Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 337
Kancellárnak ennyi vót
Amadeus
Úgy látom sokakat itt eddig nem foglalkoztat ez a hír, pedig a védelem egyik vezére hagyta abba, még akkor is ha a végén nem úgy játszott ahogy szokott
kapitnono
Sajnos nem lepett meg senkit a hír, sőt az lett volna a csoda ha folytatja. Nagyon sajnálom, sokáig ő volt a kedvencem a védelemből. Nyugodtan ki merem jelenteni, hogy ikonikus alakja lett a franchise-nak. Remélem megtalálja a számításait a civil életben. Köszönünk mindent Bam Bam!

Szerkesztette: Sebii
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 018 — WHO DAT!!!!
Kancellárnak ennyi vót
Amadeus
Úgy látom sokakat itt eddig nem foglalkoztat ez a hír, pedig a védelem egyik vezére hagyta abba, még akkor is ha a végén nem úgy játszott ahogy szokott


több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Kancellárnak ennyi vót

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
szerintetek mi volt PC seahawks karrierjének eddigi top3 melléfogása?
(nem playcallra gondolok, szóval a "miért nem futottunk az 1 yardról" nem válasz)
funkyparduc
- Cable munkásságában való töretlen bizalom

- Offense-be koncepció nélkül tradelt sztárok: Harvin, Jimmy - "nem tudtuk használni", akkor egyrészt minek hoztuk ide, a nagyobb gond, hogy miért nem volt ennek felelőse

- Az öltözőt fokozatosan hagyta elveszni, kb. minden évre jutott valami dráma. Holdoutok, nem elég feka, playcall, vigyen a Dallas, lökdössük az edzőket, PC ugyanazokat a sztorikat nyomja, stb.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
szerintetek mi volt PC seahawks karrierjének eddigi top3 melléfogása?
(nem playcallra gondolok, szóval a "miért nem futottunk az 1 yardról" nem válasz)
funkyparduc
1. Hogy nem vágta ki Cable-t (és vele együtt az átképzős OL stratégiát) már legalább 1, de leginkább 2 éve.

2. Hogy brutális módon elveszítette az irányítást az öltözőben és nem tett semmit ellene.

3. Hogy belefolyt a politikába.
undisputedly
+1 a sok beáldozott pick a menet közben ide hozott emberekért

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
szerintetek mi volt PC seahawks karrierjének eddigi top3 melléfogása?
(nem playcallra gondolok, szóval a "miért nem futottunk az 1 yardról" nem válasz)
funkyparduc
1. Hogy nem vágta ki Cable-t (és vele együtt az átképzős OL stratégiát) már legalább 1, de leginkább 2 éve.

2. Hogy brutális módon elveszítette az irányítást az öltözőben és nem tett semmit ellene.

3. Hogy belefolyt a politikába.
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
szerintetek mi volt PC seahawks karrierjének eddigi top3 melléfogása?
(nem playcallra gondolok, szóval a "miért nem futottunk az 1 yardról" nem válasz)

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
"I'm just disappointed that he's not here and all that," Carroll told NFL Network's Tom Pelissero. "But we'll let it play itself out."
When asked if he expects Thomas to be a member of the Seahawks in 2018, Carroll told Pelissero, "I'm hoping so. He's under contract."

PC nyelvezetében ez már beszólás 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én nem adnék neki hosszabbítást. Játssza ki a szerződést, aztán tagelem és vonulhat nyugdíjba, ha nem tetszik.
undisputedly
29éves, top safety, ikonja a csapatnak, simán hosszabbítani kell vele.
nem 33éves kolonc, csak nevéből élő, kiégett csávó.
braxa88
kire gondolsz? Kíváncsi vagyok 😊
shagi0206
ahogy Wyatt mondja.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mennyi most egy top FS fizu? gondolom ET fölé akarja belőni a sajátját
funkyparduc
 www.spotrac.com/nfl/contracts/free-safety/
gordon
thx
hát végül is top4-ben van így is, remélhetőleg nem lesz mohó
funkyparduc
És ebből egy tag, és egy picit felette lévő. Mondjuk Berry fizuja már karcos. Nyilván ő még e fölé is szeretne menni, de lehet, hogy megelégszik a topfizuval, és mondjuk 13.25-ös átlagért már aláír


