Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
mennyi most egy top FS fizu? gondolom ET fölé akarja belőni a sajátját
funkyparduc
 www.spotrac.com/nfl/contracts/free-safety/
gordon
thx
hát végül is top4-ben van így is, remélhetőleg nem lesz mohó

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 523 — JAFL Tampa GM
mennyi most egy top FS fizu? gondolom ET fölé akarja belőni a sajátját
funkyparduc
 www.spotrac.com/nfl/contracts/free-safety/
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
mennyi most egy top FS fizu? gondolom ET fölé akarja belőni a sajátját

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Thomas tovább holdoutol, nem baj, kapjon is szerződéshosszabbitát.
braxa88
várjuk Dallasban szeretettel 😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én nem adnék neki hosszabbítást. Játssza ki a szerződést, aztán tagelem és vonulhat nyugdíjba, ha nem tetszik.
undisputedly
29éves, top safety, ikonja a csapatnak, simán hosszabbítani kell vele.
nem 33éves kolonc, csak nevéből élő, kiégett csávó.
braxa88
Egyetértek. Az a baj, hogy bárki kieshet a védelemből, pótolható, ő nem.
Ja és 3-4 évig még simán top szinten fog játszani.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én nem adnék neki hosszabbítást. Játssza ki a szerződést, aztán tagelem és vonulhat nyugdíjba, ha nem tetszik.
undisputedly
29éves, top safety, ikonja a csapatnak, simán hosszabbítani kell vele.
nem 33éves kolonc, csak nevéből élő, kiégett csávó.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én nem adnék neki hosszabbítást. Játssza ki a szerződést, aztán tagelem és vonulhat nyugdíjba, ha nem tetszik.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Thomas tovább holdoutol, nem baj, kapjon is szerződéshosszabbitát.
braxa88
Én se bánnám.
Sőt, nagyon boldog lennék ha ez a csapat képes lenne egy újabb SB runra, és erre egy kb 4-5 éves intervallumot még mindenképpen látok, amíg meg lehet csinálni.
A csapat alapemberei eddig még biztosan együtt lesznek, és ha ez idő alatt tudnánk 1-2 jó draftot fogni, illetve ha nagy név nem távozik, akkor még jó pár évig bivalyerős contender team lehetünk, bármilyen végeredménnyel...

Alappillérek között gondolok itt PC-re, Wilsonra, Baldwinra, Pennyre (ha tényleg akkora csoda lesz mint aminek mondják), Clarkra, a Wright-Wagner sorra, ET-re, Griffinre.

(Félreértés ne essék, ha nem jön össze, később is lehet még itt SB run, csak akkor már más csapattal, stábbal.)

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Thomas tovább holdoutol, nem baj, kapjon is szerződéshosszabbitát.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Dion Jordan 1-2 hónapra kidőlt.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nem is az idei év lesz a döntő, mert most még lehet hivatkozni a Kábel-Bevell duó maradványaira, meg a nagytakarítás utáni időszak gyermekbetegségeire, de jövőre már tényleg el kell dönteni majd, hogy lesz-e valaha futballista Ifediből meg Odhiambo-ból. A Donald-Suh páros erre már idén fog adni némi irányvonalat. Én most nyugodt vagyok, mindenki a Kosokra fogad, aztán mi meg besurranunk az 1-es pályán. Persze ehhez RW-nek azért idénre is meg kell kötnie a szokásos életbiztosítást.
garrett27
Remek viszonyítási alapunk lesz, mivel a fal emberanyaga gyakorlatilag nem változott. Ha a fent említett úriemberekből idén előtör az eddig szunnyadó probowler, akkor Cablenek kijár egy méretes f*szkorbács 😀

Az ET sagához van valami hozzáfűznivalótok?

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Eközben Seattleben:

 seahawkswire.usatoday.com/2018/06/05/seahawks-duane-brown-expecting-big-season-from-germain-ifedi/

Mi a fene. 😀😀

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nem is az idei év lesz a döntő, mert most még lehet hivatkozni a Kábel-Bevell duó maradványaira, meg a nagytakarítás utáni időszak gyermekbetegségeire, de jövőre már tényleg el kell dönteni majd, hogy lesz-e valaha futballista Ifediből meg Odhiambo-ból. A Donald-Suh páros erre már idén fog adni némi irányvonalat. Én most nyugodt vagyok, mindenki a Kosokra fogad, aztán mi meg besurranunk az 1-es pályán. Persze ehhez RW-nek azért idénre is meg kell kötnie a szokásos életbiztosítást.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Én is ebben bízok.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én nem nagyon értem Pocic mivel jobb mint Ifedi... ugyanaz a a gyenge kezdő kategória. Az lenen a király ha egyik se lenne kezdő. De azzal hogy elment Cable bárkiből lehet bármi.
Ezért szerintem idén sokkal jobb lesz az OL, Cable végre eltakarodott a hülyeségeivel, lehet nomálisan dolgozni, Duane Brown se volt jó, ő se értette mit akar a gyökér edző.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Elöljáróban csak annyit szeretnék, hogy Helm távozásával az egyik szemem sír, meg kicsit a másik is, mert az ő látásmódját és kommentjeit annyira szerettem, mint mindenki másét együttvéve (bocs srácok), számomra szakítás okozta áldozat nem volt ennyire fájó azóta, hogy Jack Dawson elmerült az Atlanti óceánban.
Remélem több vezéráldozatot nem követel ez a matiné, ami pont annyira egy elcseszett dolog volt, mint egy Ifedi cut block. Én maradok, kevesebb szakértelemmel, de annál több lelkesedéssel, remélem sokan lesztek még így!

Na és akkor csapassuk!
Első hosszabb kommentem témájaként az OL-t vettem elő, mert mi mást, ugyanis hosszú idő után ez lesz az első év, amikor nem a tacklekérdés lesz a csapat legnagyobb rákfenéje. Hölgyeim és uraim, jönnek a Guardok!

Akkor menjünk sorban.
Centerben Brittet nem is magyaráznám túl, a liga első harmadába tartozik, de amitől még sokkal fontosabb lesz számunkra, az az, hogy egyrészt az hogy ligaelit futásblokkolásban, amire ugye mostanában nagyon ráhajtottunk, másrészt, hogy évek óta az OL-ünk egyetlen biztos pontja.

Tackle poszton már billegünk, mint szarka a dögön: míg Duane Brown az utolsó centig ki fogja érdemelni amit ráköltöttünk, addig a másik oldal hát... Írnám, hogy lyukas, de az akkor lenne, ha csak 4 emberrel állnánk fel a LoSra, Ifedihez viszont csak egy nagyon elbaszott szingularitást vagy fekete lyukat tudnék hasonlítani, ami így nem üres, hanem negatív vákuumot hoz létre, vagy nem is tudom...
Továbbra is tartom, hogy a csávó Guardban sokkal jobban nézne ki, annak is draftoltunk anno, a szélen már 2. éve égetik szerencsétlent szarrá, mert lassú és csak küzd mint disznó a jégen. Ha jövőre hozunk egy elit tackle-t az első körben, akkor adnék neki egy utolsó esélyt odabent.
(Fant? Vele mi van?)

Na és akkor a végére maradt a Guard poszt. Minden évben van valami, ami miatt idő előtt megdöglik a Hawks ló, na idén a fal belseje miatt lehet majd ez.

Az utóbbi években még a magamfajta pórnépnek is szemet szúrt a poszt erősödése, amiben több dolog is közrejátszott, a tackle fizetések elszállása, vagy akár az a tény, hogy a fal belseje jobban elvan passrush nélkül, mint fordítva, - de ezzel a kijelentésemmel majd biztos fogtok vitázni.
Én úgy látom, hogy életképtelen DT párossal akkor is bitang nehéz dolga lesz egy védőfalnak, ha éppen a szélen klasszis nevek szaladgálnak, ugyanis, ha az ellenfélnél olyan QB van aki érzi a nyomást, neadjisten ki is tud mozogni előle, (Szia TomSavage!) akkor belső nyomás nélkül hamar vége lesz a dalnak. Onnantól a QB vertikálisan úgy nyújtja a pályát ahogy akarja, a tackle meg jó eséllyel kifelé fogja tolni, (meg alapból befelé nem is megy, mert ott jó eséllyel kap még egy blokkot), és ehhez a keringőhöz nem lesz tüdeje a legtöbb EDGE játékosnak hosszútávon.
De ha omlik a fal közepe, az még akkor is képes kizökkenteni az irányítót, ha szélről nem jön a nyomás, mert a legtöbb QB nem RussellWilson, hogy szívesen kiszaladgáljon oldalra a zsebből, hogy aztán tűpontos passzokat adogasson.
És idénre odáig jutottunk, hogy (számomra) soha nem látott közelségbe ért a tackle-guard poszt, mind elfogadottságban, mind fizetésben, ennek ékes példája lehet az utóbbi időből Norwell csúcsfizuja, vagy az idei Nelson draft.


És akkor hogy nézünk ki mi itt? Hát ha a Glowinski-Odhiambo páros a mérce, akkor az upgade megkérdőjelezhetetlen, de a Pocic-Fluker bástyasort még így is kibaszott vékonynak találom egy olyan csoportban, ahol évente kétszer kell meccselni a Donald-Suh kettőssel.
Flukerről különösebb véleményem nincs, de ebből a falból lefelé nagyon nem lehet fog kilógni, Pocicot viszont én már tavaly is nagyon szerettem, meg még prospectként is. Jó nem ő volt a tavalyi év Ramczykja, de újoncként simán odatett egy olyan szezont, mint akármelyik más top3 körösünk, akik ráadásul 2-3 év után már nehezen takarózhatnak a rendszeridegenséggel.
Ami elhangzott vele kapcsolatban mint kétely, azaz a méret, az szerintem már a tavalyi előszele volt az idei váltásnak.
Azaz hogy végre nem drabális birkózókat akartunk megtanítani focizni, immár sokadik éve, hanem idehoztuk a tavalyi draft legjobb (prospect!) belsőfalemberét, aki igaz - igencsak elbaszott méretekkel, és kérdéses erőléttel rendelkezik, de agya van a játékhoz, és szerintem, ez még így is jobb döntés volt, mint megint belevágni egy Ifedi 2.0 projectbe. És nálam nem is hasalt el, és simán látom azt benne, hogy a 2. 3. évére ugyanazt az utat járja majd be mint Britt, (azért neki is volt 2 vállalhatatlan éve), és akkor már megérte.
Szóval szummázva, guardban van egy két középszar emberünk, ami nagyon vékony lesz idénre is, és ez lehet a csapat egyik achilles sarka.

(A másik sarok, meg a pálya túloldalán, ugyanezen párharcban való vékonyságunk. Mert ugye volt egy ligaszinten nem rossz elit(??) Bennett-Clark párosunk, akikkel nem egyszer 0, azaz nulla passrusht tudtunk generálni, mert nem jött középen senki. Gondolom ezek után ezt nem is kell párhuzamba állítani azon időkkel, amikor még egy McDaniel-Mebane sor pusztított odabent. Mindenki tudja mi lett a vége. De ez már egy másik poszt témája...


Szóval ez voltan én, nos, ki mit gondol?

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Milyen címet adnátok a képnek? (bal oldalt az OL, jobb oldalt a legendás LT Walter Jones)

 i66.tinypic.com/4j8a49.jpg

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szevasztok Srácok !

Mostanság ritkábban leszek.
Akinek kérdése van, az agtothphd@gmail.com-on elér, vagy írhattok PM-et időnként ránézek.
Ölelés, érezzétek jól magatokat, ha valami fontos történik, benézek.
1000 üdv. Helm 😊
Helmut Zimmer
Megsértődtél, hogy mindenki visszajött? 😀
Wyatt
El se mentünk, csak a kamra mélyéből figyeltük mi történik.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szevasztok Srácok !

Mostanság ritkábban leszek.
Akinek kérdése van, az agtothphd@gmail.com-on elér, vagy írhattok PM-et időnként ránézek.
Ölelés, érezzétek jól magatokat, ha valami fontos történik, benézek.
1000 üdv. Helm 😊
Helmut Zimmer
Megsértődtél, hogy mindenki visszajött? 😀

több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szevasztok Srácok !

Mostanság ritkábban leszek.
Akinek kérdése van, az agtothphd@gmail.com-on elér, vagy írhattok PM-et időnként ránézek.
Ölelés, érezzétek jól magatokat, ha valami fontos történik, benézek.
1000 üdv. Helm 😊
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
OT-k alatt a Brown-Pocic-Britt-Roos-Ifedi fal a kezdő. Fluker sérült, ezért Roos az RG, de nyílván FLuker átveszi tőle. Szóval az a kezdő OL amit a draft után kitaláltunk mi is.


ja és úgy néz ki maradunk. örömboldogság.
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Most akkor megy tovább a fórum? Semmi értelmes közlemény nincs.
undisputedly
Úgy, ahogy régen volt már semmiképpen sem lesz. Fajsúlyos véleményvezérek leléptek, úgy látszik végleg.
Ez az NFC westet kevésbé érinti, hiszen átköltözött komoly véleményformáló egyelőre nincs.
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Most akkor megy tovább a fórum? Semmi értelmes közlemény nincs.
undisputedly
Holnap lesz fejlemény, amint lehetséges, jelzünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Most akkor megy tovább a fórum? Semmi értelmes közlemény nincs.
undisputedly
Veled, AK-val, meg Funkyval én már bármeddig elvagyok bárhol 😊

Amúgy lenne téma, mer jönnek hírek Wilson hosszabbításáról, illetve a futójáték éthergeléséről. Schotty is elpötyögtet infókat arról, hogy mi hogyan fog változni. Amúgy az egyik fórumon megy erről kicsit az eszmélgetés... de csak moderáltan.

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Most akkor megy tovább a fórum? Semmi értelmes közlemény nincs.