Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
Miért nem játszhat a Baldwin ??? Valaki tud valmit esetleg ??
Bundi1986
De különben nyugi ez egy eléggé hektikus csoport !! Plusz szerintem az elso két mecs sem volt annyira szar ( persze jó sem , de a többi csapat sem valami jó ) szóval amit mondani akarok ne temessük meg a csapatunkat * persze SB nem nyerünk iden 😃 de a rájátszás lehet összejön ha meg nem az sem olyan nagy katasztrófa ! Szóval szerintem várjunk még 3 - 4 merkozest aztán meglátjuk 😉😉😉
Bundi1986
innen csak a Rams megy PO-ba

több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Azert azt lassuk, hogy egy nagyon gyenge Dallast vertunk meg. Reszben azert is voltak ilyen gyengek, mert egy also-kozeposztaly csapat, akik idegenben jatszottak (ne sertodjenek meg a Dallas fanok, de rosszul megy most nekik).

En magam nem lattam semmi olyat, ami ok lenne a rendszerszintu oromre. Pont amellett ervelteme ddig, hogy Russ akkro jo, ha mukodik a futas (Dallas ellen mukodott) es a vedelem is jo (Dallas ellen jo volt), igy mehetnek a futas sikerere epito passzjatekok, pl. a vonal melle (ahogyan mentek is).
Ennek ellenere most se lattam sok rovid passzt, habar ketsegtelenul jobb volt a passzjatek es RW is gyorsabban szabadult, ez nagy pozitivum onmagaban. ET amugy osszeszedett ketto INT-et, szerencses modon, nem elvitatva a szemfulesseget, de mindketto mak volt, mellette viszont benezte Zeke TD-jet, amit csak azert fujtak vissza, mert senkitol sem zavartatva Zeke kilepett a palyarol.

Nalam az egyik nagy plusz tegnaprol a 2 TE felallasok. Vannett elkapasban is hasznalhato volt. Erre kell alapoznunk, van ketto jol blokkolo, elkapni is tudo TE, jatszatni kell oket.

Ahogyan a mi vedelmi dominanciank, ugy a Dallas OL lehengerlo jateka is az ido vasfoganak aldozata lesz. Az az OL meg a legjobb, bajnok vedelmunket is ledaralta a sajat hazunkban. Na ez elveszett. Fogalmatlanok voltak a passblockban.

Tre Flowers annyira nem tunt veszesnek, nem sokszor hallottam a nevet, habar a vegen felig neztem csak, nektek mi a velemnyetek rola?

Baldwin megint a plya mellett ordibalt az egyik edzovel, habar szerintem kiragadtak a kontextusbol, mert csak ingerulten magyarazott valamirol, nem pedig az edzot szidta.

Oruljunk a gyozelemnek, voltak szep jatekok, pl Brown TD-je es Mashall gyonyoru elkapasa (es RW nagyon szep passza).
undisputedly
Flowers szépen csendben tette a dolgát, nekem Reed is tetszett. De viszont arra nagyon is kíváncsi volnék hogy Baldwin min húzta fel magát? Elvileg annyi infot találtam hogy töke kivan hogy nem játszhat.. de ez mennyire érvényes a tegnapi ,,kirohanására" azt nem tudom.

Szerkesztette: Oszi
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azert azt lassuk, hogy egy nagyon gyenge Dallast vertunk meg. Reszben azert is voltak ilyen gyengek, mert egy also-kozeposztaly csapat, akik idegenben jatszottak (ne sertodjenek meg a Dallas fanok, de rosszul megy most nekik).

En magam nem lattam semmi olyat, ami ok lenne a rendszerszintu oromre. Pont amellett ervelteme ddig, hogy Russ akkro jo, ha mukodik a futas (Dallas ellen mukodott) es a vedelem is jo (Dallas ellen jo volt), igy mehetnek a futas sikerere epito passzjatekok, pl. a vonal melle (ahogyan mentek is).
Ennek ellenere most se lattam sok rovid passzt, habar ketsegtelenul jobb volt a passzjatek es RW is gyorsabban szabadult, ez nagy pozitivum onmagaban. ET amugy osszeszedett ketto INT-et, szerencses modon, nem elvitatva a szemfulesseget, de mindketto mak volt, mellette viszont benezte Zeke TD-jet, amit csak azert fujtak vissza, mert senkitol sem zavartatva Zeke kilepett a palyarol.

Nalam az egyik nagy plusz tegnaprol a 2 TE felallasok. Vannett elkapasban is hasznalhato volt. Erre kell alapoznunk, van ketto jol blokkolo, elkapni is tudo TE, jatszatni kell oket.

