Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Britt és Pocic is sérült, mi lesz itt gyerekek?
Brown-Fluker-Hunt-Sweezy-Ifedi?
Lawrence majd megpusztul a nevetéstől, már most.
Félek megint nem adjuk 5 sacknél alább.
Ez 0-3.
Majd az Arizona ellen 😊

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 bleacherreport.com/articles/2797006-earl-thomas-may-not-play-vs-cowboys-amid-personal-issues-pete-carroll-says

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589


Flém iz on! 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 31 meccses széria jelenleg amúgy a leghosszabb az NFL-ben

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Atcopyzok ide egy erdekes adatot. Utoljara 2016-ban volt opening drajv TD-nk (Ez az OC-knak kritkia, mert az elso drive altalaban meg van tervezve tovirol hegyire). Azota:

Punt
Punt
Punt
Punt
Blocked Punt
Field Goal
Punt
Punt
Field Goal
Field Goal
Punt
Fumble
Field Goal
Punt
Field Goal
Punt
Field Goal
Punt
Punt
Punt
Punt
Punt
Interception
Interception
Field Goal
Punt
Fumble
Punt
Punt
Punt
Punt

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NathanE11/status/1042592652544245760
sounds about right

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Carroll miért nem tradelt mondjuk Le'Veon Bellért?! Adhatott volna egy első kört vagy ET-t érte, mintsem behúzza Penny-t.

Tiétek lenne a ligabest RB, lett volna rá muníció és capspace is, checkdown célpontnak is kitűnő + jól blokkol.

Nekünk az első kör és Earl Thomas is baromira megérte volna (a RB fr tag értékét simán megadtuk volna neki, contenderben játszhatott volna tovább, és szerintem illene a cover2-nkbe is, amivel felhúzta volna a többieket)
Fast Willie
Szerintem Bell is átlagosan csak 1,7 yardot tudna futni (ha jól emlékszem a számra) a LOS után az első érintésig... ott nincs daylight, de még folyosó sem. Egyszer egyszer biztos tudna durrantani, hiszen ez átlag volt, ennek azért van szórása, tehát néha a fal is tud alkotni, és elhiszem, hogy Bell megoldja innen, de azért előbb utóbb legyőzik 😕 Nyilván remek playmaker, de ez a műfaj egyedül nem megy.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az nem ugy volt, hogy Carroll hagyta lerohadni a vedelmet. Kb. mindegyik tagja kapott uj szerzodest a rookie/first Hawks contractja utan. Sherman, ET, Kancellar, Bennett, Avril, Wright, Wagner.

Csakhogy kozben a bukott SB miatt feloldhatatlan feszultseg lett az RW vezette tomb es a D szoszoloi kozott, es ehhez hozza jott meg, pont ebbol eredoen talan, hogy a kis hazi szornyecskeink elszabadultak. Nyiltan lokdostek az edzoket a palya szelen, ordibaltak veluk, beszoltak az interjukban stb. Annyira toxikus lett a jelenletuk, hogy PC hatalmat veszelyeztette. Sherm egyenesen elkuldte a p@csaba PC-t. Mindezt ugy, hogy kozben Kancellar veszitett nem egy, hanem harom lepest, Sherm is leserult, Avril szinten, Bennett nagypofaval talkingheadkedett/hazudozott a mediaban politikarol meg rendorsegi incidensekrol, kozben bomlasztotta meg az oltozot is. ET meg Wagnernek szolt be, plusz szaladgalt a Dallas oltozobe. Rendett kellett tenni, nem volt mas valasztas.

