Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Marshall borderline skizofrén, ha szedi a gyógyszereit, nincs vele baj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Neki ha jól tudom nem is viselkedési problémái voltak, hanem depresszió. Bár lehet, hogy keverem valakivel.
Neki az élettel vannak néha gondjai, skizonfrén hajlamai voltak, jelenleg csak mentálisan minimálisan sérült.

Sajnos voltak viselkedési problémái, 100 % hogy nem akarnám 2018 ban a csapatomban tudni. De egy csapatot még elfogyaszt sztem.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Neki ha jól tudom nem is viselkedési problémái voltak, hanem depresszió. Bár lehet, hogy keverem valakivel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
A Brandon Marshall vizitet nem nagyon értem. Eltüntettük a problémás egókat, erre azon gondolkodunk, hogy megszerezzük az öreg Marshallt?
Mad
Mikor hallgattál utoljára Marshall interjút? Vagy egyáltalán? Évekkel ezelőtt rendbe tette magát az ember, értelmes és fókuszált. Vele tuti nem lenne semmi gond az öltözőben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Avril elköszönt:

"Then I looked around the locker room and saw guys like Sherm, Bobby, Earl, Kam and KJ, and I could sense that I was in the presence of greatness — or at least greatness in the making.
Remember, I was coming in from Detroit, where we did a lot of losing. We went 0–16 my rookie year and only made the playoffs once in my five seasons there.
Now, I was joining a winning culture with not just Super Bowl aspirations, but championship expectations."

"It was 9 a.m. and we were on the team plane, sitting on the tarmac at Newark Airport. After we beat the Broncos in Super Bowl XLVII the night before, we turnt all the way up. Me, Mike B. and the rest of the D-linemen popped some champagne and went to the team party for a few minutes, and then we hit the clubs in New York City and just partied until they stopped serving drinks and the sun came up and we had to get to the airport.

Then we brought the party to the plane with us.
Almost 12 hours after the game ended, we were still going off pure adrenaline. We had the music blasting. Guys were playing cards and telling stories, just talking trash and being loud. At one point I swear somebody was running up and down the aisles buck naked yelling, “WE’RE SUPER BOWL CHAMPS, BABY!!!”

"I had never really played Ping-Pong before. But for those first few years in Seattle, it felt like that was all we did. We were playing every single day. Sometimes we would have two tables going at the same time. And the only thing that got more heated than the games themselves was the trash talk. Everybody was always talking like they were top five or top three on the team, and a lot of guys claimed to be No. 1.
But c’mon, we all know who the king of the table was….
Nah, not me. I talk a good game, but I have to admit that I wasn’t the best.
I was definitely top five, though.
(See? Everybody thinks they were top five.)
I actually think — and I can’t believe I’m about to say this … but the king of the table?
I might have to give it to Earl.
Or maybe Jimmy Graham. Jimmy could play. Luke Willson was up there, too.
All I know is, it definitely was not Sherm 😉 … sorry, bro.
But out of everybody, nobody could touch Steven Hauschka when he was there. He was cold, man. Hauschka had game."


 www.theplayerstribune.com/en-us/articles/cliff-avril-seattle-seahawks-thank-you

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kapernik ügy iz góing on
 bleacherreport.com/articles/2775444-report-pete-carroll-john-schneider-gave-colin-kaepernick-collusion-depositions

...de legalább már nem számolunk vele.
 www.si.com/nfl/2018/05/10/colin-kaepernick-seahawks-plans?utm_medium=social&xid=socialflow_twitter_si&utm_campaign=sinow&utm_source=twitter.com.
több mint 5 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
A Brandon Marshall vizitet nem nagyon értem. Eltüntettük a problémás egókat, erre azon gondolkodunk, hogy megszerezzük az öreg Marshallt?

@KJuraszik
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
Helmut Zimmer
A "szeretem" szó lepett meg. 😉

Az UDFA-ként érkező Ka'Raun White meddig juthat nálatok?
Nagyon sok jót olvastam róla, Schneider is kiemelte az egyik nyilatkozatában.
Bazzani
Udfa. Honnan tudjuk? 😀
Amúgy 5-6.wr bárki lehet kb, eléggé kiadó hely
braxa88
+ Jellemzően ilyenkor mindenkit agyondícsérünk. 1-2 éve volt egy majdnem UDFA-nk (7 / 43), Kenny Lawler WR, akiről PC és Js olyanokat nyilatkoztak, hogy az ember már elhitte, hogy új Nr 1. WR születik, aztán kb. rostert se fogott....
undisputedly
waivelve is lett.
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
"Avril has accepted a job with 950 Sports Radio KJR, where he will join Jason Puckett as a morning sports talk show host. The station announced the addition on Monday."

 larrybrownsports.com/football/cliff-avril-morning-sports-radio-host-seattle/442427

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
Helmut Zimmer
A "szeretem" szó lepett meg. 😉

Az UDFA-ként érkező Ka'Raun White meddig juthat nálatok?
Nagyon sok jót olvastam róla, Schneider is kiemelte az egyik nyilatkozatában.
Bazzani
Akkor comingout: szeretem a Lionst 😀

Nálunk a rendszer része, hogy bíztatunk mindenkit, és ez időnként bejön. Amúgy én meglepődtem, hogy nem ment el a drafton.
A poszton nem vagyunk iszonyú mélyek, ... ha megéri a 2. szűkítést, akkor odaérhet. Erre amúgy jó esélye is van.

üdv.
Helm
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
Helmut Zimmer
A "szeretem" szó lepett meg. 😉

Az UDFA-ként érkező Ka'Raun White meddig juthat nálatok?
Nagyon sok jót olvastam róla, Schneider is kiemelte az egyik nyilatkozatában.
Bazzani
Udfa. Honnan tudjuk? 😀
Amúgy 5-6.wr bárki lehet kb, eléggé kiadó hely
braxa88
+ Jellemzően ilyenkor mindenkit agyondícsérünk. 1-2 éve volt egy majdnem UDFA-nk (7 / 43), Kenny Lawler WR, akiről PC és Js olyanokat nyilatkoztak, hogy az ember már elhitte, hogy új Nr 1. WR születik, aztán kb. rostert se fogott....
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
Helmut Zimmer
A "szeretem" szó lepett meg. 😉

Az UDFA-ként érkező Ka'Raun White meddig juthat nálatok?
Nagyon sok jót olvastam róla, Schneider is kiemelte az egyik nyilatkozatában.
Bazzani
Udfa. Honnan tudjuk? 😀
Amúgy 5-6.wr bárki lehet kb, eléggé kiadó hely
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
Helmut Zimmer
A "szeretem" szó lepett meg. 😉

Az UDFA-ként érkező Ka'Raun White meddig juthat nálatok?
Nagyon sok jót olvastam róla, Schneider is kiemelte az egyik nyilatkozatában.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
PC beoltja Shermant és Bennettet önkritikát gyakorol:

“We always talk about humility, but you’ve seen some examples over the years where we haven’t done a great job of being humble.”

undisputedly
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!
Bazzani
Nehogymár ennyi év után ez meglepetés legyen, Bazz! (Bills, Lions sorsközösség az smafu?!) 😀
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Shaquem Griffin-nek szólni kellett az első edzésén, hogy kicsit nyugodjon le és ne csinálja olyan "keményen" a gyakorlatokat. LOL.

PC beoltja Shermant és Bennettet:

“We always talk about humility, but you’ve seen some examples over the years where we haven’t done a great job of being humble.”

Arról, hogy ismét olyan energia van az edzőközpontban, mint évekkel ezelőtt:

“It feels like it felt four or five years ago. … There’s a great enthusiasm. There’s a great juice about it. The opportunity for all of these guys is really clear.”

Nem lesz séma váltás a személycserével:

“to take the best of what we’ve done and add to it and tweak. I didn’t want wholesale change. Brian had the background to understand all of that and also bring the newness and freshness we needed.”

Azt mondja Cable sémája nem illett az OL talenthez (szerk: WTF)

“We needed to shift gears a bit to match up with the guys we have here.”

Solari változatos blokk sémákat használ, de marad benne zone blocking is:

He said Solari runs a diverse blocking scheme that will still include zone plays. “But Mike is a really good angle blocking background guy. He brings us the power, he brings us some plays where we get the ball on the edge.”

Oké, elüldöztük Cable-t, de a f@szsága nem változik:

Schneider said this O-line “class was very average. We haven’t seen a very good class in several years now. It’s a pretty big concern for the NFL as a whole. “These guys are all playing spread (offenses in college). There’s only seven teams maybe that are playing big-time football that you can project … what type of pro (their players) will be. That’s diminished significantly since 2008-09.”

Idén kisebb boardunk volt:

“Every year, you’re trying to compensate for lack of depth in a certain class,” Schneider said. “We decided to cut the numbers back again and pick players who have specific qualities we’re looking for.” Like that humility.

Nem tudja ET felbukkan-e az edzéseken:

"We'll find out. We've got to communicate," Carroll said Sunday as the team wrapped up a three-day rookie minicamp.

Egy írás az új OC-ról:

 www.thenewstribune.com/sports/nfl/seattle-seahawks/article210554109.html

Az első észrevételek az újoncok edzéséről:

 www.seattletimes.com/sports/seahawks/first-impressions-of-the-seahawks-draft-picks/?utm_source=RSS&utm_medium=Referral&utm_campaign=RSS_seahawks

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miután szeretem a Lionst
Helmut Zimmer
Hohohohohohó!
Figyelek ám!

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kicsit elmaradtam, bocs nem voltam net közelben.

A Seahawks Oroszlánja, Cliff Avril kiszállt, és ez akkor is rettenetesen szomorú hír, ha valahol mind sejtettük, hogy így lesz. Egy rendkívüli emberrel lett szegényebb a közösség.

Miután szeretem a Lionst, folyamatosan követtem a játékát, és régóta hatalmas kedvenc volt .
Nálunk is tette a dolgát (nem is akárhogy), jó szellem volt, és tényleg hasznosan, nagylelkűen támogatta a közösséget, akár kis micromanagementtel, akár nagy dolgokkal (Haiti project).
Nagyon fog hiányozni, és nem csak a sackjei, és a szerelései! 😕 😕 😕

A legjobbakat neki és a családjának!
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 104
Kíváncsi leszek, hogy érdeklődik-e a média szereplés iránt a karrier befejezése után?

Kifejezetten "médiakompatibilis" (jóképű) és választékosan is beszél. Nem lepne meg ha megkeresné valamelyik csatorna.
peterk2005
Ha így lesz akkor remélem Steve Smith helyére elviszi az NFL Network. Automatikusan lenémítom, ha ő van a műsorban. Off vége
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi leszek, hogy érdeklődik-e a média szereplés iránt a karrier befejezése után?

Kifejezetten "médiakompatibilis" (jóképű) és választékosan is beszél. Nem lepne meg ha megkeresné valamelyik csatorna.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Avril cut, nem ment át a teszteken. ezzel gondolom a karrierének is annyi.
egy újabb bajnokkal kevesebb

 larrybrownsports.com/wp-content/uploads/2014/02/cliff-avril-peyton-manning.jpg
braxa88
azt a gyűrűt kb. itt nyertük meg! 😕
kiváló ember megy el

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Avril cut, nem ment át a teszteken. ezzel gondolom a karrierének is annyi.
egy újabb bajnokkal kevesebb

több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 100 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát, még azzal együtt is minimum egy B+ volt a draftunk, hogy a RB pick nekem speciel nem tetszett.
akdestroyer
Nem volt ez rossz...
Jó a Bills -szívem csücske- évek óta B-/B/B+ értékeléseket kap... ez 1 azaz egy db playoff meccset ért. az utóbbi mondjuk 5-6 évben,

Kapjunk C- t F-et.

Solder draftot nem értette a média (mert ezek nem szakemberek döntően)
Aldon Smith draftot nem értette a média
KJ Wright draftot nem értette a média
... csak, hogy a leg evidensebbeket hozzam példaként.
Helmut Zimmer
Kábé Majokkon kívül az összes draftszaki saját magához varrja a valóság szeleteit, egy percig nem gondolkoznak azon, hogy lehet, hogy ők nézik rossz szögből a dolgokat. Így akármekkori suta is a haverunk, a "nicepick" mindenkinek jár, aztán kéne azon matekolni, hogy mi miért is történt. A izéket nézve meg mégse volt akkori blődli baromság a Bell for Thomas elképzelés, s nem tudom miért nem jött létre - mindenkinek maradt volna egy valagnyi pikkje másra lövöldözni. píszlávjunikum

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nyílván semmi értelme ilyenkor a draftértékelésnek, dehát vmit írni kell a csapatok draftjairól.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hogy mást ne mondjak, a 11-es és 12-es drafton is 32.-nek értékelt minket a nemzeti sport, (bowl.hu-s segédlettel ;D) két D-vel, pedig kvázi minden alapember akkor érkezett 😀