Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
5 dolog volt amit mindig is irigyeltem a Seahawks-tól: Lynch, Sherman, Wilson, a zöld szín a mezben, és a tulaj: Paul Allen. Most már csak 2 dolog maradt. Nyugodjék békében!
több mint 5 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Egy rendkívüli ember távozott.
Ahogy a Pats jelentős mértékben Kraft víziója miatt Pats, a Hox Allen személyísége, és rendkívül határozott döntései miatt Hawks. Mi Seahawks fanok nem tudjuk, milyen egy kapkodó, idióta, Vagy határozatlan tulaj. Paul Allen self-made man volt, megdolgozott minden dollárért, volt is elképzelése arról, hogy hova akarja eljuttatni a csapatát.

Ez az ember nagyon sokat tett a sportért és a régió kultúrális életért, de ami ennél is fontosabb a társadalmi mobilitás fejlesztését, illetve 21. századi technológiák alkalmazását konkrétan elképzelhetetlen mennyiségű pénzzel támogatta.
A focit a közhiedelemmel ellentétben szerette, annak ellenére, hogy a kosárért már tényleg majdnem annyira rajongott, mint a zenélésért, ami az igazi szerelme volt.
Csodálatosan játszott bluest, és rockot... fantasztikus Stratoi voltak, és időnként fellépett a nagyobb hangszerexpókon.

Nem lett pop kult ikon, de csak azért mert sok egykori pioneer társainál introvertálnabb volt, és az utóbbi években visszavonultan élt.

Amikor kellett, remek döntéseket hozott. A 15-16-os Hawksba nem nyúlt bele, lehet bölcsességből tette, lehet, hogy fontosabb dolga volt. Mindenesetre egy erős franchiset hagyott hátra.

Nem szeretnék az utódlásról beszélni, de bölcsessége, halk karizmája.... pótolhatatlan.

Nagyon fog hiányozni. Nyugodjék békében!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
meccs közben sokkolt a hír 😕
RIP 😕
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nagy filantrop, es zsenialis ember volt. Az orvostudomanyt, a kutatasokat is bokezuen tamogatta, valamint buvarkent a tengeri kutatasokat is. A Hodgkin kort legyurte es majd 10 evet kuzdott a masodlagos malignomaval. Nemcsak a hoksz es portland csalad vesztette el ot, a vilag tenyleg kevesebb lett nelkule.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 202 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Úristen 😕 RIP


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
😕

mocskos rák
Nyugodjon békében.

több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Meghalt Paul Allen.. Nyugodjék békében.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Tegnap még a "bostoni cigányok" szurkolója voltam..
Ma Petey barátja vagyok
Bevallom, kicsit félek a holnaptól...
peace
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kedves Seahawks Szurkolók!

Ne dőljünk be a Niners szurkolóknak. Azért becsülik le a Raiderst, mert:

1.) próbálják a Bayen beüli ingatag dominanciájukat biztosítani, hogy ugyanazzal a magabiztossággal nézessenek le a Noob Hill tetejéről Oakland dolgos polgáraira mint eddig;

2.) próbálják csökkenteni a győzelmünk sportértékét, hogy kétséget csaljanak a szívünkbe.

Dissident Aggressor
Jaaaj Helm! Te aki laktál ott, tudhatod, hogy a béjáreában csak egy csapat van, mint ahogy az arany inkább nemesfém mint az ezüst 😊
diverdoc
Igen.... szerintem is zseniális a Golden State Warriors! 😛

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Asztapicsa😁😁Gordon baratodat lajkoltad😁😁😁eddig nem ezert szomszedoltam, de par napja rohogni jarok at! Nagyon jo😁😁


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Sajnos nem jutottam ki Londonba, helyette megnéztem a Magyar - Cseh meccset. Nyilván nem ugyanaz az élmény, de mégis nagyon jó volt az egész. Főleg hogy nyertünk is.

A Raiders meccset majd pótolom teljes egészében, de így elsőre elég simának tűnt. Remélem tényleg jó úton járunk, mint ahogy már a Rams elleni meccsen is látszott az előrelépés. Ahogy elnézem Grudennek nem mostanában lesz szobra Oaklandben.
garrett27
inkább ne nézd meg. elég az összefoglaló. tragikus az egész Raiders. az alábbi Carr video is inkább szomorú, hogy így leépült a Raiders.
petey
Tegnap rám formedtel hogy milyen ugyes vagyok hogy leszurtem hogy van O fal !!!!! Akkor szeretnek valamit belinkelni ha nem haragszol !
Idézet:
Szerző:UNDI

En ennek ellentmondva arra buzditalak, hogy nezd meg. Egy rebuilding evben az ilyen meccseket erdemes kovetni.