Ahogyan a mi vedelmi dominanciank, ugy a Dallas OL lehengerlo jateka is az ido vasfoganak aldozata lesz. Az az OL meg a legjobb, bajnok vedelmunket is ledaralta a sajat hazunkban. Na ez elveszett. Fogalmatlanok voltak a passblockban.

Tre Flowers annyira nem tunt veszesnek, nem sokszor hallottam a nevet, habar a vegen felig neztem csak, nektek mi a velemnyetek rola?

Baldwin megint a plya mellett ordibalt az egyik edzovel, habar szerintem kiragadtak a kontextusbol, mert csak ingerulten magyarazott valamirol, nem pedig az edzot szidta.

Oruljunk a gyozelemnek, voltak szep jatekok, pl Brown TD-je es Mashall gyonyoru elkapasa (es RW nagyon szep passza).

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Nem gondoltam volna, hogy van olyan csapat akinek gyengébb az Oline-ja, mint a miénk. Bár szerintem csak sz@r napot fogtak ki. 5 sack, nem is emlékszem mikor volt 5 sackkes meccsünk.
BigBaltazar
és Ifedire se dobtak sárgát😀
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nem gondoltam volna, hogy van olyan csapat akinek gyengébb az Oline-ja, mint a miénk. Bár szerintem csak sz@r napot fogtak ki. 5 sack, nem is emlékszem mikor volt 5 sackkes meccsünk.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Szép jó napot mit is mondtam tegnap 😅😅☝☝ Sokkkkk apró kicsi futás 😍😍 ( rengeteg 1-3 yard volt a futoinktol ) és bárki bármit mond ez volt a kulcs !!!! Plusz a Carson extra volt 100 yard felett plusz TD 😃😃😃😃 szóval mindig így legyen igazam GO SEAHAWKS
Bundi1986
Végre volt élet a játékunkba bár meg igyis sok volt a 3&out de fejlödünk😃
Mondjuk a futoink kifejezést tulzásnak érzem mert kb csak Carson futott tobbiek 10 yardot se értèk el😃
Pennyért egyenlőre kàr volt az első kör😕
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
akdestroyer Seattle Seahawks
Iszonyat negatív vagy ez nagyon nem jo mentalitas 🤔😭😭 Holnap nyerünk ☝☝ Mert csak a győzelem az elfogadható eredmény !!! Vagy a halál 😃😃 GO Hawks !!!!!!!!
Bundi1986
te új gyerek vagy itt, nem? 😀 😀 😀 😀
petey
Orosz bot.
Stez
már megint a spájzban vannak. szart se ér a kerítés
petey
Dehogynem, csak rossz helyre raktuk 😁

Thomast nem adnátok ide olcsóért? 😎

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
akdestroyer Seattle Seahawks
Iszonyat negatív vagy ez nagyon nem jo mentalitas 🤔😭😭 Holnap nyerünk ☝☝ Mert csak a győzelem az elfogadható eredmény !!! Vagy a halál 😃😃 GO Hawks !!!!!!!!
Bundi1986
te új gyerek vagy itt, nem? 😀 😀 😀 😀
petey
Orosz bot.
Stez
már megint a spájzban vannak. szart se ér a kerítés

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
akdestroyer Seattle Seahawks
Iszonyat negatív vagy ez nagyon nem jo mentalitas 🤔😭😭 Holnap nyerünk ☝☝ Mert csak a győzelem az elfogadható eredmény !!! Vagy a halál 😃😃 GO Hawks !!!!!!!!
Bundi1986
te új gyerek vagy itt, nem? 😀 😀 😀 😀
petey
Orosz bot.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 810 — Csodabogár
akdestroyer Seattle Seahawks
Iszonyat negatív vagy ez nagyon nem jo mentalitas 🤔😭😭 Holnap nyerünk ☝☝ Mert csak a győzelem az elfogadható eredmény !!! Vagy a halál 😃😃 GO Hawks !!!!!!!!
Bundi1986
te új gyerek vagy itt, nem? 😀 😀 😀 😀

