Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
11 és fél évet tölöttem itt. hiányozni fog.
napi rutinhoz hozzátartozott a fórum. A meccsek megvitatása, draftok, igazolások, és minden ami nfl és seahawks. vagy bármi off topic nem csak ebben a topicban.

Köszi minden nfl.hu/bowl.hu, ha ez a közösség nem létezett volna 2006-07ben nem kattanok így rá az NFLre, a fórum miatt kezdtem el nézni NCAAt, követni a draftot, és 11 és fél év óta minden őszi/téli vasárnap estét itt töltöttem.
Szomorú ez, máshol nem lesz ugyanaz, de átmegyek ( már csak GM játék miatt is). Aztán kiderül ott milyen lesz, eleinte biztos nehéz.

köszi. sziasztok!
😕
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elmeny volt, sajnalom 😊
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Hát sziasztok, hiányozni fog a fórum. 😕

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
2 Dolog zárásképpen:

1. Mérhetetlenül utálom és unom a Seattle Seahawks, és személyesen Pete Carroll ellen indított karaktergyilkosságot.

 bleacherreport.com/articles/2778013-cliff-avril-seahawks-started-questioning-pete-carroll-after-super-bowl-loss

Doug Baldwinnak is hiányoznak az ismerős arcok. Hát Sorry, az élet ilyen.

Nem gondolom, hogy Carroll hibátlan döntéshozó lenne (sőt), de briliáns a csávó, van karaktere, és a mi életünkben ő az az edző, aki elhozta a gyűrűt. Namost a fiataloknak, akiket meg draftolt életük lehetőségét adta meg.

Eléggé unom, hogy évek óta minden alkalmat megragad a média, vagy valamelyik levitézlett, elcserélt, kirakott, vagy visszavonult játékos, hogy kibeszéljen, és Carroll, illetve a szurkolók orrára varrja Butler intjét, amelyért Carroll minden felelősséget vállalt. Ne keverjük össze, ez nem az egyéni szabadságjog bátor felvállalása, hanem kibeszélés... a családból.

Évek óta egy lecsúszó, egyre kilátástalanabb csapat látszatát próbálják bennünk felépíteni. Meggyőződésem, hogy a fatökű Walsch mellett ez eredményezte a megalázó 9-7 es mérleget tavaly. Mindig mindenkinek vannak vitatható rossz döntései, de ezeket egy csapat ki tud javítani, ha ki akar. (nem szeretnék aktuálpolitikai párhuzamot felhozni.)

Szóval erősen FUCK OFF!

2. Pár éve még jobban megütött volna, hogy vége a Bowl.hu-nak. Nem ért váratlanul már akkor sem, amikor az egyik szerkesztő megkeresett.
Nagyon klassz volt a veletek töltött 11 év. Én örülök, hogy megismertelek Titeket, klassz volt, és hiányozni fognak a nagy viták és a nagy megfejtések.
Hiányozni fognak a Niners szurkolók, meg minden remek csávó az utóbbi tizenX évből.

Viszlát Srácok!
…. és kösz a halakat. 😊
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha már Marshall és szigorúan a viselkedését nézzük, akkor semmi probléma nem volt vele tavaly.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Úgy tűnik Griffin átmegy Sherm helyére és left CB-t fog játszani, míg a right CB pozícióra a régi-új Maxwell az esélyes (az idei 5. körös CB Tre Flowers is ott gyakorol)

2. ET nem jelent meg az OTA kezdésnél (nyilván sherm adja alá a lovat és üzenget a médiában, hogy top fizut kell neki adni, lol)

3.Wagner üzent neki, hogy várják vissza, ugyanakkor azt is mondta még az interjúiban, hogy sokan alábecsülik a védelem oldalán meglévő talentet.

4. Az új punterünk tényleg nagyon nagy fogás lehet (ST szinten értendő, de azért egy jó punter egy smashmouth focit játszó csapatnál sokat ér)

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1221%2Fr305351_1296x729_16-9.jpg
Rookie punter Michael Dickson gives Seahawks something 'unique'
Why did the Seahawks pay such a high price for rookie punter Michael Dickson? "He can do stuff with the ball that we haven't seen yet."