Ket ev utan vegre ujra van opening drajv TD 😊

Futas alapu jatek (3 feju "szornyeteg"), run-run-boom leosztassal (Brown es Moore ketten 20 elkapasbol iden csinaltak 5 TD-t) es keves bekapott ponttal.

Solari felhozta egy atlagos szintre az O falat☝☝☝☝☝☝☝☝☝👆👆👆👆☝☝☝☝,

meg akkor is, ha gyengebb volt tegnap az Oakland passrush. Persze a bunteteseken meg lenne mit javitani, de az inkabb az egyenen mulik.

A vedelem oldalan ugye nem volt a 2. koros Green, ez volt a harmadik meccs amit kihagyott, de Clark es Reed elkepeszto formaban vannak, sikerult tavalyhoz kepest elore lepniuk egy szintet. Ezek mellett Moore es Flowers fejlodeset is erdemes kovetni, talan meg lesz beloluk valami. A vedelem amugy tetszetos, ET kiesese utan sem rogytak ossze teljesitmenyben, egesz pofas a sec a rengeteg aggodalom ellenere.

Ed Dickson, McKissic, Vannett es Green is visszaterhet a kovetkezo par hetben, szoval remelhetoleg nem szukul a playbook serulesek miatt, illetve a DL is rotalhat.
Bundi1986
Keversz valakivel. De a hsz-eket ne emlegesd, amiután tegnap az itteni topiktársaid oltottak le.
petey
Tény a stilusom miatt amit egy kicsit banok , de lényeg akkor is az marad hogy van falunk ami a szarbol egy elfogadhato lett szóval szerintem az elfogadhato bőven uberli a vilagtalant ! A Pats szurkolotol meg elnezest kerek de csak is stilus miatt , olykor nehez disztingvalni ha mas csapatok szurkoloi fikazzak a csapatomat igaz csak kozvetve a kiírasom alapjan mert azért valjuk be szarnak tartjatok a falunkat nagyon is szarnak plusz orultetek hogy én meg még is" jonak "tartom és erre tokeletes alkalom volt a kommentem ! De még egyszer bocs a stilusert , nehez levetkozni a regi szokasokat 😉 ja és nem keverlek össze senkivel, te vagy a 49 fan ☝☝PETEY
Bundi1986
Ifedit dícsértem. Az meg nem egyenlő az O fallal. Nem tudom honnan szedted hogy ez történt..de mindegy. Mindenben IS igazad van 😀

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Sajnos nem jutottam ki Londonba, helyette megnéztem a Magyar - Cseh meccset. Nyilván nem ugyanaz az élmény, de mégis nagyon jó volt az egész. Főleg hogy nyertünk is.

A Raiders meccset majd pótolom teljes egészében, de így elsőre elég simának tűnt. Remélem tényleg jó úton járunk, mint ahogy már a Rams elleni meccsen is látszott az előrelépés. Ahogy elnézem Grudennek nem mostanában lesz szobra Oaklandben.
garrett27
inkább ne nézd meg. elég az összefoglaló. tragikus az egész Raiders. az alábbi Carr video is inkább szomorú, hogy így leépült a Raiders.
petey
Kedves Seahawks Szurkolók!

Ne dőljünk be a Niners szurkolóknak. Azért becsülik le a Raiderst, mert:

1.) próbálják a Bayen beüli ingatag dominanciájukat biztosítani, hogy ugyanazzal a magabiztossággal nézessenek le a Noob Hill tetejéről Oakland dolgos polgáraira mint eddig;

2.) próbálják csökkenteni a győzelmünk sportértékét, hogy kétséget csaljanak a szívünkbe.

Nyilván nem a legszofisztikáltabb védelmet dominálta a támadósor tegnap, de azért ők is 11 en voltak a pályán. De már a Rams elleni győzelemmel felérő vereségnél láttuk, hogy remek lett a passrush elleni védelelem… jó, értem, hogy a Rams passrush, kevésbé domináns mint tavaly, de csak mert nem kell több. Ami a mi Passrushunkat illeti, örülök hogy nem vontunk le mély következtetéseket a Rams elleni sack nélküli meccsből. Most jó hogy a Broncos kiosztott 5 zacskót, de egyrészt szerencséjük volt, másrészt ennyi elég volt a Rams OL-tól, és amúgy is futásra készültek.