több mint 5 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
akdestroyer Seattle Seahawks
Iszonyat negatív vagy ez nagyon nem jo mentalitas 🤔😭😭 Holnap nyerünk ☝☝ Mert csak a győzelem az elfogadható eredmény !!! Vagy a halál 😃😃 GO Hawks !!!!!!!!
Bundi1986
Én most győzelmet várok hazai pàlyán végre eddig is közel voltunk pontilag védelem szerintem jo lesz offense az ngy kérdés de remélem osszekapják magukat azért a dallasi védelem sem félelmetes max Lawrence meg Lee de ő edzett mindennap ahogy olvastam.
12th member
Van egy mondás ☝ Sokk apró pici gollal meg kell őket zavarni 😃😃😃😃 Ez a győzelem titka 😉 plusz èn annyival egészítenèm ki hogy sokk apró kicsi futással szét kell a védelmuket bomlasztani !!!GO SEAHAWKS !!!!!!
Bundi1986
irígylem az optimizmusodat 😊
mi itt évek óta többek között az "apró kicsi futás"-okat hiányoljuk, de legyen igazad és kezdjen el működni végre

ha nincs győzelem, akkor a szezon kb. elúszott
én magam részéről szeretnék valami kreatív O-t látni, ahol szép rövid passzokkal tervezetten tudunk haladni

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
A Bears meccs ugy lett "pontilag kozeli", hogy a garbage timeban utottunk meg egy TD-t a tablara.

Btw, ket gyenge csapat jatszik egymas ellen, azon mulik majd kinek sikerul a futast jobban megoldania az elejen.
undisputedly
ha Dak-nak nem megy az elején a dobálás, akkor az lesz mint az első meccsen, sok-sok menedzselhetetlen harmadik és hosszú, majd punt
Linehan szinte minden másodikra fut, még akkor is, ha az első kísérletből nem lett semmi :facepalm:
az dönt kinek lesz kevésbbé sz@r az offense a tűrhető defense mellett.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Bears meccs ugy lett "pontilag kozeli", hogy a garbage timeban utottunk meg egy TD-t a tablara.

Btw, ket gyenge csapat jatszik egymas ellen, azon mulik majd kinek sikerul a futast jobban megoldania az elejen.
több mint 5 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
akdestroyer Seattle Seahawks
Iszonyat negatív vagy ez nagyon nem jo mentalitas 🤔😭😭 Holnap nyerünk ☝☝ Mert csak a győzelem az elfogadható eredmény !!! Vagy a halál 😃😃 GO Hawks !!!!!!!!
Bundi1986
Én most győzelmet várok hazai pàlyán végre eddig is közel voltunk pontilag védelem szerintem jo lesz offense az ngy kérdés de remélem osszekapják magukat azért a dallasi védelem sem félelmetes max Lawrence meg Lee de ő edzett mindennap ahogy olvastam.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Britt és Pocic is sérült, mi lesz itt gyerekek?
Brown-Fluker-Hunt-Sweezy-Ifedi?
Lawrence majd megpusztul a nevetéstől, már most.
Félek megint nem adjuk 5 sacknél alább.
Ez 0-3.
Majd az Arizona ellen 😊

több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
 bleacherreport.com/articles/2797006-earl-thomas-may-not-play-vs-cowboys-amid-personal-issues-pete-carroll-says

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594


Flém iz on! 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 31 meccses széria jelenleg amúgy a leghosszabb az NFL-ben

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Atcopyzok ide egy erdekes adatot. Utoljara 2016-ban volt opening drajv TD-nk (Ez az OC-knak kritkia, mert az elso drive altalaban meg van tervezve tovirol hegyire). Azota:

Punt
Punt
Punt
Punt
Blocked Punt
Field Goal
Punt
Punt
Field Goal
Field Goal
Punt
Fumble
Field Goal
Punt
Field Goal
Punt
Field Goal
Punt
Punt
Punt
Punt
Punt
Interception
Interception
Field Goal
Punt
Fumble
Punt
Punt
Punt
Punt

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NathanE11/status/1042592652544245760
sounds about right

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Carroll miért nem tradelt mondjuk Le'Veon Bellért?! Adhatott volna egy első kört vagy ET-t érte, mintsem behúzza Penny-t.

Tiétek lenne a ligabest RB, lett volna rá muníció és capspace is, checkdown célpontnak is kitűnő + jól blokkol.

Nekünk az első kör és Earl Thomas is baromira megérte volna (a RB fr tag értékét simán megadtuk volna neki, contenderben játszhatott volna tovább, és szerintem illene a cover2-nkbe is, amivel felhúzta volna a többieket)
Fast Willie
Szerintem Bell is átlagosan csak 1,7 yardot tudna futni (ha jól emlékszem a számra) a LOS után az első érintésig... ott nincs daylight, de még folyosó sem. Egyszer egyszer biztos tudna durrantani, hiszen ez átlag volt, ennek azért van szórása, tehát néha a fal is tud alkotni, és elhiszem, hogy Bell megoldja innen, de azért előbb utóbb legyőzik 😕 Nyilván remek playmaker, de ez a műfaj egyedül nem megy.