5. Penny képviselte a csapatot az újoncok találkozóján (amúgy mennyire rasszista már ez a kép, nem reprezentálja a társadalmat, több diverzitást kérek, hol vannak az ázsiaiak?)



Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kedves John!
Kasen Williams waiven van. Csak szólok.
Puszi.
akdestroyer
A Coltsnál van azóta
Nadal17
másrészt 1-2 jó PS meccse volt
hagyjuk már a csávót, nem véletlen lett waivelve májusban. colts is szépen kiteszi keretszűkítésnél.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Kedves John!
Kasen Williams waiven van. Csak szólok.
Puszi.
akdestroyer
A Coltsnál van azóta
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Kedves John!
Kasen Williams waiven van. Csak szólok.
Puszi.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Meghalt Chuck Knox edző, a Dolomite!
Nyugodjék Békében, remek szakember volt!
Tényezők lehettünk általa az NFL-ben.
több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Marshall borderline skizofrén, ha szedi a gyógyszereit, nincs vele baj.
Donnie Darko is abbahagyta egyszer, láttad mi lett belőle ? 😀
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Marshall borderline skizofrén, ha szedi a gyógyszereit, nincs vele baj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Neki ha jól tudom nem is viselkedési problémái voltak, hanem depresszió. Bár lehet, hogy keverem valakivel.
Neki az élettel vannak néha gondjai, skizonfrén hajlamai voltak, jelenleg csak mentálisan minimálisan sérült.

Sajnos voltak viselkedési problémái, 100 % hogy nem akarnám 2018 ban a csapatomban tudni. De egy csapatot még elfogyaszt sztem.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Neki ha jól tudom nem is viselkedési problémái voltak, hanem depresszió. Bár lehet, hogy keverem valakivel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
A Brandon Marshall vizitet nem nagyon értem. Eltüntettük a problémás egókat, erre azon gondolkodunk, hogy megszerezzük az öreg Marshallt?
Mad
Mikor hallgattál utoljára Marshall interjút? Vagy egyáltalán? Évekkel ezelőtt rendbe tette magát az ember, értelmes és fókuszált. Vele tuti nem lenne semmi gond az öltözőben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Avril elköszönt:

"Then I looked around the locker room and saw guys like Sherm, Bobby, Earl, Kam and KJ, and I could sense that I was in the presence of greatness — or at least greatness in the making.
Remember, I was coming in from Detroit, where we did a lot of losing. We went 0–16 my rookie year and only made the playoffs once in my five seasons there.
Now, I was joining a winning culture with not just Super Bowl aspirations, but championship expectations."

"It was 9 a.m. and we were on the team plane, sitting on the tarmac at Newark Airport. After we beat the Broncos in Super Bowl XLVII the night before, we turnt all the way up. Me, Mike B. and the rest of the D-linemen popped some champagne and went to the team party for a few minutes, and then we hit the clubs in New York City and just partied until they stopped serving drinks and the sun came up and we had to get to the airport.

Then we brought the party to the plane with us.
Almost 12 hours after the game ended, we were still going off pure adrenaline. We had the music blasting. Guys were playing cards and telling stories, just talking trash and being loud. At one point I swear somebody was running up and down the aisles buck naked yelling, “WE’RE SUPER BOWL CHAMPS, BABY!!!”

"I had never really played Ping-Pong before. But for those first few years in Seattle, it felt like that was all we did. We were playing every single day. Sometimes we would have two tables going at the same time. And the only thing that got more heated than the games themselves was the trash talk. Everybody was always talking like they were top five or top three on the team, and a lot of guys claimed to be No. 1.
But c’mon, we all know who the king of the table was….
Nah, not me. I talk a good game, but I have to admit that I wasn’t the best.
I was definitely top five, though.
(See? Everybody thinks they were top five.)
I actually think — and I can’t believe I’m about to say this … but the king of the table?
I might have to give it to Earl.
Or maybe Jimmy Graham. Jimmy could play. Luke Willson was up there, too.
All I know is, it definitely was not Sherm 😉 … sorry, bro.
But out of everybody, nobody could touch Steven Hauschka when he was there. He was cold, man. Hauschka had game."


