JS we love ya.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Malik McDowell - DL - Seahawks
NFL Network's Ian Rapoport reports the Seahawks are expected to cut DT Malik McDowell "in the near future."

The 35th overall pick in last year's draft, McDowell didn't play a snap as a rookie after suffering severe injuries in an offseason ATV accident. McDowell was then arrested last December for disorderly conduct in Atlanta. McDowell was a top-20 prospect on talent alone coming out of Michigan State in 2017, but fell in the draft due to off-field concerns, which now appear warranted.
undisputedly
Én azt szeretném ha mostantól az összes értelmező kéziszótárban az ő arca szerepelne a "redflag" címszó alatt, kommentár nélkül, mert az oda már nem kell.

Jamarcus Russellt meg Luke Joeckelt emlegetik minden idők legnagyobb bustjaként, de ez hazugság, mert egy ötödik körön már mindkettő steal lett volna, szóval valami csekély értéket csak képviseltek, de ez a csávó?
Ő maga a bust eszencia, a pusztító igénytelenség, és a szekunder szégyen pokolban fogant nászából született prototípus agyhalott, aki egészen pontosan 0 hozzáadott értékkel távozik nemsokára, teljes megsemmisülést hagyva maga után.
Ha a beleölt pénzt gyújtósnak használják az FOban egy céges bográcsozás alatt, és az érte adott picken játékos helyett egy tegnapi újságba csomagolt lyukas kottont kérünk az nfltől, hát ehhez képest még az is a szakmai munkából kihozott nagybetűs ÉRTÉK csúcsát jelentette volna.
Sírok.

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Malik McDowell - DL - Seahawks
NFL Network's Ian Rapoport reports the Seahawks are expected to cut DT Malik McDowell "in the near future."

The 35th overall pick in last year's draft, McDowell didn't play a snap as a rookie after suffering severe injuries in an offseason ATV accident. McDowell was then arrested last December for disorderly conduct in Atlanta. McDowell was a top-20 prospect on talent alone coming out of Michigan State in 2017, but fell in the draft due to off-field concerns, which now appear warranted.
undisputedly
Ügyes fiú!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Malik McDowell - DL - Seahawks
NFL Network's Ian Rapoport reports the Seahawks are expected to cut DT Malik McDowell "in the near future."

The 35th overall pick in last year's draft, McDowell didn't play a snap as a rookie after suffering severe injuries in an offseason ATV accident. McDowell was then arrested last December for disorderly conduct in Atlanta. McDowell was a top-20 prospect on talent alone coming out of Michigan State in 2017, but fell in the draft due to off-field concerns, which now appear warranted.
több mint 5 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Na, most már, hogy vészesen fogy az idő, beszélgessünk kicsit a draftról is.
1/18, Seahawks is on the clock, és azt mondják, hogy Derrius Guice, RB.
Mit szólnátok hozzá?
akdestroyer
Nem rossz, de szerintem első körben nem biztos hogy rá lenne a legnagyobb szükség jelenleg.
Szerintem letrade és utána esetleg Christian Kirk? (bár én inkább védőt húznék személy szerint)
ha már:
 twitter.com/rapsheet/status/984082797873762304
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Lynch korszakos zseni, akkoriban még érdekelte is a sport.
Petersonon, Shadyn kívül, nem érdemes senkit méregetni hozzá. Azt a projektet amügy is túlhordtuk.
Én azért kíváncsi vagyok, hogy az “új” fal mit tud majd
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaja, nagyon jó az ilyen türelmes futó, aki addig táncikál, amíg lyuk nem lesz. New Englandben is volt ilyen, csak a fal volt hozzá kuka, utálta is mindenki a LoS-dancer Maroneyt...

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
"Épp" megszabadultunk a futótól aki nagyobb név volt az irányítónál, nem kell megint egy sztár. Majd valami olcsójánost kukázunk aki tisztesen tud futni.
undisputedly
A draftról?
Amúgy meg nem olcsó tisztességesen futó jánosokra lenne szükség, abból eddig is volt szarásig.
Prosise, Rawls, Carson stb, mind tehetséges fiatalok ill. hátsókörös csiszolatlan gyémántok voltak (occóér) - már ha a potenciált vesszük alapul, mindegyikük többre hivatott volt, mint ami nálunk osztályrészül jutott a számukra.

Egy dolog hiányzott belőlük, de az nagyon: nem bírták úgy a contactot mint Lynch, és 2 év alatt sikeresen szétverettük mindegyiket a nem létező OL mögött - főleg negatív yardokon.
Ne legyenek illúzióink, gameplan hiányában és Ifedik meg Odhiambok védelmében pl Kareem Hunt se futott volna különb vagy hosszabb szezont mint mondjuk Carson.

De hogy témánál maradjunk, a meg nem nyitott gapekbe ill. nem létező lyukakba még maga Bell sem tud befutni, táncoljon akármennyit is a center mögött...
akdestroyer
A futást el kell adni, third down futó kell, Bellnél senkinek sincs nagyobb snapszáma, és egy D nem veheti semmiképp sem figyelmen kívül, mert ha nem megy át egy kettő háromra, ötödikre átmegy ilyen fal mellet is. Másodrészt rohadt sokat segíthetnek egymásnak Wilsonnal, ha mindketten futnak, illetve a check downokkal. Jé és máris lesz egy működő ofenzed. Én nézegettem Rólt, ő meg mindig az oldalvonalt nézegette, mikor tud leülni, ugye Collinsnál a firstcontact előtti sebesség elérése volt a döntő, ami itt nem működött. Szóval Bell meg a világ legtürelmesebb futója, meg fogja látni azt is ha úgy keletkezik a luk, hogy széttörik a blokkját, z ember akkor is valamerre mozdul a talkihoz, na ott a másik oldalán keletkezik egy kis rés, ott fog menni...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
"Épp" megszabadultunk a futótól aki nagyobb név volt az irányítónál, nem kell megint egy sztár. Majd valami olcsójánost kukázunk aki tisztesen tud futni.
undisputedly
A draftról?
Amúgy meg nem olcsó tisztességesen futó jánosokra lenne szükség, abból eddig is volt szarásig.
Prosise, Rawls, Carson stb, mind tehetséges fiatalok ill. hátsókörös csiszolatlan gyémántok voltak (occóér) - már ha a potenciált vesszük alapul, mindegyikük többre hivatott volt, mint ami nálunk osztályrészül jutott a számukra.

Egy dolog hiányzott belőlük, de az nagyon: nem bírták úgy a contactot mint Lynch, és 2 év alatt sikeresen szétverettük mindegyiket a nem létező OL mögött - főleg negatív yardokon.
Ne legyenek illúzióink, gameplan hiányában és Ifedik meg Odhiambok védelmében pl Kareem Hunt se futott volna különb vagy hosszabb szezont mint mondjuk Carson.

De hogy témánál maradjunk, a meg nem nyitott gapekbe ill. nem létező lyukakba még maga Bell sem tud befutni, táncoljon akármennyit is a center mögött...