Szóval szerencse, hogy nem temettük el a passrusht, mert dominálta a pályát a Hox DL, és tette úgy, hogy az ellenfél OL jét az a Tom Cable edzi, aki tökéletesen ismeri a Hox DL-t,... szóval az esélyek nem mellettünk szóltak.


Carrnak a Sing-Sing klasszikus slágerét küldeném, "Sírni csak a győztesnek szabad". Wilsont sokat verték, de ezért sosem bőgött. 😉 😊 😀
Dissident Aggressor
Ok

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Sajnos nem jutottam ki Londonba, helyette megnéztem a Magyar - Cseh meccset. Nyilván nem ugyanaz az élmény, de mégis nagyon jó volt az egész. Főleg hogy nyertünk is.

A Raiders meccset majd pótolom teljes egészében, de így elsőre elég simának tűnt. Remélem tényleg jó úton járunk, mint ahogy már a Rams elleni meccsen is látszott az előrelépés. Ahogy elnézem Grudennek nem mostanában lesz szobra Oaklandben.
garrett27
inkább ne nézd meg. elég az összefoglaló. tragikus az egész Raiders. az alábbi Carr video is inkább szomorú, hogy így leépült a Raiders.
petey
Tegnap rám formedtel hogy milyen ugyes vagyok hogy leszurtem hogy van O fal !!!!! Akkor szeretnek valamit belinkelni ha nem haragszol !
Idézet:
Szerző:UNDI

En ennek ellentmondva arra buzditalak, hogy nezd meg. Egy rebuilding evben az ilyen meccseket erdemes kovetni.

Ket ev utan vegre ujra van opening drajv TD 😊

Futas alapu jatek (3 feju "szornyeteg"), run-run-boom leosztassal (Brown es Moore ketten 20 elkapasbol iden csinaltak 5 TD-t) es keves bekapott ponttal.

Solari felhozta egy atlagos szintre az O falat☝☝☝☝☝☝☝☝☝👆👆👆👆☝☝☝☝,

meg akkor is, ha gyengebb volt tegnap az Oakland passrush. Persze a bunteteseken meg lenne mit javitani, de az inkabb az egyenen mulik.

A vedelem oldalan ugye nem volt a 2. koros Green, ez volt a harmadik meccs amit kihagyott, de Clark es Reed elkepeszto formaban vannak, sikerult tavalyhoz kepest elore lepniuk egy szintet. Ezek mellett Moore es Flowers fejlodeset is erdemes kovetni, talan meg lesz beloluk valami. A vedelem amugy tetszetos, ET kiesese utan sem rogytak ossze teljesitmenyben, egesz pofas a sec a rengeteg aggodalom ellenere.

Ed Dickson, McKissic, Vannett es Green is visszaterhet a kovetkezo par hetben, szoval remelhetoleg nem szukul a playbook serulesek miatt, illetve a DL is rotalhat.
Bundi1986
Keversz valakivel. De a hsz-eket ne emlegesd, amiután tegnap az itteni topiktársaid oltottak le.

több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kedves Seahawks Szurkolók!

Ne dőljünk be a Niners szurkolóknak. Azért becsülik le a Raiderst, mert:

1.) próbálják a Bayen beüli ingatag dominanciájukat biztosítani, hogy ugyanazzal a magabiztossággal nézessenek le a Noob Hill tetejéről Oakland dolgos polgáraira mint eddig;

2.) próbálják csökkenteni a győzelmünk sportértékét, hogy kétséget csaljanak a szívünkbe.

Dissident Aggressor
Jaaaj Helm! Te aki laktál ott, tudhatod, hogy a béjáreában csak egy csapat van, mint ahogy az arany inkább nemesfém mint az ezüst 😊

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sajnos nem jutottam ki Londonba, helyette megnéztem a Magyar - Cseh meccset. Nyilván nem ugyanaz az élmény, de mégis nagyon jó volt az egész. Főleg hogy nyertünk is.