PC megprobalta egybentartani a vedelmet, az utolso utani oraban latta csak be, hogy ez nem lehetseges. Tul keso volt. De megprobalta. Neki mindig is a runrunboom volt a mantraja, sosem hatarolodott el tole. Amig itt volt Lynch (akit o hozott ide, es o elesztette ujra a karrierjet) addig ment, aztan sok serules jott RB poszton (Rawls, akinek ha nem torik el a bokaja, a legjobb RB lenne ma a ligaban), meg a vedelemben is, de meg igy is egy elcseszett kicker igazolason mult, hogy nem mentunk PO-ba. O bizott RW-ben, eppen ezert kritizaltak rengetegen a csapatbol a QB-t. Kedvenc volt. Meg most is az, szerintem csak azert kritizalta, mert a sajtoban megjelentek velemenyek, hogy ot nem meri. Erre ra egy hettel megtette. Bumm.

Az, hogy iden mi tortenik, az kivul esik a szenzoraimon 😀 Annyi biztos, hogy iden a 9 gyozelem nem lesz meg, de mar 4-nek is orulnenk 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Carroll miért nem tradelt mondjuk Le'Veon Bellért?! Adhatott volna egy első kört vagy ET-t érte, mintsem behúzza Penny-t.

Tiétek lenne a ligabest RB, lett volna rá muníció és capspace is, checkdown célpontnak is kitűnő + jól blokkol.

Nekünk az első kör és Earl Thomas is baromira megérte volna (a RB fr tag értékét simán megadtuk volna neki, contenderben játszhatott volna tovább, és szerintem illene a cover2-nkbe is, amivel felhúzta volna a többieket)
Fast Willie
Earl Thomas plusz első kör bellért. Ühüm, reális.
peach
Vagy
Fast Willie
Jogos, bocsesz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Carroll miért nem tradelt mondjuk Le'Veon Bellért?! Adhatott volna egy első kört vagy ET-t érte, mintsem behúzza Penny-t.

Tiétek lenne a ligabest RB, lett volna rá muníció és capspace is, checkdown célpontnak is kitűnő + jól blokkol.

Nekünk az első kör és Earl Thomas is baromira megérte volna (a RB fr tag értékét simán megadtuk volna neki, contenderben játszhatott volna tovább, és szerintem illene a cover2-nkbe is, amivel felhúzta volna a többieket)
Fast Willie
Earl Thomas plusz első kör bellért. Ühüm, reális.
peach
Vagy. És nem most, hanem még a a draft környékén.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Carroll miért nem tradelt mondjuk Le'Veon Bellért?! Adhatott volna egy első kört vagy ET-t érte, mintsem behúzza Penny-t.

Tiétek lenne a ligabest RB, lett volna rá muníció és capspace is, checkdown célpontnak is kitűnő + jól blokkol.

Nekünk az első kör és Earl Thomas is baromira megérte volna (a RB fr tag értékét simán megadtuk volna neki, contenderben játszhatott volna tovább, és szerintem illene a cover2-nkbe is, amivel felhúzta volna a többieket)
Fast Willie
Earl Thomas plusz első kör bellért. Ühüm, reális.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Carroll miért nem tradelt mondjuk Le'Veon Bellért?! Adhatott volna egy első kört vagy ET-t érte, mintsem behúzza Penny-t.

Tiétek lenne a ligabest RB, lett volna rá muníció és capspace is, checkdown célpontnak is kitűnő + jól blokkol.

Nekünk az első kör és Earl Thomas is baromira megérte volna (a RB fr tag értékét simán megadtuk volna neki, contenderben játszhatott volna tovább, és szerintem illene a cover2-nkbe is, amivel felhúzta volna a többieket)
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 525
Én nem Wilsont hibáztatnám. Szerintem sajnos az Pete C. / John S. / (Paul A.) körrel van a baj. Amikor a GM+HC idejött, akkor egy olyan "think outside the box" elvet hoztak, ami előremutató volt, meglepte a ligát és működött a dolog (speciális öltözői hangulat - red flag játékosok - sparq ...). Még a gyenge OL-t is tudtam támogatni, mert egy mobilis irányítóval és jó irányváltó futókkal/kontakt után jó futókkal egy ideig gyengítheted a falat, hogy erősíts más csapatrészeket (ugye ez is szokatlan, mert az alap csapatrecept az, hogy vegyél két jó falat). De ez idővel görcsössé vált és átment a "direkt csináljuk máshogy, mint a többiek" elvbe. A botrányos FA és draft tevékenységek miatt nincs jövő. Gyakorlatilag 5 éve nem hoztunk blue chip playereket és senki sem talál MINDIG gyémántot a hátsó körben. Pár év és lesz pénzünk FA-ra, de mindenkit nem hozhatunk onnan, mert ha nincs rookie fizetésű játékos, akkor nincs keret mindenkire. John Schneider azt nyilatkozta, hogy: "You have to trust the system" - hát oké, de mi az?