Én nem adnék neki hosszabbítást. Játssza ki a szerződést, aztán tagelem és vonulhat nyugdíjba, ha nem tetszik.
undisputedly
29éves, top safety, ikonja a csapatnak, simán hosszabbítani kell vele.
nem 33éves kolonc, csak nevéből élő, kiégett csávó.
braxa88
kire gondolsz? Kíváncsi vagyok 😊
shagi0206
Szerintem nem konkrét safetyre, csak úgy általánosságban

több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 214
Én nem adnék neki hosszabbítást. Játssza ki a szerződést, aztán tagelem és vonulhat nyugdíjba, ha nem tetszik.
undisputedly
29éves, top safety, ikonja a csapatnak, simán hosszabbítani kell vele.
nem 33éves kolonc, csak nevéből élő, kiégett csávó.
braxa88
kire gondolsz? Kíváncsi vagyok 😊
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
mennyi most egy top FS fizu? gondolom ET fölé akarja belőni a sajátját
funkyparduc
 www.spotrac.com/nfl/contracts/free-safety/
gordon
thx
hát végül is top4-ben van így is, remélhetőleg nem lesz mohó

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
mennyi most egy top FS fizu? gondolom ET fölé akarja belőni a sajátját
funkyparduc
 www.spotrac.com/nfl/contracts/free-safety/
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
mennyi most egy top FS fizu? gondolom ET fölé akarja belőni a sajátját

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Thomas tovább holdoutol, nem baj, kapjon is szerződéshosszabbitát.
braxa88
várjuk Dallasban szeretettel 😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Én nem adnék neki hosszabbítást. Játssza ki a szerződést, aztán tagelem és vonulhat nyugdíjba, ha nem tetszik.
undisputedly
29éves, top safety, ikonja a csapatnak, simán hosszabbítani kell vele.
nem 33éves kolonc, csak nevéből élő, kiégett csávó.
braxa88
Egyetértek. Az a baj, hogy bárki kieshet a védelemből, pótolható, ő nem.
Ja és 3-4 évig még simán top szinten fog játszani.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én nem adnék neki hosszabbítást. Játssza ki a szerződést, aztán tagelem és vonulhat nyugdíjba, ha nem tetszik.
undisputedly
29éves, top safety, ikonja a csapatnak, simán hosszabbítani kell vele.
nem 33éves kolonc, csak nevéből élő, kiégett csávó.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én nem adnék neki hosszabbítást. Játssza ki a szerződést, aztán tagelem és vonulhat nyugdíjba, ha nem tetszik.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Thomas tovább holdoutol, nem baj, kapjon is szerződéshosszabbitát.
braxa88
Én se bánnám.
Sőt, nagyon boldog lennék ha ez a csapat képes lenne egy újabb SB runra, és erre egy kb 4-5 éves intervallumot még mindenképpen látok, amíg meg lehet csinálni.
A csapat alapemberei eddig még biztosan együtt lesznek, és ha ez idő alatt tudnánk 1-2 jó draftot fogni, illetve ha nagy név nem távozik, akkor még jó pár évig bivalyerős contender team lehetünk, bármilyen végeredménnyel...

Alappillérek között gondolok itt PC-re, Wilsonra, Baldwinra, Pennyre (ha tényleg akkora csoda lesz mint aminek mondják), Clarkra, a Wright-Wagner sorra, ET-re, Griffinre.

(Félreértés ne essék, ha nem jön össze, később is lehet még itt SB run, csak akkor már más csapattal, stábbal.)

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Thomas tovább holdoutol, nem baj, kapjon is szerződéshosszabbitát.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Dion Jordan 1-2 hónapra kidőlt.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Nem is az idei év lesz a döntő, mert most még lehet hivatkozni a Kábel-Bevell duó maradványaira, meg a nagytakarítás utáni időszak gyermekbetegségeire, de jövőre már tényleg el kell dönteni majd, hogy lesz-e valaha futballista Ifediből meg Odhiambo-ból. A Donald-Suh páros erre már idén fog adni némi irányvonalat. Én most nyugodt vagyok, mindenki a Kosokra fogad, aztán mi meg besurranunk az 1-es pályán. Persze ehhez RW-nek azért idénre is meg kell kötnie a szokásos életbiztosítást.
garrett27
Remek viszonyítási alapunk lesz, mivel a fal emberanyaga gyakorlatilag nem változott. Ha a fent említett úriemberekből idén előtör az eddig szunnyadó probowler, akkor Cablenek kijár egy méretes f*szkorbács 😀

Az ET sagához van valami hozzáfűznivalótok?

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Eközben Seattleben:

 seahawkswire.usatoday.com/2018/06/05/seahawks-duane-brown-expecting-big-season-from-germain-ifedi/

Mi a fene. 😀😀

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nem is az idei év lesz a döntő, mert most még lehet hivatkozni a Kábel-Bevell duó maradványaira, meg a nagytakarítás utáni időszak gyermekbetegségeire, de jövőre már tényleg el kell dönteni majd, hogy lesz-e valaha futballista Ifediből meg Odhiambo-ból. A Donald-Suh páros erre már idén fog adni némi irányvonalat. Én most nyugodt vagyok, mindenki a Kosokra fogad, aztán mi meg besurranunk az 1-es pályán. Persze ehhez RW-nek azért idénre is meg kell kötnie a szokásos életbiztosítást.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Én is ebben bízok.