Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Tényleg gyatra a fal. Carson 7 y/c magától jött, még Pennyvel együtt is 4,1 yard volt az átlag, RW meg semmiről nem tehet. Jó nézni ahogy évről évre fejlődik: olvassa a védelmeket, áthívja a játékokat, fellép a zsebben, nem pánikol, stb.
Tessu
Akkor most jól érzem, hogy meg is találtuk a bűnbakot?
Ne már.

Nem mondom, hogy ő a tökéletes QB, azt sem hogy ne kéne még több területen is fejlődnie, és azt sem, hogy vasárnap ne szürkült volna ő is bele a középszerűségbe, és ne lenne jogos Carroll kritikája.
De azért na.

Azt mondják, hogy aki uralja a LoS-t, az uralja a meccset is.

Azt azért derítsük már ki, hogy mi a LoS melyik oldalát uraljuk? Csak még mielőtt eltrédeljük a csávót két első körért. 😀
akdestroyer
Szerintem Wilson nem kell félteni formába fog jönni, de mindig lassan indulunk be bár az idei sorsolásunk elég kemény kiváncsi leszek rá.
Egyébként Carroll szerintem ezt a kritikát a multheti vádak miatt is mondta, hogy állitolag favorizalja Wilsont 😃
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Tényleg gyatra a fal. Carson 7 y/c magától jött, még Pennyvel együtt is 4,1 yard volt az átlag, RW meg semmiről nem tehet. Jó nézni ahogy évről évre fejlődik: olvassa a védelmeket, áthívja a játékokat, fellép a zsebben, nem pánikol, stb.
Tessu
Akkor most jól érzem, hogy meg is találtuk a bűnbakot?
Ne már.

Nem mondom, hogy ő a tökéletes QB, azt sem hogy ne kéne még több területen is fejlődnie, és azt sem, hogy vasárnap ne szürkült volna ő is bele a középszerűségbe, és ne lenne jogos Carroll kritikája.
De azért na.

Azt mondják, hogy aki uralja a LoS-t, az uralja a meccset is.

Azt azért derítsük már ki, hogy mi a LoS melyik oldalát uraljuk? Csak még mielőtt eltrédeljük a csávót két első körért. 😀

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Tényleg gyatra a fal. Carson 7 y/c magától jött, még Pennyvel együtt is 4,1 yard volt az átlag, RW meg semmiről nem tehet. Jó nézni ahogy évről évre fejlődik: olvassa a védelmeket, áthívja a játékokat, fellép a zsebben, nem pánikol, stb.
Tessu
 seahawkswire.usatoday.com/2018/09/10/pete-carroll-on-russell-wilson-he-can-play-way-better/
Üdv.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Én bizok benne hogy összekapjuk magunkat,hàtha Fluker ès Wright visszatèrèse majd javit bàr nemtudni jàtszanak e bears ellen, de szerintem a rookiek a vedelmben nem nèznek be megint ekkora jàtèkokat.
Èn öszintèn szolva Pennyt nem làtom olyan jonak eddig, foleg amig falunk nincs egyben.
Remèlem Londonba pozitiv mèrleggel utazunk amihez a kovetkezo 3meccset nyerni kène, bàr a szezon eleje sose volt erösségünk.
Egyébként szerintetek nincs rá esély hogy esetleg D.Shead.et visszahozzuk a nem tul veretes CB posztra?
több mint 5 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Tényleg gyatra a fal. Carson 7 y/c magától jött, még Pennyvel együtt is 4,1 yard volt az átlag, RW meg semmiről nem tehet. Jó nézni ahogy évről évre fejlődik: olvassa a védelmeket, áthívja a játékokat, fellép a zsebben, nem pánikol, stb.
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
BS úgy gondolta az első meccsen ne sérüljön már meg a két legjobb futónk. Ilyen fallal úgyis kórház lett volna a vége. Wilson meg már úgyis megszokta a földön fekvést.
BigBaltazar
Inkább veressük szét a franchise QB-t, úgyis csak egy 3.kört adtunk érte, nem? 😀
akdestroyer
Akarhogyan nezed, inkabb Ifedi legyen egeszseges es a kezdoben, mint RW.
1. kor > 3. kor
undisputedly

