Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Kancellárt azért is szeetjük, mert igen szofisztikáltan fogalmaz:
"Kam Chancellor told @13NewsNow in his hometown of Norfolk, Va. over the weekend: "If my body says I can play, I'm playing. If my body says don't play, I'm not playing."
 www.espn.com/nba/story/_/id/23645294/seattle-seahawks-ss-kam-chancellor-says-listen-body-deciding-future

Most komolyan ez egy hír? ezt eddig is tudtuk.
Szerintem nemet fog mondani a teste, majd meggondolja magát és csatlakozik egy másik csapathoz.
Helmut Zimmer
a teste bírná, de kedve nincs egy ideje
funkyparduc
Nem is baj, tavaly már nagyon hullámzott, volt jó meccse, de kevés.
Helmut Zimmer
Hát a PFF gradek alapján konkrétan a legjobb DBünk volt. Még ha sokszor nem is volt látványos amit csinált.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
 seahawkswire.usatoday.com/2018/05/30/kam-chancellor-i-feel-like-im-still-in-my-prime/
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kancellárt azért is szeetjük, mert igen szofisztikáltan fogalmaz:
"Kam Chancellor told @13NewsNow in his hometown of Norfolk, Va. over the weekend: "If my body says I can play, I'm playing. If my body says don't play, I'm not playing."
 www.espn.com/nba/story/_/id/23645294/seattle-seahawks-ss-kam-chancellor-says-listen-body-deciding-future

Most komolyan ez egy hír? ezt eddig is tudtuk.
Szerintem nemet fog mondani a teste, majd meggondolja magát és csatlakozik egy másik csapathoz.
Helmut Zimmer
a teste bírná, de kedve nincs egy ideje
funkyparduc
Nem is baj, tavaly már nagyon hullámzott, volt jó meccse, de kevés.
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Kancellárt azért is szeetjük, mert igen szofisztikáltan fogalmaz:
"Kam Chancellor told @13NewsNow in his hometown of Norfolk, Va. over the weekend: "If my body says I can play, I'm playing. If my body says don't play, I'm not playing."
 www.espn.com/nba/story/_/id/23645294/seattle-seahawks-ss-kam-chancellor-says-listen-body-deciding-future

Most komolyan ez egy hír? ezt eddig is tudtuk.
Szerintem nemet fog mondani a teste, majd meggondolja magát és csatlakozik egy másik csapathoz.
Helmut Zimmer
a teste bírná, de kedve nincs egy ideje

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Kancellárt azért is szeetjük, mert igen szofisztikáltan fogalmaz:
"Kam Chancellor told @13NewsNow in his hometown of Norfolk, Va. over the weekend: "If my body says I can play, I'm playing. If my body says don't play, I'm not playing."
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1116%2Fr290178_1296x729_16-9.jpg
Chancellor says he'll let body decide on future
Seattle strong safety Kam Chancellor says he'll listen to his body in trying to decide whether he can continue playing. The four-timer Pro Bowler hasn't played since being injured making a tackle in a late November game.


Most komolyan ez egy hír? ezt eddig is tudtuk.
Szerintem nemet fog mondani a teste, majd meggondolja magát és csatlakozik egy másik csapathoz.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mi történt??? Teljesen lemaradtam. Megszűnik a bowl.hu???
funkyparduc
Dehogy szűnik.
Részletekért NFL csevegő, és Broncos topic
Helmut Zimmer
köszi!
wow, hát átpörgettem gyorsan... :o
hiányozni fog ez a felület, de leginkább az emberek!
szóval remélhetőleg majd mindenki az itteni nevével, vagy hasonlóval viszi tovább, hogy az élmény megmaradjon!
funkyparduc
Te is nagyon fogsz hiányozni haver, vigyázz magadra 😊 😕
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Mi történt??? Teljesen lemaradtam. Megszűnik a bowl.hu???
funkyparduc
Dehogy szűnik.
Részletekért NFL csevegő, és Broncos topic
Helmut Zimmer
köszi!
wow, hát átpörgettem gyorsan... :o
hiányozni fog ez a felület, de leginkább az emberek!
szóval remélhetőleg majd mindenki az itteni nevével, vagy hasonlóval viszi tovább, hogy az élmény megmaradjon!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mi történt??? Teljesen lemaradtam. Megszűnik a bowl.hu???
funkyparduc
Dehogy szűnik.
Részletekért NFL csevegő, és Broncos topic
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
😀 😛 úgy néz ki behúztuk Marshallt.