A Raiders meccset majd pótolom teljes egészében, de így elsőre elég simának tűnt. Remélem tényleg jó úton járunk, mint ahogy már a Rams elleni meccsen is látszott az előrelépés. Ahogy elnézem Grudennek nem mostanában lesz szobra Oaklandben.
garrett27
inkább ne nézd meg. elég az összefoglaló. tragikus az egész Raiders. az alábbi Carr video is inkább szomorú, hogy így leépült a Raiders.
petey
Kedves Seahawks Szurkolók!

Ne dőljünk be a Niners szurkolóknak. Azért becsülik le a Raiderst, mert:

1.) próbálják a Bayen beüli ingatag dominanciájukat biztosítani, hogy ugyanazzal a magabiztossággal nézessenek le a Noob Hill tetejéről Oakland dolgos polgáraira mint eddig;

2.) próbálják csökkenteni a győzelmünk sportértékét, hogy kétséget csaljanak a szívünkbe.

Nyilván nem a legszofisztikáltabb védelmet dominálta a támadósor tegnap, de azért ők is 11 en voltak a pályán. De már a Rams elleni győzelemmel felérő vereségnél láttuk, hogy remek lett a passrush elleni védelelem… jó, értem, hogy a Rams passrush, kevésbé domináns mint tavaly, de csak mert nem kell több. Ami a mi Passrushunkat illeti, örülök hogy nem vontunk le mély következtetéseket a Rams elleni sack nélküli meccsből. Most jó hogy a Broncos kiosztott 5 zacskót, de egyrészt szerencséjük volt, másrészt ennyi elég volt a Rams OL-tól, és amúgy is futásra készültek.

Szóval szerencse, hogy nem temettük el a passrusht, mert dominálta a pályát a Hox DL, és tette úgy, hogy az ellenfél OL jét az a Tom Cable edzi, aki tökéletesen ismeri a Hox DL-t,... szóval az esélyek nem mellettünk szóltak.


Carrnak a Sing-Sing klasszikus slágerét küldeném, "Sírni csak a győztesnek szabad". Wilsont sokat verték, de ezért sosem bőgött. 😉 😊 😀

Sending out an S.O.S
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
undisputedly
Clarkot meg kell tartani, tökmindegy mennyit kér.
braxa88
Abban bizok, hogy lesz egy kis hometown discount, elvegre elhoztuk a 2. korben, pedig lentebbre taksaltak az off field problemak miatt.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
En ennek ellentmondva arra buzditalak, hogy nezd meg. Egy rebuilding evben az ilyen meccseket erdemes kovetni.

Ket ev utan vegre ujra van opening drajv TD 😊

Futas alapu jatek (3 feju "szornyeteg"), run-run-boom leosztassal (Brown es Moore ketten 20 elkapasbol iden csinaltak 5 TD-t) es keves bekapott ponttal. Solari felhozta egy atlagos szintre az O falat, meg akkor is, ha gyengebb volt tegnap az Oakland passrush. Persze a bunteteseken meg lenne mit javitani, de az inkabb az egyenen mulik.

A vedelem oldalan ugye nem volt a 2. koros Green, ez volt a harmadik meccs amit kihagyott, de Clark es Reed elkepeszto formaban vannak, sikerult tavalyhoz kepest elore lepniuk egy szintet. Ezek mellett Moore es Flowers fejlodeset is erdemes kovetni, talan meg lesz beloluk valami. A vedelem amugy tetszetos, ET kiesese utan sem rogytak ossze teljesitmenyben, egesz pofas a sec a rengeteg aggodalom ellenere.

Ed Dickson, McKissic, Vannett es Green is visszaterhet a kovetkezo par hetben, szoval remelhetoleg nem szukul a playbook serulesek miatt, illetve a DL is rotalhat.
undisputedly
+Wright

az offseason után nem hittem volna de domináltuk mindkét falat.

Clarkot meg kell tartani, tökmindegy mennyit kér.
Reedet meg utána.


Ja és Carroll bizonyít!
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — köszönöm Uram, hogy meghallgattál
Azért az az igazsághoz tartozik, hogy Kábel a Raiders edzői stábját erősítette. Szegény Carr el is pityeredett a meccs végére.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sajnos nem jutottam ki Londonba, helyette megnéztem a Magyar - Cseh meccset. Nyilván nem ugyanaz az élmény, de mégis nagyon jó volt az egész. Főleg hogy nyertünk is.