Látom értitek az új O# koordinátor filozófiáját. Vigyázni az első és második köröseinkre. Erről van szó, így kell leülni meccset nézni.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
BS úgy gondolta az első meccsen ne sérüljön már meg a két legjobb futónk. Ilyen fallal úgyis kórház lett volna a vége. Wilson meg már úgyis megszokta a földön fekvést.
BigBaltazar
Inkább veressük szét a franchise QB-t, úgyis csak egy 3.kört adtunk érte, nem? 😀
akdestroyer
Akarhogyan nezed, inkabb Ifedi legyen egeszseges es a kezdoben, mint RW.
1. kor > 3. kor
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
BS úgy gondolta az első meccsen ne sérüljön már meg a két legjobb futónk. Ilyen fallal úgyis kórház lett volna a vége. Wilson meg már úgyis megszokta a földön fekvést.
BigBaltazar
Inkább veressük szét a franchise QB-t, úgyis csak egy 3.kört adtunk érte, nem? 😀

több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
BS úgy gondolta az első meccsen ne sérüljön már meg a két legjobb futónk. Ilyen fallal úgyis kórház lett volna a vége. Wilson meg már úgyis megszokta a földön fekvést.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 681 — Keep pounding
Azért nagy különbség nem alakult ki, sőt, volt amikor vezettek is, önmagában ez szabadna, hogy indokolja a futás háttérbe szorulását.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Ami nagy kérdés még számomra, az a playcalling.

Ha már runheavy offense-et akartunk, és hoztunk egy első körös futót, és jó blokkoló TE-et, és Carson is szemmel láthatóan lubickolt, (7yardot átlagolt), és működik a dolog, - mert működött, akkor miért nem futunk???

Miért passzoltattunk orrba szájba?
Ott volt a passprotection hiánya. Vagy a vészhelyzetben bármikor megjátszható Baldwiné, aki nélkül (jobb híján) folyamatosan mentek a RB screenek meg falon átlöbbbölések 3&hosszúnál, ami nekem mindig pont olyan érzés, mint amikor az ember herezacskóját sniccerrel piszkálják.

Gondolok itt arra az adatra, hogy BS 14 futó és 40 passzjátékot hívott a meccsen.

És ez pont az inverze a tavalyi évnek, amikor a zsinórban 25. negatívon megfogott Lacy futás után is run-run-incomplete blowouttal mentünk bele a következő driveba.

Valaki, vélemény?
akdestroyer
2. negyedtől fogva gyakorlatilag végig kisebb-nagyobb hátrányban voltatok, ilyenkor az edzők jobban szeretnek passzolni, kevésbé fut vele az óra, könnyebb fordítani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Ami nagy kérdés még számomra, az a playcalling.

Ha már runheavy offense-et akartunk, és hoztunk egy első körös futót, és jó blokkoló TE-et, és Carson is szemmel láthatóan lubickolt, (7yardot átlagolt), és működik a dolog, - mert működött, akkor miért nem futunk???

Miért passzoltattunk orrba szájba?
Ott volt a passprotection hiánya. Vagy a vészhelyzetben bármikor megjátszható Baldwiné, aki nélkül (jobb híján) folyamatosan mentek a RB screenek meg falon átlöbbbölések 3&hosszúnál, ami nekem mindig pont olyan érzés, mint amikor az ember herezacskóját sniccerrel piszkálják.

Gondolok itt arra az adatra, hogy BS 14 futó és 40 passzjátékot hívott a meccsen.

És ez pont az inverze a tavalyi évnek, amikor a zsinórban 25. negatívon megfogott Lacy futás után is run-run-incomplete blowouttal mentünk bele a következő driveba.

Valaki, vélemény?

több mint 5 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
A vasárnapi meccs egyetlen igazi hőse: Dickson!
Íme a számok:

Punt1 - 60y, den20 (saját huszasonkról a denveri huszasig!)
Punt2 - 59y, den2
Punt3 - 46y, den22
Punt4 - 69y, den 6 (saját 25ösről, ez már vicc)
Punt5 - 57y, den13
Punt6 - 63y, den19

A csávó majdnem 60 yardot átlagolt, az O# korai blowutjai után az ellenfél nem a félpályáról, hanem folyamatosan 20-on belülről indult (6ból 5x!), ez emberfeletti, STPOY!