Közhely, de kétféle HC van a ligában: "Akit kirúgtak és akit ki fognak rúgni"

49ers-nél is kirúgták a Harboughot, pedig több év után lettek sikeresek vele (aztán szétesett a Franchise QB - elment az öltöző, elmentek az ikonikus arcok - eléggé ismerős...) - voltak rossz évek és most indul egy jó rendszer megint.

Az óriásoknál kitették Tom Coughlint, pedig 2 SB-t nyertek vele. Most ott nincs jó rendszer, de az előzővel nem tudtak továbblépni, ezt belátták. Azóta TC a jaguároknál újra döntési pozícióban van és működik.

RW jó irányító, de rendszer kell köré (rendszer nélkül Manning sem jó, 13 év a Coltsban = 1 SB - ez nálam kudarc). PC jó szakember, motivátornak kifejezetten zseniális. JS mennyire jó GM? Én ezt nem tudom megítélni, tegyük fel, hogy az. De be kell látni, hogy ez a rendszer, ilyen felállásban nem tud továbblépni. Ilyen rendszerben jöhet ARod és TB zabigyereke is irányítani, rendszerszinten nem megyünk előre...
peet_24
Carroll hagyott lezülledni egy jó rendszerben működő, playmaker adottságokkal rendelkező, vezéralkatú hangadókból, önállóan gondolkodó és cselekvő játékosokból álló védelmet (akikből maradt Wagner és KJ, meg egy hitehagyott ET), egy koncepció nélküli, rosszul használt irányítóval megáldott támadóegység kedvéért. Úgy, hogy engedte a haverokat (Cable, Bevell) szabadon alkotni, a saját elképzeléseik szerint.

Aztán rájött, hogy az O (különösen az ÓL) építése zsákutca, erre - megint normális elképzelés nélkül - hozott playmakereket (Graham, Lockett, P. Rich) egy franchise QB-nak, akinek meg közben elengedte a kezét abban, hogy azokat hogyan is kéne használni. Nem adatott alá sem normális gameplan-t, sem életképes playbook-ot, hanem a "játssz fiam ösztönből" elv ment.

A mostani szezon előtt szerintem megint leesett neki a tantusz, hogy a széteső és utánpótlás-hiányban szenvedő (kb. a CB Griffin és Clark, akik érnek valamit) def szélnek eresztésével Wilson sem lesz önmagában megmentő, ezért vissza akar állni az eredeti run first off-ra.

De mit is tett ennek érdekében? Hozott egy full vak, mindenhol bukott, vezérlésre szoruló OC-t, meg adott neki egy rookie futót, aki a contact után már egyetemen se volt valami csúcs. És hagyott előtte egy változatlan ÓL-t. Hát nagy ötlet.

És Wilsont rögtön a második meccsen befenyíti? Inkább dolgoztatna ki neki valami normális struktúrát. Ja, hogy pont az kéne most, amiben a QB-d éppen korlátolt. Hát erre mondom, hogy ezt PC elszámolta, de nagyon.
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 257
Én nem Wilsont hibáztatnám. Szerintem sajnos az Pete C. / John S. / (Paul A.) körrel van a baj. Amikor a GM+HC idejött, akkor egy olyan "think outside the box" elvet hoztak, ami előremutató volt, meglepte a ligát és működött a dolog (speciális öltözői hangulat - red flag játékosok - sparq ...). Még a gyenge OL-t is tudtam támogatni, mert egy mobilis irányítóval és jó irányváltó futókkal/kontakt után jó futókkal egy ideig gyengítheted a falat, hogy erősíts más csapatrészeket (ugye ez is szokatlan, mert az alap csapatrecept az, hogy vegyél két jó falat). De ez idővel görcsössé vált és átment a "direkt csináljuk máshogy, mint a többiek" elvbe. A botrányos FA és draft tevékenységek miatt nincs jövő. Gyakorlatilag 5 éve nem hoztunk blue chip playereket és senki sem talál MINDIG gyémántot a hátsó körben. Pár év és lesz pénzünk FA-ra, de mindenkit nem hozhatunk onnan, mert ha nincs rookie fizetésű játékos, akkor nincs keret mindenkire. John Schneider azt nyilatkozta, hogy: "You have to trust the system" - hát oké, de mi az?

Közhely, de kétféle HC van a ligában: "Akit kirúgtak és akit ki fognak rúgni"

49ers-nél is kirúgták a Harboughot, pedig több év után lettek sikeresek vele (aztán szétesett a Franchise QB - elment az öltöző, elmentek az ikonikus arcok - eléggé ismerős...) - voltak rossz évek és most indul egy jó rendszer megint.

Az óriásoknál kitették Tom Coughlint, pedig 2 SB-t nyertek vele. Most ott nincs jó rendszer, de az előzővel nem tudtak továbblépni, ezt belátták. Azóta TC a jaguároknál újra döntési pozícióban van és működik.

RW jó irányító, de rendszer kell köré (rendszer nélkül Manning sem jó, 13 év a Coltsban = 1 SB - ez nálam kudarc). PC jó szakember, motivátornak kifejezetten zseniális. JS mennyire jó GM? Én ezt nem tudom megítélni, tegyük fel, hogy az. De be kell látni, hogy ez a rendszer, ilyen felállásban nem tud továbblépni. Ilyen rendszerben jöhet ARod és TB zabigyereke is irányítani, rendszerszinten nem megyünk előre...
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Nem tudom miért gyengus Wilson, azért mert egy sz@r fal mögött kell játszania, és még így is a 15. a passer ratingja, 16. legtöbb yardot dobott. Nézzétek meg kik vannak mögötte a listán. Tény, hogy nem nyerte meg egymaga a két meccsünket, de ez csapatjáték.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Tom Johnsont leigazolta a Vikings. Mi alljuk az idei fizeteset 😀

Ot ugye a Vikings FA-jakent igazoltuk le, hogy reszben potolja Sheldont, aki pont a Vikingsba ment nyaron tolunk.

Elso heten kezdo volt, de kitettuk, hogy egy DB-nek legyen hely a masodik heten, viszont vissza akartuk hozni. A DB nem jatszott a Medvek ellen, Johnsont viszont leigazolta a Viks... Mert annyira jol allunk a DL poszton...
undisputedly
2 meccs ment le és máris egy eléggé elbaltázott szezonnak érzem az egészet. Gyenge FA erősítés, ha Disslyt és Dicksont kiveszem akkor egy nullahúsz draft, holdout, sértődés, egy gyengus RW, Sherm az aranyásóknál, stb. Van gond bőven. Az ilyen Tom Johnson féle sztorira már csak legyint az ember.
Az Öreg és az új stáb működéséről már nem is beszélve. Hogy ebből mi lesz!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tom Johnsont leigazolta a Vikings. Mi alljuk az idei fizeteset 😀

Ot ugye a Vikings FA-jakent igazoltuk le, hogy reszben potolja Sheldont, aki pont a Vikingsba ment nyaron tolunk.

Elso heten kezdo volt, de kitettuk, hogy egy DB-nek legyen hely a masodik heten, viszont vissza akartuk hozni. A DB nem jatszott a Medvek ellen, Johnsont viszont leigazolta a Viks... Mert annyira jol allunk a DL poszton...

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Híjnye.. külföldi hsz-et olvasva, nagyon oc, ifedi, fire van..
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kívülállóként nekem ez nagyon érdekes, ahogy a korábbi kedvencetekről vélekedtek. Elég sokat polemizáltunk annak idején Russel "Jesus" Wilsonról, páran emlékezhettek rá. Ez a srác ebben a zseniális, amit most felhánytorgatnak( (lsd PC nyilatkozat) neki, és ráadásul ő (PC) játszatta ezt vele) és felhánytorgattok Ti is (pedig ezért is istenítettétek). Niners szurkerként finom szólva nem szoktam a hóksznak drukkolni és számtalanszor dühöngtem, hogy az életéért futó qb-tek pontot csinál. Maximálisan egyetértek azzal, hogy a bivalyerős D#, a LoB megalapozta, hogy ne kelljen sok pontot ledolgoznia, de ezekből a lehetetlen helyzetekből ő hozta ki a pontokat. Ezer példát tudnék hozni, hogy egy veszett játékot, -15-30y sack-et hogy konvertált keccsé, vagy TD-vé.
Soha nem felejtem el, amikor legjobban mélyponton voltunk, Ti is szarok voltatok
"In the fourth quarter, still without a touchdown this season, right guard Mark Glowinski became the latest Seattle offensive lineman beaten. All four of the San Francisco 49ers rushing on this game’s decisive play were bearing down on Wilson on third down.Then Wilson did what maybe only he in the NFL can. He ran away from all four those Niners rushing free. He made two of them run into each other. He turned his shoulders to the right, against the momentum of his mad dash to the left.

“Russell kept running,” Seahawks wide receiver Paul Richardson said. “That’s what he does.”

 www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/0ap3000000846933/Can-t-Miss-Play-Russell-escapes-finds-leaping-Richardson-in-end-zone

Direkt nem a SB időszakból vettem egy példát, hanem egy közelmúlt eseményt (pont egy éve). Akkor átkarolt térddel, félig fekve, kifacsarodva, hátrafelé futva valahogy egy nanosecundummal a vég előtt megjátszotta. Most ezek a nanosecundumok nem jönnek és sack. Lehet lassabb, lehet rosszab, de azért nem ennyivel. Illetve akkor nem volt annyival jobb. Lehet már jobban készülnek rá.
Ritkán írok ilyet zöld madaras emberkéről, de végtelenül szeretem. És Ti nagyon. nagyon sokat köszönhettek neki. ASzt hogy nem az üres vitrines mémmel baszogatunk Titerket, annak ez egyik fő letéteményese ő. Ezt ne felejtsétek el. Csere qb-val még ennyit se érnétek el jelenleg, mint vele véleményem szerint.
Bocs a hosszú hozzászólásért a szomszédból


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Az az érdekes, hogy ennek a fordítottja lehet, hogy még inkább ülne 😊

"I'm finding Pete over-trying a little bit," Wilson said Tuesday morning on ESPN 710, via the Seattle Times. "He's pressing in difficult situations to try and see if he can come up with a way to make something happen instead of just getting rid of the problem."
peet_24
Az a baj, hogy Caroll ( de leginkább Kábel ) már egy-két éve próbálgatja, feszegeti Wilson határait.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
peet_24 Seattle Seahawks 257
Az az érdekes, hogy ennek a fordítottja lehet, hogy még inkább ülne 😊

"I'm finding Pete over-trying a little bit," Wilson said Tuesday morning on ESPN 710, via the Seattle Times. "He's pressing in difficult situations to try and see if he can come up with a way to make something happen instead of just getting rid of the problem."
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000963890/article/pete-carroll-russell-wilson-is-overtrying-a-little-bit

Pete Carroll's assessment of Russell Wilson after two weeks: his quarterback is pressing.
"I'm finding Russ over-trying a little bit," Carroll said Tuesday morning on ESPN 710, via the Seattle Times. "He's pressing in difficult situations to try and see if he can come up with a way to make something happen instead of just getting rid of the football."
With little running game and lacking receiving options, Wilson has been in negative situations regularly, including a bevy of 3rd-and-longs in Monday night's loss in Chicago. Carroll noted that sometimes Wilson tried to make too much out of a bad situation.
"In the long yardage situations, he needs to throw the football a couple times," Carroll said. "We need to get rid of the ball and just give up on a play because it's not happening and not take an additional pressure. So that just adds up and it makes it hard on him

 www.youtube.com/watch?v=DG0Quq36c5s

Kibaszott szomorú ez így
Dissident Aggressor

Én eléggé szégyellem hogy bézik inglish maradtam, mert a volt középiskolai oktatásom színvonalához, talán csak az OL passzblokkolásának hatékonysága hasonlítható.

Valaki lefordítaná mi a fene ez? 😊
A szavakat értem - úgy ahogy - de amúgy semmi.
Most épp mi Carroll baja Wilsonnal?
akdestroyer
Nagyjából az hogy Wilson mindig probalja meghosszabitani a jatekokat es sokszor ebbol van a sack es a negativ yardos szituk. Tehát inkább adja fel a játekot es dobja ki kb mert saját magának generál nyomást,mert tulságosan erölteti hogy talàljon szabad célpontot
De nekem ez elég furcsa mivel Wilson pont ebbe az egyik legjobb.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Érdekes:

 twitter.com/benbbaldwin/status/1042082643901378561

(tweet alatt tovább kibontva)
katonadani
Ilyen életképtelen OC-k esetében hány hét kell hogy elküldjék szerinted?
12th member
hát, Mike McCoy legutóbb novemberig húzta 😀
az a baj az OC-cserével, hogy új offense-t nem tudsz felhúzni szezon közben
katonadani
Lehet, hogy szar az OC, beegett mar sok helyen, de ha mar belinkelunk egy ilyen videot, illik kibontani a kontextust.

1. A videon az lathato, hogy a tamadok rosszul alltak fel (a hivashoz vagy a vedelemhez kepest) es PC nem bizott abban, hogy Russ ki tudja javitani a felallast, ezert idot kert, hiaba volt meg 11 masodperc az oran. Szoval nem latom ebben hol lenne az OC hibas.

2. A 14 egymast koveto passzkiserlet margojara... PC kerte az OC-t hogy hagyja a futast, es alljunk at a passzra.

Szoval a fentiekbol csak az latszik, hogy:
PC nem bizik a rungame-ben, sem pedig RW-ben.
RW-t frusztralja, hogy PC (es a babja Shotty) micromanage-eli.
undisputedly
Nekem az a bajom hogy borzalmas a fal ennek ellenére a hosszu passzjátékok vannak hivva rengetegszer a gyors rövidek helyett mellesleg ahogy olvastam már az amerikai hawks fanok is az OC-ra mutogatnak
Egyébként Carroll is érdekes hogy a futást mondja mindenhol hogy azon van a fokusz pedig nem (még ha hátrànyba is játszottuk eddig vègig szinte). Plusz hét közbe kijelenti h Carson az 1.szâmu RB erre második félidöbe kb labdát se kapott.
12th member
jó hát annak az edzőnek nehéz elhinni bármit is, aki azt mondja, hogy Carson azért nem játszott a második félidőben, mert ki volt fáradva, hiszen special teamben is játszott, miközben 2 snapen volt fenn special teamen...

(amúgy sem szabad hinni az edzőknek egyébként, főleg az idősebbeknek, a fiatalok relatíve sok értelmes dolgot megosztanak a médiával, pl Shanahan)
katonadani
Mindezt ugy, hogy szerintem week 1 Carson tobb snapet tolt ST-ben. Penny szornyu atlaggal fut. MEg a garbage time ellenere is. Vajon PC nem azert favorizalja, mert 1. koros pick volt? Erdekes.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Érdekes:

 twitter.com/benbbaldwin/status/1042082643901378561

(tweet alatt tovább kibontva)
katonadani
Ilyen életképtelen OC-k esetében hány hét kell hogy elküldjék szerinted?
12th member
hát, Mike McCoy legutóbb novemberig húzta 😀
az a baj az OC-cserével, hogy új offense-t nem tudsz felhúzni szezon közben
katonadani
Lehet, hogy szar az OC, beegett mar sok helyen, de ha mar belinkelunk egy ilyen videot, illik kibontani a kontextust.

1. A videon az lathato, hogy a tamadok rosszul alltak fel (a hivashoz vagy a vedelemhez kepest) es PC nem bizott abban, hogy Russ ki tudja javitani a felallast, ezert idot kert, hiaba volt meg 11 masodperc az oran. Szoval nem latom ebben hol lenne az OC hibas.

2. A 14 egymast koveto passzkiserlet margojara... PC kerte az OC-t hogy hagyja a futast, es alljunk at a passzra.

Szoval a fentiekbol csak az latszik, hogy:
PC nem bizik a rungame-ben, sem pedig RW-ben.
RW-t frusztralja, hogy PC (es a babja Shotty) micromanage-eli.
undisputedly
Nekem az a bajom hogy borzalmas a fal ennek ellenére a hosszu passzjátékok vannak hivva rengetegszer a gyors rövidek helyett mellesleg ahogy olvastam már az amerikai hawks fanok is az OC-ra mutogatnak
Egyébként Carroll is érdekes hogy a futást mondja mindenhol hogy azon van a fokusz pedig nem (még ha hátrànyba is játszottuk eddig vègig szinte). Plusz hét közbe kijelenti h Carson az 1.szâmu RB erre második félidöbe kb labdát se kapott.
12th member
jó hát annak az edzőnek nehéz elhinni bármit is, aki azt mondja, hogy Carson azért nem játszott a második félidőben, mert ki volt fáradva, hiszen special teamben is játszott, miközben 2 snapen volt fenn special teamen...

(amúgy sem szabad hinni az edzőknek egyébként, főleg az idősebbeknek, a fiatalok relatíve sok értelmes dolgot megosztanak a médiával, pl Shanahan)
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Érdekes:

 twitter.com/benbbaldwin/status/1042082643901378561

(tweet alatt tovább kibontva)
katonadani
Ilyen életképtelen OC-k esetében hány hét kell hogy elküldjék szerinted?
12th member
hát, Mike McCoy legutóbb novemberig húzta 😀
az a baj az OC-cserével, hogy új offense-t nem tudsz felhúzni szezon közben
katonadani
Lehet, hogy szar az OC, beegett mar sok helyen, de ha mar belinkelunk egy ilyen videot, illik kibontani a kontextust.

1. A videon az lathato, hogy a tamadok rosszul alltak fel (a hivashoz vagy a vedelemhez kepest) es PC nem bizott abban, hogy Russ ki tudja javitani a felallast, ezert idot kert, hiaba volt meg 11 masodperc az oran. Szoval nem latom ebben hol lenne az OC hibas.

2. A 14 egymast koveto passzkiserlet margojara... PC kerte az OC-t hogy hagyja a futast, es alljunk at a passzra.

Szoval a fentiekbol csak az latszik, hogy:
PC nem bizik a rungame-ben, sem pedig RW-ben.
RW-t frusztralja, hogy PC (es a babja Shotty) micromanage-eli.
undisputedly
Nekem az a bajom hogy borzalmas a fal ennek ellenére a hosszu passzjátékok vannak hivva rengetegszer a gyors rövidek helyett mellesleg ahogy olvastam már az amerikai hawks fanok is az OC-ra mutogatnak
Egyébként Carroll is érdekes hogy a futást mondja mindenhol hogy azon van a fokusz pedig nem (még ha hátrànyba is játszottuk eddig vègig szinte). Plusz hét közbe kijelenti h Carson az 1.szâmu RB erre második félidöbe kb labdát se kapott.