 www.theplayerstribune.com/en-us/articles/cliff-avril-seattle-seahawks-thank-you

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kapernik ügy iz góing on
 bleacherreport.com/articles/2775444-report-pete-carroll-john-schneider-gave-colin-kaepernick-collusion-depositions

...de legalább már nem számolunk vele.
 www.si.com/nfl/2018/05/10/colin-kaepernick-seahawks-plans?utm_medium=social&xid=socialflow_twitter_si&utm_campaign=sinow&utm_source=twitter.com.
több mint 5 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
A Brandon Marshall vizitet nem nagyon értem. Eltüntettük a problémás egókat, erre azon gondolkodunk, hogy megszerezzük az öreg Marshallt?

@KJuraszik
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
Helmut Zimmer
A "szeretem" szó lepett meg. 😉

Az UDFA-ként érkező Ka'Raun White meddig juthat nálatok?
Nagyon sok jót olvastam róla, Schneider is kiemelte az egyik nyilatkozatában.
Bazzani
Udfa. Honnan tudjuk? 😀
Amúgy 5-6.wr bárki lehet kb, eléggé kiadó hely
braxa88
+ Jellemzően ilyenkor mindenkit agyondícsérünk. 1-2 éve volt egy majdnem UDFA-nk (7 / 43), Kenny Lawler WR, akiről PC és Js olyanokat nyilatkoztak, hogy az ember már elhitte, hogy új Nr 1. WR születik, aztán kb. rostert se fogott....
undisputedly
waivelve is lett.
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
"Avril has accepted a job with 950 Sports Radio KJR, where he will join Jason Puckett as a morning sports talk show host. The station announced the addition on Monday."

 larrybrownsports.com/football/cliff-avril-morning-sports-radio-host-seattle/442427

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
Helmut Zimmer
A "szeretem" szó lepett meg. 😉

Az UDFA-ként érkező Ka'Raun White meddig juthat nálatok?
Nagyon sok jót olvastam róla, Schneider is kiemelte az egyik nyilatkozatában.
Bazzani
Akkor comingout: szeretem a Lionst 😀

Nálunk a rendszer része, hogy bíztatunk mindenkit, és ez időnként bejön. Amúgy én meglepődtem, hogy nem ment el a drafton.
A poszton nem vagyunk iszonyú mélyek, ... ha megéri a 2. szűkítést, akkor odaérhet. Erre amúgy jó esélye is van.

üdv.
Helm
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
Helmut Zimmer
A "szeretem" szó lepett meg. 😉

Az UDFA-ként érkező Ka'Raun White meddig juthat nálatok?
Nagyon sok jót olvastam róla, Schneider is kiemelte az egyik nyilatkozatában.
Bazzani
Udfa. Honnan tudjuk? 😀
Amúgy 5-6.wr bárki lehet kb, eléggé kiadó hely
braxa88
+ Jellemzően ilyenkor mindenkit agyondícsérünk. 1-2 éve volt egy majdnem UDFA-nk (7 / 43), Kenny Lawler WR, akiről PC és Js olyanokat nyilatkoztak, hogy az ember már elhitte, hogy új Nr 1. WR születik, aztán kb. rostert se fogott....
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
Helmut Zimmer
A "szeretem" szó lepett meg. 😉

Az UDFA-ként érkező Ka'Raun White meddig juthat nálatok?
Nagyon sok jót olvastam róla, Schneider is kiemelte az egyik nyilatkozatában.
Bazzani
Udfa. Honnan tudjuk? 😀
Amúgy 5-6.wr bárki lehet kb, eléggé kiadó hely
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
Helmut Zimmer
A "szeretem" szó lepett meg. 😉

Az UDFA-ként érkező Ka'Raun White meddig juthat nálatok?
Nagyon sok jót olvastam róla, Schneider is kiemelte az egyik nyilatkozatában.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
PC beoltja Shermant és Bennettet önkritikát gyakorol:

“We always talk about humility, but you’ve seen some examples over the years where we haven’t done a great job of being humble.”

undisputedly