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az nem ugy volt, hogy Carroll hagyta lerohadni a vedelmet. Kb. mindegyik tagja kapott uj szerzodest a rookie/first Hawks contractja utan. Sherman, ET, Kancellar, Bennett, Avril, Wright, Wagner.

Csakhogy kozben a bukott SB miatt feloldhatatlan feszultseg lett az RW vezette tomb es a D szoszoloi kozott, es ehhez hozza jott meg, pont ebbol eredoen talan, hogy a kis hazi szornyecskeink elszabadultak. Nyiltan lokdostek az edzoket a palya szelen, ordibaltak veluk, beszoltak az interjukban stb. Annyira toxikus lett a jelenletuk, hogy PC hatalmat veszelyeztette. Sherm egyenesen elkuldte a p@csaba PC-t. Mindezt ugy, hogy kozben Kancellar veszitett nem egy, hanem harom lepest, Sherm is leserult, Avril szinten, Bennett nagypofaval talkingheadkedett/hazudozott a mediaban politikarol meg rendorsegi incidensekrol, kozben bomlasztotta meg az oltozot is. ET meg Wagnernek szolt be, plusz szaladgalt a Dallas oltozobe. Rendett kellett tenni, nem volt mas valasztas.

PC megprobalta egybentartani a vedelmet, az utolso utani oraban latta csak be, hogy ez nem lehetseges. Tul keso volt. De megprobalta. Neki mindig is a runrunboom volt a mantraja, sosem hatarolodott el tole. Amig itt volt Lynch (akit o hozott ide, es o elesztette ujra a karrierjet) addig ment, aztan sok serules jott RB poszton (Rawls, akinek ha nem torik el a bokaja, a legjobb RB lenne ma a ligaban), meg a vedelemben is, de meg igy is egy elcseszett kicker igazolason mult, hogy nem mentunk PO-ba. O bizott RW-ben, eppen ezert kritizaltak rengetegen a csapatbol a QB-t. Kedvenc volt. Meg most is az, szerintem csak azert kritizalta, mert a sajtoban megjelentek velemenyek, hogy ot nem meri. Erre ra egy hettel megtette. Bumm.

Az, hogy iden mi tortenik, az kivul esik a szenzoraimon 😀 Annyi biztos, hogy iden a 9 gyozelem nem lesz meg, de mar 4-nek is orulnenk 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Carroll miért nem tradelt mondjuk Le'Veon Bellért?! Adhatott volna egy első kört vagy ET-t érte, mintsem behúzza Penny-t.

Tiétek lenne a ligabest RB, lett volna rá muníció és capspace is, checkdown célpontnak is kitűnő + jól blokkol.

Nekünk az első kör és Earl Thomas is baromira megérte volna (a RB fr tag értékét simán megadtuk volna neki, contenderben játszhatott volna tovább, és szerintem illene a cover2-nkbe is, amivel felhúzta volna a többieket)
Fast Willie
Earl Thomas plusz első kör bellért. Ühüm, reális.
peach
Vagy
Fast Willie
Jogos, bocsesz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Carroll miért nem tradelt mondjuk Le'Veon Bellért?! Adhatott volna egy első kört vagy ET-t érte, mintsem behúzza Penny-t.

Tiétek lenne a ligabest RB, lett volna rá muníció és capspace is, checkdown célpontnak is kitűnő + jól blokkol.

Nekünk az első kör és Earl Thomas is baromira megérte volna (a RB fr tag értékét simán megadtuk volna neki, contenderben játszhatott volna tovább, és szerintem illene a cover2-nkbe is, amivel felhúzta volna a többieket)
Fast Willie
Earl Thomas plusz első kör bellért. Ühüm, reális.
peach
Vagy. És nem most, hanem még a a draft környékén.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Carroll miért nem tradelt mondjuk Le'Veon Bellért?! Adhatott volna egy első kört vagy ET-t érte, mintsem behúzza Penny-t.

Tiétek lenne a ligabest RB, lett volna rá muníció és capspace is, checkdown célpontnak is kitűnő + jól blokkol.

Nekünk az első kör és Earl Thomas is baromira megérte volna (a RB fr tag értékét simán megadtuk volna neki, contenderben játszhatott volna tovább, és szerintem illene a cover2-nkbe is, amivel felhúzta volna a többieket)
Fast Willie
Earl Thomas plusz első kör bellért. Ühüm, reális.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...