Kár hogy egy puntertől nem lesz contender a csapat.
Jövőre, ugyanezen az értéken kell egy K is.
akdestroyer
Azt en is neztem, hogy egy allat a gyerek. Meg ugyis feltuno volt amit csinalt, hogy nalunk meg King puntolt es O sem egy futottak meg kategoria.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
A vasárnapi meccs egyetlen igazi hőse: Dickson!
Íme a számok:

Punt1 - 60y, den20 (saját huszasonkról a denveri huszasig!)
Punt2 - 59y, den2
Punt3 - 46y, den22
Punt4 - 69y, den 6 (saját 25ösről, ez már vicc)
Punt5 - 57y, den13
Punt6 - 63y, den19

A csávó majdnem 60 yardot átlagolt, az O# korai blowutjai után az ellenfél nem a félpályáról, hanem folyamatosan 20-on belülről indult (6ból 5x!), ez emberfeletti, STPOY!

Kár hogy egy puntertől nem lesz contender a csapat.
Jövőre, ugyanezen az értéken kell egy K is.

több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 556 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A jövő heti TV-s meccshez jó lenne valami közös ivós játékot tolni.

A szabályokat már kitaláltam:

0,5dl bor, ha nyomás van Wilsonon.
1dl tömény, ha sack.
1dl bor, minden sárga zászlóért, 2x annyi false startért, 4x-es szorzó ha Ifedire dobják.
1dl tömény minden 3&hosszúra hívott screen játék után.
0,5dl bor minden 3&out után
0,5dl bor ha PC rágózik.
1dl bor, akárhányszor szóba kerül a LoB.
1dl instant tömény ha bármikor úgy érezzük, hogy Ricsi ellenünk szurkol.
1dl tömény minden kihagyott FG után.

Várom a további javaslatokat.

Na?
Ki akar bebaszni az első negyed vége előtt? 😊
akdestroyer
Ebből nem bebaszás lenne, hanem halál 😀
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Baldwin nem is játszott ?
Janek
De csak kb rogton meg is serult ami utan még visszament de félidő utan nem jött vissza. Sajnos most a másik térde sérült (MCL sprain) az előszezonhoz képest
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
A jövő heti TV-s meccshez jó lenne valami közös ivós játékot tolni.

A szabályokat már kitaláltam:

0,5dl bor, ha nyomás van Wilsonon.
1dl tömény, ha sack.
1dl bor, minden sárga zászlóért, 2x annyi false startért, 4x-es szorzó ha Ifedire dobják.
1dl tömény minden 3&hosszúra hívott screen játék után.
0,5dl bor minden 3&out után
0,5dl bor ha PC rágózik.
1dl bor, akárhányszor szóba kerül a LoB.
1dl instant tömény ha bármikor úgy érezzük, hogy Ricsi ellenünk szurkol.
1dl tömény minden kihagyott FG után.

Várom a további javaslatokat.

Na?
Ki akar bebaszni az első negyed vége előtt? 😊

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Baldwin nem is játszott ?

több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
én azon röhögök (kínomban), hogy Von Miller most kiosztott 3 sacket wilsonnak, jövő héten meg jön majd Mack, utána meg Lawrence-ék..
szerencsétlen Russ tényleg megint csodát művel, ha végignyomja a szezont
funkyparduc
A következő hetektől énis tartok o-line miatt de Fluker visszatérésvel remélem javul a helyzet + plusz en hiányoltam Wilson random megindulásait esetleg direkt futást ráhivni, meg a gyors checkdown passzokat mert sokszor tul sokaig tartotta labdat
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
En azt nem ertem, hogy Ifedit nem szivatjak szet az edzesen? Miben hiszunk? Miben bizunk?

Amiota ledraftoltuk az 1. korben, semmit nem mutatott. O es Odiambo teljesen alkalmatlan bust, megis 1. es 3. koroket adtunk ertuk, Ifedit pedig azota is a kezdoben tudjuk..

Rengeteg flag, egymas utani playekben engedett nyomas, sack stb. A srac a legalapvetobb labmunka elvegzesere sem kepes, nem ertem, probaljak meg akkor guardban, ott birkozhat a vedokkel, de szerintem ott is nagyon kilogna negativ iranyba. Aggaszto, hogy Cable kirugasa utan az uj rezsim megtartotta, mert ez azt mutatja, hogy az always compete mantra nem igaz. Ha az lenne, mar nem lenne rosteren...

Es akkor emlekezzunk meg JR "tragya szar voltam, a Tampaba sem kellettem" Sweezyrol, aki miatt visszafujtak egy 30-40 yardos futast, helyette -10 bunti. A kovetkezo playben meg false start vagy holding jott Ifeditol... Vicc.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
én azon röhögök (kínomban), hogy Von Miller most kiosztott 3 sacket wilsonnak, jövő héten meg jön majd Mack, utána meg Lawrence-ék..
szerencsétlen Russ tényleg megint csodát művel, ha végignyomja a szezont

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Ez lett volna a run-first team?

@KJuraszik
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Kicsit eldurrant az agyam tegnap este, mi a fene volt ez...

Pozitívumok:

-Penny és Carson kibaszott jó futópáros lesz, utóbbi hét yard/cipelést tudott még emögött az OLnek csúfolt valami mögött is.

-Dickson 4 prez. Folyamatosan a saját térfelünk közepéről puntolt, és az ellenfél folyamatosan a saját 5 yardosáról indult. 😀 Imádom.

-Dissly dettó. Simán pótolta Grahamet. És még blokkolni is tud. Steal.

-Secondaryban 3 poszton megvagyunk.

-A WR sor is elég jól nézett ki.

Negatívumok:

-RCB poszton egész meccsen
nyeltük a nagyjátékokat, kibaszottul idegesítő volt. Ha harmadik és hosszú volt, folyamatosan Flowersre dobáltak, és szinte mindből 1st down lett. Idén ezt még nem kell megoldani, főleg nem hátsókörös pickért, de jövőre adott a második körös pickünk helye.

-Ifedi egy életképtelen degenerált gyökér, Miller folyamatosan taknyosra sz*patta. 0. Nulla. Zéró.
Adott az első körös pickünk is, mert ezzel a csávóval bottom 5 csapat leszünk.
Lehet sorolni a momentumokat, de ez a meccs ott dőlt el, amikor a denveri 58-as felállt a fal jobb szélére, onnantól vége volt. Fél kézzel vágta hanyatt azt a büdösbogarat, és nem is egyszer. Vicc.

-Griffinnek sajnos mélyvíz volt még ez a meccs, vagy elizgulta, vagy nemtudom, de több nagyjátékot, ill. TDt is kaptunk róla. Aggódni nem kell, lesz ez még jobb, voltak bíztató megmozdulásai, de még kell neki egy tanulóév a két mamutfenyő mögött.

-Passrush 0. Egy elit DE is kéne.

-Mi a tököm van a run stoppal? Lehet hogy a D# overallja évről évre hanyatlik, (#1, #2, #7, #14), de futás ellen még tavaly is elitek voltunk, most meg egy UDFA RB futott szét minket, illetve nagyon fontos pillanatokban engedtünk 10+ yardokat.
Az a baj, hogy a DL nemcsak passrushban, hanem run stopban is 0, igen ritka volt amikor sikerült a LoS-on beomlasztani a futást, talán egész mecsen 8x, ha sikerült..
A DT poszt is elég nagy need.

-Flagfootball. Megint. El kéne hagyni, van elég bajunk.

-Ken Norton Jr elmehetne hotdogot árulni az ötvenkettedik utcába, mert az, hogy egy ilyen rosterből ennyit hozott ki, az már-már vért kíván.

-Lockett-et rossz volt nézni a visszahordásoknál, blokkok hiányában akkora hiteket kapott folyamatosan, hogy a mentőautóra a pálya szélén többször is repült a sárga zászló offside miatt.
Így hogy megkapta a nagy fizut ez elég nagy hazárdírozás, főleg hogy az O#-ben ő jelenti az egyik fényt ebben a nagyon-nagy sötétségben, aminek az epicentruma valahol a RT környékén van.

Summázom:
Hawks meccs elé legközelebb csakis egy (legalább 70%-os) zugpálinka társaságában vagyok hajlandó leülni.

@undi: Mi van azzal a Sződligettel? Netán már hallottál róla? 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
jtamas Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 27
nekem 3-szor dobott ki ülőhelyet...majd 3-szor szakadt meg a folyamat az ezt követő kattintások közben, most meg már semmi, a viagogon meg a legócskább helyekre kerül annyiba egy jegy, mint eredetileg a pálya mellettiek...bánom már, hogy nme vettem inkább bérletet...
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Én végig jutottam, már a fizetést akartam csinálni, aztán azt a rendszer nem közölte előre, hogy nem lehet a billing adress különböző a kártyához rendelt adatoktól, ezért meghalt és kidobott, most pedig már nincs jegy.

Lehet mindjárt sírva fakadok az iroda közepén.
Hanni
Durva...Sajnálom. Hátha lesznek azért páran akik elkezdik árulni és nem 10szeres áron.