Mindegy én örülök, és mivel egyedül vagyok csak ez számít 😀
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Mi történt??? Teljesen lemaradtam. Megszűnik a bowl.hu???

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Na innentől kezdve már csak magamnak írok.

Folyik tovább az a trend, hogy minket már mindenki eltemetett.
Leírtam a véleményemet vasárnap. Ha sokat mondják valakinek, hogy hülye, az tényleg elhiszi.
 seahawkswire.usatoday.com/2018/05/28/nfl-writer-predicts-seahawks-streak-of-winning-seasons-will-end/

Nem szeretnék a tagadás hibájába esni, de én azért próbálnék bizonyos pozitívumokra is koncentrálni (különben nincs értelme nekimenni a szezonnak szurkolóként)
Szerintem nem értjük pontosan a "bajkeverők" elcsapásának előnyeit, csak a károkat látjuk. Alábecsüljük az öltözői hangulat értékét.

Szerintem alábecsüljük a tehetséget a csapatban, éppen a sok veszteség miatt.

Szerintem alábecsüljük az új edzői gárda szerepét. Tehát végre van, ami az esetünkben nagy szó.

Szerintem alábecsüljük azt a tényt, hogy jött egy korszerű utolsó generációs coordinátor, aki már a felprogramozás ismeretével bír. Ez nagyon hiányzott, elég csak a tavalyi félidők közötti hullámzásokra gondolni.
Ezzel az egyik legkomolyabb elvi lemaradást behozta a csapat, legalábbis úgy gondolom.

Én továbbra is azt gondolom, hogy önbecsapás lenne azt gondolni, hogy megnyerjük a csoportot, de szerintem a jövő szempontjából nem reménytelen a helyzet.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ahogy Braxa mondta a napi rutin, hogy megnézem a kommenteket, a "fun klub" hiányozni fog. De fel a fejjel lesz más gyűjtőhely ahol még összefutunk, ahol isteníthetjük v. ekézhetjük a kedvenc csapatunkat. Köszi a remek írásokat, az együtt eltöltött éveket. Minden jót, még találkozunk!

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szomorú a helyzet, de ne essünk szét srácok! Előbb-utóbb meg lesz a helyünk. Sajnálom ezt a fórumot mert sokat tanultam itt tőletek is az első teljes egészében látott meccs óta (Seahawks-Steelers SB). Köszi mindent, de nincs elköszönés, találkozunk máskor, máshol, máshogyan, de Seahawks szurkolóként. Ha más nincs irány London októberben!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Köszi srácok Nektek és a Szerkesztőknek egyaránt. Nehéz lesz megszokni, hogy nincs többé a jól ismert felület, a napi rutin, de bízom benne, hogy az új helyen minél több régi arccal találkozhatunk, örülnék, ha sikerülne a mostani színvonalas és kulturált Hawks közösséget fenntartani.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
11 és fél évet tölöttem itt. hiányozni fog.
napi rutinhoz hozzátartozott a fórum. A meccsek megvitatása, draftok, igazolások, és minden ami nfl és seahawks. vagy bármi off topic nem csak ebben a topicban.

Köszi minden nfl.hu/bowl.hu, ha ez a közösség nem létezett volna 2006-07ben nem kattanok így rá az NFLre, a fórum miatt kezdtem el nézni NCAAt, követni a draftot, és 11 és fél év óta minden őszi/téli vasárnap estét itt töltöttem.
Szomorú ez, máshol nem lesz ugyanaz, de átmegyek ( már csak GM játék miatt is). Aztán kiderül ott milyen lesz, eleinte biztos nehéz.

köszi. sziasztok!
😕
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elmeny volt, sajnalom 😊
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Hát sziasztok, hiányozni fog a fórum. 😕

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
2 Dolog zárásképpen:

1. Mérhetetlenül utálom és unom a Seattle Seahawks, és személyesen Pete Carroll ellen indított karaktergyilkosságot.

 bleacherreport.com/articles/2778013-cliff-avril-seahawks-started-questioning-pete-carroll-after-super-bowl-loss

Doug Baldwinnak is hiányoznak az ismerős arcok. Hát Sorry, az élet ilyen.

Nem gondolom, hogy Carroll hibátlan döntéshozó lenne (sőt), de briliáns a csávó, van karaktere, és a mi életünkben ő az az edző, aki elhozta a gyűrűt. Namost a fiataloknak, akiket meg draftolt életük lehetőségét adta meg.

Eléggé unom, hogy évek óta minden alkalmat megragad a média, vagy valamelyik levitézlett, elcserélt, kirakott, vagy visszavonult játékos, hogy kibeszéljen, és Carroll, illetve a szurkolók orrára varrja Butler intjét, amelyért Carroll minden felelősséget vállalt. Ne keverjük össze, ez nem az egyéni szabadságjog bátor felvállalása, hanem kibeszélés... a családból.

Évek óta egy lecsúszó, egyre kilátástalanabb csapat látszatát próbálják bennünk felépíteni. Meggyőződésem, hogy a fatökű Walsch mellett ez eredményezte a megalázó 9-7 es mérleget tavaly. Mindig mindenkinek vannak vitatható rossz döntései, de ezeket egy csapat ki tud javítani, ha ki akar. (nem szeretnék aktuálpolitikai párhuzamot felhozni.)

Szóval erősen FUCK OFF!

2. Pár éve még jobban megütött volna, hogy vége a Bowl.hu-nak. Nem ért váratlanul már akkor sem, amikor az egyik szerkesztő megkeresett.
Nagyon klassz volt a veletek töltött 11 év. Én örülök, hogy megismertelek Titeket, klassz volt, és hiányozni fognak a nagy viták és a nagy megfejtések.
Hiányozni fognak a Niners szurkolók, meg minden remek csávó az utóbbi tizenX évből.

Viszlát Srácok!
…. és kösz a halakat. 😊
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha már Marshall és szigorúan a viselkedését nézzük, akkor semmi probléma nem volt vele tavaly.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
1. Úgy tűnik Griffin átmegy Sherm helyére és left CB-t fog játszani, míg a right CB pozícióra a régi-új Maxwell az esélyes (az idei 5. körös CB Tre Flowers is ott gyakorol)

2. ET nem jelent meg az OTA kezdésnél (nyilván sherm adja alá a lovat és üzenget a médiában, hogy top fizut kell neki adni, lol)

3.Wagner üzent neki, hogy várják vissza, ugyanakkor azt is mondta még az interjúiban, hogy sokan alábecsülik a védelem oldalán meglévő talentet.

4. Az új punterünk tényleg nagyon nagy fogás lehet (ST szinten értendő, de azért egy jó punter egy smashmouth focit játszó csapatnál sokat ér)

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1221%2Fr305351_1296x729_16-9.jpg
Rookie punter Michael Dickson gives Seahawks something 'unique'
Why did the Seahawks pay such a high price for rookie punter Michael Dickson? "He can do stuff with the ball that we haven't seen yet."


5. Penny képviselte a csapatot az újoncok találkozóján (amúgy mennyire rasszista már ez a kép, nem reprezentálja a társadalmat, több diverzitást kérek, hol vannak az ázsiaiak?)



Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kedves John!
Kasen Williams waiven van. Csak szólok.
Puszi.
akdestroyer
A Coltsnál van azóta
Nadal17
másrészt 1-2 jó PS meccse volt
hagyjuk már a csávót, nem véletlen lett waivelve májusban. colts is szépen kiteszi keretszűkítésnél.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Kedves John!
Kasen Williams waiven van. Csak szólok.
Puszi.
akdestroyer
A Coltsnál van azóta
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Kedves John!
Kasen Williams waiven van. Csak szólok.
Puszi.

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Meghalt Chuck Knox edző, a Dolomite!
Nyugodjék Békében, remek szakember volt!
Tényezők lehettünk általa az NFL-ben.
több mint 5 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Marshall borderline skizofrén, ha szedi a gyógyszereit, nincs vele baj.
Donnie Darko is abbahagyta egyszer, láttad mi lett belőle ? 😀