A Raiders meccset majd pótolom teljes egészében, de így elsőre elég simának tűnt. Remélem tényleg jó úton járunk, mint ahogy már a Rams elleni meccsen is látszott az előrelépés. Ahogy elnézem Grudennek nem mostanában lesz szobra Oaklandben.
garrett27
inkább ne nézd meg. elég az összefoglaló. tragikus az egész Raiders. az alábbi Carr video is inkább szomorú, hogy így leépült a Raiders.
petey
En ennek ellentmondva arra buzditalak, hogy nezd meg. Egy rebuilding evben az ilyen meccseket erdemes kovetni.

Ket ev utan vegre ujra van opening drajv TD 😊

Futas alapu jatek (3 feju "szornyeteg"), run-run-boom leosztassal (Brown es Moore ketten 20 elkapasbol iden csinaltak 5 TD-t) es keves bekapott ponttal. Solari felhozta egy atlagos szintre az O falat, meg akkor is, ha gyengebb volt tegnap az Oakland passrush. Persze a bunteteseken meg lenne mit javitani, de az inkabb az egyenen mulik.

A vedelem oldalan ugye nem volt a 2. koros Green, ez volt a harmadik meccs amit kihagyott, de Clark es Reed elkepeszto formaban vannak, sikerult tavalyhoz kepest elore lepniuk egy szintet. Ezek mellett Moore es Flowers fejlodeset is erdemes kovetni, talan meg lesz beloluk valami. A vedelem amugy tetszetos, ET kiesese utan sem rogytak ossze teljesitmenyben, egesz pofas a sec a rengeteg aggodalom ellenere.

Ed Dickson, McKissic, Vannett es Green is visszaterhet a kovetkezo par hetben, szoval remelhetoleg nem szukul a playbook serulesek miatt, illetve a DL is rotalhat.
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 761 — Csodabogár
Sajnos nem jutottam ki Londonba, helyette megnéztem a Magyar - Cseh meccset. Nyilván nem ugyanaz az élmény, de mégis nagyon jó volt az egész. Főleg hogy nyertünk is.

A Raiders meccset majd pótolom teljes egészében, de így elsőre elég simának tűnt. Remélem tényleg jó úton járunk, mint ahogy már a Rams elleni meccsen is látszott az előrelépés. Ahogy elnézem Grudennek nem mostanában lesz szobra Oaklandben.
garrett27
inkább ne nézd meg. elég az összefoglaló. tragikus az egész Raiders. az alábbi Carr video is inkább szomorú, hogy így leépült a Raiders.

több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Sajnos nem jutottam ki Londonba, helyette megnéztem a Magyar - Cseh meccset. Nyilván nem ugyanaz az élmény, de mégis nagyon jó volt az egész. Főleg hogy nyertünk is.

A Raiders meccset majd pótolom teljes egészében, de így elsőre elég simának tűnt. Remélem tényleg jó úton járunk, mint ahogy már a Rams elleni meccsen is látszott az előrelépés. Ahogy elnézem Grudennek nem mostanában lesz szobra Oaklandben.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 041


erről a meccsről ennyit 😊
több mint 5 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Hihetetlen élmény volt élőben, rengeteg Hawks szurkolóval, olyan hangulat volt, mintha nekünk lett volna hazai pálya. Szinte könnybe lábad az ember szeme, mikor Wilson kifut az öltözőből melegíteni és felrobban a stadion.. Holnap este utazunk haza, majd ha gépnél leszek, írok egy kicsit hosszabb összefoglalót.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Nekem a két kedvenc csapatom mérkőzik meg ma egymás ellen: Seattle-Oakland, győzzön a jobb!😊 Szerintem most Seahawks fog majd.

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 933
Srácok aki jön latogasson el mindenképp a London bridge-nel a pub-ba kilesz plakatolva felismergeto vilag minden pontjarol gyülnek oda hawks szurkolok es meg a meccsre terrible towelt is osztanak 😃
12th member
terrible towelt az micsoda ?? 🤔
Bundi1986
Google
KeyG
Így sem lettem okosabb..... De azért köszi !
Bundi1986
Egy kis kockatorulkozo amit a szurkolok lengetnek😃es eleg jol nezki mikor mindneki lengeti foleg steelers meccseken van mindig
12th member

Wyatt
Ezt nem láttam még, jó nagyon, gyanús h lementem vagy megkeresem és laptopkép lesz. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers