Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
ET-t nem látom, róla végleg lemondtunk?
akdestroyer
Igen

Eric Walden érkezett, kell az edge rusher depth.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
ET-t nem látom, róla végleg lemondtunk?
akdestroyer
Valószínűleg Did not report listán lesz, így nem vesz el roster helyet.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
ET-t nem látom, róla végleg lemondtunk?

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
53as tipp:

QB: Wilson, Davis
RB: Carson, Penny, Davis, McKissic
FB: Madden
WR: Baldwin, Lockett, Brown, Marshall, Moore, Darboh
TE: Vannett, Dissly, Dickson
OT: Brown, Ifedi, Fant, Battle
OG: Pocic, Fluker, Odhiambo, Sweezy
C: Britt

DE: Clark, Jefferson, Green, Jackson, Smith, Martin
DT: Reed, Johnson, Jones, Stephen
LB: Wagner, Wright, Mingo, Griffin, Alexander
CB: Griffin, Maxwell, Coleman, Flowers, Thorpe, King
S: McDougald, Thompson, Hill, Alexander

K: Janikowski
P: Dickson
LS: Ott


cut/waive/ps: McGough, Prosise, McEvoy, Marcus Johnson, Swoopes, Hunt, Roos, Poona Ford, Reed, Elliott, Dontae Johnson, Tyson, Myers és sokan mások.

PUP: Dion Jordan
IR: Jamarco Jones
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Penny ujjtörés, 3-4hét kiesés, így erősen kérdéses hogy első héten játszik-e. Ígyisúgyis Carson a kezdő, de azért jó lenne ha egy bitangerős duóval tudnánk futni. Na akkor Mike Davis így valszeg rostert fog, McKissic vagy Prosise is Carson mellé.
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Sziasztok van egy nagy űr nekem itt a rosteren Jimmy távozás óta ki lesz a kezdő TE?? Nick Vannett vagy Ed Dickson?? Nagyon gyenge ez a TE sor
szabolcs13
Dissly
braxa88
Ez már szinte biztos? Vagy ez csak egy feltételezés? Nem örülnék szerintem Vannetttel járnak a legjobban nagyon jól blokkol és ez sokat segíthetné penny első évet
szabolcs13
Dissly a class legjobb blokkoló TEje.
Pennynek? Carsonnak 😛
braxa88
Hát gondoltam is hogy nem a brutális elkapo statisztikájáért draftoltuk,
😂😂😂Azért a 200yardért 😪 viszont Vannett is anno a TE class legjobb blokkoló TE-jé volt és van már rutinja is az Nfl-be arról nem is beszélve hogy szerintem az elkapó képességei is jobbak és a fizikuma, magasság,ereje..... Stb nem nyűgözött le Dissly 15db Bench Presse
szabolcs13
 twitter.com/SamuelRGold/status/1028853259346292741

fura a 88as TE megfog egy DE-t 1az1ben.
braxa88
Ilyen tiszta zsebet is ritkán látni Wilson előtt 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok van egy nagy űr nekem itt a rosteren Jimmy távozás óta ki lesz a kezdő TE?? Nick Vannett vagy Ed Dickson?? Nagyon gyenge ez a TE sor
szabolcs13
Dissly
braxa88
Ez már szinte biztos? Vagy ez csak egy feltételezés? Nem örülnék szerintem Vannetttel járnak a legjobban nagyon jól blokkol és ez sokat segíthetné penny első évet
szabolcs13
Dissly a class legjobb blokkoló TEje.
Pennynek? Carsonnak 😛
braxa88
Hát gondoltam is hogy nem a brutális elkapo statisztikájáért draftoltuk,
😂😂😂Azért a 200yardért 😪 viszont Vannett is anno a TE class legjobb blokkoló TE-jé volt és van már rutinja is az Nfl-be arról nem is beszélve hogy szerintem az elkapó képességei is jobbak és a fizikuma, magasság,ereje..... Stb nem nyűgözött le Dissly 15db Bench Presse
szabolcs13
 twitter.com/SamuelRGold/status/1028853259346292741

fura a 88as TE megfog egy DE-t 1az1ben.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

Én megyek! 😀

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ez tudatos építkezés a Colts részéről. Luck jól bírja az ütést, nála kevésbé talán csak Bradfordot féltem. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek ki kezd az első héten Ifedi helyén?
akdestroyer
a sérült Jones, vagy a sérült Battle, vagy az eddig csak LTben edző Fant?
braxa88
Hát sírok.
Reaktiválni kéne Jamarus Webbet.
D:
akdestroyer
jaja, Webb tök jó volt most a Coltsban, pont mint Blowinski. 😀
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Szerintetek ki kezd az első héten Ifedi helyén?
akdestroyer
a sérült Jones, vagy a sérült Battle, vagy az eddig csak LTben edző Fant?
braxa88
Hát sírok.
Reaktiválni kéne Jamarus Webbet.
D:

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek ki kezd az első héten Ifedi helyén?
akdestroyer
a sérült Jones, vagy a sérült Battle, vagy az eddig csak LTben edző Fant?
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Szerintetek ki kezd az első héten Ifedi helyén?

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-RCB poszt egy trágya, reméljük Maxwell jó lesz ha játszik, Flowersnek még rengeteget kell tanulni.
-McDougald király
-Rasheem Green nagyon jól tolta, ez rohhadt jó hír.
-Wilson & Carson a legjobb QB-RB duó is lehet a ligában. Penny is jó lesz, de passprotban még szar.
-Griffin tesók már most kedvencek.
-Jamarco Jones megsérült, boka. röngten negatív. kiderül mennyit kell kihagyni. Jefferson, Battle még könnyebb sérülés.
-2.félidőt nem láttam.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
- Pocic a tavalyi botrányos OL-ben a jobbak közé tartozott, voltak teljesen korrekt meccsei. TC alatt sem lehetett róla rosszat olvasni. Inkább Ifedi az, aki nem tudja felvenni a ritmust, többször lecserélték már (Isaiah Battle és Jamarco Jones ugrott be helyette) drillek közben.

- Carroll tegnap mondta, hogy Vannett hát problémákkal küszködött az elmúlt két évben, de már minden OK és sokat várnak tőle.

- Carsonnak volt egy jó preseasonja, kb 3 jó meccse majd egy súlyos sérülése. TC alatt megint dicsérik, de azért nem egy életbiztoítás, kellett mellé az első körös pick. A legjobb nyilván az lenne, ha kiderülne, hogy ő lesz a megoldás a szenvedő futójátékra.

- DE poszt vékony, de Rasheem Greenről több szakértő is mondta a draft előtt, hogy ha maradt volna egy évet egyetemen, jövőre fix elsőkörös. A tehetség megvan, de bele kell erősödnie az NFL-be. Clarknak is kellett 1-2 év, ha ugyanazt hozni fogja Green, ő is jó fogás.

Ennyi távozót nem lehet egy offseason alatt pótolni, de mindenképp biztató, hogy a problémás játékosokat és edzőket kirakták (felkészül ET), és valami koncepció mentén próbálnak építkezni.

Ha nem is egyből lesz eredmény, amíg Wilson a QB, simán versenyeben lehet a csapat a PO-ért.
Nadal17
Örülök ennek az opimiznusnak, de én sajnos borulátóbb vagyok ennél. A csapat ezer sebből vérzik, alapból nagyon sok helyen vékony, és ugye még nem is kezdődött el a sérüléshullám.

Én nagyon bízok egy Wild Card közeli szereplésben, de a 10-6nál sokkal valószínűbb egy 6-10, a legtöbb power ranking is 18-26 között sorol minket.

A csoportban is nagyon könnyen bentragadhatunk, a Friscot még akkor sem írnám le, ha nem lesz akkora az a menetelés, amekkora most a hype, és Arizonában is bármikor befigyelhet egy lángos.

Igazából rebuild van, mindegy is mi lesz idén, én azt is elnézem a csapatnak, ha egy 1-4es kezdés után rátankolunk a draftra.
De ne így legyen.

In Pete we trust!

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azert az kemeny h egyszerre van rosteren Marcus Smith, Dion Jordan meg Mingo is 😀 Aaron Curry kellene meg ide

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
- Pocic a tavalyi botrányos OL-ben a jobbak közé tartozott, voltak teljesen korrekt meccsei. TC alatt sem lehetett róla rosszat olvasni. Inkább Ifedi az, aki nem tudja felvenni a ritmust, többször lecserélték már (Isaiah Battle és Jamarco Jones ugrott be helyette) drillek közben.

- Carroll tegnap mondta, hogy Vannett hát problémákkal küszködött az elmúlt két évben, de már minden OK és sokat várnak tőle.

- Carsonnak volt egy jó preseasonja, kb 3 jó meccse majd egy súlyos sérülése. TC alatt megint dicsérik, de azért nem egy életbiztoítás, kellett mellé az első körös pick. A legjobb nyilván az lenne, ha kiderülne, hogy ő lesz a megoldás a szenvedő futójátékra.

- DE poszt vékony, de Rasheem Greenről több szakértő is mondta a draft előtt, hogy ha maradt volna egy évet egyetemen, jövőre fix elsőkörös. A tehetség megvan, de bele kell erősödnie az NFL-be. Clarknak is kellett 1-2 év, ha ugyanazt hozni fogja Green, ő is jó fogás.

Ennyi távozót nem lehet egy offseason alatt pótolni, de mindenképp biztató, hogy a problémás játékosokat és edzőket kirakták (felkészül ET), és valami koncepció mentén próbálnak építkezni.

Ha nem is egyből lesz eredmény, amíg Wilson a QB, simán versenyeben lehet a csapat a PO-ért.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Annak én is örülök, hogy végre látni valami rendszert a draftban, nem az van mint eddig, hogy a sérülések miatt túlkompenzálunk és kivágunk egy csomó picket a szemétbe.
(Gondolok itt arra amikor ET után elhoztunk 3 safetyt, vagy Lynch után egy szatyornyi futót)
Az FA munkásságról nem is beszélve.

Most szépen rakosgatják a kockákat a helyére, jött elit futó, runblock TE, stb, szóval minden nyíl arra mutat hogy visszatérünk a '10es évek eleji runheavy offenséhez.

A kérdés csak annyi hogy tényleg ez-e a jó irány?
Mert egy érvet nem tudnék felhozni mellette, ellene viszont túl sokat is.
akdestroyer
elit futó? ezt az eit jelzőt ma már mindenkire rá lehet húzni 😀
Kamara se elit még, OROY éve után, akkor Penny hogy? 😛
ha már a sok S, Tedric Thompson most a TC egyik legjobbja, reméljük fasza Thomas póték lesz, bár a 4,6os 40yardjával félek tőle mint singlehigh FS.
RCB poszt ultragáz. Maxwell tudjuk hogy limitált, Flowers (még) biztos hogy szar lesz, Thorpe nem pályára való, Coleman nickel. Quill maradjon egészséges!
DE poszt ultragáz: Jordan sérült, valszeg még sokáig. Branden Jackson, Marcus Smith, Rasheem Green nem való kezdő körnéykére, Green azért csak 3.körös rookie. Clark maradjon egészséges!
ez a két poszt rohadtvékony. És ha belegondolok, hogy Carson a kezdő RB, a Penny első kör rohadtnagy luxus volt.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok van egy nagy űr nekem itt a rosteren Jimmy távozás óta ki lesz a kezdő TE?? Nick Vannett vagy Ed Dickson?? Nagyon gyenge ez a TE sor
szabolcs13
Dissly
braxa88
Ez már szinte biztos? Vagy ez csak egy feltételezés? Nem örülnék szerintem Vannetttel járnak a legjobban nagyon jól blokkol és ez sokat segíthetné penny első évet
szabolcs13
Dissly a class legjobb blokkoló TEje.
Pennynek? Carsonnak 😛
braxa88
Hát gondoltam is hogy nem a brutális elkapo statisztikájáért draftoltuk,
😂😂😂Azért a 200yardért 😪 viszont Vannett is anno a TE class legjobb blokkoló TE-jé volt és van már rutinja is az Nfl-be arról nem is beszélve hogy szerintem az elkapó képességei is jobbak és a fizikuma, magasság,ereje..... Stb nem nyűgözött le Dissly 15db Bench Presse
szabolcs13
aha 200 yard college. kitizgat.. teljesen más.

igen Vannett 17-je sokkal jobb 😛
Vannettet láttuk mit tud, közepes kategóriájú csere, kezdőként kb ligaalja, blokkolásban sem vmi király. (Aztán persze ő is kitelejesedhet ha kezdő lesz)
Disslyből meg lehet bármi, simán lehet elit blokkoló TE, akit meg lehet játszani ha arról van szó. Eddig a TCben erről van szó. Nyílván nem lesz belőle sose Kelce vagy Ertz féle fegyver, de ő más.
braxa88
Remélem úgy lesz ahogy mondod és tényleg liga elit blokkoló TE lesz Disslyből de őszintén megmondom nem fűzök hozzá sok reményt jobban örülnék ha Verrett játszana de hát azért PCék csak jobban tudják 😂😂 ha ők Disslyvel számolnak kezdobe az biztos nem véletlen
szabolcs13
nekem aztán tökmindegy hogy Dissly vagy Vannett, játszon a jobb.
mondjuk a fiatalabb, olcsóbb többéves szerződéssel jáűtszó Dissly anyagilag lenne jobb mint Vannett.
több mint 5 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Sziasztok van egy nagy űr nekem itt a rosteren Jimmy távozás óta ki lesz a kezdő TE?? Nick Vannett vagy Ed Dickson?? Nagyon gyenge ez a TE sor
szabolcs13
Dissly
braxa88
Ez már szinte biztos? Vagy ez csak egy feltételezés? Nem örülnék szerintem Vannetttel járnak a legjobban nagyon jól blokkol és ez sokat segíthetné penny első évet
szabolcs13
Dissly a class legjobb blokkoló TEje.
Pennynek? Carsonnak 😛
braxa88
Hát gondoltam is hogy nem a brutális elkapo statisztikájáért draftoltuk,
😂😂😂Azért a 200yardért 😪 viszont Vannett is anno a TE class legjobb blokkoló TE-jé volt és van már rutinja is az Nfl-be arról nem is beszélve hogy szerintem az elkapó képességei is jobbak és a fizikuma, magasság,ereje..... Stb nem nyűgözött le Dissly 15db Bench Presse
szabolcs13
aha 200 yard college. kitizgat.. teljesen más.

igen Vannett 17-je sokkal jobb 😛
Vannettet láttuk mit tud, közepes kategóriájú csere, kezdőként kb ligaalja, blokkolásban sem vmi király. (Aztán persze ő is kitelejesedhet ha kezdő lesz)
Disslyből meg lehet bármi, simán lehet elit blokkoló TE, akit meg lehet játszani ha arról van szó. Eddig a TCben erről van szó. Nyílván nem lesz belőle sose Kelce vagy Ertz féle fegyver, de ő más.
braxa88
Remélem úgy lesz ahogy mondod és tényleg liga elit blokkoló TE lesz Disslyből de őszintén megmondom nem fűzök hozzá sok reményt jobban örülnék ha Verrett játszana de hát azért PCék csak jobban tudják 😂😂 ha ők Disslyvel számolnak kezdobe az biztos nem véletlen
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Annak én is örülök, hogy végre látni valami rendszert a draftban, nem az van mint eddig, hogy a sérülések miatt túlkompenzálunk és kivágunk egy csomó picket a szemétbe.
(Gondolok itt arra amikor ET után elhoztunk 3 safetyt, vagy Lynch után egy szatyornyi futót)
Az FA munkásságról nem is beszélve.

Most szépen rakosgatják a kockákat a helyére, jött elit futó, runblock TE, stb, szóval minden nyíl arra mutat hogy visszatérünk a '10es évek eleji runheavy offenséhez.

A kérdés csak annyi hogy tényleg ez-e a jó irány?
Mert egy érvet nem tudnék felhozni mellette, ellene viszont túl sokat is.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok van egy nagy űr nekem itt a rosteren Jimmy távozás óta ki lesz a kezdő TE?? Nick Vannett vagy Ed Dickson?? Nagyon gyenge ez a TE sor
szabolcs13
Dissly
braxa88
Ez már szinte biztos? Vagy ez csak egy feltételezés? Nem örülnék szerintem Vannetttel járnak a legjobban nagyon jól blokkol és ez sokat segíthetné penny első évet
szabolcs13
Dissly a class legjobb blokkoló TEje.
Pennynek? Carsonnak 😛
braxa88
Hát gondoltam is hogy nem a brutális elkapo statisztikájáért draftoltuk,
😂😂😂Azért a 200yardért 😪 viszont Vannett is anno a TE class legjobb blokkoló TE-jé volt és van már rutinja is az Nfl-be arról nem is beszélve hogy szerintem az elkapó képességei is jobbak és a fizikuma, magasság,ereje..... Stb nem nyűgözött le Dissly 15db Bench Presse
szabolcs13
aha 200 yard college. kitizgat.. teljesen más.

igen Vannett 17-je sokkal jobb 😛
Vannettet láttuk mit tud, közepes kategóriájú csere, kezdőként kb ligaalja, blokkolásban sem vmi király. (Aztán persze ő is kitelejesedhet ha kezdő lesz)
Disslyből meg lehet bármi, simán lehet elit blokkoló TE, akit meg lehet játszani ha arról van szó. Eddig a TCben erről van szó. Nyílván nem lesz belőle sose Kelce vagy Ertz féle fegyver, de ő más.
több mint 5 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Sziasztok van egy nagy űr nekem itt a rosteren Jimmy távozás óta ki lesz a kezdő TE?? Nick Vannett vagy Ed Dickson?? Nagyon gyenge ez a TE sor
szabolcs13
Dissly
braxa88
Ez már szinte biztos? Vagy ez csak egy feltételezés? Nem örülnék szerintem Vannetttel járnak a legjobban nagyon jól blokkol és ez sokat segíthetné penny első évet
szabolcs13
Dissly a class legjobb blokkoló TEje.
Pennynek? Carsonnak 😛
braxa88
Hát gondoltam is hogy nem a brutális elkapo statisztikájáért draftoltuk,
😂😂😂Azért a 200yardért 😪 viszont Vannett is anno a TE class legjobb blokkoló TE-jé volt és van már rutinja is az Nfl-be arról nem is beszélve hogy szerintem az elkapó képességei is jobbak és a fizikuma, magasság,ereje..... Stb nem nyűgözött le Dissly 15db Bench Presse
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Sziasztok van egy nagy űr nekem itt a rosteren Jimmy távozás óta ki lesz a kezdő TE?? Nick Vannett vagy Ed Dickson?? Nagyon gyenge ez a TE sor
szabolcs13
Dissly
braxa88
Ez már szinte biztos? Vagy ez csak egy feltételezés? Nem örülnék szerintem Vannetttel járnak a legjobban nagyon jól blokkol és ez sokat segíthetné penny első évet
szabolcs13
Dissly a class legjobb blokkoló TEje.
Pennynek? Carsonnak 😛