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát... Számunkra értelme nem sok lenne..
Az addig nekem is gyanús, hogy túl nagy a csend ET körül - a rebuild meg a kiszivárgott dolgok ellenére, - szóval nem lennék meglepve ha bekerülne egy draftday trade mellé a neve.
Na de hogy épp egy hisztis primadonnát hozzunk a helyére, aki folyamatosan veri az asztalt a pénzért (vagy riszpektért, kinek mi), pont most, hogy ímmel-ámmal, de sikerült kipucolni a toxikus elemeket az öltözőből, ráadásul csilliárdokért, pont most hogy el tudtuk kezdeni kezelni a cap space helyzetet, és készülni a rebulidre...
Nekem nem jön össze. Kinek áll ez érdekében?
Végre kitudtuk húzni a falloszt a tripperes p*nából, és akkor most rakjuk bele egy sajtreszelőbe? Érted.
akdestroyer
Bell primadonna, de pályán dolgozik mint atom, a kialakult helyzet tiszán pénzügyi vonalon alakult ki. Itt azon is múlik, hogy mondjuk a két csapat hogy tudná elosztani a 14 misijét. Ha valamennyire kistafiringozzuk Bellt idénre, de még mindig dupla akkora a mozgásteretek jövőre, mint nekünk. Ebbe a likba beférhet egy prémium futó.
sutianap
"Épp" megszabadultunk a futótól aki nagyobb név volt az irányítónál, nem kell megint egy sztár. Majd valami olcsójánost kukázunk aki tisztesen tud futni.
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát... Számunkra értelme nem sok lenne..
Az addig nekem is gyanús, hogy túl nagy a csend ET körül - a rebuild meg a kiszivárgott dolgok ellenére, - szóval nem lennék meglepve ha bekerülne egy draftday trade mellé a neve.
Na de hogy épp egy hisztis primadonnát hozzunk a helyére, aki folyamatosan veri az asztalt a pénzért (vagy riszpektért, kinek mi), pont most, hogy ímmel-ámmal, de sikerült kipucolni a toxikus elemeket az öltözőből, ráadásul csilliárdokért, pont most hogy el tudtuk kezdeni kezelni a cap space helyzetet, és készülni a rebulidre...
Nekem nem jön össze. Kinek áll ez érdekében?
Végre kitudtuk húzni a falloszt a tripperes p*nából, és akkor most rakjuk bele egy sajtreszelőbe? Érted.
akdestroyer
Bell primadonna, de pályán dolgozik mint atom, a kialakult helyzet tiszán pénzügyi vonalon alakult ki. Itt azon is múlik, hogy mondjuk a két csapat hogy tudná elosztani a 14 misijét. Ha valamennyire kistafiringozzuk Bellt idénre, de még mindig dupla akkora a mozgásteretek jövőre, mint nekünk. Ebbe a likba beférhet egy prémium futó.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Hát... Számunkra értelme nem sok lenne..
Az addig nekem is gyanús, hogy túl nagy a csend ET körül - a rebuild meg a kiszivárgott dolgok ellenére, - szóval nem lennék meglepve ha bekerülne egy draftday trade mellé a neve.
Na de hogy épp egy hisztis primadonnát hozzunk a helyére, aki folyamatosan veri az asztalt a pénzért (vagy riszpektért, kinek mi), pont most, hogy ímmel-ámmal, de sikerült kipucolni a toxikus elemeket az öltözőből, ráadásul csilliárdokért, pont most hogy el tudtuk kezdeni kezelni a cap space helyzetet, és készülni a rebulidre...
Nekem nem jön össze. Kinek áll ez érdekében?
Végre kitudtuk húzni a falloszt a tripperes p*nából, és akkor most rakjuk bele egy sajtreszelőbe? Érted.

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
A Dez kivágás + ez a tweet... hmm.

 www.instagram.com/p/Bhjm9V2Dy5Q/
undisputedly
Most, hogy kibasztuk a szociok nagy részét, ideje feltölteni a készletet.
Helmut Zimmer
Montammá a draftday-trade elméletem, a Thomas for Bell?
sutianap
Még nem, de érdekel. ^.^
akdestroyer
Van egy hagyományosan futásorientált csapat, aki épp defenz rebildingben áll mert a fizetés-licit fölpörgésnél besétáltak a pokol kapuján. Illetve adott egy csapat ahol a D lelkét eszét a HeadandSódersz adta, tehát paraméterileg óriás szükségük lenne egy vezérre a pályán, ofenz oldalon meg küzdenek egy megvadult MCvel.

Pénzügyileg - ha az Earl kisétál keletkezik egy megegyezére jóltetsző cap Bell számára, illetve az Aranyfogú haverom által hagyott fekete lik betöltésére alkamas méretű személyiséghely. A másik oldal megegyezés szerint persze, de nagyobb vagdalkozás nélkül meg tudná úszni a draftpénzét.

A hagyományos futócsapat kapna egy ligaelső futót, aki nem verné le a biztosítékot, hogy milyen, hiszen Löncs után, na... A hagyományos D orientált csapat pedig kapna egy vezért. Mindnenki kipucolkodott, mindenki jól járt, szerintem egy az egybe le lehetne bonyolítani a biznict. A drafton nem látok ilyenkaliberű mókusokat, amikkel ekkori likakat be lehetne lőni. Persze hagyományosan egy ekkori dealbe legalább még 6 pick fog mozogni összevissza.

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
A Dez kivágás + ez a tweet... hmm.

 www.instagram.com/p/Bhjm9V2Dy5Q/
undisputedly
Most, hogy kibasztuk a szociok nagy részét, ideje feltölteni a készletet.
Helmut Zimmer
Montammá a draftday-trade elméletem, a Thomas for Bell?
sutianap
Még nem, de érdekel. ^.^

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 073 — capitaine du château de Vienne 1487
A Dez kivágás + ez a tweet... hmm.

 www.instagram.com/p/Bhjm9V2Dy5Q/
undisputedly
Most, hogy kibasztuk a szociok nagy részét, ideje feltölteni a készletet.
Helmut Zimmer
Montammá a draftday-trade elméletem, a Thomas for Bell?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak